Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

 

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 07/07

diana8: 17/03

Lacostaki: 19/6

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:07/07

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

 

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 14/6

diana8: 17/03

Lacostaki: 19/6

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:07/07

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Με το καλό κορίτσια να είσαι καλά να χαρείτε τα μωράκια σας ❤❤❤...θα έρθει και η σειρά μας υπομονή και δύναμη να έχουμε ... εύχομαι να νιώσουμε όλες αυτή την χαρά σύντομα....🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου με συγκινείται. 

@Ευάγγελοςτ γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου.  Ήσασταν στήριγμα για μένα όλο αυτό τον καιρό.  Μακάρι να είναι καλή και η χοριακη. 

Μην το βάζετε κάτω κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε.. 

Εμένα μου πήρε δύο χρόνια αλλά με τη βοήθεια της Παναγίας και του γιατρού μου τα κατάφερα... Μακάρι να το επιβεβαιώσει και η χοριακη μου... ,♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αχ κοριτσάκια μου με συγκινείται. 

@Ευάγγελοςτ γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου.  Ήσασταν στήριγμα για μένα όλο αυτό τον καιρό.  Μακάρι να είναι καλή και η χοριακη. 

Μην το βάζετε κάτω κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε.. 

Εμένα μου πήρε δύο χρόνια αλλά με τη βοήθεια της Παναγίας και του γιατρού μου τα κατάφερα... Μακάρι να το επιβεβαιώσει και η χοριακη μου... ,♥️♥️

Συγχαρητήρια!!!καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kalina είπε:

Κοριτσια καλημερααα! Δεν αντεξα να περιμενω 2 μερες και εκανα το τεστ. Και κατι αχνοφαινεται!!! Τοσο αχνο που δεν πιανετε σε φωτογραφια αλλα με γυμνο ματι κατι καταλαβαινεις.Ειμαι στην 29η ημερα του κυκλου με περιπου 30μερες μεσω ορο. Δεν το πιστευω, δεν το πιστευω.. Ειστε απο τους πρωτους που το λεω. Σκεφτομαι να ξανακανω και αλλο για να δω σιγουρα και καθαρο αυτον τον σταυρο... Δεν βγαινουν ευκολα οι λεξεις,η καρδια μου κοντευει να σπασει. Μα δεν σας κρυβω οτι με εχει κυριεψει και ο φοβος μηπως συμβει το ιδιο οπωε την προηγουμενη φορα. Τρεμω στην ιδεα. Αχ τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. 😍

Με το καλο ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας😍😍 ελπίζω να πάνε όλα καλά και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... Αυτό το τεστακι πως σας φαίνεται? Είχα μόνο 2 μέρες αυτά τα ελάχιστα καφέ υγρα και είπα να κάνω σήμερα ένα τεστ.. Το έκανα μόλις πριν 5 λεπτά.. 

IMG_20200613_151639.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας😍😍 ελπίζω να πάνε όλα καλά και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... Αυτό το τεστακι πως σας φαίνεται? Είχα μόνο 2 μέρες αυτά τα ελάχιστα καφέ υγρα και είπα να κάνω σήμερα ένα τεστ.. Το έκανα μόλις πριν 5 λεπτά..

Βρε τρελή, ξανάμεινες έγκυος! Να προχωρήσει μέχρι τέλους αυτή τη φορά!

Και μην είσαι σα βρεγμένη γάτα στο γιατρό, το πάθος της στιγμής φταίει, τι να κάνουμε!! 😁😉😍

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας😍😍 ελπίζω να πάνε όλα καλά και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... Αυτό το τεστακι πως σας φαίνεται? Είχα μόνο 2 μέρες αυτά τα ελάχιστα καφέ υγρα και είπα να κάνω σήμερα ένα τεστ.. Το έκανα μόλις πριν 5 λεπτά.. 

IMG_20200613_151639.jpg

ΘΕΤΙΚΟΟΟΟ! Βλέπω γραμμούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η wild lavender είπε:

Βρε τρελή, ξανάμεινες έγκυος! Να προχωρήσει μέχρι τέλους αυτή τη φορά!

Και μην είσαι σα βρεγμένη γάτα στο γιατρό, το πάθος της στιγμής φταίει, τι να κάνουμε!! 😁😉😍

Με το καλό!

