Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Γιατί κάποια εργαστήρια τις εξετάσεις δεν τις κάνουν στο εργαστήριο τους.. Τις στέλνουν έξω. Οπότε για σου δώσω να καταλάβεις στέλνουν μια φορά την ημέρα τα δείγματα. Ότι αιμοληψία έρθει αργότερα στέλνετε την άλλη μέρα και το αποτέλεσμα το έχεις το απόγευμα. Κανονικά η χοριακή θέλει ένα 40 λεπτό το πολύ με την επεξεργασία του δείγματος. 

Ναι το ξέρω. Αλλά κάποιοι εκτός απ αυτό είναι κολλημένοι κ δεν την βάζουν κ τα αποτελέσματα τα αφήνουν για τη επόμενη μέρα. Το καθένα κάνει τα δικά του. 🤣💕 Οπότε εσύ σε αυτό που πας είσαι οκ. Αυτό μα ς νοιάζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια παντως αν μου πει ο γιατρος οτι απο την φλεγμονη δε εμενα τοσο καιρο εγκυος θα στεναχωρηθω πολυ ειναι η αληθεια !!! Ας ειναι ολα καλα παναγιτσα μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσια παντως αν μου πει ο γιατρος οτι απο την φλεγμονη δε εμενα τοσο καιρο εγκυος θα στεναχωρηθω πολυ ειναι η αληθεια !!! Ας ειναι ολα καλα παναγιτσα μου !!! 

Όχι μωρέ όλα καλά θα πάνε... Κ αν είναι ας του πεις να σου πάρει καλλιέργεια να ηρεμήσεις κιόλας από τη επιβεβαίωση 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Princess28 περαστικά σε σένα κ στην κοιλίτσα σου!!αφού είστε καλά μη σκέφτεσαι τις λαμαρίνες!!

Πάντως κορίτσια κ εγώ αυτό τον μήνα που είχα θετική χοριακη την επόμενη μέρα πήγα να τρακαρω 2 φορές!!για την ακρίβεια πήγαν να πέσουν πάνω μου κ πήρα τρελή τρομάρα..μετά σαν να κατάλαβα ότι δε θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη..λέτε να έπαιξε ρόλο;;κ την περασμένη φορά που είχα βιοχημική πάλι τρόμαξα πολύ γιατί μας έκλεψαν στο σπίτι!!

Σε άλλα νέα, κάνω τεστ ωορρηξίας αυτό τον μήνα κ ακόμα δε βγήκε θετικό.. είμαι 14η ημέρα κ από χθες ξεκίνησε να αχνό φαίνεται..μάλλον πάω για μεγάλο κύκλο!

@Kostef και @Starrr περιμένουμε ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι μωρέ όλα καλά θα πάνε... Κ αν είναι ας του πεις να σου πάρει καλλιέργεια να ηρεμήσεις κιόλας από τη επιβεβαίωση 💕

Μακαρι κοριτσι μου σε ευχαριστω 

γενικα θα τον ρωτησω τι αλλο χρειαζεται μιας κ προσπαθουμε για μωρακι εννοω απο εξετασεις :)  Πιστευω μετα απο ολα αυυα να ηρεμησω και να ερθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

@Princess28 περαστικά σε σένα κ στην κοιλίτσα σου!!αφού είστε καλά μη σκέφτεσαι τις λαμαρίνες!!

Πάντως κορίτσια κ εγώ αυτό τον μήνα που είχα θετική χοριακη την επόμενη μέρα πήγα να τρακαρω 2 φορές!!για την ακρίβεια πήγαν να πέσουν πάνω μου κ πήρα τρελή τρομάρα..μετά σαν να κατάλαβα ότι δε θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη..λέτε να έπαιξε ρόλο;;κ την περασμένη φορά που είχα βιοχημική πάλι τρόμαξα πολύ γιατί μας έκλεψαν στο σπίτι!!

