Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άστο πονεμένη υπόθεση το τι τρώνε οι άλλοι.. Εμένα ο άντρας μου κ η μανούλα μου κάνουν τσιμπούσι κάθε βράδυ.. Κ γω βοσκάω.. Δεν πειράζει. Η λίστα για μετά τη γεννα είναι έτοιμη!! 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άστο πονεμένη υπόθεση το τι τρώνε οι άλλοι.. Εμένα ο άντρας μου κ η μανούλα μου κάνουν τσιμπούσι κάθε βράδυ.. Κ γω βοσκάω.. Δεν πειράζει. Η λίστα για μετά τη γεννα είναι έτοιμη!! 

Χαχαχαχα απο το μαιευτηριο να χεις παραγειλει τι θες😄 εγω δεν εχω στερηθει πολλα μη πω ψεματα, δλδ μετα που περασαν οι ναυτιες εφαγα σχεδον οσα ηθελα, τωρα παλι δεν μπορω αλλα ενταξει δεν με νοιαζει πολυ!! Καλα να μαστε και θα τα ξανα φαμε ολα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Χαχαχαχα απο το μαιευτηριο να χεις παραγειλει τι θες😄 εγω δεν εχω στερηθει πολλα μη πω ψεματα, δλδ μετα που περασαν οι ναυτιες εφαγα σχεδον οσα ηθελα, τωρα παλι δεν μπορω αλλα ενταξει δεν με νοιαζει πολυ!! Καλα να μαστε και θα τα ξανα φαμε ολα😂

Βρε έτοιμη είναι ήδη πλάκα κάνεις;; Εγώ πάνω που ξεκίνησα να τρώω αυτά που μου άρεσαν κ πριν την εγκυμοσύνη με πιάσανε καούρες στα καπάκια το ζάχαρο όποτε χαρά γιόκ.. Βρε ας είναι τα μωράκια μας καλά κ ποιος νοιάζεται για το τι θα φάμε κ τι όχι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Βρε έτοιμη είναι ήδη πλάκα κάνεις;; Εγώ πάνω που ξεκίνησα να τρώω αυτά που μου άρεσαν κ πριν την εγκυμοσύνη με πιάσανε καούρες στα καπάκια το ζάχαρο όποτε χαρά γιόκ.. Βρε ας είναι τα μωράκια μας καλά κ ποιος νοιάζεται για το τι θα φάμε κ τι όχι; 

Αυτο ακριβως😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αστα κ εγω μετα τις 7.30 πλεον δεν τρωω γτ μετα ζοριζομαι πολυ!! Αλλα εχθες ηθελε ο αντρας μου τορτελινια παρακαλω, τα ειδα τα λιμπιστηκα κ την πατησα😅 αλλα δεν την ξανα πατω οχι δεν αξιζει μετα αυτη η ταλαιπωρια!! Με βλεπω κ εμενα με σαλατουλες, ευτυχως μου αρεσουν!!

Και 7.30 βραδυνο..9.30 μισο φρούτο!!Ούτε καν ολόκληρο! Πεθαινω Μαθαίνω!επειδη χτες αποσυντονίστηκε δεν έφαγα φρούτο και έφαγα αργά φαγητό και ξύπνησα από την καούρα! Άσε κάψιμο φουλ!!!αχ αυτά που τρώνε. Εμένα χτες έφαγε πίτσα!!μια οκοκληρη μονος τ.,, έτρεχε το σαλακι μου! Χαχαχα

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 αχ μπράβο κοριτσάκι μου!! Να ξανά πας τώρα μόνο στην ώρα σου για να γεννήσεις με το καλό!! 
 

@Κατερίνα!!! Ποσο μα ποσο σε καταλαβαίνω.. Εγώ αν κάνω το λάθος κ ξαπλώσω πριν κλείσω 2 ώρες από το φαγητό την έκατσα τη βάρκα.. Τι θες καούρες, δύσπνοια;; Διάλεξε κ πάρε. Κ να σκεφτείς ότι το βράδυ για να μπορέσω να κοιμηθώ τρώω σαλάτα με 2 παξιμάδια. Οτιδήποτε περισσότερο μου κάθεται βαρύ 

Να σαι καλά αγάπη μ! Ξύπνησα με κάτι πονάκια σήμερα Στη λεκάνη βέβαια ! Ελπίζω απλά να είναι από το κρεβάτι του νοσοκομείου! Γιατί και εκεί με είχε πιαστεί το πόδι από πάνω μέχρι κάτω και όταν τους το είπα μ είπαν ότι είναι νεύρο!! Μακαρι να είναι το ίδιο και με την λεκάνη !  
 