Χαχαχαχαχα μήπως είσαι η κολλητή μου και δεν το ξέρω? Γιατί σαν βρεγμένη γάτα θα είμαι.. Φοβάμαι να τον πάρω και τηλ χαχαχαχα

Αααχ λες ε? Το έκανα με απογευματινά ουρά και φάνηκε η άχνη γραμμούλα.. Μου έκαναν εντύπωση τα καφέ ελάχιστα υγρά και λέω κάτι δεν πάει καλά εδώ... 

Ααααχ τρελενομαι τώρα δεν είμαι καλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

ΘΕΤΙΚΟΟΟΟ! Βλέπω γραμμούλα!

Και εγώ έτσι το βλέπω αλλά φοβάμαι πολύ... Φοβάμαι μην έχω τα ίδια μην την προηγούμενη φορά και είμαι πολύ συγκρατημένη... Μέσα μου τρελενομαι από την χαρά αλλά δεν μπορώ να το νιώσω όπως την προηγούμενη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Χαχαχαχαχα μήπως είσαι η κολλητή μου και δεν το ξέρω? Γιατί σαν βρεγμένη γάτα θα είμαι.. Φοβάμαι να τον πάρω και τηλ χαχαχαχα

Αααχ λες ε? Το έκανα με απογευματινά ουρά και φάνηκε η άχνη γραμμούλα.. Μου έκαναν εντύπωση τα καφέ ελάχιστα υγρά και λέω κάτι δεν πάει καλά εδώ... 

Ααααχ τρελενομαι τώρα δεν είμαι καλαααα

Κι εμένα μου πέρασε από το μυαλό που είχες πει ότι δεν ήταν κανονική περίοδος, άλλωστε μικρή είσαι, έμεινες με την πρώτη, γιατί όχι αμέσως πάλι;

Κοίτα μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει, στην τελική ρίχτο λίγο στον άντρα σου, χιχιχι! 😅 Άλλωστε πρακτικά εκείνοι "φταίνε", oops! 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας😍😍 ελπίζω να πάνε όλα καλά και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... Αυτό το τεστακι πως σας φαίνεται? Είχα μόνο 2 μέρες αυτά τα ελάχιστα καφέ υγρα και είπα να κάνω σήμερα ένα τεστ.. Το έκανα μόλις πριν 5 λεπτά.. 

IMG_20200613_151639.jpg

Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Κι εμένα μου πέρασε από το μυαλό που είχες πει ότι δεν ήταν κανονική περίοδος, άλλωστε μικρή είσαι, έμεινες με την πρώτη, γιατί όχι αμέσως πάλι;

Κοίτα μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει, στην τελική ρίχτο λίγο στον άντρα σου, χιχιχι! 😅 Άλλωστε πρακτικά εκείνοι "φταίνε", oops! 😇

Χαχαχαχα ναι ναι εννοείτε πως θα το ρίξω σε αυτόν😂 θα βάλω και λίγη σαλτσουλα και θα τον πείσω τον γιατρό μου χαχαχαχα.. 

Αααχ δεν μπορώ να το πιστέψω πραγματικά.. Δεν το περίμενα με τίποτα.. Ο άντρας μου θα τρελαθεί χαχαχα περιμένω πως και πως να γυρίσει από την δουλειά😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Πότε περιμένεις περίοδο;

Περίμενα χθες... Προχθές το βράδυ στο σκούπισμα είδα κάτι λίγα καφέ και λέω οκέι αδιαθετησα.. Αλλά εχθές και σήμερα όλη την μέρα έμεινα στα ελάχιστα καφέ υγρα που από το πρωί σήμερα το σερβιέτακι δεν είχε ούτε κηλίδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Περίμενα χθες... Προχθές το βράδυ στο σκούπισμα είδα κάτι λίγα καφέ και λέω οκέι αδιαθετησα.. Αλλά εχθές και σήμερα όλη την μέρα έμεινα στα ελάχιστα καφέ υγρα που από το πρωί σήμερα το σερβιέτακι δεν είχε ούτε κηλίδα.. 

Καρδούλα μου δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά είσαι έγκυος.... λοιπόν... άσε τα τέστ και τρέχα γρήγορα να κάνεις χοριακή. Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό πες του το μήπως σου δώσει προληπτικά φάρμακα. Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!!! Την χοριακή σου την κόβω πάνω από 30 με αυτό που βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καρδούλα μου δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά είσαι έγκυος.... λοιπόν... άσε τα τέστ και τρέχα γρήγορα να κάνεις χοριακή. Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό πες του το μήπως σου δώσει προληπτικά φάρμακα. Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!!! 