Σε άλλα νέα, κάνω τεστ ωορρηξίας αυτό τον μήνα κ ακόμα δε βγήκε θετικό.. είμαι 14η ημέρα κ από χθες ξεκίνησε να αχνό φαίνεται..μάλλον πάω για μεγάλο κύκλο!

@Kostef και @Starrr περιμένουμε ευχάριστα!!

Εγώ λέτε? Μπα... Εμένα ίσως είναι από το βρέφος... Από την αϋπνία που περνάω.... Αν κ ο γυναικολόγος μου με είδε. Κ είδαμε ραγεν ωάριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου σε ευχαριστω 

γενικα θα τον ρωτησω τι αλλο χρειαζεται μιας κ προσπαθουμε για μωρακι εννοω απο εξετασεις :)  Πιστευω μετα απο ολα αυυα να ηρεμησω και να ερθει!!!

Κ υπέρηχο αν μπορεί να σε παρακολουθεί κ να χετε στοζευεμενες επαφουλες. Καλύτερο θα ήταν!!!!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Κ υπέρηχο αν μπορεί να σε παρακολουθεί κ να χετε στοζευεμενες επαφουλες. Καλύτερο θα ήταν!!!!. 

Δυστιχως δεν ειμαστε στη ιδια πολη

ομως θελω πολυ να μου εξηγησει ολες μου τις αποριες !!! Γενικα μα φυγει το αγχος μου οτι κατι εχω..!!! Γιαυτο θελω να κανω εξετασεις !!! Επαφες τωρα 2ο κυκλο με τεστ ωορρηξιας !!! Σε 5 μερες περιμενω κ νοωθω πως ηδη ειναι στο δρομο εχω υγρα κ πονακια !!! Παει κ αυτος ο μηνας.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

@Princess28 περαστικά σε σένα κ στην κοιλίτσα σου!!αφού είστε καλά μη σκέφτεσαι τις λαμαρίνες!!

Πάντως κορίτσια κ εγώ αυτό τον μήνα που είχα θετική χοριακη την επόμενη μέρα πήγα να τρακαρω 2 φορές!!για την ακρίβεια πήγαν να πέσουν πάνω μου κ πήρα τρελή τρομάρα..μετά σαν να κατάλαβα ότι δε θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη..λέτε να έπαιξε ρόλο;;κ την περασμένη φορά που είχα βιοχημική πάλι τρόμαξα πολύ γιατί μας έκλεψαν στο σπίτι!!

Σε άλλα νέα, κάνω τεστ ωορρηξίας αυτό τον μήνα κ ακόμα δε βγήκε θετικό.. είμαι 14η ημέρα κ από χθες ξεκίνησε να αχνό φαίνεται..μάλλον πάω για μεγάλο κύκλο!

@Kostef και @Starrr περιμένουμε ευχάριστα!!

Αυτό το έχω σκεφτεί και εγώ.. Αλλά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.. Τον προηγούμενο μήνα που είχα βιοχημικη την εβδομάδα πριν το τεστ είδα ενα καλό τρακάρισμα και ετρεμα ολόκληρη.. Μπορεί απλά να είναι και τυχαιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ λέτε? Μπα... Εμένα ίσως είναι από το βρέφος... Από την αϋπνία που περνάω.... Αν κ ο γυναικολόγος μου με είδε. Κ είδαμε ραγεν ωάριο!!! 

Ποτέ μην λες ποτέ!!πόσο είναι το μωράκι σου;;

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:
στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αυτό το έχω σκεφτεί και εγώ.. Αλλά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.. Τον προηγούμενο μήνα που είχα βιοχημικη την εβδομάδα πριν το τεστ είδα ενα καλό τρακάρισμα και ετρεμα ολόκληρη.. Μπορεί απλά να είναι και τυχαιο.. 

