Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!!! Υγεία αγάπη και πολύ ευτυχία !! Πως είστε; Περιμένω τα νέα σας από τον γιατρό! Οι νέες μανούλες πως τα πάτε με τα μωράκια σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εμείς εδώ με ένα και χειριζόμαστε φαντάζομαι εσύ με δύο! Υπομονή λίγο έμεινε!! Δεν είχαμε πει για καρδιοτοκογραφο αλλά δεν ξέρω αν με στείλει δίπλα στην κλινική να κάνω άμα του πω αυτά! Θα φανεί! Εσύ πας και για καρδιοτοκογραφο;

Κορίτσι μου πηγες στο γιατρό; πως είναι η μπέμπα; τελικά το αιματακι που ειδες τι ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσι μου πηγες στο γιατρό; πως είναι η μπέμπα; τελικά το αιματακι που ειδες τι ήταν;

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Όλα καλά ευτυχώς, η μπέμπα είναι μια χαρά έχει πάει 2.800 κάτι,μου είπε ότι αφού δεν συνοδεύτηκε το αίμα από κάποιο άλλο σύμπτωμα να μην ανησυχώ είναι στην προετοιμασία όλα αυτά, από βδομάδα θα πάω όμως την Τέταρτη να κάνω τον προεγχειρητικο έλεγχο για να είμαστε καλυμμένοι οπότε θελήσει να ρθει! Μου πε να μην αγχώνομαι δεν πιστεύει ότι θα γεννήσω τόσο σύντομα! Τι να πω κορίτσια μου εμένα μου φτάνει που είναι όλα καλά με το μωρό, και οπότε θέλει ας ερθει😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Όλα καλά ευτυχώς, η μπέμπα είναι μια χαρά έχει πάει 2.800 κάτι,μου είπε ότι αφού δεν συνοδεύτηκε το αίμα από κάποιο άλλο σύμπτωμα να μην ανησυχώ είναι στην προετοιμασία όλα αυτά, από βδομάδα θα πάω όμως την Τέταρτη να κάνω τον προεγχειρητικο έλεγχο για να είμαστε καλυμμένοι οπότε θελήσει να ρθει! Μου πε να μην αγχώνομαι δεν πιστεύει ότι θα γεννήσω τόσο σύντομα! Τι να πω κορίτσια μου εμένα μου φτάνει που είναι όλα καλά με το μωρό, και οπότε θέλει ας ερθει😊🙏

Τελεια!!! Τι προεγχειργρικο θα κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Τελεια!!! Τι προεγχειργρικο θα κάνεις; 

Εξετάσεις αίματος και να με δει ο καρδιολόγος της κλινικής!! Το κάνουν πάντα όταν πλησιάζει η ΠΗΤ λέει η προγραμματισμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εξετάσεις αίματος και να με δει ο καρδιολόγος της κλινικής!! Το κάνουν πάντα όταν πλησιάζει η ΠΗΤ λέει η προγραμματισμένα!

Ααααα... Να ρωτήσω άμα ξέρετε... Κάνουμε στον 9ο μια εξέταση, στρεπτοκκοκο ομάδας β νομίζω λέγεται... Την έχετε κάνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Ααααα... Να ρωτήσω άμα ξέρετε... Κάνουμε στον 9ο μια εξέταση, στρεπτοκκοκο ομάδας β νομίζω λέγεται... Την έχετε κάνει; 

Το έχω ακούσει αλλά δεν μου είπε κάτι ο δικός μου, και 1 ξαδέρφη μου που γέννησε πρόσφατα κ μια φίλη μου δεν την έκαναν! Δεν ξέρω κάτι παραπάνω! Σου είπε ο γιατρός να την κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το έχω ακούσει αλλά δεν μου είπε κάτι ο δικός μου, και 1 ξαδέρφη μου που γέννησε πρόσφατα κ μια φίλη μου δεν την έκαναν! Δεν ξέρω κάτι παραπάνω! Σου είπε ο γιατρός να την κανεις;

Όχι.. Δεν μου έχει πει κάτι.. Αύριο θα πάω και θα τη ρωτήσω... Απλά διαβάζω στο fb και το αναφέρουν πολλές γυναίκες και το είχα απορία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Όχι.. Δεν μου έχει πει κάτι.. Αύριο θα πάω και θα τη ρωτήσω... Απλά διαβάζω στο fb και το αναφέρουν πολλές γυναίκες και το είχα απορία.. 

