Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Ειδε ρινικό οστό φοβάμαι απλως η μέτρηση βγήκε 2.3 μπορω να σας βάλω φωτογραφία και εγώ δεν ξέρω απο αυτά φοβάμαι παρα πολύ κλαίω όλη την ωρα 

Κορίτσι μου πίστεψε στο μωράκι σου! Θα δεις πως όλα καλά θα είναι! Περίμενε και το αίμα! Και βλέπεις! Προσπάθησε να ηρεμήσεις! Πάντως από τις εικόνες στα γραφήματα φαίνεσαι ότι το μωρό είναι μέσα στο μέσο όρο ! Δεν τα ξέρω και εγώ καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου πίστεψε στο μωράκι σου! Θα δεις πως όλα καλά θα είναι! Περίμενε και το αίμα! Και βλέπεις! Προσπάθησε να ηρεμήσεις! Πάντως από τις εικόνες στα γραφήματα φαίνεσαι ότι το μωρό είναι μέσα στο μέσο όρο ! Δεν τα ξέρω και εγώ καλά! 

Και εγώ αυτό θέλω να πάνε όλα καλά και εγώ δεν τα ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι ειμαι 20 με αυτά που με είπε απλως εμένα με έβαλε αλλά στο μυαλό μου ο άλλος ο γιατρός με είπε οτι περιμενε και της εξέτασης και έβριζε αυτήν γιατί με είπε πολύ χαλιά πράματα και με εκανε χαλιά γιατί μετα απο τόσες αποτυχίες λέω τα κατάφερα 

Βρε κοριτσι μου, γιατι ακους τη καποιον που δεν ειναι ειδικος πάνω στο συγκεκριμένο θέμα; 

Εγω θυμαμαι στην αυχενικη οτι οι μετρησεις ηταν πάρα πολυ καλες αλλα μου ειπε αν δεν βγουν οι αιματος δεν ειμαστε σίγουροι. Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πάνε καλα! Ξερω οτι εχεις τρομαξει και το καταλαβαινω. Προσοαθησε να ηρεμησεις...  Σε 2 μερες θα ξερεις.  Προσπαθησε να ξεχαστεις. Κανε το σταυρό σου και ολα θα πάνε καλα! Ευχομαι ολα να ειναι τελεια με το μπέμπακι σου! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Βρε κοριτσι μου, γιατι ακους τη καποιον που δεν ειναι ειδικος πάνω στο συγκεκριμένο θέμα; 

Εγω θυμαμαι στην αυχενικη οτι οι μετρησεις ηταν πάρα πολυ καλες αλλα μου ειπε αν δεν βγουν οι αιματος δεν ειμαστε σίγουροι. Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πάνε καλα! Ξερω οτι εχεις τρομαξει και το καταλαβαινω. Προσοαθησε να ηρεμησεις...  Σε 2 μερες θα ξερεις.  Προσπαθησε να ξεχαστεις. Κανε το σταυρό σου και ολα θα πάνε καλα! Ευχομαι ολα να ειναι τελεια με το μπέμπακι σου! 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλα μακάρι το θέλω πολύ μακάρι μς την βοήθεια του θεού να πάνε καλά όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια εχετε ψαξει καθολου το θεμα καρεκλακι αυτοκινητου; εχω μπερδευτει πολυ!!

Εμείς για αρχή πήραμε αυτό που έχει το καροτσι! Για να βγούμε από την κλινική! Και μετά θα δούμε! Ακόμη δεν το κοίταξα να σου πω την αλήθεια! Εσυ τι ειδες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς για αρχή πήραμε αυτό που έχει το καροτσι! Για να βγούμε από την κλινική! Και μετά θα δούμε! Ακόμη δεν το κοίταξα να σου πω την αλήθεια! Εσυ τι ειδες; 

