Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Αυτό θα μαι και εγώ ότι το ωάριο δεν μπορούν να το δουν μετά την ωορρηξια. Είδε κάτι άλλο και σου είπε ότι ήταν κακό? 

Δεν φαινόταν καθόλου σπασμένο ωοθυλάκιο, στην αρχή μου είπε ότι μάλλον δεν έκανα καθόλου ωοριξία, όταν της είπα ότι είχα θετικό τεστ ωοριξίας το προηγούμενο βράδυ (όντως είχα κάνει και τεστ για να τα μάθω λίγο πώς δουλεύουν) μου είπε ότι δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου το ωοθηλάκιο και μάλλον ήταν κακής ποιότητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

υπάρχει περίπτωση να επειρεάζει και τη σύλληψη; εγώ δεν είχα ΠΟΤΕ καθόλου σύλληψη.. 

Αυτό θα στο απαντήσει σίγουρα γενετιστής που θα σας κάνει την ανάλυση.σίγουρα την κάνουν μετά από χαμένες εγκυμοσύνες παλλινδρομες βιοχημικες και από όσο ξερω είναι απαραιτητη και πριν την εξωσωματική.απο ότι μ είπε ο γυναικολογος είναι σχετικά σπάνιο να βρεις κάτι περίεργο στον καριοτυπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Δεν φαινόταν καθόλου σπασμένο ωοθυλάκιο, στην αρχή μου είπε ότι μάλλον δεν έκανα καθόλου ωοριξία, όταν της είπα ότι είχα θετικό τεστ ωοριξίας το προηγούμενο βράδυ (όντως είχα κάνει και τεστ για να τα μάθω λίγο πώς δουλεύουν) μου είπε ότι δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου το ωοθηλάκιο και μάλλον ήταν κακής ποιότητας

Δεν ξέρω τι να σου πω, εγώ δε θα την εμπιστευομουν απόλυτα, θα πήγαινα και σε άλλο γιατρό. Είναι και θέμα μηχανήματος ο υπέρηχος και θέμα εμπειρίας πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Αυτό θα στο απαντήσει σίγουρα γενετιστής που θα σας κάνει την ανάλυση.σίγουρα την κάνουν μετά από χαμένες εγκυμοσύνες παλλινδρομες βιοχημικες και από όσο ξερω είναι απαραιτητη και πριν την εξωσωματική.απο ότι μ είπε ο γυναικολογος είναι σχετικά σπάνιο να βρεις κάτι περίεργο στον καριοτυπο 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Προς το παρόν κλείσαμε ραντεβού στον γυναικολόγο μου, να δω τη δική του άποψη για όλα αυτά

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δεν ξέρω τι να σου πω, εγώ δε θα την εμπιστευομουν απόλυτα, θα πήγαινα και σε άλλο γιατρό. Είναι και θέμα μηχανήματος ο υπέρηχος και θέμα εμπειρίας πιστεύω. 

Νομίζω θα μπερδευτώ ακόμη περισσότερο κορίτσι μου.. θα βρεθώ πρώτα με τον γιατρό μου να δω τι θα μου πει για όλα αυτά.. Είπαμε θα κάνουμε ένα -δύο κύκλους φυσικά και μετά θα πάμε για εξωσωματική, εκεί θα μιλήσω και με άλλους γιατρούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου, να σας πω κάτι που έγινε και με προβλημάτισε πολύ... ο γυνακολόγος ο οποίος με παρακολουθεί δεν είναι ενταγμένος στο γενικό σύστημα υγείας και επειδή ήθελα να κάνω το παπ τεστ πήγα στη γυναικολόγο της κουνιάδας μου, για την οποία άκουσα τα καλύτερα, για να μην χρειαστεί να πληρώσω. Στη γιατρό αυτή συζητούσαμε με τον άντρα μου ΌΤΑΝ μείνω έγκυος να πάω κοντά της, αρχικά επδ δεν θα πληρώναμε και επιπλέον έχουμε ακούσει πολλά θετικά, παρόλου που είναι μικρή σε ηλικία. Όταν πήγα λοιπόν χθες, της ανάφερα όλο το ιστορικό μου, σε ποιο γιατρό είμαι και τι κινήσεις έχουμε κάνει εδώ και 1 χρόνο που με παρακολουθεί. Κοπέλες μου, μου τα ακύρωσε ΟΛΑ... 