αχ κορίτσια μου αλήθεια πέρασα πολύ άσχημα και εύχομαι να μην το περάσει καμία άλλη! Και μ έχει πιάσει άγχος να βγει αρνητικό το τεστ μ θέλω να πάω να με δει η γιατρός μου να ηρεμήσω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αυτο ακριβως😊

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Βρε έτοιμη είναι ήδη πλάκα κάνεις;; Εγώ πάνω που ξεκίνησα να τρώω αυτά που μου άρεσαν κ πριν την εγκυμοσύνη με πιάσανε καούρες στα καπάκια το ζάχαρο όποτε χαρά γιόκ.. Βρε ας είναι τα μωράκια μας καλά κ ποιος νοιάζεται για το τι θα φάμε κ τι όχι; 

Καλε με το καλό να πάνε όλα καλά και στην κλινική θα φαμε! Μου είπαν και με τον θηλασμό πρέπει να τρώμε πολύ!!! Θα πάρουμε εκδίκηση! Και ούτε σάκχαρο ούτε τίποτα!! 
απο κιλάκια πως πάτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλε με το καλό να πάνε όλα καλά και στην κλινική θα φαμε! Μου είπαν και με τον θηλασμό πρέπει να τρώμε πολύ!!! Θα πάρουμε εκδίκηση! Και ούτε σάκχαρο ούτε τίποτα!! 
απο κιλάκια πως πάτε; 

Άσε άσε, αν σκεφτείς ότι για να αισθάνομαι πως κάτι κάνω βραδινό τους ετοιμάζω εγώ, καθιστή βέβαια, κ έκανα 2 σάντουιτς με κοτομπουκιες κ πατάτες τηγανητές στον άντρα μου κ 2 πατημένα στην τοστιέρα στη μάνα μου κ γω σαλάτα μ ένα αυγο κ τα 2 παξιμάδια.. Σήμερα ζυγίστηκα είμαι στα 10 κιλά. Εσυ; Πότε θα κανεις τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άσε άσε, αν σκεφτείς ότι για να αισθάνομαι πως κάτι κάνω βραδινό τους ετοιμάζω εγώ, καθιστή βέβαια, κ έκανα 2 σάντουιτς με κοτομπουκιες κ πατάτες τηγανητές στον άντρα μου κ 2 πατημένα στην τοστιέρα στη μάνα μου κ γω σαλάτα μ ένα αυγο κ τα 2 παξιμάδια.. Σήμερα ζυγίστηκα είμαι στα 10 κιλά. Εσυ; Πότε θα κανεις τεστ; 

Αστα να πάνε!!! Ζήλεψα και μόνο που τα διάβασα!!! Εγώ έχω λυσσάξει για ένα μπέργκερ ρε παιδιά!!! Θέλω πολύ! Αλλά να το ευχαριστηθώ ... όχι χωρίς σως η σκέτο με ντομάτα μαρούλι!!! Να βάλω τα πράγματα του φουλ έξτρα να έχω και πατάτες με κέτσαπ δίπλα.,,, έχω τώρα το πρωί ζυγίστηκα είμαι +12! Στις γυναικολόγου θα είμαι κανένα κιλά κι λιγότερο! Σύμφωνα με τον ενδοκρινολόγο αλλά 6 μπορώ να πάρω! Ελπίζω να τα καταφέρω και να μην τα ξεπεράσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αστα να πάνε!!! Ζήλεψα και μόνο που τα διάβασα!!! Εγώ έχω λυσσάξει για ένα μπέργκερ ρε παιδιά!!! Θέλω πολύ! Αλλά να το ευχαριστηθώ ... όχι χωρίς σως η σκέτο με ντομάτα μαρούλι!!! Να βάλω τα πράγματα του φουλ έξτρα να έχω και πατάτες με κέτσαπ δίπλα.,,, έχω τώρα το πρωί ζυγίστηκα είμαι +12! Στις γυναικολόγου θα είμαι κανένα κιλά κι λιγότερο! Σύμφωνα με τον ενδοκρινολόγο αλλά 6 μπορώ να πάρω! Ελπίζω να τα καταφέρω και να μην τα ξεπεράσω 

Κι εγώ μπέργκερ και πιτογυρα ονειρεύομαι για μετά τη γέννα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αστα να πάνε!!! Ζήλεψα και μόνο που τα διάβασα!!! Εγώ έχω λυσσάξει για ένα μπέργκερ ρε παιδιά!!! Θέλω πολύ! Αλλά να το ευχαριστηθώ ... όχι χωρίς σως η σκέτο με ντομάτα μαρούλι!!! Να βάλω τα πράγματα του φουλ έξτρα να έχω και πατάτες με κέτσαπ δίπλα.,,, έχω τώρα το πρωί ζυγίστηκα είμαι +12! Στις γυναικολόγου θα είμαι κανένα κιλά κι λιγότερο! Σύμφωνα με τον ενδοκρινολόγο αλλά 6 μπορώ να πάρω! Ελπίζω να τα καταφέρω και να μην τα ξεπεράσω 