Μπηκα σε μια ομαδα στο φβ παιδι κ οδικη ασφαλεια αν θυμαμαι καλα λεγεται, και βρηκα κατι αρχεια με τα πιο ασφαλει αυγα, ειχε μεσα ιδιο με το καροτσι που θελω να παρω για να ειναι συμβατο αλλα οι κριτικες που ειδα στο ιντερνετ δεν ηταν καλες, οτι πεφτει το κεφαλακι του μωρου κ δεν βολευει!! Κ δεν ξερω τι να κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπηκα σε μια ομαδα στο φβ παιδι κ οδικη ασφαλεια αν θυμαμαι καλα λεγεται, και βρηκα κατι αρχεια με τα πιο ασφαλει αυγα, ειχε μεσα ιδιο με το καροτσι που θελω να παρω για να ειναι συμβατο αλλα οι κριτικες που ειδα στο ιντερνετ δεν ηταν καλες, οτι πεφτει το κεφαλακι του μωρου κ δεν βολευει!! Κ δεν ξερω τι να κανω!

Αφού ήταν μέσα στα αρχεία μην αγχώνεσαι!σημαινει ότι είναι ασφαλή!  Όλα καλά! Η καθεμία με την εμπειρια της βέβαια! Όποτε εσυ ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί θα κάνετε πρόκληση αγάπη μ; Ναι να τα παραγγείλεις! Να σ πω κάτι; Σκέψου θετικά ! Αν ήσουν από κοντά θα έπαιρνες πολλά περισσότερα ! Αλλά έχεις δίκαιο στα σαιτ δεν έχουν πολλά! 

Πρόκληση επειδή έχω το διαβήτη Μ είπε κ στεναχωριθηκα.σου είπαν εσένα τπτ?έχεις δίκιο θα κάνω οικονομία έτσι αλλά από κοντά άλλο πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια εχετε ψαξει καθολου το θεμα καρεκλακι αυτοκινητου; εχω μπερδευτει πολυ!!

Εμείς πήραμε το cybex aton 5 που έχει περάσει τα τεστ που είδα σε λίστα στο fb που είπε η Ιωάννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Εμείς πήραμε το cybex aton 5 που έχει περάσει τα τεστ που είδα σε λίστα στο fb που είπε η Ιωάννα.

Τι κατηγορια ειναι αυτο;; 0-13; η περισσοτερο; ειδες κριτικες στο ιντερνετ μηπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Πρόκληση επειδή έχω το διαβήτη Μ είπε κ στεναχωριθηκα.σου είπαν εσένα τπτ?έχεις δίκιο θα κάνω οικονομία έτσι αλλά από κοντά άλλο πράγμα.

Όταν το είχα συζητήσει κάποια στιγμή πριν κάνω Doppler για να ξέρουμε αν επηρεάστηκε το μωρό, μου είχε πει ότι είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι! Γιατί θέλουν να αφήσουν τα μωράκια λιγάκι παραπάνω να μείνουν στην μήτρα αλλά δεν θέλουν και να έχει προβλημα το μωρό! Η αδερφή μ είχε διαβήτη κύησης και γέννησε 37+4 με καισαρικη! Και μια χαρά το μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! Εμένα μου δώσανε 2 αυγά όποτε δε θα πάρω για αρχή. Όταν μεγαλώσουν θα πάω σε μεγαλύτερο κάθισμα.

@Dona90 μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου, σκέψου ότι τα δίδυμα αν φτάσουν τις 37 εβδομάδες τα παίρνουν οι γιατροί γιατί θεωρείται η πιο ασφαλής εβδομάδα και επειδη φοβούνται για επιπλοκές αν τα αφήσουν περισσότερο. 37η είσαι ήδη στο μήνα σου κ θεωρείται τελειομηνο το μωρό. Από 32η εβδομάδα κ μετά είμαστε ασφαλείς για τα μικρακια μας να ξέρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dona90 Λοιπόν κορίτσι μου μόλις είδα στο Facebook πως τα orchestra εδώ στη Θεσσαλονίκη θα συνεχίσουν τη λειτουργία τους μέσω τηλεφωνικών παραγγελιών ή με email και παραλαβή από το πάρκινγκ του μαγαζιού. Αν ήθελες κάποια συγκεκριμένα πράγματα από εκεί μπορείς να τα παραγγείλεις!!😁😁😁 Τρελάθηκα από τη χαρά μου τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι κατηγορια ειναι αυτο;; 0-13; η περισσοτερο; ειδες κριτικες στο ιντερνετ μηπως;