Ίσως είναι κ αυτό κάτι που πάει ανάλογα τον γιατρό!! Δεν ξέρω κ εγώ σίγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με τον στρεπτόκοκκο που λες είναι μάλλον αν θυμάμαι καλά η καλλιέργεια κολπικού υγρού την είχα κάνει και εγώ στο πρώτο παιδί στο τέλος κ την ξανά έκανα κ τώρα στις αρχές τις εγκυμοσύνης και λογικά θα με βάλει να την ξανά κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2021 at 11:23 ΠΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου χρόνια πολλα χρονια καλά και φωτισμενα. Γερές να ημαστε και εμείς και τα μωράκια μας. Σήμερα κορίτσια καντε ευχές προσευχηθειτε είναι ανοιχτοί οι ουρανοι και οι προσευχες μας πιανουν έτσι έπιασε και μένα περυσι τέτοια μέρα που προσευχήθηκε για το μωράκι μου που τώρα το περιμενω με λαχτάρα. Όλες θα γίνουμε μάνες να το θυμαστε..  Και εσείς κοριτσάκι μου να ξέρετε είστε οι καλυτερες μάνες του κοσμουυυ

Αχ γλυκό μου κοροτσι ποσό χαίρομαι !!! Ποτέ με το καλό ;;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το έχω ακούσει αλλά δεν μου είπε κάτι ο δικός μου, και 1 ξαδέρφη μου που γέννησε πρόσφατα κ μια φίλη μου δεν την έκαναν! Δεν ξέρω κάτι παραπάνω! Σου είπε ο γιατρός να την κανεις;

Και εμένα μου είπε να την κάνω . Την ζητάνε συνήθως εάν πας με φυσιολογικό τοκετό  από όσο ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου όλα καλά!! 

Και μεις γυρίσαμε από το γιατρό, μια χαρά τα δίδυμα. Σάββατο πρωί γεννάω!! Αύριο θα παω κλινική για προεγχειρητικό έλεγχο, τεστ κοβιντ και ένεση για τα πνευμονακια τους κ Σάββατο πρωί μπαίνω για καισαρική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αχ γλυκό μου κοροτσι ποσό χαίρομαι !!! Ποτέ με το καλό ;;;  

Κορίτσακι μου γλυκο καλή χρονιά.. Εσυ γεννησες;; εμενα μου δίνει 5 Απριλίου αλλά έχω και κάτι θεματάκια ποναω πολυ  κάτω από το στήθος  σαν κάψιμο επίσης ποναω στη πλατη παρά πολυ .. Δεν ξέρω πηγα και στο γιατρό σήμερα μου λέει δεν φαίνεται κατι ανυσηχητικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου όλα καλά!! 

Και μεις γυρίσαμε από το γιατρό, μια χαρά τα δίδυμα. Σάββατο πρωί γεννάω!! Αύριο θα παω κλινική για προεγχειρητικό έλεγχο, τεστ κοβιντ και ένεση για τα πνευμονακια τους κ Σάββατο πρωί μπαίνω για καισαρική.

Αλήθεια;;;; Με το καλό!!!!!!! Όλα τέλεια να πάνε!!!! Τα μπουμπουκακια σου τι κάνουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου όλα καλά!! 

Και μεις γυρίσαμε από το γιατρό, μια χαρά τα δίδυμα. Σάββατο πρωί γεννάω!! Αύριο θα παω κλινική για προεγχειρητικό έλεγχο, τεστ κοβιντ και ένεση για τα πνευμονακια τους κ Σάββατο πρωί μπαίνω για καισαρική.

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας😊 όλα καλά λοιπόν με τα κιλά τους ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αλήθεια;;;; Με το καλό!!!!!!! Όλα τέλεια να πάνε!!!! Τα μπουμπουκακια σου τι κάνουν; 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας😊 όλα καλά λοιπόν με τα κιλά τους ε;

Καλά είναι μια χαρά!! Ο μπόμπιρας είναι πάνω από 2800 κ η μπουμπου πάνω από 2200. Ο γιατρός είπε πως λογικά είναι πιο μεγάλα απλά είναι πολύ στριμωχτά. Δεν υπάρχει λέει λόγος να ρισκάρουμε να τα κρατήσουμε παραπάνω μέσα. Όλα είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

 

Καλά είναι μια χαρά!! Ο μπόμπιρας είναι πάνω από 2800 κ η μπουμπου πάνω από 2200. Ο γιατρός είπε πως λογικά είναι πιο μεγάλα απλά είναι πολύ στριμωχτά. Δεν υπάρχει λέει λόγος να ρισκάρουμε να τα κρατήσουμε παραπάνω μέσα. Όλα είναι καλά.

Τέλεια! Και εγώ πιστεύω παραπάνω θα είναι! Ωραία λοιπόν... πως νιώθεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

 

Καλά είναι μια χαρά!! Ο μπόμπιρας είναι πάνω από 2800 κ η μπουμπου πάνω από 2200. Ο γιατρός είπε πως λογικά είναι πιο μεγάλα απλά είναι πολύ στριμωχτά. Δεν υπάρχει λέει λόγος να ρισκάρουμε να τα κρατήσουμε παραπάνω μέσα. Όλα είναι καλά.

