Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου....εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Το αξίζεις 🥰🥰 απόλαυσε το όσο μπορείς 😘😘😘 να δεις που σε λίγους μήνες θα είσαι η πιο ευτυχισμένη μανούλα!!

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μου αλλά συνεχώς φοβάμαι.... Δεν μπορώ να το απολαύσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αδιαυετισα σήμερα ...αυτό σημαίνει ότι ξεκινάω 🤯🤯

Αύριο πρέπει να πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο και θα κάνω την πρώτη μου ένεση, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...πείτε μου ο υπέρηχος είναι εξωτερικός? Και πρέπει να δίνω και αίμα, εσείς τι ώρες περίπου πηγαίνατε για να έχετε τα αποτελέσματα μέχρι το μεσημέρι? Είναι αργία σήμερα και δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο στο μικροβιολογικό και δεν ξέρω τι ώρα να πάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια αδιαυετισα σήμερα ...αυτό σημαίνει ότι ξεκινάω 🤯🤯

Αύριο πρέπει να πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο και θα κάνω την πρώτη μου ένεση, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...πείτε μου ο υπέρηχος είναι εξωτερικός? Και πρέπει να δίνω και αίμα, εσείς τι ώρες περίπου πηγαίνατε για να έχετε τα αποτελέσματα μέχρι το μεσημέρι? Είναι αργία σήμερα και δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο στο μικροβιολογικό και δεν ξέρω τι ώρα να πάω...

Καλή αρχή!!! Υπέρηχος και αιματολογικές πρωινές ώρες και την ίδια ώρα και τα δύο, για να συμβαδίζει απόλυτα το αποτέλεσμα των ορμονικων με την εικόνα στον υπέρηχο (κολπικός είναι). Δεν θα δίνεις αίμα στο κέντρο που είσαι όταν πηγαίνεις για υπέρηχο? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια αδιαυετισα σήμερα ...αυτό σημαίνει ότι ξεκινάω 🤯🤯

Αύριο πρέπει να πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο και θα κάνω την πρώτη μου ένεση, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...πείτε μου ο υπέρηχος είναι εξωτερικός? Και πρέπει να δίνω και αίμα, εσείς τι ώρες περίπου πηγαίνατε για να έχετε τα αποτελέσματα μέχρι το μεσημέρι? Είναι αργία σήμερα και δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο στο μικροβιολογικό και δεν ξέρω τι ώρα να πάω...

Καλη αρχη κοριτσι μου!!! Πρωινές ωρες να τα κανεις και τα δυο για να παιρνεις τα αποτελέσματα μεχρι το μεσημέρι και να σου δίνουν και οδηγίες!!! Ξεκιναααααα για να παρουμε και οι αλλες σειρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια...όχι μένω σε επαρχία και θα με παρακολουθεί ο γυναικολόγος μου!! Δεν τον θέλω με τίποτα τον κολπικό υπέρηχο ειδικά τώρα που έχω περίοδο 🥴 αχ τι τραβάμε και εμείς οι γυναίκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια...όχι μένω σε επαρχία και θα με παρακολουθεί ο γυναικολόγος μου!! Δεν τον θέλω με τίποτα τον κολπικό υπέρηχο ειδικά τώρα που έχω περίοδο 🥴 αχ τι τραβάμε και εμείς οι γυναίκες!!

Χαχαχα τι να κάνουμε που χρειάζονται κι αυτά για να φτάσουμε στον στόχο! Μόνο ο πρώτος θα ναι με περίοδο, μετά θα σαι οκ! 

Καλή αρχή και πάλι 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια...όχι μένω σε επαρχία και θα με παρακολουθεί ο γυναικολόγος μου!! Δεν τον θέλω με τίποτα τον κολπικό υπέρηχο ειδικά τώρα που έχω περίοδο 🥴 αχ τι τραβάμε και εμείς οι γυναίκες!!

Καλή αρχή!!!! Δύστυχος κολπικού είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη ❤️

@Taggeris Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό!

Διπλή η χαρά Μ για σένα !! Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις σε λίγους μήνες ένα υγιέστατο μωράκι 🎈🎈

Όσο για την κλινική που αναφέρθηκε πιο πάνω δλδ το emBio medical center  εύχομαι από καρδιάς να το κλείσουν κάποια στιγμή γιατί έχουν κοροϊδέψει πολύ κόσμο!

Εγώ την Δευτέρα πάω για υστεροσκοπηση και τέλος του μήνα ξεκινάω διέγερση!

