Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η elephant είπε:

@Άντρεα , όχι προσπαθούμε ένα χρόνο για μωρό και βρήκαν πρόβλημα στον άντρα μου. Η τιμή τώρα ήταν 3,52 ng/ml

Καλημέρα κορίτσι μου, 

η ΑΜΗ σου είναι πολύ καλή! Να φανταστείς εγώ είμαι 31 και έχω ΑΜΗ 2 ng/ml. 😞

Το Σάββατο θα την κάνω πάλι γιατί έχει περάσει και ένας χρόνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!!πιστευω να με θυμάστε....συγνώμη που χάθηκα αλλά έχω πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη....με παρά πολλά συμπτώματα.Δυο τρεις μέρες έχω που νιωθω λίγο καλύτερα....είμαι 15 εβδ και έχω μάλλον κοριτσάκι!!!!

εσεις τι κάνετε ;τα νέα σας ;

Γεια σου @Denizz φυσικά και σε θυμόμαστε! Με το καλό το κοριτσάκι σου λοιπόν 😄 Όταν λες δύσκολη εγκυμοσύνη τι εννοείς; Είχες κάποιο πρόβλημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλημερα!!!χαχαχα τον ξεπατωσες τον ανθρωπο!!!Εμενα εχει αυριο γενεθλια κ του φτιαξα σημερα το πρωι το γλυκο που μου ζητησε!!!Σκεφτομαι μολις παει 12 η ωρα να το παω με κερακια να τα σβησει!!!Αν δεν με παρει ο υπνος πρωτα😂😂😂😂!!

Άστα άστα! Ο καημένος! 

Να τον χαίρεσαι! Να είστε πάντα αγαπημένοι και να κρατάτε ο ένας το χέρι του άλλου μέχρι τα βαθιά σας γεράματα! Και φυσικά σύντομα το σπίτι σας να γεμίσει με παιδικές φωνουλες!💗

Υ.Γ. Ε! Μην σε πάρει ο ύπνος! Θα χαρεί πολύ πιστεύω! Μην τους βλέπεις σκληρούς λιώνουν με κάτι τέτοια οι άντρες!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!!πιστευω να με θυμάστε....συγνώμη που χάθηκα αλλά έχω πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη....με παρά πολλά συμπτώματα.Δυο τρεις μέρες έχω που νιωθω λίγο καλύτερα....είμαι 15 εβδ και έχω μάλλον κοριτσάκι!!!!

εσεις τι κάνετε ;τα νέα σας ;

Φυσικά και σε θυμόμαστε κορίτσι μου!🥰 Αχ έχεις εμετούς και τέτοια; Εύχομαι να υποχωρήσουν σιγά σιγά τα συμπτώματα σου. Συνήθως λένε μέχρι τον 4ο κρατάνε! 

Με το καλό να την υποδεχτείς την κουκλίτσα σου! Να μας γράφεις τα νέα σου οπότε νιώθεις καλύτερα!

Εμείς εδώ στον αγώνα! Περιμένουμε πώς και πώς το πολυπόθητο θετικό!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άστα άστα! Ο καημένος! 

Να τον χαίρεσαι! Να είστε πάντα αγαπημένοι και να κρατάτε ο ένας το χέρι του άλλου μέχρι τα βαθιά σας γεράματα! Και φυσικά σύντομα το σπίτι σας να γεμίσει με παιδικές φωνουλες!💗

Υ.Γ. Ε! Μην σε πάρει ο ύπνος! Θα χαρεί πολύ πιστεύω! Μην τους βλέπεις σκληρούς λιώνουν με κάτι τέτοια οι άντρες!😉

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες!!!Να ειστε κ εσυ παντα ευτυχισμενοι και αγαπημένοι κ να χαίρεστε το παιδακι σας!Θα κατσω ξυπνια στο υποσχομαι😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλημερα!!!χαχαχα τον ξεπατωσες τον ανθρωπο!!!Εμενα εχει αυριο γενεθλια κ του φτιαξα σημερα το πρωι το γλυκο που μου ζητησε!!!Σκεφτομαι μολις παει 12 η ωρα να το παω με κερακια να τα σβησει!!!Αν δεν με παρει ο υπνος πρωτα😂😂😂😂!!

Χαχαχαχα πόσο σε νιώθω.. Και εμένα πέρσι με είχε πάρει ο ύπνος.. Φέτος θα προσπαθήσω να αντέξω.. Να τον χαίρεσαι τον αντρουλι σου και να έχετε μια τέλεια μέρα αύριο😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας πω? Κανονικά όταν είναι να αδιαθετησω πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα αμέσως έχω αίμα.. Έτσι βέβαια και το καταλαβαίνω γιατί πόνους περιόδου έχω πάντα την επόμενη μέρα.. Χθες το βράδυ που σκουπιστηκα αφού πήγα τουαλέτα είχα μόνο λίγα καφέ.. Για αυτό και υπέθεσα ότι αδιαθετησα και έβαλα και ταμπον όλα κανονικά και σήμερα που θα έπρεπε να έχω αίμα κανονικά έχω πάλι μόνο λίγα καφέ στο ταμπον.. Ούτε πόνους τίποτα.. Είχα τις προηγούμενες μέρες κάτι τσιμπιματα και ήπιους πόνους περιόδου αλλά αυτό...λετε να παίζει ρόλο η βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα? Εκεί είχα βέβαια πολύ αίμα και πολλούς πόνους... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 14/6

