Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση η θρομβοφιλια ξέρετε τι ακριβώς είναι;

Δεν ξερω ακριβως να σου πω, αλλα απ οτι εχω ακουσει ειναι θεμα με την πηξη του αιματος και κανει θρομβους!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν ξερω ακριβως να σου πω, αλλα απ οτι εχω ακουσει ειναι θεμα με την πηξη του αιματος και κανει θρομβους!! 

Κατάλαβα κορίτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κατάλαβα κορίτσι μου.. 

Δεν ξερω αν ειναι μονο αυτο βεβαια, μη σε πληροφορησω λαθος, ρωτα τον γιατρο να σαι σιγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν ξερω αν ειναι μονο αυτο βεβαια, μη σε πληροφορησω λαθος, ρωτα τον γιατρο να σαι σιγουρη!

Μίλησα απλώς με είπε να πάω να κάνω εξέτασης να δω αν έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είμαι στο νοσοκομείο! Ήρθα να δούμε πως είναι το αμνιακό και τελικά έκανα συσπάσεις και με κράτησαν! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Μ έκαναν και ένεση για τα πνευμονια τ μπεμπη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου είμαι στο νοσοκομείο! Ήρθα να δούμε πως είναι το αμνιακό και τελικά έκανα συσπάσεις και με κράτησαν! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Μ έκαναν και ένεση για τα πνευμονια τ μπεμπη ! 

Ελα βρε αγαπη μου σοβαρα; πηρες την γιατρο σου να της το πεις; μην αγχωνεσαι οσο μπορεις, ολα θα πανε καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου είμαι στο νοσοκομείο! Ήρθα να δούμε πως είναι το αμνιακό και τελικά έκανα συσπάσεις και με κράτησαν! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Μ έκαναν και ένεση για τα πνευμονια τ μπεμπη ! 

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Πονουσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Πονουσες;

Πονούσα... αλλά αν ρωτούσες θα σ έλεγα πως δεν συσπάσεις ... ήταν απλά ένας συνεχόμενος πόνος και που κ που πετρώνε η κοιλιά μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πονούσα... αλλά αν ρωτούσες θα σ έλεγα πως δεν συσπάσεις ... ήταν απλά ένας συνεχόμενος πόνος και που κ που πετρώνε η κοιλιά μ! 

Το αμνιακο στο ελεγξαν, ηταν τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πονούσα... αλλά αν ρωτούσες θα σ έλεγα πως δεν συσπάσεις ... ήταν απλά ένας συνεχόμενος πόνος και που κ που πετρώνε η κοιλιά μ! 

Kαταλαβα.... Ευχομαι να πανε ολα καλα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το αμνιακο στο ελεγξαν, ηταν τελικα;

Μια χαρά το αμνιακό! Μου λέει ο γιατρός βλέπουμε ότι κανείς συσπάσεις και πονάς! Και εγώ ήμουν χαλαρά . Δηλαδή τις άλλες φορές που όντως καταλαβαίνω πόνο τι γίνεται; Εντάξει έριξα πολύ κλάμα! Δεν ήθελα να μεινω! Αλλά ας είναι για καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά το αμνιακό! Μου λέει ο γιατρός βλέπουμε ότι κανείς συσπάσεις και πονάς! Και εγώ ήμουν χαλαρά . Δηλαδή τις άλλες φορές που όντως καταλαβαίνω πόνο τι γίνεται; Εντάξει έριξα πολύ κλάμα! Δεν ήθελα να μεινω! Αλλά ας είναι για καλό! 

Σου είπαν για πόσο θα μείνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά το αμνιακό! Μου λέει ο γιατρός βλέπουμε ότι κανείς συσπάσεις και πονάς! Και εγώ ήμουν χαλαρά . Δηλαδή τις άλλες φορές που όντως καταλαβαίνω πόνο τι γίνεται; Εντάξει έριξα πολύ κλάμα! Δεν ήθελα να μεινω! Αλλά ας είναι για καλό! 

Σωπα παιδι μου για καλο ηταν που πηγες μην στεναχωριεσαι!! Ολα καλα θα πανε, προφανως θα σου σταματησουν τις συσπασεις κ θα εισαι ενταξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Πονούσα... αλλά αν ρωτούσες θα σ έλεγα πως δεν συσπάσεις ... ήταν απλά ένας συνεχόμενος πόνος και που κ που πετρώνε η κοιλιά μ! 

Περαστικά κοριτσάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Πόσων εβδομάδων είσαι τώρα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά το αμνιακό! Μου λέει ο γιατρός βλέπουμε ότι κανείς συσπάσεις και πονάς! Και εγώ ήμουν χαλαρά . Δηλαδή τις άλλες φορές που όντως καταλαβαίνω πόνο τι γίνεται; Εντάξει έριξα πολύ κλάμα! Δεν ήθελα να μεινω! Αλλά ας είναι για καλό! 

