Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχω αίμα!! Περιμένω τη χοριακη να δούμε. Αλλά πάει τελείωσε. Πιστεύω πως το έχασα 

Είδα και τι έγραψες μέρα,οπότε όλα βαίνουν καλώς σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Είδα και τι έγραψες μέρα,οπότε όλα βαίνουν καλώς σωστά? 

Ναι κορίτσι μου όλα καλά δόξα το Θεό!! Ξεκούραση θέλει τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

@dimseaτην μερα της ετ μετραμε παντα ε2 και prg και αναλογα μας ρυθμιζουν τη δοση των σικλακουρ και των ουτρο που θα πρεπει να παιρνουμε!μετα απο 5 ή και 10 μερες ξαναμετραμε και μετα αν μεινουμε εγκυος καθε βδομαδα στανταρ!την Prg τη θελουν πανω απο 22 και την ε2 τη μερα της ετ πανω απο 120, και μετα στην εγκυμοσυνη την ε2 πανω  απο 500 ,αν δεν ανεβει παιζει καφε αιμα κλπ και θελει υποστηριξη με προγεστερονη ή οιστρογονα.γιατί εμεις δε παμε φυσιμολογικα και δεν εκρινει το σωμα μας ωχρο σωματιο για αυτο χρειαζομαστε τα φαρμακα για να υποστηριχτεί η κυηση! Δε  δινουμε στα τυφλά ,ρυθμιζουμε.. 

Δεν το ξέρω ίσως είναι όντως ανάλογα τον γιατρό και το προφίλ της κάθε κοπελας. Αυτές δλδ οι τιμές ίσως είναι για σένα. Ούτε ο εξωσωματικος(που τόσο το πάλεψε) , ούτε ο γυναικολόγος μου (που ξέρει τα έσω μου καλύτερα και από τον άντρα μου τόσα χρόνια που τον έχω )  δεν μου είπαν ποτέ για αντιπικτικες και σαλοσπιρ. Τις ορμονικές μου στην αρχή και τέλος γιατί γενικά δεν είχα ποτέ κάποιο θέμα με όλα τα υπόλοιπα. Αν και τι θα μου δώσουν τώρα στη συνέχεια δεν το ξέρω αλλά δεν δέχομαι ότι υπάρχει γιατρός που κάνει ότι να ναι σε τέτοιες διαδικασίες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Δεν το ξέρω ίσως είναι όντως ανάλογα τον γιατρό και το προφίλ της κάθε κοπελας. Αυτές δλδ οι τιμές ίσως είναι για σένα. Ούτε ο εξωσωματικος(που τόσο το πάλεψε) , ούτε ο γυναικολόγος μου (που ξέρει τα έσω μου καλύτερα και από τον άντρα μου τόσα χρόνια που τον έχω )  δεν μου είπαν ποτέ για αντιπικτικες και σαλοσπιρ. Τις ορμονικές μου στην αρχή και τέλος γιατί γενικά δεν είχα ποτέ κάποιο θέμα με όλα τα υπόλοιπα. Αν και τι θα μου δώσουν τώρα στη συνέχεια δεν το ξέρω αλλά δεν δέχομαι ότι υπάρχει γιατρός που κάνει ότι να ναι σε τέτοιες διαδικασίες! 

Οι τιμες αυτες ειναι για ολες μας.απλά καποιοι τις τσεκαρουν καποιοι οχι.πιστεψε με και με λυπη το γραφω υπαρχουν πολλοι γιατροι που κανουν οτι ναναι.εχω διαβασει πολλα στο αλλο φορουμ και εχω φριξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Μια από τα ίδια...την είχα κάνει γύρω στις 08.30 και μου είπαν περίπου 12.00 θα βγούν τα αποτελέσματα......πήγα δουλειά και άνοιγα από το κινητό συνέχεια  το email μου. Όταν είδα 12.02 στα εισερχόμενα το όνομα το εργαστηρίου κόντεψε να μου πέσει από τα χέρια το τηλέφωνο! Όταν άνοιξα το pdf και είδα 0,9......ένιωσα σαν να πέρασε από μπροστά μου όλη μου η ζωή....... πόση απογοήτευση,ποση αμυχανία.....από κει λοιπόν που καθόμουν σε μια καρέκλα και πρόσεχα, σηκώθηκα και άρχισα να φτιάχνω όλο το μαγαζί! Δεν μπορούσα να τα μπίξω κιόλας εκεί μέσα οπότε ξέσπασα στο εμπορευμα! Δεν θα ήθελα για κανέναν λόγο να ζήσω ξανά κάτι τέτοιο είναι ότι πιο ψυχοφθόρο υπάρχει!