 

Κ εγώ δε ξέρω αν έπαιξε ρόλο...θα μείνουμε με την απορία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Δυστιχως δεν ειμαστε στη ιδια πολη

ομως θελω πολυ να μου εξηγησει ολες μου τις αποριες !!! Γενικα μα φυγει το αγχος μου οτι κατι εχω..!!! Γιαυτο θελω να κανω εξετασεις !!! Επαφες τωρα 2ο κυκλο με τεστ ωορρηξιας !!! Σε 5 μερες περιμενω κ νοωθω πως ηδη ειναι στο δρομο εχω υγρα κ πονακια !!! Παει κ αυτος ο μηνας.!!! 

Πότε δεν ξέρεις. Κ εγώ τα Κ ήμουν έγκυος... Ούτε που το περίμενα. Εγώ έκανα τεστακια αλλά κ πάλι δεννννν. Οπότε πήγαμε με υπερήχους κ κλομιφαινη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Ποτέ μην λες ποτέ!!πόσο είναι το μωράκι σου;;

Κ εγώ δε ξέρω αν έπαιξε ρόλο...θα μείνουμε με την απορία!!

7.5 μηνών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef και @Starrr μας εύχομαι να μην έρθει η κυρία και να έχουμε κι άλλα μωρακιαααα..τι καλά..:) θα κάνετε κάνα τεστακια η θα περιμένετε??

@Princess28 κοριτσιου φαντάζομαι την τρομάρα που πήρες Παναγία μου εμενα μου πετάγεται κανένας στο δρόμο και με πιάνει ταχυπαλμια..εγώ κορίτσια οδηγώ ακόμα και σε μια βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου αλλά όπως η κοστεφ έτσι κι εγώ δεν γίνεται να μην οδηγώ μένω σε προάστιο ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και αν δεν πάρω το αμάξι θα είμαι σαν τον φυλακοβιο..ελπίζω να μην έχουμε αλλά τέτοια και να πάνε όλα καλά.. ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Kostef και @Starrr μας εύχομαι να μην έρθει η κυρία και να έχουμε κι άλλα μωρακιαααα..τι καλά..:) θα κάνετε κάνα τεστακια η θα περιμένετε??

@Princess28 κοριτσιου φαντάζομαι την τρομάρα που πήρες Παναγία μου εμενα μου πετάγεται κανένας στο δρόμο και με πιάνει ταχυπαλμια..εγώ κορίτσια οδηγώ ακόμα και σε μια βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου αλλά όπως η κοστεφ έτσι κι εγώ δεν γίνεται να μην οδηγώ μένω σε προάστιο ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και αν δεν πάρω το αμάξι θα είμαι σαν τον φυλακοβιο..ελπίζω να μην έχουμε αλλά τέτοια και να πάνε όλα καλά.. ❤️

 

Εγώ θα περιμένω γιαυι η περίοδος μου κλασσικά είναι ότι να ναι. Αν κ είδαμε ποτέ έγινε η ωορρηξία!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πότε δεν ξέρεις. Κ εγώ τα Κ ήμουν έγκυος... Ούτε που το περίμενα. Εγώ έκανα τεστακια αλλά κ πάλι δεννννν. Οπότε πήγαμε με υπερήχους κ κλομιφαινη! 

Τα ξεκινησα γιατι μια εχω 28 μερες μια 31 

και θελω να δω τι γινεται στο περιπου αν δε με βολεψουν θα σταματησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ θα περιμένω γιαυι η περίοδος μου κλασσικά είναι ότι να ναι. Αν κ είδαμε ποτέ έγινε η ωορρηξία!!! 

 

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

να εισαι εγκυος κοριτσι μου !!! Και ολες μας που τοσο το θελουμε !!! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

😎😎 Λες να βοήθησε η αντιβίωση Κ να γίνε σύλληψη? 😋🤓 Γιατί περίμενα χθες. Βέβαια αν είχε γίνει κάτι θα χε γίνει πριν την αντιβίωση. 