1. Τις έδειξα τι σαλπιγγογραφία που είχα κάνει πριν 1 χρόνο και μου είπε πως οι σάλπιγγες μου ήταν μια χαρά ανοιχτές με ελάχιστες συμφύσεις οι οποίες όπως δεν επειρεάζουν τη σύλληψη

2. Δεν πιστεύει ότι είχα ενδομητρίωση γιατί δεν είχα εμφανή συμπτώματα

3. Το σπέρμοδιάγραμμα του άντρα μου το βρήκε φυσιολογικότατο και ότι δεν δικαιολογεί να μην υπήρχε σύλληψη με αυτό το σπέρμα (ενώ εμείς μέχρι τώρα ξέραμε ότι ήταν οριακά χαμηλή μορφολογία και κινητικότητα)

4. Ο γιατρός μου την ΠΑρασκευή που είχα πάει για να πάρει δείγμα για τη καλιέργια έβρισκε 1 υγιέστατο όπως το χαρακτήρισε ωάριο, ενώ αυτή σήμερα δεν εντόπισε καθόλου ωοριξία και κατέληξε ότι μάλλον θα έγινε από κακής ποιότητας ωαριο

5.Ο γιατρός μου, μας είπε να μην προσπαθήσουμε αυτό τον μήνα μέχρι να έχουμε τα αποτελέσματα της καλιέργιας μήπως και προκύψει εγκυμοσύνη ενώ υπάρχει κάποια μολυνση και αυτή μας είπε πως δεν εχει καμιά σημασία και πώς έπρεπε να προσπαθούσαμε.

Και τέλος μου είπε πως η ίδια θεωρεί πως ανήκουμε στην ανεξήγητη υπογονημότητα, να πάμε να κάνουμε έλεγχο καρυότηπο ζεύγους στο ινστιτούτο γενετικής και μετά εξωσωματική.

Νιώθω πραγματικά πως μου ήρθαν τα πάνω κατω και δεν ξέρω τι να πιστέψω... Με κοροήδευε ο γιατρός μου; Όλος αυτός ο χρόνος ήταν χαμένος χρόνος και χρήμα;; Γνωρίζει κάποιο κορίτσι τι είναι ο καρυότυπος ζεύγου?
Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο κορίτσια μου 😕 

Κορίτσι μου εννοείται έπρεπε να προσπαθήσετε... Δνε νομίζω να υπάρχει κάτι που να δίνει πρόβλημα στο έμβρυο αν υπήρξε... Επίσης ο γιατρός της Παρασκευής σου είπε πόσα εκατοστά ήταν το ωάριο???. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Προς το παρόν κλείσαμε ραντεβού στον γυναικολόγο μου, να δω τη δική του άποψη για όλα αυτά

Νομίζω θα μπερδευτώ ακόμη περισσότερο κορίτσι μου.. θα βρεθώ πρώτα με τον γιατρό μου να δω τι θα μου πει για όλα αυτά.. Είπαμε θα κάνουμε ένα -δύο κύκλους φυσικά και μετά θα πάμε για εξωσωματική, εκεί θα μιλήσω και με άλλους γιατρούς

Ολα καλα να σου πάνε! στα ραντεβού που θα κάνεις με τους γιατρούς για να καταλήξεις που θα κάνεις εξωσωματική θα πάρεις γνώμες! Το πιο σημαντικό είναι ότι το ψάχνεις και κάνεις βήματα προς τον στόχο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Δεν φαινόταν καθόλου σπασμένο ωοθυλάκιο, στην αρχή μου είπε ότι μάλλον δεν έκανα καθόλου ωοριξία, όταν της είπα ότι είχα θετικό τεστ ωοριξίας το προηγούμενο βράδυ (όντως είχα κάνει και τεστ για να τα μάθω λίγο πώς δουλεύουν) μου είπε ότι δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου το ωοθηλάκιο και μάλλον ήταν κακής ποιότητας

Τα τεστακια δεν δηλώνουν σίγουρη ωορρηξία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Προς το παρόν κλείσαμε ραντεβού στον γυναικολόγο μου, να δω τη δική του άποψη για όλα αυτά

Νομίζω θα μπερδευτώ ακόμη περισσότερο κορίτσι μου.. θα βρεθώ πρώτα με τον γιατρό μου να δω τι θα μου πει για όλα αυτά.. Είπαμε θα κάνουμε ένα -δύο κύκλους φυσικά και μετά θα πάμε για εξωσωματική, εκεί θα μιλήσω και με άλλους γιατρούς 