Mατώνει η καρδιά μου μόνο που το διαβάζω.... 3 φορές αρνητικό.... τις 2 στη δουλειά το εμαθα... να θελω να κλαψω και να πνιγω τα δάκρυα..

Ενας αριθμός γεμίζει ή γκρεμίζει τα ονειρα μας...

Δε θα είμαστε ποτε ξανα ίδιες, θα βγούμε πιο δυνατες από όλο αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οι τιμες αυτες ειναι για ολες μας.απλά καποιοι τις τσεκαρουν καποιοι οχι.πιστεψε με και με λυπη το γραφω υπαρχουν πολλοι γιατροι που κανουν οτι ναναι.εχω διαβασει πολλα στο αλλο φορουμ και εχω φριξει.

Μια από τα ίδια και μάλιστα πρίν μερικές μέρες είχα την ίδια κουβέντα με μια κοπέλα σε πμ και φυσικά έχω κατα καιρους ανοίξει την καταβόθρα μου κι έχω πει πολλά για πολλούς "επιστήμονες". Είμαι 3 χρόνια που μπήκα (προσπαθούσα με φυσική σύλληψη τότε) και έχω δεί εδώ μέσα τα απίστευτα...δεν χρειάζεται να είμαστε απόλυτες και φυσικά ούτε να τρομοκρατούμε με τα λόγια μας κοπέλες που έχουν άλλο προγραμμα,άλλο προφίλ και γενικά άλλη αντιμετώπιση απο τον γιατρο τους θές λόγω πρωτοκόλου ή λόγω οποιουδήποτε άλλου παράγοντα. Ας είμαστε προσεκτικές στο τι λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Mατώνει η καρδιά μου μόνο που το διαβάζω.... 3 φορές αρνητικό.... τις 2 στη δουλειά το εμαθα... να θελω να κλαψω και να πνιγω τα δάκρυα..

Ενας αριθμός γεμίζει ή γκρεμίζει τα ονειρα μας...

Δε θα είμαστε ποτε ξανα ίδιες, θα βγούμε πιο δυνατες από όλο αυτό!

Δεν έχω κι άλλα like...... ακριβώς έτσι..... το θέμα είναι πόσο αντέχουμε!!!! Στην πρώτη μου ΕΤ έλεγα ότι άσχετα από το αποτέλεσμα δεν θα κάνω άλλη κι όμως......είμαι ήδη στην δεύτερη και ποιός ξέρει την συνέχεια!Βγήκα όντως πιο δυνατή κι έυχομαι να έχουμε όλες μας την δύναμη (ψυχική και οικονομική) να συνεχίζουμε μέχρι να έρθει το θαύμα μας όσα κουλούρια και να δούμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Δεν έχω κι άλλα like...... ακριβώς έτσι..... το θέμα είναι πόσο αντέχουμε!!!! Στην πρώτη μου ΕΤ έλεγα ότι άσχετα από το αποτέλεσμα δεν θα κάνω άλλη κι όμως......είμαι ήδη στην δεύτερη και ποιός ξέρει την συνέχεια!Βγήκα όντως πιο δυνατή κι έυχομαι να έχουμε όλες μας την δύναμη (ψυχική και οικονομική) να συνεχίζουμε μέχρι να έρθει το θαύμα μας όσα κουλούρια και να δούμε!!!!!

Η εξωσωματική είναι μία απρόβλεπτη περιπέτεια....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Η εξωσωματική είναι μία απρόβλεπτη περιπέτεια....

 

Περιπέτεια,δοκιμασία.......δεν έχω καταλήξει αλλά το ότι είναι απρόβλεπτη συμφωνώ 1000%! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Περιπέτεια,δοκιμασία.......δεν έχω καταλήξει αλλά το ότι είναι απρόβλεπτη συμφωνώ 1000%! 