diana8: 17/03

Lacostaki: 19/6

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 08/07

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88 10/7

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:07/07

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:02/07

Nicol:06/07

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Χαχαχαχα πόσο σε νιώθω.. Και εμένα πέρσι με είχε πάρει ο ύπνος.. Φέτος θα προσπαθήσω να αντέξω.. Να τον χαίρεσαι τον αντρουλι σου και να έχετε μια τέλεια μέρα αύριο😍

Σε ευχαριστω παρα πολυ😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

☹️ Αχ κορίτσι μου τώρα το διάβασα. Αγκάλιασε σφιχτά το παιδάκι σου! Δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο! Κάθε φορά που αδιαθετω του τελευταίες μήνες νιώθω μεγάλη στεναχώρια.  Μόλις όμως κοιτάω τον γιο μου παίρνω απίστευτη δύναμη και νιώθω ευλογημένη που τον έχω. Με κάνει να βλέπω το μέλλον πολύ πιο αισιόδοξα. Στην τελική μπορεί να θέλω σαν τρελή ένα δεύτερο παιδί αλλά ότι είναι να γίνει θα γίνει. Και που μου έδωσε ο Θεός ένα τον χιλιοευχαριστω! Πρέπει όμως να σκεφτόμαστε θετικά! Λοιπόν εμείς χαλαρώνουμε και συνεχίζουμε δυναμικά για αδερφάκι!🥰💗

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...πάντα με τον καλό λόγο κ με αισιοδοξία!!🥰🥰🥰που θα πάει...θα το τσακώσουμε το αδερφάκι!!!

@Lacostaki σ ευχαριστώ κ εσένα...βάλε με για 10/5 στο πινακάκι..ήρθε σήμερα η ακατανομαστη 🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...πάντα με τον καλό λόγο κ με αισιοδοξία!!🥰🥰🥰που θα πάει...θα το τσακώσουμε το αδερφάκι!!!

@Lacostaki σ ευχαριστώ κ εσένα...βάλε με για 10/5 στο πινακάκι..ήρθε σήμερα η ακατανομαστη 🙃🙃

@Lacostaki κι εμένα κορίτσι μου 7/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, 

η ΑΜΗ σου είναι πολύ καλή! Να φανταστείς εγώ είμαι 31 και έχω ΑΜΗ 2 ng/ml. 😞

Το Σάββατο θα την κάνω πάλι γιατί έχει περάσει και ένας χρόνος...

@A&O τι να σου πω δεν ξέρω, είδα τα όρια από 2,50 έως 12 κ θεώρησα ότι είναι στα κατώτερα φυσιολογικά. Πήρα κ την ενδοκρινολόγο αλλά δεν με ξαναπήρε πίσω για να μου πει τη γνώμη της και δεν έχω ιδέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elephant είπε:

@Άντρεα , όχι προσπαθούμε ένα χρόνο για μωρό και βρήκαν πρόβλημα στον άντρα μου. Η τιμή τώρα ήταν 3,52 ng/ml

Βρε κορίτσι μου!!! Ποιος σου είπε ότι είναι χαμηλή??? Για 36 ετών είναι τέλειαααα!!! Εγώ είμαι 29 και έχω 2,7!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elephant είπε:

@A&O τι να σου πω δεν ξέρω, είδα τα όρια από 2,50 έως 12 κ θεώρησα ότι είναι στα κατώτερα φυσιολογικά. Πήρα κ την ενδοκρινολόγο αλλά δεν με ξαναπήρε πίσω για να μου πει τη γνώμη της και δεν έχω ιδέα..

Το ανώτατο για ΑΜΗ είναι 6,9 .. Πάνω από αυτό τον αριθμό είναι επικύνδινο για άλλα προβλήματα! Η τιμή σου σε σχέση με την ηλικία σου είναι τέλεια κορίτσι μου! Μην ανυσηχείς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η elephant είπε:

@A&O τι να σου πω δεν ξέρω, είδα τα όρια από 2,50 έως 12 κ θεώρησα ότι είναι στα κατώτερα φυσιολογικά. Πήρα κ την ενδοκρινολόγο αλλά δεν με ξαναπήρε πίσω για να μου πει τη γνώμη της και δεν έχω ιδέα..

Είσαι σίγουρη ότι γράφει όριο έως 12?

Αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει ότι πάνω από 4ng/ml θεωρούνται υψηλά και μπορεί να υποδηλώνουν σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών. 

Βέβαια αυτό που πρέπει να σε νοιάζει είναι ότι έχεις μια τέλεια ΑΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...πάντα με τον καλό λόγο κ με αισιοδοξία!!🥰🥰🥰που θα πάει...θα το τσακώσουμε το αδερφάκι!!!