Εύχομαι αυτή η φορά να είναι κ η τυχερή μου♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη ❤️

@Taggeris Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό!

Διπλή η χαρά Μ για σένα !! Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις σε λίγους μήνες ένα υγιέστατο μωράκι 🎈🎈

Όσο για την κλινική που αναφέρθηκε πιο πάνω δλδ το emBio medical center  εύχομαι από καρδιάς να το κλείσουν κάποια στιγμή γιατί έχουν κοροϊδέψει πολύ κόσμο!

Εγώ την Δευτέρα πάω για υστεροσκοπηση και τέλος του μήνα ξεκινάω διέγερση!

Εύχομαι αυτή η φορά να είναι κ η τυχερή μου♥️

Με το καλο κοριτσι μου!! Καλη επιτυχια στην υστεροσκοπηση και με το καλο να ξεκινήσεις!! 
Σου ευχομαι αυτη η φορα να ειναι η τυχερη σου!! 🙂🍀🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη ❤️

@Taggeris Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό!

Διπλή η χαρά Μ για σένα !! Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις σε λίγους μήνες ένα υγιέστατο μωράκι 🎈🎈

Όσο για την κλινική που αναφέρθηκε πιο πάνω δλδ το emBio medical center  εύχομαι από καρδιάς να το κλείσουν κάποια στιγμή γιατί έχουν κοροϊδέψει πολύ κόσμο!

Εγώ την Δευτέρα πάω για υστεροσκοπηση και τέλος του μήνα ξεκινάω διέγερση!

Εύχομαι αυτή η φορά να είναι κ η τυχερή μου♥️

Αληθως Ανέστη! Σευχαριστω πολύ για τις ευχές σου. Ελπίζω να πάνε και για σένα όλα καλά και να φτάσεις να κατακτήσεις το στόχο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Πώς πάνε οι διαδικασίες; Ποια περνάει επιτροπή αυτές τις ημέρες; @Νικολίνιεσύ αν δεν κάνω λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια αδιαυετισα σήμερα ...αυτό σημαίνει ότι ξεκινάω 🤯🤯

Αύριο πρέπει να πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο και θα κάνω την πρώτη μου ένεση, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...πείτε μου ο υπέρηχος είναι εξωτερικός? Και πρέπει να δίνω και αίμα, εσείς τι ώρες περίπου πηγαίνατε για να έχετε τα αποτελέσματα μέχρι το μεσημέρι? Είναι αργία σήμερα και δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο στο μικροβιολογικό και δεν ξέρω τι ώρα να πάω...

Καλή αρχή @Nansi! Γρήγορα οι κόποι σου να σε οδηγήσουν στο πολυπόθητο! Μην σε νοιάζει, στην αρχή όλα φαίνονται βουνό αλλά μετά συνηθίζεις σε όλα! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε;;;; εγώ είμαι στην πέμπτη ημέρα διέγερσης πήγα σήμερα για εξετάσεις, οι ορμόνες μου ανέβηκαν φυσιολογικα βρήκαμε 6 ωοθηλακια κ κάτι πολύ μικρά αλλά η γιατρός μου είπε είναι νωρίς ακόμα να ξέρουμε πόσα θα μεγαλώσουν, προς το παρόν είμαι πολύ καλά συνεχίζω με 100 μονάδες (λόγω εικόνας πολυκυστικων) κ από αύριο ξεκινάω orgalutran. Πιστεύει πως θα συνεχίσουμε καλά χωρίς υπερδιέγερση, παλεύει για φρέσκια έμβρυομεταφορά μου είπε.οτι είναι να γίνει θα γίνει!!! @Taggeris@Taggeris αν και δε γνωρίζω την ιστορία σου, εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα σήμερα για υπέρηχο.. ένταξη ο πρώτος ήταν δεν δείχνει και τίποτα το τρομερό όλα φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός...απόψε θα κάνω την πρώτη μου ενεσουλα!! Εσείς τι ώρα την κάνετε συνήθως? Επίσης άλλη μια απορία που έχω, την 6η μέρα μου είπε να πάω για υπέρηχο και ορμόνες και να αρχίσω και cetrodite αλλά 6η μέρα είναι την Κυριακή και τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε δεν πειράζει κάνε την cetrodite την Κυριακή και πηγαίνε την Δευτέρα για τον έλεγχο....αυτό όμως που δεν ρώτησα είναι μετά ποτέ να ξανά πάω? Η οδηγία λέει 2η- 6η-8η-10η αλλά εγώ πήγα 2η- θα πάω 7η και μετά ??μπορεί να μην παίζει κανένα ρόλο αυτό που λέω και να πνίγομαι σε μια κούταλια νερό αλλά φοβάμαι μήπως κάνω κάτι λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Πήγα σήμερα για υπέρηχο.. ένταξη ο πρώτος ήταν δεν δείχνει και τίποτα το τρομερό όλα φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός...απόψε θα κάνω την πρώτη μου ενεσουλα!! Εσείς τι ώρα την κάνετε συνήθως? Επίσης άλλη μια απορία που έχω, την 6η μέρα μου είπε να πάω για υπέρηχο και ορμόνες και να αρχίσω και cetrodite αλλά 6η μέρα είναι την Κυριακή και τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε δεν πειράζει κάνε την cetrodite την Κυριακή και πηγαίνε την Δευτέρα για τον έλεγχο....αυτό όμως που δεν ρώτησα είναι μετά ποτέ να ξανά πάω? Η οδηγία λέει 2η- 6η-8η-10η αλλά εγώ πήγα 2η- θα πάω 7η και μετά ??μπορεί να μην παίζει κανένα ρόλο αυτό που λέω και να πνίγομαι σε μια κούταλια νερό αλλά φοβάμαι μήπως κάνω κάτι λάθος...