Περιπέτεια... αλλες φορές ευχαριστη και αλλες φορές δυσάρεστη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η santaloxilo είπε:

Δεν ξέρω γιατί μου βγαίνει παράθεση εδώ...τεσπά...

Καλημέρα σε όλες .

Καταρχάς σας ευχαριστώ για τόσο συγκινητικά σας λόγια και μηνύματα.Πραγματικα ήταν όλα υπέροχα.Το σερί στο πίνακι το είπα γιατί θέλω κι εγώ σαν τρελή να το δω να αδειάζει και για κανένα άλλο λόγο.

Κορίτσια μου εσείς καταλαβαίνετε τι πέρασα τόσα χρόνια.Χτες κοιτούσα πίσω και μετρούσα νοσοκομεία ,γιατρούς,κλινικές,ονομασίες φαρμάκων,πόσες φορές έκανα μέθη κτλ...Μετά την κόρη μου είπα τέλος.Ειχα κατάψυξη οπότε για ηθικούς λόγους θα δοκίμαζα.Και δοκίμασα ...Ίσως αν τότε ήταν αρνητικά να σταματούσα πιο νωρίς Αλλά έφτασα στην πηγή..8-9 εβδομάδων αντίστοιχα...Μετά ήταν η πρώτη κανονική διέγερση όπου ήταν δωρεάν οπότε είπα γιατί όχι και πάλι έστω και τόσο χαμηλά έδειξε ότι το εμβριο δεν είχε δυναμική...και τέλος αυτήν την έκανα χάρη στην @Taggeris που πίστεψε πολύ σε μένα..με στήριξε πολύ και μοιράστηκε χρόνο φάρμακα και την παρέα της...Από αυτή την προσπάθεια λοιπόν μπορεί να μην κράτησα μωρό στα χέρια μου αλλά κράτησα μια πολύτιμη φιλιά.Απονολο το ταξίδι κράτησα φιλιά.Η βαφτιστηρα μου είναι παιδί από εδώ μέσα με μια κοπέλα που γνωριστήκαμε πριν χρόνια εδώ...Τα δώρα της υπογονιμότητας μου και του ταξιδιού μου ήταν πολλά.Θα ήμουν αχάριστη αν δεν τα έβλεπα.Εχω έναν άνθρωπο να με στηρίζει σε όλα και να τρέχει σε όλα πλάι μου.Δεν έχω κάνει τόσα χρόνια παρά έναν υπέρηχο μόνη μου κι εκείνο γιατί δεν μπορούσε να πάρει ρεπό..Έχω μια κόρη! Την ζωή μου όλη την ψυχή μου σε ένα σώμα που από τα βάθη του εύχομαι όλες να γευτείτε όσες φορές το επιθυμείτε! Και θα γίνει...όχι από γιατρούς μάγους..αυτοί είναι βοηθοί στο έργο...από πίστη σε Αυτόν εκεί πάνω...δεν ξεχνάει κορίτσια.Δοκιμαζει.Δεν ξέρω τι άλλο να γράψω..ξεχυλιζω από συναίσθημα...ξέρω πως είστε...σε τι θέση η κάθε μία...Εύχομαι στις ςγκυουλες μας μια ζαχαρένια κύηση και με το καλό το θαύμα τους.Στις κοπέλες που περιμένουν αυτό το νούμερο στο χαρτί να είναι θετικό και υγιές...( Δεν λέω τριψήφιο γιατί εμένα το θαύμα μου από διψήφιο ήρθε) .Σε όσες είναι στον αγώνα να ξέρουν πως κάθε υπέρηχος,κάθε μέθη,κάθε χάπι ή ένεση είναι ένα βήμα πιο κοντά στο μαιευτήριο να τονπαλεψετε ως εκεί που φτάνει η ψυχή σας...αν κάτι μου έμαθε αυτός ο αγώνας είναι ότι είναι ατομικός με διαφορετική αφετηρία και τςρμα για όλες..ένας αγώνας σε διαφορετικές καιρικές συνθήκες...εγώ τον έτρεξα όλο με βροχή...έφτασα στο τέρμα και ήθελα και δεύτερο γύρω...έτσι το βλέπω..όμως ο τερματισμός μου άξιζε όλες τις καιγιδες του κόσμου.Φρυγω γεματη...κι εγώ κι η αγκαλιά μοθ...ηθελα σαν τρελή ένα δευτερο.θα σας φανεί χαζό αλλά τονκυνηγησα με περισσότερο πάθος από τονπρωτο.Κι αυτό γιατί για το πρώτο έλεγα θα το παλέψω μέχρι να γινει..εδω δεν έλεγα ετσι.ειχα βάλει dead line ..ειλικρινά με συγκίνησατε πολύ! Καλή δύναμη!