Περαστικά ρε κορίτσι μου τι να πω εύχομαι να τελειώσει γρήγορα κ όλα να είναι για καλό του μπέμπη.υπομονη λίγο έμεινε κ θα τον έχετε αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Μ σήμερα κάναμε το ντοπλερ.ολα πήγαν καλά Μ έφυγε ένα μεγάλο βάρος . ευτυχώς η μικρή δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο.ειμαι στην 34 εβδ. Κ είναι 2 κιλά Μ είπε ότι είναι μικρούλα.εσας πόσο είναι τα ζουζούνια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια Μ σήμερα κάναμε το ντοπλερ.ολα πήγαν καλά Μ έφυγε ένα μεγάλο βάρος . ευτυχώς η μικρή δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο.ειμαι στην 34 εβδ. Κ είναι 2 κιλά Μ είπε ότι είναι μικρούλα.εσας πόσο είναι τα ζουζούνια σας?

Μπραβο κοριτσι μου τελεια, ολα καλα με την μικρουλα😊 εγω εχω να την δω απο την τελευταια φορα στον γιατρο, τη Δευτερα παω κ εγω για ντομπλερ και θα ξερω να σας πω βαρος! Αλλα την περασμενη φορα ηταν 1.130 αν θυμαμαι καλα και σε σχεση με τα αλλα κοριτσια ηταν πιο κατω αλλα δεν μου ειπε κατι ο γιατρος!! Οι υπερηχοι εχουν παντα αποκλιση να ξερεις παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου τελεια, ολα καλα με την μικρουλα😊 εγω εχω να την δω απο την τελευταια φορα στον γιατρο, τη Δευτερα παω κ εγω για ντομπλερ και θα ξερω να σας πω βαρος! Αλλα την περασμενη φορα ηταν 1.130 αν θυμαμαι καλα και σε σχεση με τα αλλα κοριτσια ηταν πιο κατω αλλα δεν μου ειπε κατι ο γιατρος!! Οι υπερηχοι εχουν παντα αποκλιση να ξερεις παντως!!

Άντε με το καλό να πας κ να την δεις.ειναι απίστευτο το πόσο αλλάζουν κ μεγαλώνουν τόσο γρήγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Άντε με το καλό να πας κ να την δεις.ειναι απίστευτο το πόσο αλλάζουν κ μεγαλώνουν τόσο γρήγορα!!

Ναι κ εγω ανυπομονω να παω😊 βγαλατε φωτογραφιες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω ανυπομονω να παω😊 βγαλατε φωτογραφιες;;

Με το ζόρι βγάλαμε γιατί είναι κ χαμηλά το κεφαλή..κ είχε κ τα χέρια στο πρόσωπο λες κ έπαιζε κρυφτό κ βγάλαμε μια γιατί την κουνισαμε αλλά φαίνεται μόνο η μύτη κ τα χείλια τα ματάκια δεν φαίνονται καλά.ιδια ο πατέρας της ... φωτοτυπικό έχω..χαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια Μ σήμερα κάναμε το ντοπλερ.ολα πήγαν καλά Μ έφυγε ένα μεγάλο βάρος . ευτυχώς η μικρή δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο.ειμαι στην 34 εβδ. Κ είναι 2 κιλά Μ είπε ότι είναι μικρούλα.εσας πόσο είναι τα ζουζούνια σας?

Τελεια κοριτσι μου... Εγώ είμαι 31 έκανα τη Δευτέρα το ντόπλερ και ήταν 1880γρ... Μεγάλο μωράκι.. Μου είπε ότι είναι και ψηλό μωρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Με το ζόρι βγάλαμε γιατί είναι κ χαμηλά το κεφαλή..κ είχε κ τα χέρια στο πρόσωπο λες κ έπαιζε κρυφτό κ βγάλαμε μια γιατί την κουνισαμε αλλά φαίνεται μόνο η μύτη κ τα χείλια τα ματάκια δεν φαίνονται καλά.ιδια ο πατέρας της ... φωτοτυπικό έχω..χαχχαχαχ

Χαχαχα κ εμεις στη Β ετσι τα εκανε με το ζορι της βγαλαμε 2😜 αλλα η δικια μου τοτε εμοιαζε εμενα, τωρα βεβαια θα χει αλλαξει κ ανυπομονω να δω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανχωνεσαι στο νοσοκομείο εκεί θα νιώσεις σίγουρια και ασφάλεια και ας μην είναι τπτ που δεν είναι τπτ πάλι καλά που πήγες χίλιες φορές να πηγαίνουμε να κοιτάμε κάτι κ ας μην έχουμε τπτ.Εγω όταν ήμουν νοσοκομείο ένιωθα ασφάλεια θα πάρεις τα χάπια σου θα σε παρακολουθούνε και θα ηρεμήσουν οι συσπάσεις μπορεί να ανχωθηκες λόγου κορονοιου και να σου γίναν.Σε έχουνε μόνη σου να φανταστώ σου κάνανε και τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά το αμνιακό! Μου λέει ο γιατρός βλέπουμε ότι κανείς συσπάσεις και πονάς! Και εγώ ήμουν χαλαρά . Δηλαδή τις άλλες φορές που όντως καταλαβαίνω πόνο τι γίνεται; Εντάξει έριξα πολύ κλάμα! Δεν ήθελα να μεινω! Αλλά ας είναι για καλό! 

Πως εισαι κοριτσακι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πως εισαι κοριτσακι μου;;

Είμαι καλύτερα! Έχω κάποιες συσπάσεις αλλά πχι τόσο έντονες! Ελπίζω να φύγω αυριο! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿καλά ένα θα σας πω επικρατεί το χάος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...