Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ωω τι λες ρεεε . Πω πω ευτυχώς π δε χτύπησες ρε αγαπη . Ένας λόγος π σταμάτησα να οδηγώ κατευθειαν με το π εμαθα ότι ειμαι εγκυος. Τ λεω τ άντρα μ τυχερεεεε θα με πηγαίνεις παντού αλλα δεν ειπε τπτ ίσα ίσα. Να προσέχεις κοπέλα μου περαστικα

Ευχαριστώ αγάπη❤️❤️

Ναι ευτυχώς π δε χτύπησα😞 γιατί το αμάξι πάει..αλλά λέω μετά τουλάχιστον είμαι εγώ καλά κ το μωράκι μου γτ αν είχε πάθει κάτι δε ξέρω τι θα έκανα..οπότε μην είμαι αχάριστη..να φανταστείς κ εγώ ενώ ήμουν πολύ της οδήγησης, απ’όταν έμεινα έγκυος εδώ κ 6 μήνες δεν οδηγούσα γτ φοβόμουν κ είχα ζαλάδες πολλές..παντού με πήγαινε ο άντρας μ..κ τώρα ξεθάρρεψα κ το είχα πάρει 4-5 φορές κ έγινε αυτό..τι το θελα; Του λέω του άντρα μου άντε τώρα δε θα χω αμάξι δε θα ξαναοδηγήσω θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο..😛 γιατί ξέρει ότι έχω πολλές ζαλάδες κ αγχωνόταν ο καημένος όποτε το’παιρνα..

Καλά κάνεις κ εσύ να προσέχεις, γιατί σε μια στιγμή δε ξέρεις τι γίνεται χτύπα ξύλο..πρέπει να προσέχουμε πολύ για τα μωράκια μας ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέραα!! Κ εγώ τ ίδιο..ενώ δεν είχα ποτέ θέμα με το που έμεινα έγκυος ανέβηκε απότομα ο θυροειδής κ παίρνω απ’την αρχή χάπι..κ η αδερφή μου έκανε στην εγκυμοσύνη, αλλά έχει τελικά χασιμότο οπότε της έμεινε κ μετά, εγώ ευτυχώς δεν έχω άρα θα περάσει μετά την εγκυμοσύνη πιστεύω..😁 κ σένα σου πέρασε μετά ε; 

Ναι ναι να κάνεις!! Κ εγώ μαζί με τη χοριακή είχα κάνει κ θυροειδή, γιατί το φαντάστηκα ότι θα μ ανέβει

Ναι όλα καλά, έκανα εξέταση στις 40 μέρες μετά τη γέννα νομίζω και ήταν κανονικος. Τα χάπια τα σταμάτησα με το που γέννησα αλλά δε θυμάμαι αν μου το είπε ο γιατρός ή αν το αμέλησα εγώ. Το πιο πιθανό πιστεύω και εσύ μετά να μην έχεις τίποτα. 

Απλά στις δυο παλινδρομες που είχα με το που είχα καθυστέρηση έβαλα και 4 κιλά, συν ένα πρήξιμο που μου έμεινε μέχρι να έρθει η πρώτη περίοδος. Αυτό με έκανε να σκέφτομαι ότι ίσως είχα ανεβάσει και στις παλινδρομες θυροειδη απλά δε πρόλαβα να κάνω εξετάσεις. Για να μου φύγει την επόμενη φορά θα κάνω και θυροειδη εξέταση να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. 

Κορίτσια να σας πω τώρα ότι περίμενα χθες περίοδο και ακόμα δεν έχω δει τίποτα. Προσπαθώ να συγκρατηθω αλλά άτιμο πράγμα η ελπίδα! Θα περιμένω άλλες 3 4 μέρες σίγουρα για χοριακη. Σκέφτομαι από Δευτέρα αν δεν έχει έρθει να πάω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστώ αγάπη❤️❤️

