Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Για να δούμε είμαι σε επιφυλάκη η βαλίτσα πάντως είναι έτοιμη οπότε ..για να δούμε..

Φοβάσαι καθόλου; Η μόνο εγώ είμαι η φοβητσιάρα της παρέας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εκανες εξετασεις κ ειναι δλδ χολοσταση τελικα κοριτσι μου;;

Ναι είναι χολοσταση μου είπε ο γιατρός... τώρα αύριο θα τις επαναλάβω γιατί μου έδωσε χάπι κι ανάλογα τα αποτελέσματα θα δούμε πως θα κινηθούμε!! Πάντως χθες το βράδυ δε κοιμήθηκα από τη φαγούρα, βέβαια σηκώθηκα μες στον ιδρώτα και μπορεί να με επηρέασε κι αυτό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Φοβάσαι καθόλου; Η μόνο εγώ είμαι η φοβητσιάρα της παρέας; 

Φοβάμαι για τον πόνο κ ότι θαμαι μόνη μ.δεν είσαι η μόνη..απλά σκέφτομαι πόσες έχουν γίνει μανουλες κ τα έχουν καταφέρει κ ηρεμώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Πού το βρίσκουμε στο fb??? 

Τα στοιχεία ναι τα λέει στο fb στις εκδηλώσεις της ελληνικής ψυχοπροθυλακτικης εταιρίας κ θα γίνει το Σάββατο 5ηωρα στο zoom ότι χρειαστητε πείτε Μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Φοβάμαι για τον πόνο κ ότι θαμαι μόνη μ.δεν είσαι η μόνη..απλά σκέφτομαι πόσες έχουν γίνει μανουλες κ τα έχουν καταφέρει κ ηρεμώ.

Λένε πάντως ότι βοηθανε και οι Μάιερ βοηθανε πολύ στις κλινικές! Μακαρι τι να πω! Θα τα καταφέρουμε και εμείς! Εγώ σκέφτομαι αν πάω φυσιολογικα τελικά δεν ξέρω ούτε ανάσες να πάρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Λένε πάντως ότι βοηθανε και οι Μάιερ βοηθανε πολύ στις κλινικές! Μακαρι τι να πω! Θα τα καταφέρουμε και εμείς! Εγώ σκέφτομαι αν πάω φυσιολογικα τελικά δεν ξέρω ούτε ανάσες να πάρω 

Οι μαιες βοηθανε πολυ κοριτσια στα μαιευτηρια ειναι αληθεια αυτο!! Εγω ξεκινησα την περασμενη Πεμπτη τα μαθηματα τοκετου στο ΙΚΑ που σας ελεγα απλα γινονται πλεον διαδικτυακα!! Κανουν παντως σεμιναρια προετοιμασιας τοκετου σαν αυτα που λετε παραπανω, παρακολουθησε αν θες καποιο να μαθεις ανασες κ ας μην πας φυσιολογικα, ειναι πολυ ωραιες οι πληροφοριες που λενε😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Λένε πάντως ότι βοηθανε και οι Μάιερ βοηθανε πολύ στις κλινικές! Μακαρι τι να πω! Θα τα καταφέρουμε και εμείς! Εγώ σκέφτομαι αν πάω φυσιολογικα τελικά δεν ξέρω ούτε ανάσες να πάρω 

Μακάρι να βοηθάνε κ να πέσουμε σε καλές! αναπνοές μου έδειξε μια μαία λίγο που κάναμε σεμινάριο με τον δήμο αλλά νομίζω τα έχω ξεχάσει ήδη εκεί θα μας τα πουνε όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Iwannab91 είπε:

Κορίτσια στη βαλίτσα τι βάλατε??λέω και εγώ να την φτιάξω σιγά σιγά...🙃

Εγώ πήρα λίστα από την κλινική ! Ήθελαν τα κλασσικά εσώρουχα σερβιέτες λοχείας σουτιέν θηλασμού πυτζαμες -νυχτικα Παντόφλες  . Οδοντόβουρτσα αποσμητικά κοκαλάκια. Ρούχα εξόδου για το μπεμπακι . Δεν θυμάμαι τι άλλο έγραφε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Αννυ μου στο ειπε απο τωρα; Το εχετε κανονισει δηλαδη εννοώ οτι μπορει να καθυστερησεις κ να φτασεις ακομα κ 37 πχ εβδομαδες.γιατί να μη περιμενετε; Με το καλο να τα δεις τα μωρακια σου !!

Εξ αρχής μου είπε πως αν φτάσουμε στις 37 εβδομαδες θα τα πάρει. Κατά προσέγγιση 7-10 Γενάρη. Όχι νωρίτερα. Λεπτομέρειες από κει κ πέρα δεν έχουμε πει.

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

@annie! κοριτσάκι μ έκανες το Doppler? 