Να σου πω την γνώμη μου?????αυτή την στιγμή έχεις δύο εκ διαμέτρου αντίθετες ιατρικές γνώμες.σίγουρα μιλάς με τον γυναικολογο σου που έχεις από πριν αλλά πιστεύω πως πρέπει να πας και σε ένα τρίτο γιατρό να δούμε με ποια από τις δύο γνωματεύσεις θα ταυτιστεί...και η μέχρι τώρα εμπειρία μ από τους γιατρούς είναι ότι σε δέκα να πας θα σου πουν δέκα διαφορετικά. Κάπου όμως θα συμπεσουν δεν μπορεί. Γι αυτό μην μασάς θα την βρούμε την άκρη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τα τεστακια δεν δηλώνουν σίγουρη ωορρηξία... 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι μου εννοείται έπρεπε να προσπαθήσετε... Δνε νομίζω να υπάρχει κάτι που να δίνει πρόβλημα στο έμβρυο αν υπήρξε... Επίσης ο γιατρός της Παρασκευής σου είπε πόσα εκατοστά ήταν το ωάριο???. 

Αλήθεια; Δεν το ήξερα πως δεν δηλώνουν σίγουρη ωοριξία.. Δεν τον ρώτησα γιατί δεν θα προσπαθούσαμε λόγω του ότι δεν θα είχαμε τα αποτελέσματα της καλιέργιας και μας είχε πει να μην προσπαθήσουμε

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ολα καλα να σου πάνε! στα ραντεβού που θα κάνεις με τους γιατρούς για να καταλήξεις που θα κάνεις εξωσωματική θα πάρεις γνώμες! Το πιο σημαντικό είναι ότι το ψάχνεις και κάνεις βήματα προς τον στόχο σου! 

Ναι κορίτσι μου, έτσι προσπαθώ να  το βλέπω και εγώ.. σ ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Να σου πω την γνώμη μου?????αυτή την στιγμή έχεις δύο εκ διαμέτρου αντίθετες ιατρικές γνώμες.σίγουρα μιλάς με τον γυναικολογο σου που έχεις από πριν αλλά πιστεύω πως πρέπει να πας και σε ένα τρίτο γιατρό να δούμε με ποια από τις δύο γνωματεύσεις θα ταυτιστεί...και η μέχρι τώρα εμπειρία μ από τους γιατρούς είναι ότι σε δέκα να πας θα σου πουν δέκα διαφορετικά. Κάπου όμως θα συμπεσουν δεν μπορεί. Γι αυτό μην μασάς θα την βρούμε την άκρη.....

Έχεις δίκαιο αλλά ψυχικά δεν έχω δύναμη να πάω σε άλλο γιατρό κοριτσάκι μου.. Προς το παρόν έκλεισα ραντεβού στο γιατρό μου 4/7.. Μετά έχει ο Θεος... Θα τη βρούμε την άκρη που θα πάει.. Αχχ.. Πού θα πάει..θα  πάρω και εγώ θετικό τεστ στα χέρια μου, θα δω και εγώ θετική χοριακή, θα ακούσω και εγώ καρδούλα, θα νιώθω και εγώ ποδαράκια να με κλοτσάνε, θα ζήσω και εγώ το θαύμα των 9 μηνών, θα γίνω και εγώ ΜΑΝΑ... έχω τόση αγάπη να δώσω που δεν γίνεται να μην το ζήσω.. απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Έχεις δίκαιο αλλά ψυχικά δεν έχω δύναμη να πάω σε άλλο γιατρό κοριτσάκι μου.. Προς το παρόν έκλεισα ραντεβού στο γιατρό μου 4/7.. Μετά έχει ο Θεος... Θα τη βρούμε την άκρη που θα πάει.. Αχχ.. Πού θα πάει..θα  πάρω και εγώ θετικό τεστ στα χέρια μου, θα δω και εγώ θετική χοριακή, θα ακούσω και εγώ καρδούλα, θα νιώθω και εγώ ποδαράκια να με κλοτσάνε, θα ζήσω και εγώ το θαύμα των 9 μηνών, θα γίνω και εγώ ΜΑΝΑ... έχω τόση αγάπη να δώσω που δεν γίνεται να μην το ζήσω.. απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!

Πόσο με συγκινείς.... Φυσικά και θα γίνεις μάνα.....θα γίνουμε όλες μας....ολα θα πάνε καλά στο τελος και αν δεν πάνε καλά δεν έχει έρθει ακομα το τέλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

 

Αλήθεια; Δεν το ήξερα πως δεν δηλώνουν σίγουρη ωοριξία.. Δεν τον ρώτησα γιατί δεν θα προσπαθούσαμε λόγω του ότι δεν θα είχαμε τα αποτελέσματα της καλιέργιας και μας είχε πει να μην προσπαθήσουμε

Ναι κορίτσι μου, έτσι προσπαθώ να  το βλέπω και εγώ.. σ ευχαριστώ!