Θα πάω την Δευτέρα για χοριακη.. Θα κάνω και αύριο ένα τεστ το πρωί να δω αν σκουρινει η γραμμή.. Δεν θέλω να απογοητευτω πάλι.. Είμαι πολύ συγκρατημένη.. Απλά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή την φορα🙏 θα πάρω και τον γιατρό το απόγευμα να τον ενημερώσω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι υπέροχα Σαββατιάτικα νέα είναι αυτάα?? :D :D  Τριτώσαμε στις εγκυούλεςςς!!! Εύχομαι σε όλεςςς να πάνε όλα καλά!! Να έχετες όλες τελειώμηνες εγκυμοσύνες κορίτσια μου!! Αφήστε στην άκρη το άγχος και τις αρνητικές σκέψεις και απολαύστε το!! ❤️ @Kardoula1991 @Hope19 @kalina Αναμένουμε τα ευχσριστα και από την @Tokyo , έχεις όλη τη θετική μας ενέργειαα κορίτσι μου!! ❤️

 

Δεν ήμουνα καθόλου καλά σήμερα αλλά με τόσα ευχάριστα νέα έφτιαξε η διάθεση μου! Πήραμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα του άντρα μου, η ποσότητα ήταν μια χαρα, ηκινητικότητα και η μορφολογία όμως ήταν πάτος :( 😢 Υπάρχει μία μόλυνση μας είπε που επειρέασε πολύ το σπέρμα.. Θα κάνω και εγω καλιέργεια να δούμε τι ακριβώς μόλυνση υπάρχει και θα πάρουμε αντιβίωση.. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ κορίτσια μου, γιατί αυτό σημαίνει θα χρειαστεί 3-6 μήνες μέχρι να αποκατασταθεί το σπέρμα, αρα καλά Χριστούγεννα προσπάθεια πάλι.. Πάνε και οι "γόνιμοι" μήνες μετά τη λαπαροσκόπηση... Μετά την επέμβαση ήμουν τόσο αισιόδοξη, είχα τόση θετική  ενέργεια και αυτό μου έκοψε τα φτερά μου :( Νιώθω ότι πάω ένα βήμα μπροστά και δύο πίσω βρε κορίτσια :( Κουράστηκααα έχει 4 χρόνια σχεδόννν προσπαθούμε και πάντα κάτι βρίσκουμε, κάτι μας σταματά :(  Συγνώμη για το κατεβατό και που χάλασα το ευχάριστο κλίμα της ημέρας από τα θετικά μας τεστάκια, ήθελα κάπου να μιλήσω και πραγματικά νιώθω πως κανείς δεν με καταλαβαίνει 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kardoula1991 είπε:

Θα πάω την Δευτέρα για χοριακη.. Θα κάνω και αύριο ένα τεστ το πρωί να δω αν σκουρινει η γραμμή.. Δεν θέλω να απογοητευτω πάλι.. Είμαι πολύ συγκρατημένη.. Απλά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή την φορα🙏 θα πάρω και τον γιατρό το απόγευμα να τον ενημερώσω😊

Χαχαχαχα μια χαρά θα πάνε σου λέω.... θα του ρθει ταμπλας του χριστιανού...😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Καλέ τι υπέροχα Σαββατιάτικα νέα είναι αυτάα?? :D :D  Τριτώσαμε στις εγκυούλεςςς!!! Εύχομαι σε όλεςςς να πάνε όλα καλά!! Να έχετες όλες τελειώμηνες εγκυμοσύνες κορίτσια μου!! Αφήστε στην άκρη το άγχος και τις αρνητικές σκέψεις και απολαύστε το!! ❤️ @Kardoula1991 @Hope19 @kalina Αναμένουμε τα ευχσριστα και από την @Tokyo , έχεις όλη τη θετική μας ενέργειαα κορίτσι μου!! ❤️

 