Καταρχάς ηρέμησε... Αγχώνεσαι χωρίς λόγο, λοιπόν εγώ προσωπικά κάνω κάθε βράδυ στις 10, εγώ για υπέρηχο και ορμόνες πήγα την Πέμπτη μερα των φαρμάκων (έκτη μέρα του κύκλου) δηλ σήμερα και αύριο ξεκινάω orgalutran δηλ την έκτη μέρα.μου είπε ότι θέλει να με δει την Παρασκευή δηλ 7η των φαρμάκων 8η του κύκλου, μην σε αγχώνουν οι μέρες ο γιατρός σου ξέρει τίποτα δε θα κανεις λάθος θα κάνεις απλά ότι σου πει. Εμένα μου είχε πει να πάω σήμερα για να δει με πόσες μοναςδσ9θα συνεχίσουμε οπότε συνεχίζουμε στα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ ομορφα καλησπερα ..ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε στα Νοτια Προαστια (Γλυφαδα) επειδη θα ξεκινησω σιγα σιγα τις εξετασεις μου μιας κ περναω επιτροπη Σεπτεμβριο καποιον καλο ενδοκρινολογο και αιματολογο να κανω τις εξετασεις που βλεπω οτι χρειαζονται κ πολλοι δεν τις ζητανε καν..Σας ευχαριστω πολυ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καταρχάς ηρέμησε... Αγχώνεσαι χωρίς λόγο, λοιπόν εγώ προσωπικά κάνω κάθε βράδυ στις 10, εγώ για υπέρηχο και ορμόνες πήγα την Πέμπτη μερα των φαρμάκων (έκτη μέρα του κύκλου) δηλ σήμερα και αύριο ξεκινάω orgalutran δηλ την έκτη μέρα.μου είπε ότι θέλει να με δει την Παρασκευή δηλ 7η των φαρμάκων 8η του κύκλου, μην σε αγχώνουν οι μέρες ο γιατρός σου ξέρει τίποτα δε θα κανεις λάθος θα κάνεις απλά ότι σου πει. Εμένα μου είχε πει να πάω σήμερα για να δει με πόσες μοναςδσ9θα συνεχίσουμε οπότε συνεχίζουμε στα ιδια

Το ξέρω ότι αγχώνομαι για λεπτομέρειες έτσι με έχει πιάσει τώρα εμένα θα μου περάσει, εγώ θα κάνω menopur, και την 6η ημέρα θα κάνω cetrodite το πρωί...επίσης μου είπε να πάρω και innohep αυτές όμως δεν μου είπε ποτέ να τις ξεκινήσω 🥴 είναι που δεν θέλω να τον ζαλίσω στα τηλέφωνα και κάθομαι και τρωγομαι με τα ρούχα μου 😂🤦🏻‍♀️.....κάτι ακόμα, μέσα στο φυλλάδιο που μου έδωσε λέει το βράδυ πριν την ωοληψια να κάνω χαμηλό υποκλυσμο😒 εσείς κάνατε? Ήρεμα ρωτάω...🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Το ξέρω ότι αγχώνομαι για λεπτομέρειες έτσι με έχει πιάσει τώρα εμένα θα μου περάσει, εγώ θα κάνω menopur, και την 6η ημέρα θα κάνω cetrodite το πρωί...επίσης μου είπε να πάρω και innohep αυτές όμως δεν μου είπε ποτέ να τις ξεκινήσω 🥴 είναι που δεν θέλω να τον ζαλίσω στα τηλέφωνα και κάθομαι και τρωγομαι με τα ρούχα μου 😂🤦🏻‍♀️.....κάτι ακόμα, μέσα στο φυλλάδιο που μου έδωσε λέει το βράδυ πριν την ωοληψια να κάνω χαμηλό υποκλυσμο😒 εσείς κάνατε? Ήρεμα ρωτάω...🤔