Πόσες μέρες την πήρες? Γιατί συνήθως τη ξεκινάς μετά την περίοδο και την παίρνεις για 7 ημέρες. Οπότε τη 12η μέρα ξεκινάς επαφές, άρα μπορεί να πρόλαβες τις γόνιμές σου μέρες. Τι σου βρήκαν αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου σε ευχαριστω 

γενικα θα τον ρωτησω τι αλλο χρειαζεται μιας κ προσπαθουμε για μωρακι εννοω απο εξετασεις :)  Πιστευω μετα απο ολα αυυα να ηρεμησω και να ερθει!!!

Όλες οι κολπίτιδες διορθώνονται, οπότε να μην ανησυχείς καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Όλες οι κολπίτιδες διορθώνονται, οπότε να μην ανησυχείς καθόλου!

Κ εσυ το ιδιο επαθες με εμενα κοριτσι μου ειδα .!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω κ περα !!! 🙏🏻🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κ εσυ το ιδιο επαθες με εμενα κοριτσι μου ειδα .!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω κ περα !!! 🙏🏻🙏🏻 

Όχι απλά έπαθα το ίδιο...το έχω και πάνω από χρόνο. 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια που κάνατε σπερματέγχυση μπορείτε να μου πείτε πόσο σας πήγε το συνολικό κόστος και αν κάνατε και τεστ κορονοιού? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

@Princess28 περαστικά σε σένα κ στην κοιλίτσα σου!!αφού είστε καλά μη σκέφτεσαι τις λαμαρίνες!!

Πάντως κορίτσια κ εγώ αυτό τον μήνα που είχα θετική χοριακη την επόμενη μέρα πήγα να τρακαρω 2 φορές!!για την ακρίβεια πήγαν να πέσουν πάνω μου κ πήρα τρελή τρομάρα..μετά σαν να κατάλαβα ότι δε θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη..λέτε να έπαιξε ρόλο;;κ την περασμένη φορά που είχα βιοχημική πάλι τρόμαξα πολύ γιατί μας έκλεψαν στο σπίτι!!

Σε άλλα νέα, κάνω τεστ ωορρηξίας αυτό τον μήνα κ ακόμα δε βγήκε θετικό.. είμαι 14η ημέρα κ από χθες ξεκίνησε να αχνό φαίνεται..μάλλον πάω για μεγάλο κύκλο!

@Kostef και @Starrr περιμένουμε ευχάριστα!!

Από το στόμα σας και στου Θεού το αφτί κορίτσια!!! Αν κ δεν έχω μεγάλες ελπίδες γιατί δεν είχαμε και πολλές επαφές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ακριβώς πριν από 4 χρόνια τέτοια ώρα ήρθε στον κόσμο...

Ότι σπουδαιότερο έχω! 

Ότι πιο όμορφο έχω αντικρίσει!

Ότι πιο γλυκό!

Ότι με γεμίζει!

Ότι με κάνει πραγματικά ευτυχισμένη!

Ότι δίνει νόημα στην ζωή μου!

Ο γιος μου!😊

Και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα για αυτόν γιατί όταν τον σκέφτομαι η καρδιά μου πλημμυρίζει με αγάπη και τα μάτια μου με δάκρυα από ευγνωμοσύνη που τον έχω! 

Να είναι υγιής κι ευτυχισμένος πάντα! Μόνο αυτό θέλω! Και το ίδιο εύχομαι για όλα τα παιδάκια του κόσμου! Επίσης εύχομαι στα κορίτσια που προσπαθούν να τα βοηθήσει η Παναγία μας να βιώσουν το μεγαλείο της μητρότητας γιατί δεν υπάρχει κατά την γνώμη μου κανένα συναίσθημα δυνατότερο και ομορφότερο από αυτό!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

@Kostef και @Starrr μας εύχομαι να μην έρθει η κυρία και να έχουμε κι άλλα μωρακιαααα..τι καλά..:) θα κάνετε κάνα τεστακια η θα περιμένετε??