@Lacostaki σ ευχαριστώ κ εσένα...βάλε με για 10/5 στο πινακάκι..ήρθε σήμερα η ακατανομαστη 🙃🙃

Αγαπη θα το τσακωσουμε το αδερφάκι δεν πειράζει... Πάμε δυναμικά τον επόμενο μήνα μαζί!!! 

Αν κ δε σας κρύβω ότι έκανα κ εγώ τη κουτσουκελα μου προχθές κ ότι γίνει χάχα! Ούτε γόνιμες υπολόγισα βέβαια ούτε πρόκειται να ασχοληθώ με τέτοια αυτό το μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@A&O, @Άντρεα, συγγνώμη για την καθυστέρηση. Ναι, στην ωοθηκικη λειτουργία από 4,1 έως 12 λέει άριστη και από 2,5 έως 4,0 ικανοποιητική. Η ενδοκρινολόγος μου που μιλήσαμε μου είπε ότι δεν είναι τέλεια αλλά είναι εντάξει. Δεν την θεωρεί ιδιαίτερα αξιόπιστη εξέταση αλλά αν συνδυαζόταν αυτή η ΑΜΗ και με προβληματική fsh θα το αξιολογούσε σαν πρόβλημα.αλλα αφού οι άλλες ορμόνες είναι καλές δεν την προβληματίζει. Αυτά μου είπε όσο αφορα αυτή την εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερααα! Δεν αντεξα να περιμενω 2 μερες και εκανα το τεστ. Και κατι αχνοφαινεται!!! Τοσο αχνο που δεν πιανετε σε φωτογραφια αλλα με γυμνο ματι κατι καταλαβαινεις.Ειμαι στην 29η ημερα του κυκλου με περιπου 30μερες μεσω ορο. Δεν το πιστευω, δεν το πιστευω.. Ειστε απο τους πρωτους που το λεω. Σκεφτομαι να ξανακανω και αλλο για να δω σιγουρα και καθαρο αυτον τον σταυρο... Δεν βγαινουν ευκολα οι λεξεις,η καρδια μου κοντευει να σπασει. Μα δεν σας κρυβω οτι με εχει κυριεψει και ο φοβος μηπως συμβει το ιδιο οπωε την προηγουμενη φορα. Τρεμω στην ιδεα. Αχ τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kalina είπε:

Κοριτσια καλημερααα! Δεν αντεξα να περιμενω 2 μερες και εκανα το τεστ. Και κατι αχνοφαινεται!!! Τοσο αχνο που δεν πιανετε σε φωτογραφια αλλα με γυμνο ματι κατι καταλαβαινεις.Ειμαι στην 29η ημερα του κυκλου με περιπου 30μερες μεσω ορο. Δεν το πιστευω, δεν το πιστευω.. Ειστε απο τους πρωτους που το λεω. Σκεφτομαι να ξανακανω και αλλο για να δω σιγουρα και καθαρο αυτον τον σταυρο... Δεν βγαινουν ευκολα οι λεξεις,η καρδια μου κοντευει να σπασει. Μα δεν σας κρυβω οτι με εχει κυριεψει και ο φοβος μηπως συμβει το ιδιο οπωε την προηγουμενη φορα. Τρεμω στην ιδεα. Αχ τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. 😍

Καλημερα!!!!Προσπαθησε να ανεβασεις φωτο!Κατι θα δουμε!Με το καλο σου ευχομαι!έχεις άλλο παιδάκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλημερα!!!!Προσπαθησε να ανεβασεις φωτο!Κατι θα δουμε!Με το καλο σου ευχομαι!έχεις άλλο παιδάκι;;

θα προσπαθησω να ανβασω. Σε ευχαριστω. Οχι δεν εχω, ειχα ξαναμεινει εγκυος αλλα δυστυχως απεβαλα τον ιανουαριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kalina είπε:

θα προσπαθησω να ανβασω. Σε ευχαριστω. Οχι δεν εχω, ειχα ξαναμεινει εγκυος αλλα δυστυχως απεβαλα τον ιανουαριο.

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλό Σκ να εχουμε 

Καλημέρα Lacostaki μου!💗

Έχουμε υπέροχα νέα! Η hope19 έκανε τεστ και είναι θετικό!!!!!!!!

Είπαμε ότι δεν ξεχνάμε ποτέ τα κορίτσια μας! Άρα να το ανεβάσουμε και στο δικό μας πινακακι να μας δώσει θετική ενέργεια!

Από ότι είδα τώρα και η @kalina μας έχει θετικό! Συγχαρητήρια! Με το καλό! Μην αγχώνεσαι όμως κορίτσι μου. Το παρελθόν ξέχασε το και κοίτα μπροστά. Όλα θα πάνε καλά! Περιμένουμε φωτογραφία!

Μόνο η Tokyo έμεινε τώρα να δώσει φωτιά σήμερα! Καλά αποτελέσματα να έχει! Ας της στείλουμε όλες τις ευχές μας!

Κι έρχονται κι άλλα θετικά! Είμαι σίγουρη!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...