Ναι ευτυχώς π δε χτύπησα😞 γιατί το αμάξι πάει..αλλά λέω μετά τουλάχιστον είμαι εγώ καλά κ το μωράκι μου γτ αν είχε πάθει κάτι δε ξέρω τι θα έκανα..οπότε μην είμαι αχάριστη..να φανταστείς κ εγώ ενώ ήμουν πολύ της οδήγησης, απ’όταν έμεινα έγκυος εδώ κ 6 μήνες δεν οδηγούσα γτ φοβόμουν κ είχα ζαλάδες πολλές..παντού με πήγαινε ο άντρας μ..κ τώρα ξεθάρρεψα κ το είχα πάρει 4-5 φορές κ έγινε αυτό..τι το θελα; Του λέω του άντρα μου άντε τώρα δε θα χω αμάξι δε θα ξαναοδηγήσω θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο..😛 γιατί ξέρει ότι έχω πολλές ζαλάδες κ αγχωνόταν ο καημένος όποτε το’παιρνα..

Καλά κάνεις κ εσύ να προσέχεις, γιατί σε μια στιγμή δε ξέρεις τι γίνεται χτύπα ξύλο..πρέπει να προσέχουμε πολύ για τα μωράκια μας ❤️❤️

Οι λαμαρίνες ξαναγίνοντε αγαπη οι άνθρωποι οχι.ηταν η κακία η ωρα . Κ γω τις προαλες δε ηθελα ν τν παιδεψω κ τ λεω θα παρω τ αμαξι ν παω εκει Κ μ λεει ουτε π να τ σκέφτεσαι θα σ παω εγω όπου θες. Κ μετα σκεφτόμουν μονη μ ότι μωρε η κακία η ωρα κ αυτή τη μια φορά μπορει ν γινει.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσι μου δεν ξερω γιατι δεν μου εδωσαν αγωγη μου ειπαν αν ηταν να διναμε σε ολα τα κοριτσια που εχουν φλεγμονη θα επρεπε να δωσουμε σε ολες  αντιβιωση... το θεωρουσαν πως δεν χρειαζεται εφοσον δεν ειχα ενοχλησεις ... ομως σκεφτομαι μην εγινε κατι χειροτερο... καταταλα το τεστ βγηκε μια χαρα ... αρνητικο σε κακοηθεια !!! 
τωρα αυτο το μικροβιο τι μπορει να ειναι ? Εννοω φευγει γρηγορα ? Μεχρι να παω στο γιατρο θα σκασω!!!

Τίποτα καλέ. Μην αγχώνεσαι. Αυτά φεύγουν μόνα τους. Εγώ κ που είχα κονδυλώματα. Κι αυτά σα φλεγμονή τα έδειξε. Γενικά δεν κάνεις κάτι.. Μην ανησυχείς. Όλα καλά.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι όλα καλά, έκανα εξέταση στις 40 μέρες μετά τη γέννα νομίζω και ήταν κανονικος. Τα χάπια τα σταμάτησα με το που γέννησα αλλά δε θυμάμαι αν μου το είπε ο γιατρός ή αν το αμέλησα εγώ. Το πιο πιθανό πιστεύω και εσύ μετά να μην έχεις τίποτα. 

Απλά στις δυο παλινδρομες που είχα με το που είχα καθυστέρηση έβαλα και 4 κιλά, συν ένα πρήξιμο που μου έμεινε μέχρι να έρθει η πρώτη περίοδος. Αυτό με έκανε να σκέφτομαι ότι ίσως είχα ανεβάσει και στις παλινδρομες θυροειδη απλά δε πρόλαβα να κάνω εξετάσεις. Για να μου φύγει την επόμενη φορά θα κάνω και θυροειδη εξέταση να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. 

Κορίτσια να σας πω τώρα ότι περίμενα χθες περίοδο και ακόμα δεν έχω δει τίποτα. Προσπαθώ να συγκρατηθω αλλά άτιμο πράγμα η ελπίδα! Θα περιμένω άλλες 3 4 μέρες σίγουρα για χοριακη. Σκέφτομαι από Δευτέρα αν δεν έχει έρθει να πάω... 

Κ εγώ κανονικά χθες περίμενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Είχα ατύχημα με το αυτοκίνητο σοβαρό πριν 2 εβδομάδες 🙁 ευτυχώς δε χτύπησα, αλλά με πονούσε η κοιλιά μου κ πήγα στο γιατρό, ήταν όλα καλά ευτυχώς, αλλά μου έδωσε μαγνήσιο κ μ είπε να μείνω για λίγες μέρες ξαπλωμένη γτ όσο να ναι η μήτρα κ το μωρό παθαίνουν ένα σοκ κ μπορεί να κάνεις κ συσπάσεις, οπότε μου έδωσε μαγνήσιο για να χαλαρώσουν όλα..

