Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ετσι!! Ακουγα μια μαια προχθες σε ενα βιντεο, και αυτο που μου αρεσε πολυ κ κρατησα, ειναι οτι πρεπει να εχουμε εμπιστοσυνη στο μωρο μας και στο σωμα μας, η φυση ξερει, αλλα ακομα κ αν κατι δεν παει οπως πρεπει, εμεις πρεπει να εχουμε εμπιστοσυνη πως ολα θα πανε καλα❣🙏

Τι ωραία που τα είπε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! Να ζήσετε κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σας!!!

Κι εμένα η κοιλιά μου είναι τσίτα κάποιες φορές, αλλά μου είχε πει ο γιατρός ότι μόνο όταν πονάω να ανησυχήσω. Εγώ από ότι έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία έχουν αυξηθεί τα κολπικά υγρά, εσείς κορίτσια έχετε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

@Κατερίνα!!! Να ζήσετε κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σας!!!

Κι εμένα η κοιλιά μου είναι τσίτα κάποιες φορές, αλλά μου είχε πει ο γιατρός ότι μόνο όταν πονάω να ανησυχήσω. Εγώ από ότι έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία έχουν αυξηθεί τα κολπικά υγρά, εσείς κορίτσια έχετε??? 

Ευχαριστω κοριτσακι μου να σαι καλα, κ σε σας με το καλο❣ εγω προσωπικα εχω αυξημενα υγρα τις τελευταιες βδομαδες, ειχα απο την αρχη βεβαια αλλα τωρα εχουν αυξηθει παραπανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@Κατερίνα!!! Να ζήσετε κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σας!!!

Κι εμένα η κοιλιά μου είναι τσίτα κάποιες φορές, αλλά μου είχε πει ο γιατρός ότι μόνο όταν πονάω να ανησυχήσω. Εγώ από ότι έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία έχουν αυξηθεί τα κολπικά υγρά, εσείς κορίτσια έχετε??? 

Ναι και σε εμένα έχουν αυξηθεί! Όχι υπερβολικά βέβαια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Α εντάξει δεν είμαι μόνο εγώ που έχω... γιατί βλέπω διαφορά τις τελευταίες εβδομάδες!!! 

Εμένα με τις μέρες είναι! Κάποιες παρά πολύ και κάποιες σχεδόν καθόλου .,, εμένα στα υγρά με επηρεάζει και η προγεστερονη που βάζω κολπική! Αλλά όντως τον τελευταίο καιρό περισσότερο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Α εντάξει δεν είμαι μόνο εγώ που έχω... γιατί βλέπω διαφορά τις τελευταίες εβδομάδες!!! 

Κ μένα έχουν αυξηθεί, είναι κ τα ουτρο άσε αλλάζω σερβιετακια συνέχεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κ μένα έχουν αυξηθεί, είναι κ τα ουτρο άσε αλλάζω σερβιετακια συνέχεια 

Βάζεις κολπικά ακόμη Ε; Σου έχει τύχει ποτέ να βγάλεις κομμάτι σαν να μην διαλύθηκε καλά το χάπι; Έχω τσούξιμο και έβγαλα ένα τέτοιο κομμάτι . Έκανα καλλιέργεια και γενική ούρων και είναι καθαρή, περιμένω να περάσει η ώρα να πάρω τηλ τ γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε; 

Εκανα σήμερα γενικές αίματος και η ουρια μου είναι 8. Φυσ τιμ λέει :15 έως 50.

Γνωριζεται αν είναι κάτι; 

Ρώτησα και γιατρό αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμα και κάπως αγχώνομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βάζεις κολπικά ακόμη Ε; Σου έχει τύχει ποτέ να βγάλεις κομμάτι σαν να μην διαλύθηκε καλά το χάπι; Έχω τσούξιμο και έβγαλα ένα τέτοιο κομμάτι . Έκανα καλλιέργεια και γενική ούρων και είναι καθαρή, περιμένω να περάσει η ώρα να πάρω τηλ τ γιατρό 

Μέχρι να γεννήσω θα βάζω λόγω τραχήλου. Ναι μου έχει τύχει. Κάποιες μέρες λιώνει πιο καλά κάποιες άλλες όχι. Δεν ασχολούμαι να σου πω την αλήθεια. Θεωρώ πως την δουλειά του την κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μέχρι να γεννήσω θα βάζω λόγω τραχήλου. Ναι μου έχει τύχει. Κάποιες μέρες λιώνει πιο καλά κάποιες άλλες όχι. Δεν ασχολούμαι να σου πω την αλήθεια. Θεωρώ πως την δουλειά του την κάνει 

Εννοείται πως κάνει την δουλειά του δεν το συζηταμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; 

Εκανα σήμερα γενικές αίματος και η ουρια μου είναι 8. Φυσ τιμ λέει :15 έως 50.

Γνωριζεται αν είναι κάτι; 

Ρώτησα και γιατρό αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμα και κάπως αγχώνομαι.. 

Κορίτσι μ δεν είχα ιδέα να μπορώ να σ πω! Πάντως το κοίταξα εδώ και έλεγε είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσυνη! Τώρα τι να σ πω! Μόνο ο γιατρός σου θα πει με σιγουριά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μ δεν είχα ιδέα να μπορώ να σ πω! Πάντως το κοίταξα εδώ και έλεγε είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσυνη! Τώρα τι να σ πω! Μόνο ο γιατρός σου θα πει με σιγουριά ! 