Μας συγκινησες να χαιρεσαι την κορουλα σου εμεις που προσπαθουμε χρονια εγω προσωπικα 8 χρονια σε νιωθουμε απεριοριστα

Την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Αποφάσισα να απέχω αυτές τις μέρες διότι περίμενα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας του σπέρματος του συζύγου μου!!

Πριν από αυτό όμως θέλω να στείλω όλη μου την θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια αλλά κυρίως στην @annie! όλα θα πάνε καλά 🤗

Τώρα στα δικά μου ....ας μου πει κάποια τι είναι το ουρεοπλασμα που έβγαλε η καλλιέργεια και τι με περιμένει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Αποφάσισα να απέχω αυτές τις μέρες διότι περίμενα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας του σπέρματος του συζύγου μου!!

Πριν από αυτό όμως θέλω να στείλω όλη μου την θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια αλλά κυρίως στην @annie! όλα θα πάνε καλά 🤗

Τώρα στα δικά μου ....ας μου πει κάποια τι είναι το ουρεοπλασμα που έβγαλε η καλλιέργεια και τι με περιμένει!!

Αντιβιωση για καποιες μερες και επαναληψη.Η απορια μου ειναι εσενα δεν σου ζητησαν να κανεις καλλιεργεια?

Στα θετικα,αν μπορεις να το δεις θετικο,ειναι πως αν ειχατε καποιο κακο σπερμοδιαγραμμα πιθανον να οφειλεται σε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αντιβιωση για καποιες μερες και επαναληψη.Η απορια μου ειναι εσενα δεν σου ζητησαν να κανεις καλλιεργεια?

Στα θετικα,αν μπορεις να το δεις θετικο,ειναι πως αν ειχατε καποιο κακο σπερμοδιαγραμμα πιθανον να οφειλεται σε αυτο.

Είχαμε ολιγοσπερμια και χαμηλή κινητικότητα και ανεβασμένα πυοσφαιρια γι'αυτό κάναμε την καλλιέργεια.!!! Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα δεν έχουμε απευθυνθεί ακόμα σε γιατρό ..

Να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου σχετικά ? στο περσινό μου Παπ όλα ήταν εντάξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Είχαμε ολιγοσπερμια και χαμηλή κινητικότητα και ανεβασμένα πυοσφαιρια γι'αυτό κάναμε την καλλιέργεια.!!! Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα δεν έχουμε απευθυνθεί ακόμα σε γιατρό ..

Να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου σχετικά ? στο περσινό μου Παπ όλα ήταν εντάξει!!

Έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που μετά από θεραπεία, νομίζω αντιβίωση δίνουν χωρίς να είμαι σίγουρη, το σπερμοδιάγραμμα άλλαξε τελείως.. Νομίζω ότι ήταν το καλύτερο ενδεχόμενο! Αντιμετωπίζεται πιο γρήγορα από όλα τα υπόλοιπα! Ίσως και μέσα σε ένα μήνα και θα κάνετε με φυσικό τρόπο το μωράκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Αποφάσισα να απέχω αυτές τις μέρες διότι περίμενα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας του σπέρματος του συζύγου μου!!

Πριν από αυτό όμως θέλω να στείλω όλη μου την θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια αλλά κυρίως στην @annie! όλα θα πάνε καλά 🤗

Τώρα στα δικά μου ....ας μου πει κάποια τι είναι το ουρεοπλασμα που έβγαλε η καλλιέργεια και τι με περιμένει!!