Σου χε πει εκατοστά ωραρίου? Κ από ποια μεριά ήταν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

 

Αλήθεια; Δεν το ήξερα πως δεν δηλώνουν σίγουρη ωοριξία.. Δεν τον ρώτησα γιατί δεν θα προσπαθούσαμε λόγω του ότι δεν θα είχαμε τα αποτελέσματα της καλιέργιας και μας είχε πει να μην προσπαθήσουμε

Ναι κορίτσι μου, έτσι προσπαθώ να  το βλέπω και εγώ.. σ ευχαριστώ!

Δεν σου έδωσε χαρτί? Να τα δεις από κει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα

Αν κάνεις εξέταση προγεστερόνης μια εβδομάδα μετά την υποτιθέμενη ωορρηξία, θα σιγουρευτείς για το αν έγινε ή όχι ωορρηξία και ποιος είχε δίκιο τελικά.

Επίσης, ο μη φυσιολογικός καρυότυπος μπορεί να επηρεάζει τη σύλληψη, αλλά να εύχεσαι να είναι φυσιολογικός, τα άλλα λύνονται, αυτό είναι πολύπλοκο. Με εξωσωματική αντιμετωπίζεται, αλλά είναι κάτι που δε θέλουμε. Θα είναι εντάξει όμως, είναι πολύ σπάνιο να έχει κάποιος πρόβλημα με τον καρυότυπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Έχεις δίκαιο αλλά ψυχικά δεν έχω δύναμη να πάω σε άλλο γιατρό κοριτσάκι μου.. Προς το παρόν έκλεισα ραντεβού στο γιατρό μου 4/7.. Μετά έχει ο Θεος... Θα τη βρούμε την άκρη που θα πάει.. Αχχ.. Πού θα πάει..θα  πάρω και εγώ θετικό τεστ στα χέρια μου, θα δω και εγώ θετική χοριακή, θα ακούσω και εγώ καρδούλα, θα νιώθω και εγώ ποδαράκια να με κλοτσάνε, θα ζήσω και εγώ το θαύμα των 9 μηνών, θα γίνω και εγώ ΜΑΝΑ... έχω τόση αγάπη να δώσω που δεν γίνεται να μην το ζήσω.. απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!

Αχ κορίτσι μου θα γίνεις μοα τέλεια μαμά😍 θα τα νιώσεις και εσύ όλα αυτά που περιγράφεις... Το καλό αργεί να έρθει.. Είσαι ολυ δυνατή γυναίκα και θα τα καταφέρεις😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν σου έδωσε χαρτί? Να τα δεις από κει? 

Όχι κορίτσι μου δεν μου έδωσε.. περισσότερο για να πάρει δείγμα για καλιέργια πήγα όχι για να ελέγξουμε ωοριξιά κτλ..

στις πριν 31 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

@Άντρεα

Αν κάνεις εξέταση προγεστερόνης μια εβδομάδα μετά την υποτιθέμενη ωορρηξία, θα σιγουρευτείς για το αν έγινε ή όχι ωορρηξία και ποιος είχε δίκιο τελικά.

Επίσης, ο μη φυσιολογικός καρυότυπος μπορεί να επηρεάζει τη σύλληψη, αλλά να εύχεσαι να είναι φυσιολογικός, τα άλλα λύνονται, αυτό είναι πολύπλοκο. Με εξωσωματική αντιμετωπίζεται, αλλά είναι κάτι που δε θέλουμε. Θα είναι εντάξει όμως, είναι πολύ σπάνιο να έχει κάποιος πρόβλημα με τον καρυότυπο.

Η δεύτερη γιατρός κατέλυξε πως έγινε ωοριξία αλλά δεν ήταν καλής ποιότητας το ωάριο.. θα φανεί και αυτό από την εξέταση προγεστερόνης;

Εύχομαι να μην χρειαστεί να το ζήσουμε και αυτό! 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν μου έδωσε.. περισσότερο για να πάρει δείγμα για καλιέργια πήγα όχι για να ελέγξουμε ωοριξιά κτλ..