Τι λες βρε κορίτσι μου; Πω πω ευτυχώς είσαι καλά! Αχ αυτοί οι δρόμοι! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας δεκατέσσερα! Εγώ μέχρι τον όγδοο οδηγούσα αλλά ευτυχώς η δουλειά μου ήταν κοντά και σε πέντε λεπτά ήμουν εκεί. Θα μου πεις το κακό κι έξω από την πόρτα σου μπορεί να συμβεί αλλά δεν μπορούσα να παρατήσω το γραφείο! Αχ μακριά από όλο τον κόσμο αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Οι λαμαρίνες ξαναγίνοντε αγαπη οι άνθρωποι οχι.ηταν η κακία η ωρα . Κ γω τις προαλες δε ηθελα ν τν παιδεψω κ τ λεω θα παρω τ αμαξι ν παω εκει Κ μ λεει ουτε π να τ σκέφτεσαι θα σ παω εγω όπου θες. Κ μετα σκεφτόμουν μονη μ ότι μωρε η κακία η ωρα κ αυτή τη μια φορά μπορει ν γινει.  

Έτσι είναι! Τίποτα δεν έχει αξία περισσότερο από την ανθρώπινη ζωή! Δυστυχώς μερικοί δεν το έχουν κατανοήσει αυτό και όταν πιάσουν το τιμόνι ξεχνάνε ότι μπορεί εκτός από τον εαυτό τους να κάνουν κακό σε κάποιον που δεν φταίει σε τίποτα.☹️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Οχι δεν μου έδωσε.. Θα έπρεπε;; 

Αυτός ξέρει....στην επόμενη χοριακή κάνε πάλι μαζί και μία προγεστερόνη... γράφονται και οι 2 εξετάσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι λες βρε κορίτσι μου; Πω πω ευτυχώς είσαι καλά! Αχ αυτοί οι δρόμοι! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας δεκατέσσερα! Εγώ μέχρι τον όγδοο οδηγούσα αλλά ευτυχώς η δουλειά μου ήταν κοντά και σε πέντε λεπτά ήμουν εκεί. Θα μου πεις το κακό κι έξω από την πόρτα σου μπορεί να συμβεί αλλά δεν μπορούσα να παρατήσω το γραφείο! Αχ μακριά από όλο τον κόσμο αυτά! 

Εγώ οδηγούσα κυριολεκτικά μέχρι να γεννήσω. Τους τελευταίους μήνες μόνο τα απαραίτητα δρομολόγια όχι μακρινές αποστάσεις. Ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και δεν υπήρχε κάνεις να με πάει στο ραντεβού μου πχ. Γέννησα Κυριακή και την Παρασκευή είχα πάει στο γιατρό με το αμάξι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αυτός ξέρει....στην επόμενη χοριακή κάνε πάλι μαζί και μία προγεστερόνη... γράφονται και οι 2 εξετάσεις

Θα κάνω πάλι αύριο. Απλά έχω προβλημαριστει λίγο με την ώρα που θα πάω γιατί δουελευω πρωί και μάλλον θα πάω κατά τις 3 το μεσημέρι ενώ την αλλη την είχα κάνει 9.30 το πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια!!! @Ευάγγελοςτ εχουμε κανενα νεο? γιατι δεν προλαβα εχθες να σας διαβασω...

Ναι lacostaki μου! Μου ήρθε κανονικότατα η κυρία! 😆 Τυπική όπως πάντα! Σε δύο εβδομάδες έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο. Σκέφτομαι να του πω να κάνω κι εγώ καμιά εξέταση να δω που βρίσκομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τίποτα καλέ. Μην αγχώνεσαι. Αυτά φεύγουν μόνα τους. Εγώ κ που είχα κονδυλώματα. Κι αυτά σα φλεγμονή τα έδειξε. Γενικά δεν κάνεις κάτι.. Μην ανησυχείς. Όλα καλά.! 