Σ ευχαριστώ κορίτσι. Είναι ένα μικροβιακι που επηρεάζει παρα πολύ το σπερμα. Είχε και ο άντρας μου. Ένα μήνα αντιβίωση και έφυγε. Μετά είχε μεγάλη διαφορά το σπερμα. Τεράστια για την ακρίβεια!!! Είναι καλό νέο!! Όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

@santaloxilo  και  @Papadakis είστε παράδειγμα προς μίμηση για όλες μας..  @santaloxilo  μην μας ξεχνάς γλυκιά μου. 

Ποσό ωραία λόγια @santaloxilo ποσό με

εκφράζουν αφού ήμουν ακριβώς Στην  ίδια θέση με εσένα !!!Ποσό μα ποσό σε καταλαβαίνω ..... 

@Σταυρι γλυκιά μου σε ευχαριστώ τόσο για τα καλά σου λόγια !!!! Το πάλεψα παρά πολύ κάνοντας πολλές θυσίες ακόμα και από το παιδί μου ..... ακόμα και τώρα τον στέλνω δέκα πέντε μέρες μακρυά για να μην βλέπει κάτω μη μπορώντας να είμαστε έξω βόλτες και να χορεύουμε όλη μέρα !!! Ζω για την ημέρα που θα του το πω .... Ανυπομονω  να έρθει εκείνη η μέρα , να πάνε όλα καλά ..... 

επαναλαμβάνομαι αλλά θα τα λέω συνέχεια !!! Όλες θα τα καταφέρετε αρκεί να έχετε υπομονή και όσες θέλετε και πίστη !!μην με ρωτήσετε ποτε !!!!! Αυτό δεν το ξέρω .... ξέρω μόνο πως σίγουρα θα νιώσετε όλα αυτά που τόσο ωραία έγραψε η υπέρ μαχήτρια @santaloxilo

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Mατώνει η καρδιά μου μόνο που το διαβάζω.... 3 φορές αρνητικό.... τις 2 στη δουλειά το εμαθα... να θελω να κλαψω και να πνιγω τα δάκρυα..

Ενας αριθμός γεμίζει ή γκρεμίζει τα ονειρα μας...

Δε θα είμαστε ποτε ξανα ίδιες, θα βγούμε πιο δυνατες από όλο αυτό!

Όταν θα το κρατήσεις αγκαλια και θα είναι σύντομα κυρία μου θα τα ξεχάσεις όλα !!!!!! Θα πεις θα έκανα άλλες εκατό ....... άλλες χίλιες ...

εγώ σε ένα άκου α αρνητικά είχα τα γενέθλια μου .... με παίρνουν τηλ και μπαίνω σε μια αίθουσα να μιλήσω και βγαίνοντας με περίμεναν τριάντα άτομα με μια τούρτα !!!! Και να κλαίω με λυγμούς και επειδή γενικά συγκινούμε όλοι νόμιζαν ότι έκλαιγα για την έκπληξη 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ναι κορίτσι μου όλα καλά δόξα το Θεό!! Ξεκούραση θέλει τώρα. 

Έλα μόλις το είδα !!!!! Και εγώ με ροζ είμαι κάθε μέρα από την αρχή .... τι σου είπε ο γιατρός ;;;; Έκανες υπέρηχο η μόνο χοριακη ;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @JoyCat ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον !!!!! Θέλω πολύ να χαρώ αλλά κρατιεμαι μέχρι να δει και ο ουρολόγος την εξέταση!!! Μακάρι να είναι όπως τα λέτε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Είχαμε ολιγοσπερμια και χαμηλή κινητικότητα και ανεβασμένα πυοσφαιρια γι'αυτό κάναμε την καλλιέργεια.!!! Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα δεν έχουμε απευθυνθεί ακόμα σε γιατρό ..

Να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου σχετικά ? στο περσινό μου Παπ όλα ήταν εντάξει!!

Aπο περσι μεχρι φετος πολλα αλλαζουν,δεν ειναι κατι μην ανησυχεις.Απλα σε αυτες τις περιπτωσεις πρεπει να κανει καλλιεργεια και η συντροφος.Καλυτερα να μιλησεις με το γυναικολογο σου και να του πεις τι βρεθηκε ωστε να σε καθοδηγησει.