@Princess28 κοριτσιου φαντάζομαι την τρομάρα που πήρες Παναγία μου εμενα μου πετάγεται κανένας στο δρόμο και με πιάνει ταχυπαλμια..εγώ κορίτσια οδηγώ ακόμα και σε μια βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου αλλά όπως η κοστεφ έτσι κι εγώ δεν γίνεται να μην οδηγώ μένω σε προάστιο ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και αν δεν πάρω το αμάξι θα είμαι σαν τον φυλακοβιο..ελπίζω να μην έχουμε αλλά τέτοια και να πάνε όλα καλά.. ❤️

 

Μακάρι κορίτσι μου! Σίγουρα θα περιμένω από Δευτέρα να δω τι θα κάνω. Τεστ πάντως δεν αγοράζω θα πάω επιτόπου για χοριακη. 

Τη Κυριακή ήμουν στον Άγιο Νικόλαο είδα μια κοπέλα με τούρλα τη κοιλίτσα και σκεφτόμουν φαντάσου να είναι η φρογκελ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου ακριβώς πριν από 4 χρόνια τέτοια ώρα ήρθε στον κόσμο...

Ότι σπουδαιότερο έχω! 

Ότι πιο όμορφο έχω αντικρίσει!

Ότι πιο γλυκό!

Ότι με γεμίζει!

Ότι με κάνει πραγματικά ευτυχισμένη!

Ότι δίνει νόημα στην ζωή μου!

Ο γιος μου!😊

Και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα για αυτόν γιατί όταν τον σκέφτομαι η καρδιά μου πλημμυρίζει με αγάπη και τα μάτια μου με δάκρυα από ευγνωμοσύνη που τον έχω! 

Να είναι υγιής κι ευτυχισμένος πάντα! Μόνο αυτό θέλω! Και το ίδιο εύχομαι για όλα τα παιδάκια του κόσμου! Επίσης εύχομαι στα κορίτσια που προσπαθούν να τα βοηθήσει η Παναγία μας να βιώσουν το μεγαλείο της μητρότητας γιατί δεν υπάρχει κατά την γνώμη μου κανένα συναίσθημα δυνατότερο και ομορφότερο από αυτό!💗

Κορίτσι μου να είναι καλότυχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μόλις γύρισα απ τον γιατρο…όλα καλά με την μπουμπου μας! Ήταν ζωηρή και υγιέστατη!!!! Σε αλλά νέα μόλις βγήκα από το ιατρείο καθώς κατέβαινα τις σκάλες…έπεσα και χτύπησα την πλάτη μου! Τώρα ξάπλα γιατί πονάει πολύ….
    • Κι εγώ τη βλέπω τη σκιά και στα 2!!! 🤗🤗 έλα βρε @marinamanoulitsa, τρελανέ μας τώρα τέλος Απρίλη ❤️🤞Συνέχισε τα τεστάκια, εύχομαι ολόενα και να σκουραίνουν 🙏
    • Λίλλυ μου συγχαρητήρια για την χοριακή σου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και χαιρόμαστε όλες με την χαρά σου . Εμένα ο Θυρεοειδής αποσυντονίζονταν με κάθε διέγερση και αλλάζαμε φάρμακα , σίγουρα θα πρέπει να στο αλλάξει γιατί είναι αρκετά υψηλό . Τα καλύτερα από την καρδιά μου για το θαυματάκι σου
    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
    • Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Apol μου . Μακάρι να ήταν απλά μια προετοιμασία για το χειρότερο αλλά και εγώ προετοιμάζομαι για αυτό πια γιατί ξέρω πως και ως πτωσή ανταποκρίτρια θα είναι πολύ δύσκολο να βρεθει κατάλληλο για μεταφορά .Ελπίζω και εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο γιατί πολέμαμε καθημερινά . Εσύ σε τι στάδιο είσαι ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...