Δε νομίζω να τα ξεπεράσεις. Εγώ πλέον παίρνω 500-600γρ τη βδομάδα. Ποιο μπέργκερ τι είπες τώρα;; Εγώ μπιφτέκι απ έξω δε μπορώ μα φάω με τίποτα. Μια μέρα πήρα από γνωστό μαγαζί που τα κάνει κ σπιτικά κ ανέβηκε το ζάχαρο οποτε δεν έχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και 7.30 βραδυνο..9.30 μισο φρούτο!!Ούτε καν ολόκληρο! Πεθαινω Μαθαίνω!επειδη χτες αποσυντονίστηκε δεν έφαγα φρούτο και έφαγα αργά φαγητό και ξύπνησα από την καούρα! Άσε κάψιμο φουλ!!!αχ αυτά που τρώνε. Εμένα χτες έφαγε πίτσα!!μια οκοκληρη μονος τ.,, έτρεχε το σαλακι μου! Χαχαχα

Να σαι καλά αγάπη μ! Ξύπνησα με κάτι πονάκια σήμερα Στη λεκάνη βέβαια ! Ελπίζω απλά να είναι από το κρεβάτι του νοσοκομείου! Γιατί και εκεί με είχε πιαστεί το πόδι από πάνω μέχρι κάτω και όταν τους το είπα μ είπαν ότι είναι νεύρο!! Μακαρι να είναι το ίδιο και με την λεκάνη !  
 

αχ κορίτσια μου αλήθεια πέρασα πολύ άσχημα και εύχομαι να μην το περάσει καμία άλλη! Και μ έχει πιάσει άγχος να βγει αρνητικό το τεστ μ θέλω να πάω να με δει η γιατρός μου να ηρεμήσω ! 

Ατιμοι αντρες😂 σου εκαναν τεστ στο νοσοκομειο παλι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλε με το καλό να πάνε όλα καλά και στην κλινική θα φαμε! Μου είπαν και με τον θηλασμό πρέπει να τρώμε πολύ!!! Θα πάρουμε εκδίκηση! Και ούτε σάκχαρο ούτε τίποτα!! 
απο κιλάκια πως πάτε; 

Εγω ειμαι στα +10 σχεδον🙄 εχω αρχισει να νιωθω βοδακι😬 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτά με τα κιλά είμαι 27 εβδομάδων ξεκίνησα από 58 και είμαι 76 δεν με βλέπω καλά καθόλου τρώω τα πάντα ότι μου έρθει δεν πειράζει θα τα χάσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioanna85a είπε:

Αχ αυτά με τα κιλά είμαι 27 εβδομάδων ξεκίνησα από 58 και είμαι 76 δεν με βλέπω καλά καθόλου τρώω τα πάντα ότι μου έρθει δεν πειράζει θα τα χάσουμε 

Μακαρι κ εγω πονταρω στον θηλασμο οτι θα βοηθησει για πιο ευκολο χασιμο κιλων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ποντάρεις καθόλου στον θηλασμό στο πρώτο το θήλαζα έως δέκα μηνών από 55 γέννησα 75 στις 40 ημέρες πήγα 60 κιλά κ μετά τα ξανά πήρα με τον θηλασμό πήγα 69 κιλά κ δεν έλεγαν να ξεκολλήσουν στην αρχή χάνουμε όταν γεννάμε μετά κόλλας άσχημα δεν έχανα ούτε γραμμάριο αφού τελείωσε ο θηλασμός τότε ξανά έχασα με τον θηλασμό θέλει προσοχή τι πίνουμε τι τρώμε αναψυκτικά με τπτ τώρα που θα γεννήσω να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θηλάσω είναι μικρός ο πρώτος και πολύ Ζοηροος οπότε είναι πολύ δυσκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Μην ποντάρεις καθόλου στον θηλασμό στο πρώτο το θήλαζα έως δέκα μηνών από 55 γέννησα 75 στις 40 ημέρες πήγα 60 κιλά κ μετά τα ξανά πήρα με τον θηλασμό πήγα 69 κιλά κ δεν έλεγαν να ξεκολλήσουν στην αρχή χάνουμε όταν γεννάμε μετά κόλλας άσχημα δεν έχανα ούτε γραμμάριο αφού τελείωσε ο θηλασμός τότε ξανά έχασα με τον θηλασμό θέλει προσοχή τι πίνουμε τι τρώμε αναψυκτικά με τπτ τώρα που θα γεννήσω να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θηλάσω είναι μικρός ο πρώτος και πολύ Ζοηροος οπότε είναι πολύ δυσκολο