Ναι γύρισα κορίτσια, μια χαρά τα μωρά. Η μπέμπα είναι λίγο χαμηλά στο βάρος αλλά μέσα στα φυσιολογικά όρια, τίποτα που να ανησύχησε το γιατρό. Μεγαλώνουν μια χαρά, δεν έχουν επηρεαστεί από το ζάχαρο, ο τράχηλος κομπλέ. Πάμε για Γενάρη σίγουρα!! Ζήτησε να ξανά παω σε ένα μήνα να μας δει πάλι με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Εξ αρχής μου είπε πως αν φτάσουμε στις 37 εβδομαδες θα τα πάρει. Κατά προσέγγιση 7-10 Γενάρη. Όχι νωρίτερα. Λεπτομέρειες από κει κ πέρα δεν έχουμε πει.

Ναι γύρισα κορίτσια, μια χαρά τα μωρά. Η μπέμπα είναι λίγο χαμηλά στο βάρος αλλά μέσα στα φυσιολογικά όρια, τίποτα που να ανησύχησε το γιατρό. Μεγαλώνουν μια χαρά, δεν έχουν επηρεαστεί από το ζάχαρο, ο τράχηλος κομπλέ. Πάμε για Γενάρη σίγουρα!! Ζήτησε να ξανά παω σε ένα μήνα να μας δει πάλι με το καλό.

Μπραβο κοριτσι μου, τελεια😊 ολα καλα λοιπον και τα μωρακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ πήρα λίστα από την κλινική ! Ήθελαν τα κλασσικά εσώρουχα σερβιέτες λοχείας σουτιέν θηλασμού πυτζαμες -νυχτικα Παντόφλες  . Οδοντόβουρτσα αποσμητικά κοκαλάκια. Ρούχα εξόδου για το μπεμπακι . Δεν θυμάμαι τι άλλο έγραφε 

Λογικά  τότε θα μου δώσουν και εμένα λίστα!Ευχαριστώ πολύ πάντως💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε σήμερα πονάει ο αφαλός  μου πολύ και έχω άγχος πολύ 

Πηρες τον γιατρο κοριτσι μου να δεις τι θα σου πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πηρες τον γιατρο κοριτσι μου να δεις τι θα σου πει;

Του έστειλα αλλά δεν με απάντησε γιατί ηταν αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Του έστειλα αλλά δεν με απάντησε γιατί ηταν αργά 

Αμα βρε κοριτσι μου πονας ολη μερα παιρνε τον αυτη ειναι η δουλεια του, μην τα αφηνεις να αγχωνεσαι κ να μην ξερεις τι ειναι! Δεν εχουν ωραρια οι γιατροι κανονικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αμα βρε κοριτσι μου πονας ολη μερα παιρνε τον αυτη ειναι η δουλεια του, μην τα αφηνεις να αγχωνεσαι κ να μην ξερεις τι ειναι! Δεν εχουν ωραρια οι γιατροι κανονικα!

Ε δεν μπορώ να των περνώ κ να των στελνω όλη την ωρα δεν θέλω να γίνομαι φορτική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ε δεν μπορώ να των περνώ κ να των στελνω όλη την ωρα δεν θέλω να γίνομαι φορτική

Και βεβαια μπορεις αυτη ειναι η δουλεια του, να σου εξηγει και να σε ηρεμει!! Κ οταν δεν νιωθεις καλα κ πονας δεν το διακυνδινευεις!! Τωρα οπως νομιζεις εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και βεβαια μπορεις αυτη ειναι η δουλεια του, να σου εξηγει και να σε ηρεμει!! Κ οταν δεν νιωθεις καλα κ πονας δεν το διακυνδινευεις!! Τωρα οπως νομιζεις εσυ!

Θα των πω και αύριο και θα δω τι θα με πει γιατί δεν μπορώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι βρησκω σας το στέλνω απλά είναι λίγες οι θέσεις οπότε πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή.οποια τα δει να Μ πει γιατί θα ειδοθουμε πρώτη φορά.

Screenshot_2020-12-08-11-52-04-160_com.facebook.katana.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Ότι βρησκω σας το στέλνω απλά είναι λίγες οι θέσεις οπότε πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή.οποια τα δει να Μ πει γιατί θα ειδοθουμε πρώτη φορά.

Screenshot_2020-12-08-11-52-04-160_com.facebook.katana.jpg

Αυτο ποια σελιδα το εχει βγαλει κοριτσι μου να το βρω να δω τι λεει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αυτο ποια σελιδα το εχει βγαλει κοριτσι μου να το βρω να δω τι λεει;;

Στο fb σε αυτή την σελίδα κ πάνε εκεί που λέει δωρεάν σεμινάριο.

Screenshot_2020-12-08-12-03-56-120_com.facebook.katana.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...