0-13 ειναι ναι κ έχω διαβάσει καλές κριτικές κ έχει κ πολλά βιντεάκια για την τοποθέτηση που μετράει πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Όταν το είχα συζητήσει κάποια στιγμή πριν κάνω Doppler για να ξέρουμε αν επηρεάστηκε το μωρό, μου είχε πει ότι είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι! Γιατί θέλουν να αφήσουν τα μωράκια λιγάκι παραπάνω να μείνουν στην μήτρα αλλά δεν θέλουν και να έχει προβλημα το μωρό! Η αδερφή μ είχε διαβήτη κύησης και γέννησε 37+4 με καισαρικη! Και μια χαρά το μωράκι! 

Ως τώρα τα μωράκια μας δεν έχουν θέμα.οποτε άμα δεν έχουν για πιο λόγο?αυτό δεν καταλαβαίνω.καισαρικη την κάνανε λόγο διαβήτη η για άλλο θέμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

0-13 ειναι ναι κ έχω διαβάσει καλές κριτικές κ έχει κ πολλά βιντεάκια για την τοποθέτηση που μετράει πολύ.

Ωραια σε ευχαριστω πολυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Κατερίνα!!! Εμένα μου δώσανε 2 αυγά όποτε δε θα πάρω για αρχή. Όταν μεγαλώσουν θα πάω σε μεγαλύτερο κάθισμα.

@Dona90 μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου, σκέψου ότι τα δίδυμα αν φτάσουν τις 37 εβδομάδες τα παίρνουν οι γιατροί γιατί θεωρείται η πιο ασφαλής εβδομάδα και επειδη φοβούνται για επιπλοκές αν τα αφήσουν περισσότερο. 37η είσαι ήδη στο μήνα σου κ θεωρείται τελειομηνο το μωρό. Από 32η εβδομάδα κ μετά είμαστε ασφαλείς για τα μικρακια μας να ξέρεις. 

Θα κάνεις πρόκληση η κατευθείαν καισαρική?απλά ήθελα φυσικά να βγει άμα δεν υπάρχει πρόβλημα αυτό μόνο με καίει.ας είναι καλά τα μωράκια μας κ ας βγούνε όποτε θέλουν..τους γιατρούς δεν εμπιστεύομαι πολύ που τα θέλουν όλα με πρόγραμμα.σε ευχαριστω πολύ για την στήριξη πάντως.

Για το orchestra ναι το είδα κ εγώ οπότε θα σε βολεψει πολύ να πάρεις κ το καρότσι κ όλα.εγω ήθελα ρούχα σεντονακια πετσέτες κ λαβετες αλλά δεν έχει στο σάιτ για να διαλέξω πολλά.αμα είσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Θα κάνεις πρόκληση η κατευθείαν καισαρική?απλά ήθελα φυσικά να βγει άμα δεν υπάρχει πρόβλημα αυτό μόνο με καίει.ας είναι καλά τα μωράκια μας κ ας βγούνε όποτε θέλουν..τους γιατρούς δεν εμπιστεύομαι πολύ που τα θέλουν όλα με πρόγραμμα.σε ευχαριστω πολύ για την στήριξη πάντως.

Για το orchestra ναι το είδα κ εγώ οπότε θα σε βολεψει πολύ να πάρεις κ το καρότσι κ όλα.εγω ήθελα ρούχα σεντονακια πετσέτες κ λαβετες αλλά δεν έχει στο σάιτ για να διαλέξω πολλά.αμα είσαι.