Παντως τα πολλα πυοσφαιρια δειχνουν μικροβιο,σε καθε περιπτωση δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.Αν η μονη αιτια ειναι αυτη εισαι τυχερη πιστεψε με,οπως σου εγραψαν και τα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Έλα μόλις το είδα !!!!! Και εγώ με ροζ είμαι κάθε μέρα από την αρχή .... τι σου είπε ο γιατρός ;;;; Έκανες υπέρηχο η μόνο χοριακη ;;;;; 

Μόνο χοριακη ζήτησε. Έχουμε ραντεβού την Τρίτη για υπέρηχο. Μ έστειλε να κάνω μια ένεση προγεστερονης έξτρα (lentogest) και ξεκούραση. Να μην αγχώνομαι λέει όλα καλά. Σταμάτησε το αίμα από το πρωί τώρα έχω ελάχιστα καφέ στο σκούπισμα ούτε το σερβιετακι δε λερώνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Μόνο χοριακη ζήτησε. Έχουμε ραντεβού την Τρίτη για υπέρηχο. Μ έστειλε να κάνω μια ένεση προγεστερονης έξτρα (lentogest) και ξεκούραση. Να μην αγχώνομαι λέει όλα καλά. Σταμάτησε το αίμα από το πρωί τώρα έχω ελάχιστα καφέ στο σκούπισμα ούτε το σερβιετακι δε λερώνεται 

Και εμένα μου την έδωσε αυτή !αλλα δεν μπυ είπε να την κάνω ακόμα απλά μα την έχω !!! Μην αγχώνεσαι συμβαίνει σε όλες ρε παιδί μου .... η χοριακη ποσό ήταν και ποσό πήγε ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Όταν θα το κρατήσεις αγκαλια και θα είναι σύντομα κυρία μου θα τα ξεχάσεις όλα !!!!!! Θα πεις θα έκανα άλλες εκατό ....... άλλες χίλιες ...

εγώ σε ένα άκου α αρνητικά είχα τα γενέθλια μου .... με παίρνουν τηλ και μπαίνω σε μια αίθουσα να μιλήσω και βγαίνοντας με περίμεναν τριάντα άτομα με μια τούρτα !!!! Και να κλαίω με λυγμούς και επειδή γενικά συγκινούμε όλοι νόμιζαν ότι έκλαιγα για την έκπληξη 😂😂😂😂😂

Προσπαθω να το κανω εικονα πραγματικα.....

Δεν υπαρχει χειροτερο απο το να προσποιησε οτι δεν τρεχει τιποτα ενω μεσα σου καταρρεεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Όταν θα το κρατήσεις αγκαλια και θα είναι σύντομα κυρία μου θα τα ξεχάσεις όλα !!!!!! Θα πεις θα έκανα άλλες εκατό ....... άλλες χίλιες ...

εγώ σε ένα άκου α αρνητικά είχα τα γενέθλια μου .... με παίρνουν τηλ και μπαίνω σε μια αίθουσα να μιλήσω και βγαίνοντας με περίμεναν τριάντα άτομα με μια τούρτα !!!! Και να κλαίω με λυγμούς και επειδή γενικά συγκινούμε όλοι νόμιζαν ότι έκλαιγα για την έκπληξη 😂😂😂😂😂

Αχχ.. Κι εγώ την πρώτη μου χοριακη την έκανα τη μέρα της γιορτής μου. Κανονικά ήταν την επόμενη αλλά μου είχε πει ο Σφακ αντε κανε την 25 να είναι και το δώρο σου.. Ωραίο δώρο 0,1 χοριακη 😔😂Έπαιρναν όλοι να μου ευχηθούν, και επειδή το είχα ανακοινώσει σε πολύ κόσμο ότι θα έκανα εξωσωματική, όλοι με ρωτούσαν τι έγινε. Πολύ ψυχοφθορο. Γι αυτό και στη δεύτερη προσπάθεια δεν το είχα πει σε κανέναν. Τεσπα. Τώρα δόξα τον Θεό 🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...