Και δεν χρειαστηκε να κανεις κανει η να παρεις καποια αγωγη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Θα κάνω πάλι αύριο. Απλά έχω προβλημαριστει λίγο με την ώρα που θα πάω γιατί δουελευω πρωί και μάλλον θα πάω κατά τις 3 το μεσημέρι ενώ την αλλη την είχα κάνει 9.30 το πρωί. 

Αν πας 3 το αποτέλεσμα Δευτέρα???, 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Και δεν χρειαστηκε να κανεις κανει η να παρεις καποια αγωγη ??

Για τα κονδυλώματα όχι.... Τώρα κάναμε κ καλλιέργεια κολπική κ βγήκε μικρόβιο κ πήρα αντιβίωση κ ξανά επανελεγχο όταν τελειώσει.... Αλλά δεν εμποδίζει τη σύλληψη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για τα κονδυλώματα όχι.... Τώρα κάναμε κ καλλιέργεια κολπική κ βγήκε μικρόβιο κ πήρα αντιβίωση κ ξανά επανελεγχο όταν τελειώσει.... Αλλά δεν εμποδίζει τη σύλληψη.. 

Καταλαβα κοριτσι μου !!! Ευχαριστω πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Οχι οχι μου το στέλνουν σε ένα 2ωρακι..

Γιατί εμένα μου Χαν πει όταν δίνεις από μεσημέρι απόγευμα πάει την επόμενη το αποτέλεσμα. Ρώτα το πρώτα για επιβεβαίωση..... Γιατί θα σκάσεις έως Δευτέρα!!! 💕💕 Αντε να ηρεμήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

εγώ όπως σας είπα παραπάνω, αλλά μάλλον καμία δεν είχε παρόμοιο πρόβλημα για να μου σχολιάσει κάτι, διαγνώστηκα με βακτήριο οπότε είχα βακτηριακή κολπίτιδα. Επειδή πιστεύω ότι το είχα πάνω από χρόνο και επειδή μπήκα και διάβασα έρευνες και ξένα σάιτ πάνω στο συγκεκριμένο θέμα έμαθα ότι καλό θα ήταν να διορθώνονται γιατί ένας κόλπος με μη φυσιολογικό ph εμποδίζει τη σύλληψη, στην ουσία αντί να θρέφει το σπέρμα το σκοτώνει. Φυσικά είναι ανάλογα και τι βακτήριο έχεις αλλά κι εμένα έτσι μου έλεγε η γυναικολόγος μου, ότι δε χρειάζεται θεραπεία, και είχα φτάσει σε σημείο να θεωρώ φυσιολογικά κάποια πράγματα που εννοείται ότι δεν ήταν. Οπότε αν έχετε συμπτώματα όπως άσχημες οσμές, πολλά υγρά κλπ καλό θα ήταν να πάρετε και μια ακόμα γνώμη.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

εγώ όπως σας είπα παραπάνω, αλλά μάλλον καμία δεν είχε παρόμοιο πρόβλημα για να μου σχολιάσει κάτι, διαγνώστηκα με βακτήριο οπότε είχα βακτηριακή κολπίτιδα. Επειδή πιστεύω ότι το είχα πάνω από χρόνο και επειδή μπήκα και διάβασα έρευνες και ξένα σάιτ πάνω στο συγκεκριμένο θέμα έμαθα ότι καλό θα ήταν να διορθώνονται γιατί ένας κόλπος με μη φυσιολογικό ph εμποδίζει τη σύλληψη, στην ουσία αντί να θρέφει το σπέρμα το σκοτώνει. Φυσικά είναι ανάλογα και τι βακτήριο έχεις αλλά κι εμένα έτσι μου έλεγε η γυναικολόγος μου, ότι δε χρειάζεται θεραπεία, και είχα φτάσει σε σημείο να θεωρώ φυσιολογικά κάποια πράγματα που εννοείται ότι δεν ήταν. Οπότε αν έχετε συμπτώματα όπως άσχημες οσμές, πολλά υγρά κλπ καλό θα ήταν να πάρετε και μια ακόμα γνώμη.