Η δεύτερη γιατρός κατέλυξε πως έγινε ωοριξία αλλά δεν ήταν καλής ποιότητας το ωάριο.. θα φανεί και αυτό από την εξέταση προγεστερόνης;

Εύχομαι να μην χρειαστεί να το ζήσουμε και αυτό! 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

Δεν ξέρω να σου το απαντήσω, ξέρω ότι αν βγει προγεστερόνη πάνω από 10 νομίζω, μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία, σημαίνει ότι έγινε σίγουρα ωορρηξία και εκκρίθηκε προγεστερόνη αρκετή για να υποστηρίξει μια πιθανή εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν μου έδωσε.. περισσότερο για να πάρει δείγμα για καλιέργια πήγα όχι για να ελέγξουμε ωοριξιά κτλ..

Η δεύτερη γιατρός κατέλυξε πως έγινε ωοριξία αλλά δεν ήταν καλής ποιότητας το ωάριο.. θα φανεί και αυτό από την εξέταση προγεστερόνης;

Εύχομαι να μην χρειαστεί να το ζήσουμε και αυτό! 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

Ναι λογικά. Δεν θα είναι πολύ υψηλή. Εγώ πχ πήγα για τεστ ΠΑΠ κ καλλιέργεια. Κάναμε κ υπέρηχο. Κ φάνηκε το ωοθυλάκιο που έσπασε... Μετρήσαμε κ το υγρό. Κ μου είπε πως πριν δύο ημέρες είχα ωορρηξία. Εσένα κάτι τέτοιο δεν φάνηκε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

@Kikip ακόμαααα??? 

Δυστυχώς..... είναι κάτω από 5.....τώρα τα έστειλα και στην γιατρό να μου πει τι κάνω από εδώ και πέρα.....είμαι λίγο πελαγωμενη τώρα.... μετέωρη νιώθω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Δυστυχώς..... είναι κάτω από 5.....τώρα τα έστειλα και στην γιατρό να μου πει τι κάνω από εδώ και πέρα.....είμαι λίγο πελαγωμενη τώρα.... μετέωρη νιώθω.....

Ποτέ περιμένεις;;; 

Χαλάρωσε όσο μπορείς..όλα θα πάνε καλά.. Θα έρθει το σπορινι. Ήταν η πρώτη σπερματεγχυση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ποτέ περιμένεις;;; 

Χαλάρωσε όσο μπορείς..όλα θα πάνε καλά.. Θα έρθει το σπορινι. Ήταν η πρώτη σπερματεγχυση; 

Σήμερα είναι η δωδέκατη ημέρα από την σπερματεγχυση. Την τριτη μας σπερματεγχυση.....ο κύκλος μου είναι μικρός των 24 ημερών..... τζάμπα χάνω χρόνο μου φαίνεται με τις σπερματεγχυσεις..... πρέπει να το πάρω απόφαση κ να πάω για εξωσωματική.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Δυστυχώς..... είναι κάτω από 5.....τώρα τα έστειλα και στην γιατρό να μου πει τι κάνω από εδώ και πέρα.....είμαι λίγο πελαγωμενη τώρα.... μετέωρη νιώθω.....

Αχ ρε γαμωτο και το είχα πιστέψει... Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου.. Όπως είπε και η @Clairy. Θα έρθει το σποράκι όταν είναι☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Σήμερα είναι η δωδέκατη ημέρα από την σπερματεγχυση. Την τριτη μας σπερματεγχυση.....ο κύκλος μου είναι μικρός των 24 ημερών..... τζάμπα χάνω χρόνο μου φαίνεται με τις σπερματεγχυσεις..... πρέπει να το πάρω απόφαση κ να πάω για εξωσωματική.....

Στο σπέρμα είναι το θέμα;; σου εύχομαι να αποφασίσετε το καλύτερο.. Όλα καλά θα τα καταφέρετε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αχ ρε γαμωτο και το είχα πιστέψει... Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου.. Όπως είπε και η @Clairy. Θα έρθει το σποράκι όταν είναι☺️

Ποτε έχεις τον υπερηχο σου;; πως νιώθεις γενικά;; έχεις δει να αλλάζει κάτι;; εγώ αύριο πάω για την τρίτη χοριακή. Νιώθω μέσα στην μέρα πονάκια και έχω κάποια υγρα κάποιες φορές.. Το πρωί που σηκώθηκα δεν είχα τίποτα και έλεγα λες κάτι να μην πάει καλά; τώρα που έχω λέω λες να μην πηγαίνει κάτι καλά.. Δεν με πιάνω πουθενά.. 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...