Καισαρική κατευθείαν δεν το ρισκάρει με τα δίδυμα ο γιατρός. Και καλύτερα να σου πω την αλήθεια κ γω φοβάμαι φυσιολογικό τοκετό για τα μωρά. Το καρότσι το πήραμε ήδη απλά δεν το έχουμε παραλάβει. Εγώ θέλω τις προίκες από εκεί κ μπιμπερό κλπ. Ρουχαλάκια λέω να πάρω από mothercare, μας έχουν δώσει πολλά όποτε χρειάζομαι λίγα κ μου έχουν πει ότι είναι κορυφαία ποιότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καισαρική κατευθείαν δεν το ρισκάρει με τα δίδυμα ο γιατρός. Και καλύτερα να σου πω την αλήθεια κ γω φοβάμαι φυσιολογικό τοκετό για τα μωρά. Το καρότσι το πήραμε ήδη απλά δεν το έχουμε παραλάβει. Εγώ θέλω τις προίκες από εκεί κ μπιμπερό κλπ. Ρουχαλάκια λέω να πάρω από mothercare, μας έχουν δώσει πολλά όποτε χρειάζομαι λίγα κ μου έχουν πει ότι είναι κορυφαία ποιότητα. 

Γερά ναναι!!!Ααα τέλεια θα δω κ εκεί!να σε ρωτήσω τι θα τους φορέσεις για την έξοδου?λέω να της βάλω φόρμα εξόδου αλλά αυτές που βρίσκω είναι μεγαλουτσικες.τι μέγεθος λες να θέλουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Γερά ναναι!!!Ααα τέλεια θα δω κ εκεί!να σε ρωτήσω τι θα τους φορέσεις για την έξοδου?λέω να της βάλω φόρμα εξόδου αλλά αυτές που βρίσκω είναι μεγαλουτσικες.τι μέγεθος λες να θέλουμε???

Φόρμα εξόδου κ γω, αυτές που είναι σαν μπουφάν με κουκούλα. Θα πάρω 1-3 μηνών λογικά για να μας κάνουν και μετά το σαραντισμο. Ας είναι κ λίγο μεγάλα τι πειράζει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Ως τώρα τα μωράκια μας δεν έχουν θέμα.οποτε άμα δεν έχουν για πιο λόγο?αυτό δεν καταλαβαίνω.καισαρικη την κάνανε λόγο διαβήτη η για άλλο θέμα?

Καισαρικη έκανε γιατί είχε ξανά κάνει και δεν είχε περάσει καιρός! Απλά δεν το αφήσανε για πιο μετά γιατί είχε θέμα με το διαβήτη! Αλλά δεν ξέρω αν γίνεται να κανείς πρόκληση για φυσιολογικα!! Δεν το έχω ψάξει να σου πω την αλήθεια! Πως είσαι εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Θα κάνεις πρόκληση η κατευθείαν καισαρική?απλά ήθελα φυσικά να βγει άμα δεν υπάρχει πρόβλημα αυτό μόνο με καίει.ας είναι καλά τα μωράκια μας κ ας βγούνε όποτε θέλουν..τους γιατρούς δεν εμπιστεύομαι πολύ που τα θέλουν όλα με πρόγραμμα.σε ευχαριστω πολύ για την στήριξη πάντως.

Για το orchestra ναι το είδα κ εγώ οπότε θα σε βολεψει πολύ να πάρεις κ το καρότσι κ όλα.εγω ήθελα ρούχα σεντονακια πετσέτες κ λαβετες αλλά δεν έχει στο σάιτ για να διαλέξω πολλά.αμα είσαι.

Να σου πω όμως,,,, δεν θα σε έβαζε πρωτοχρονιά να γεννήσεις! Θα το πήγαινε η λίγο πριν η λίγο μετά! Άρα μήπως όντως ισχύει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ για έξοδο πήρα μια κουβερτούλα που έχει και κουμπάκια για να βάζεις το μωρό! Γιατί τ αλλά μ φάνηκαν τεράστια 😂😂😂 τι αλλά θα ψωνίσετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τους ψώνισα 2 βελουτέ φορμακια mayoral για έξοδο 0-1, επειδή είναι και διδυμάκια σκέφτηκα ότι θα είναι και μικρούλες οπότε ελπίζω να τους κάνουν μη τους είναι μικρά. Κι εννοείται από πάνω θα τους έχω κουβερτουλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...