Συνηθως ακουω το αντιθετο, οτι αμα προσεξεις λιγο την διατροφη με τον θηλασμο φευγουν μπαμ μπαμ τα κιλα!!θα φανει λοιπον, οτι γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ατιμοι αντρες😂 σου εκαναν τεστ στο νοσοκομειο παλι;;

Μου έκαναν την Πέμπτη πήγα και ήμουν στα όρια θετικού αρνητικού! Από χτες όμως δεν έχω ούτε δέκατα και έχω και οσμή κανονικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω ειμαι στα +10 σχεδον🙄 εχω αρχισει να νιωθω βοδακι😬 

Άντε Καλε μια χαρά είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Μην ποντάρεις καθόλου στον θηλασμό στο πρώτο το θήλαζα έως δέκα μηνών από 55 γέννησα 75 στις 40 ημέρες πήγα 60 κιλά κ μετά τα ξανά πήρα με τον θηλασμό πήγα 69 κιλά κ δεν έλεγαν να ξεκολλήσουν στην αρχή χάνουμε όταν γεννάμε μετά κόλλας άσχημα δεν έχανα ούτε γραμμάριο αφού τελείωσε ο θηλασμός τότε ξανά έχασα με τον θηλασμό θέλει προσοχή τι πίνουμε τι τρώμε αναψυκτικά με τπτ τώρα που θα γεννήσω να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θηλάσω είναι μικρός ο πρώτος και πολύ Ζοηροος οπότε είναι πολύ δυσκολο

Σοκ!!αληθεια;; Άντε δεν πειράζει μωρε αν είναι να θηλάσει το ζουζουνι ας πάρουμε λίγα ακόμη!!! 🤣 

δεν χρειάζεται να πιεζεσαι ,,, όπως βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μου έκαναν την Πέμπτη πήγα και ήμουν στα όρια θετικού αρνητικού! Από χτες όμως δεν έχω ούτε δέκατα και έχω και οσμή κανονικά!!

Ααα τελεια καλο σημαδι αυτο!! Ευτυχως παει κ αυτο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε Καλε μια χαρά είσαι!!!

Ασε με πιανουν κατι ανασφαλειες ωρες ωρες!! Μετα σκεφτομαι το θαυμα που ζουμε κ τις διωχνω😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ασε με πιανουν κατι ανασφαλειες ωρες ωρες!! Μετα σκεφτομαι το θαυμα που ζουμε κ τις διωχνω😜 

Έτσι πρέπει! Μην το σκέφτεσαι ... Καλε εγώ είμαι εγκυος με μια φίλη μ και είναι λιγότερο από μένα και έχει πάρει 22 . Με πιάνουν τα ψυχολογικά Ότο πως πρήστηκα και έγινα έτσι αλλά στην ζυγαριά δεν φαίνεται να έχω πάρει παραπάνω! Φτάνουμε και στον 9ο σιγά σιγά. Λογικό δεν είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι πρέπει! Μην το σκέφτεσαι ... Καλε εγώ είμαι εγκυος με μια φίλη μ και είναι λιγότερο από μένα και έχει πάρει 22 . Με πιάνουν τα ψυχολογικά Ότο πως πρήστηκα και έγινα έτσι αλλά στην ζυγαριά δεν φαίνεται να έχω πάρει παραπάνω! Φτάνουμε και στον 9ο σιγά σιγά. Λογικό δεν είναι; 

Ναι ετσι παρηγοριεμαι κ εγω οτι ειμαστε στο τελος λογικο ειναι κ να πρηστουμε και να μην ειμαστε σιγουρα οπως πριν!! Καλα να ειμαστε κ εμεις κ τα μωρακια μας και μετα στο χερι μας ειναι να τα χασουμε! Απλα να καποιες φορες με πιανει ξερεις😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ετσι παρηγοριεμαι κ εγω οτι ειμαστε στο τελος λογικο ειναι κ να πρηστουμε και να μην ειμαστε σιγουρα οπως πριν!! Καλα να ειμαστε κ εμεις κ τα μωρακια μας και μετα στο χερι μας ειναι να τα χασουμε! Απλα να καποιες φορες με πιανει ξερεις😅

Ναι Καλε εννοείται! Είναι και οι ορμονες που κάνουν πάρτυ δεν το συζητώ ! Καλά αυτό που έχω ευχαριστηθεί περισσότερο είναι τα χείλη μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι καλά που βγήκε καλό το τεστ σε δύο με τρεις ημέρες θα δείχνει αρνητικό.Μην ανχωνεσαι ούτε για κιλά ούτε για το τεστ όλα καλά πάντα θετικα να σκεφτόμαστε σε όλα.ποτε έχεις Πητ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...