 

 

Εγώ δεν είχα. Στη τύχη πήραμε καλλιέργεια..... Ούτε ενοχλήσεις.... Κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ δεν είχα. Στη τύχη πήραμε καλλιέργεια..... Ούτε ενοχλήσεις.... Κτλ

Πολλές φορές δεν προκαλούν συμπτώματα και είναι ένας λόγος που αργούμε να το πάρουμε είδηση. Όμως η καλλιέργεια είναι μια εξέταση που την κάνουν οι γυναικολόγοι όταν ένα ζευγάρι είναι υπογόνιμο γι΄αυτό ακριβώς το λόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η A&O είπε:

Πολλές φορές δεν προκαλούν συμπτώματα και είναι ένας λόγος που αργούμε να το πάρουμε είδηση. Όμως η καλλιέργεια είναι μια εξέταση που την κάνουν οι γυναικολόγοι όταν ένα ζευγάρι είναι υπογόνιμο γι΄αυτό ακριβώς το λόγο. 

Εμένα δεν την είχαν προτείνει. Γιατί μου χε πει κάθε μήνα πρέπει αν σου παίρνω καλλιέργεια όπως κ κάθε μήνα ορμόνες. Οπότε κάναμε παρακολούθηση με υπέρηχο. Κ ύστερα κλομιφαινη. 💙💙💙💙Αλλά δτη καθεμία είναι να μην μας κάτσει κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα δεν την είχαν προτείνει. Γιατί μου χε πει κάθε μήνα πρέπει αν σου παίρνω καλλιέργεια όπως κ κάθε μήνα ορμόνες. Οπότε κάναμε παρακολούθηση με υπέρηχο. Κ ύστερα κλομιφαινη. 💙💙💙💙Αλλά δτη καθεμία είναι να μην μας κάτσει κάτι. 

Τι να πω ρε κορίτσι, κάθε γιατρός προτείνει τα δικά του. Από την άλλη για μένα είναι σημαντική εξέταση και πολύ εύκολη για ζευγάρια που προσπαθούν για σύλληψη. Αν έχει η γυναίκα ένα βακτήριο το περνάει και στον άντρα και έχει και εκεί επιπτώσεις να ξέρετε. Μιλάω εκ πείρας αλλά είναι μεγάλες ιστορίες τώρα για να σας τις πω 😝 Συν το ότι η καλλιέργεια γράφεται, οπότε είναι και πάμφθηνη. Επίσης δε χρειάζεται να τη κάνεις κάθε μήνα αν δεν αλλάζεις σύντροφο και σίγουρα αν δεν έχεις έντονα συμπτώματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γιατί εμένα μου Χαν πει όταν δίνεις από μεσημέρι απόγευμα πάει την επόμενη το αποτέλεσμα. Ρώτα το πρώτα για επιβεβαίωση..... Γιατί θα σκάσεις έως Δευτέρα!!! 💕💕 Αντε να ηρεμήσεις. 

Γιατί κάποια εργαστήρια τις εξετάσεις δεν τις κάνουν στο εργαστήριο τους.. Τις στέλνουν έξω. Οπότε για σου δώσω να καταλάβεις στέλνουν μια φορά την ημέρα τα δείγματα. Ότι αιμοληψία έρθει αργότερα στέλνετε την άλλη μέρα και το αποτέλεσμα το έχεις το απόγευμα. Κανονικά η χοριακή θέλει ένα 40 λεπτό το πολύ με την επεξεργασία του δείγματος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Τι να πω ρε κορίτσι, κάθε γιατρός προτείνει τα δικά του. Από την άλλη για μένα είναι σημαντική εξέταση και πολύ εύκολη για ζευγάρια που προσπαθούν για σύλληψη. Αν έχει η γυναίκα ένα βακτήριο το περνάει και στον άντρα και έχει και εκεί επιπτώσεις να ξέρετε. Μιλάω εκ πείρας αλλά είναι μεγάλες ιστορίες τώρα για να σας τις πω 😝 Συν το ότι η καλλιέργεια γράφεται, οπότε είναι και πάμφθηνη. Επίσης δε χρειάζεται να τη κάνεις κάθε μήνα αν δεν αλλάζεις σύντροφο και σίγουρα αν δεν έχεις έντονα συμπτώματα. 

😎😎 Λες να βοήθησε η αντιβίωση Κ να γίνε σύλληψη? 😋🤓 Γιατί περίμενα χθες. Βέβαια αν είχε γίνει κάτι θα χε γίνει πριν την αντιβίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...