Σε ευχαριστώ πολυ!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κάτι η κράμπες είναι φυσιολογικό; 

Σε ποια εβδομάδα είσαι κοπέλα μ; Φυσιολογικές ναι αλλά ως ένα σημείο.,, να το αναφέρεις στο γιατρό σου μήπως σου δώσει παραπάνω μαγνήσιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι κοπέλα μ; Φυσιολογικές ναι αλλά ως ένα σημείο.,, να το αναφέρεις στο γιατρό σου μήπως σου δώσει παραπάνω μαγνήσιο! 

15+2 είμαι απλως νιώθω οτι είναι η κοιλιά μ πιασμένοι κάτω χαμηλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

15+2 είμαι απλως νιώθω οτι είναι η κοιλιά μ πιασμένοι κάτω χαμηλά 

Κορίτσι μ να μιλήσεις με τον γιατρό! Πρέπει να είναι ενήμερος! Αλλά πολλές φορές έχει τύχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μ να μιλήσεις με τον γιατρό! Πρέπει να είναι ενήμερος! Αλλά πολλές φορές έχει τύχει! 

Αυτές της μέρες των έχω πάρει πολλά τηλ φοβμαια να των ξανά πάρω μην των πριζο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Αυτές της μέρες των έχω πάρει πολλά τηλ φοβμαια να των ξανά πάρω μην των πριζο

Κορίτσι μου δε πειράζει. Η δουλειά του είναι. Να ξαναπάρεις. Και εγω αυτα τα χαζα σκέφτομαι και στέλνω email και. Μέχρι να απαντήσει τρελαίνομαι. Και μη ξεχνάς αύριο είναι Σάββατο! Πάρε τηλ να δεις τι θα σου πει. Μην το αφήνεις, το άγχος κάνει κακό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσι μου δε πειράζει. Η δουλειά του είναι. Να ξαναπάρεις. Και εγω αυτα τα χαζα σκέφτομαι και στέλνω email και. Μέχρι να απαντήσει τρελαίνομαι. Και μη ξεχνάς αύριο είναι Σάββατο! Πάρε τηλ να δεις τι θα σου πει. Μην το αφήνεις, το άγχος κάνει κακό! 

Με έχει πιάσει ανχος γιατί εκανα συσπάσεις και με είπε οτι αν κανει πολλές μπορεί να ξεκολλήσει ο πλακούντας και τώρα οποτε ποναω φοβάμαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Με έχει πιάσει ανχος γιατί εκανα συσπάσεις και με είπε οτι αν κανει πολλές μπορεί να ξεκολλήσει ο πλακούντας και τώρα οποτε ποναω φοβάμαι πολυ

Οταν κανεις συσπασεις έχεις πόνο και πετρωμα μαζι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Οταν κανεις συσπασεις έχεις πόνο και πετρωμα μαζι; 

Οχι απλώς κάτω χαμιλα νιώθω σαν κάτι να με τραβάει απο χαμιλα οχι στην κοιλιά ποιο κάτω και πήγα για υπέροχο και έχει κανει μια καμπύλη και με είπε οτι αν κάνω πολλές συσπάσεις μπορεί να ξεκολλήσει ο πλακούντας τώρα νιώθω μονο στην κοιλιά μ τραβιγματα έντονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Οχι απλώς κάτω χαμιλα νιώθω σαν κάτι να με τραβάει απο χαμιλα οχι στην κοιλιά ποιο κάτω και πήγα για υπέροχο και έχει κανει μια καμπύλη και με είπε οτι αν κάνω πολλές συσπάσεις μπορεί να ξεκολλήσει ο πλακούντας τώρα νιώθω μονο στην κοιλιά μ τραβιγματα έντονα 

Κορίτσι μου για αυτό είναι ο γιατρός! Πρέπει να τον ενημερωσεις για να ξέρει τι γίνεται! Την τελευταία εβδομάδα μιλάω κάθε μέρα με τν γιατρό για να ρωτήσω διαφορά! Αλλά τι να κάνω ; Μια με εξετάσεις μια με χαρτιά μια με πονους και υγρά να μην ξέρει τι γίνεται; Πρέπει να σε καθοδηγήσει και να σε συμβουλέψει και όπως είπαν τα κορίτσια αύριο είναι Σάββατο.,, καλύτερα να πάρεις σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Οχι απλώς κάτω χαμιλα νιώθω σαν κάτι να με τραβάει απο χαμιλα οχι στην κοιλιά ποιο κάτω και πήγα για υπέροχο και έχει κανει μια καμπύλη και με είπε οτι αν κάνω πολλές συσπάσεις μπορεί να ξεκολλήσει ο πλακούντας τώρα νιώθω μονο στην κοιλιά μ τραβιγματα έντονα 

Να πάρεις τηλ. Και μην ντρέπεσαι... Αφορά το παιδί σου! Και εγώ συνέχεια τη παίρνω τηλ. Είναι λογικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου για αυτό είναι ο γιατρός! Πρέπει να τον ενημερωσεις για να ξέρει τι γίνεται! Την τελευταία εβδομάδα μιλάω κάθε μέρα με τν γιατρό για να ρωτήσω διαφορά! Αλλά τι να κάνω ; Μια με εξετάσεις μια με χαρτιά μια με πονους και υγρά να μην ξέρει τι γίνεται; Πρέπει να σε καθοδηγήσει και να σε συμβουλέψει και όπως είπαν τα κορίτσια αύριο είναι Σάββατο.,, καλύτερα να πάρεις σήμερα! 

Των έστειλα μνμ περιμνω να με απάντηση απλως φοβάμαι με αυτά που έχω πάθει με της 2 αποβολές π είχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...