Μπράβο τέλεια κορίτσι μου! Με το καλό να έρθουν τα μικρακια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Όλα καλά ευτυχώς, η μπέμπα είναι μια χαρά έχει πάει 2.800 κάτι,μου είπε ότι αφού δεν συνοδεύτηκε το αίμα από κάποιο άλλο σύμπτωμα να μην ανησυχώ είναι στην προετοιμασία όλα αυτά, από βδομάδα θα πάω όμως την Τέταρτη να κάνω τον προεγχειρητικο έλεγχο για να είμαστε καλυμμένοι οπότε θελήσει να ρθει! Μου πε να μην αγχώνομαι δεν πιστεύει ότι θα γεννήσω τόσο σύντομα! Τι να πω κορίτσια μου εμένα μου φτάνει που είναι όλα καλά με το μωρό, και οπότε θέλει ας ερθει😊🙏

Τέλεια και από αυτό το μέτωπο τα νέα! Σίγουρα θα είναι πιο πολύ.,, άρα αν φας όλο τον μήνα μπορεί βα φταστούμε πάνω από 3500 κιλά Ε; Με το καλό να έρθει όποτε είναι έτοιμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια και από αυτό το μέτωπο τα νέα! Σίγουρα θα είναι πιο πολύ.,, άρα αν φας όλο τον μήνα μπορεί βα φταστούμε πάνω από 3500 κιλά Ε; Με το καλό να έρθει όποτε είναι έτοιμη! 

Απαπα κ εγώ αυτό σκεφτόμουν ότι άμα τον πάρει όλο θα βγει πάνω από 3.500😅 καλά να ναι το μωρο μου κ δε πειράζει! Έχω αρχίσει να ανυπομονώ πλεον😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια! Και εγώ πιστεύω παραπάνω θα είναι! Ωραία λοιπόν... πως νιώθεις; 

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Και ο γιατρος αυτό πιστεύει. Λέει τον τελευταίο καιρό με λένε τσιγκούνη στις μετρήσεις κ βγαίνουν πιο μεγάλα τα μωρά. Ανυπομονώ πλέον. Ούτε το βράδυ κοιμήθηκα πολύ πολύ.. λογικό το θεωρώ βέβαια.

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπράβο τέλεια κορίτσι μου! Με το καλό να έρθουν τα μικρακια!! 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Με το καλό να έρθει κ η μπουμπου σου!! Θηριάκι θα βγει!!😍🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Και ο γιατρος αυτό πιστεύει. Λέει τον τελευταίο καιρό με λένε τσιγκούνη στις μετρήσεις κ βγαίνουν πιο μεγάλα τα μωρά. Ανυπομονώ πλέον. Ούτε το βράδυ κοιμήθηκα πολύ πολύ.. λογικό το θεωρώ βέβαια.

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Με το καλό να έρθει κ η μπουμπου σου!! Θηριάκι θα βγει!!😍🥰😍

Καλημέρα κορίτσι μου, χαχα θηριακι δε λες τπτ, σ'ευχαριστω😊 εντάξει λογικό να μη μπορείς να κοιμηθείς και να το σκέφτεσαι, όταν ξέρουμε κ πότε θα γίνει θεωρώ είναι λογικό από το να πηγαίνεις απλά περιμένοντας!! Όλα καλά θα είναι είμαι σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Και ο γιατρος αυτό πιστεύει. Λέει τον τελευταίο καιρό με λένε τσιγκούνη στις μετρήσεις κ βγαίνουν πιο μεγάλα τα μωρά. Ανυπομονώ πλέον. Ούτε το βράδυ κοιμήθηκα πολύ πολύ.. λογικό το θεωρώ βέβαια.

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Με το καλό να έρθει κ η μπουμπου σου!! Θηριάκι θα βγει!!😍🥰😍

Κορίτσι μου λογικό να μην μπορείς να κοιμηθείς! Να σου πω κάτι! Προσπάθησε και περνά χρόνο με τον άντρα σου όσο πιο ωραία μπορείς! Θα σας μείνουν αυτές οι στιγμές ... γιατί μετά θα έχετε πολλά πράγματα να κάνετε! Και να φροντισεις να έχεις τα πράγματα έτοιμα γιατί εγώ πίστευα θα γεννήσω τον καιΝούριο χρόνο και δεβ τα είχα ετοιμάσει, και όταν γυρίσαμε είχαμε να ετοιμαςούμε και αυτά και να μπούμε και σε προγραμμα με το μωρό! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...