Δεν ήμουνα καθόλου καλά σήμερα αλλά με τόσα ευχάριστα νέα έφτιαξε η διάθεση μου! Πήραμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα του άντρα μου, η ποσότητα ήταν μια χαρα, ηκινητικότητα και η μορφολογία όμως ήταν πάτος :( 😢 Υπάρχει μία μόλυνση μας είπε που επειρέασε πολύ το σπέρμα.. Θα κάνω και εγω καλιέργεια να δούμε τι ακριβώς μόλυνση υπάρχει και θα πάρουμε αντιβίωση.. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ κορίτσια μου, γιατί αυτό σημαίνει θα χρειαστεί 3-6 μήνες μέχρι να αποκατασταθεί το σπέρμα, αρα καλά Χριστούγεννα προσπάθεια πάλι.. Πάνε και οι "γόνιμοι" μήνες μετά τη λαπαροσκόπηση... Μετά την επέμβαση ήμουν τόσο αισιόδοξη, είχα τόση θετική  ενέργεια και αυτό μου έκοψε τα φτερά μου :( Νιώθω ότι πάω ένα βήμα μπροστά και δύο πίσω βρε κορίτσια :( Κουράστηκααα έχει 4 χρόνια σχεδόννν προσπαθούμε και πάντα κάτι βρίσκουμε, κάτι μας σταματά :(  Συγνώμη για το κατεβατό και που χάλασα το ευχάριστο κλίμα της ημέρας από τα θετικά μας τεστάκια, ήθελα κάπου να μιλήσω και πραγματικά νιώθω πως κανείς δεν με καταλαβαίνει 😢

Μπορεί να είναι κάτι απλό που να διορθώνεται εύκολα με μια αντιβιωσουλα και βιταμίνες...μην πέφτεις... Ο χρόνος μπορεί να είναι μικρότερος απότι υπολογίζεις. Μίλα με τον γιατρό ... καλύτερα.. κι αν σου πει θέλει λίγο χρόνο κάνε διακοπές καλοκαίρι είναι και Σεπτέμβριο επανέρχεσαι δριμύτερη αν κι εγώ νομίζω ότι δεν είναι τόσο τραγικά τ πραγματα όσο νομίζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα λυπάμαι πολύ.. Όμως να σκέφτεσαι θετικά.. Θα πάρετε την αντιβίωση και θα πάνε όλα καλά😊 ξέρω  ότι και να σου λέω τώρα σου φαίνεται ασήμαντο γιατί τα έχεις ακούσει τόσες φορές όμως να ξέρεις ο Θεός είναι μεγάλος και βλέπει.. Θα ανταμειφθείς για την υπομονή σου και την επιμονή σου..

@Taggeris μπορεί και να με βρίσει ο γιατρός χαχαχα όχι εντάξει πλάκα κάνω αλλά σίγουρα θα με μαλώσει λίγο χαχαχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

@Άντρεα λυπάμαι πολύ.. Όμως να σκέφτεσαι θετικά.. Θα πάρετε την αντιβίωση και θα πάνε όλα καλά😊 ξέρω  ότι και να σου λέω τώρα σου φαίνεται ασήμαντο γιατί τα έχεις ακούσει τόσες φορές όμως να ξέρεις ο Θεός είναι μεγάλος και βλέπει.. Θα ανταμειφθείς για την υπομονή σου και την επιμονή σου..

@Taggeris μπορεί και να με βρίσει ο γιατρός χαχαχα όχι εντάξει πλάκα κάνω αλλά σίγουρα θα με μαλώσει λίγο χαχαχα.. 

Δεν το κλειδωσαμε πεστου έτυχε... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας😍😍 ελπίζω να πάνε όλα καλά και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... Αυτό το τεστακι πως σας φαίνεται? Είχα μόνο 2 μέρες αυτά τα ελάχιστα καφέ υγρα και είπα να κάνω σήμερα ένα τεστ.. Το έκανα μόλις πριν 5 λεπτά.. 

IMG_20200613_151639.jpg

ωωω,μπραβο κοριτσι. θετικη ενεργεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μπορεί να είναι κάτι απλό που να διορθώνεται εύκολα με μια αντιβιωσουλα και βιταμίνες...μην πέφτεις... Ο χρόνος μπορεί να είναι μικρότερος απότι υπολογίζεις. Μίλα με τον γιατρό ... καλύτερα.. κι αν σου πει θέλει λίγο χρόνο κάνε διακοπές καλοκαίρι είναι και Σεπτέμβριο επανέρχεσαι δριμύτερη αν κι εγώ νομίζω ότι δεν είναι τόσο τραγικά τ πραγματα όσο νομίζεις...

@Kardoula1991 Έχετε δίκαιο κορίτσια απλά αυτή τη στιγμή νιώθω να πνίγομαι.. και η υπόμονη μου να με εγκαταλείπει.. έκανα χρόνια ολόκληρα υπομονή.. ακόμη και οι 3 μήνες μου φαίνονται βουνο.. Θέλω χρόνο να το χωνέψω και να αναθεωρήσω και πάλι τα όνειρα μου, μέχρι τη Δευτέρα θα είμαι καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...