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί κάνουμε άλλη θεραπεία, δεν έχω ιδέα για τα συγκεκριμένα φάρμακα. Παρε τηλ τον γιατρό σου να σου λυθούν όλες οι απορίες να ηρεμήσεις γιατί νομίζω αγχώνεσαιμε την παραμικρή λεπτομέρεια 🥰🥰🥰 φιλικά πάντα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Το ξέρω ότι αγχώνομαι για λεπτομέρειες έτσι με έχει πιάσει τώρα εμένα θα μου περάσει, εγώ θα κάνω menopur, και την 6η ημέρα θα κάνω cetrodite το πρωί...επίσης μου είπε να πάρω και innohep αυτές όμως δεν μου είπε ποτέ να τις ξεκινήσω 🥴 είναι που δεν θέλω να τον ζαλίσω στα τηλέφωνα και κάθομαι και τρωγομαι με τα ρούχα μου 😂🤦🏻‍♀️.....κάτι ακόμα, μέσα στο φυλλάδιο που μου έδωσε λέει το βράδυ πριν την ωοληψια να κάνω χαμηλό υποκλυσμο😒 εσείς κάνατε? Ήρεμα ρωτάω...🤔

Καλή αρχή κορίτσι μου!! Εύχομαι να τα πας τέλεια..το καταλαβαίνω το άγχος σου το περάσαμε όλες αλλά να τους ενοχλείς αν έχεις απορίες εγώ έπαιρνα τη μαία μου τηλ και με είχε βοηθήσει πολύ γιατί ήμουν άσχετη. Δεν νομίζω ότι είναι στάνταρ οι υπέρηχοι εγώ πήγα για 1ο υπέρηχο 8η μέρα κύκλου και σύμφωνα με αυτά που είδε μου ξεκίνησε orgalutran και μου είπε να ξαναπάω 3 μέρες μετά δηλ 11η και τότε μου κανόνισε και την ωοληψια δεν χρειάστηκα κάτι παραπάνω και μένα το χαρτί μου άλλα έγραφε αλλά τα προσαρμόζουν ανάλογα. Οι innohep είναι για αργότερα θα σου πει? Έχεις θρομβολια ή προληπτικά στις δίνει? Εγώ πριν την ωοληψια δεν έκανα τίποτα σου είπε γιατι πρεπει να κάνεις χαμηλό υποκλυσμο?  Δεν ξέρω και τι είναι να σου πω την αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε;;;; εγώ είμαι στην πέμπτη ημέρα διέγερσης πήγα σήμερα για εξετάσεις, οι ορμόνες μου ανέβηκαν φυσιολογικα βρήκαμε 6 ωοθηλακια κ κάτι πολύ μικρά αλλά η γιατρός μου είπε είναι νωρίς ακόμα να ξέρουμε πόσα θα μεγαλώσουν, προς το παρόν είμαι πολύ καλά συνεχίζω με 100 μονάδες (λόγω εικόνας πολυκυστικων) κ από αύριο ξεκινάω orgalutran. Πιστεύει πως θα συνεχίσουμε καλά χωρίς υπερδιέγερση, παλεύει για φρέσκια έμβρυομεταφορά μου είπε.οτι είναι να γίνει θα γίνει!!! @Taggeris@Taggeris αν και δε γνωρίζω την ιστορία σου, εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου!!!! 

Αχ κορίτσι ξεκίνησες? Μπραβοοοο!! Με το καλό.. Μια χαρά τα πας. Θα μεγαλώσουν και κάποια από τα μικρούλια λογικα..σουπερ..καλη συνέχεια!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου!! Εύχομαι να τα πας τέλεια..το καταλαβαίνω το άγχος σου το περάσαμε όλες αλλά να τους ενοχλείς αν έχεις απορίες εγώ έπαιρνα τη μαία μου τηλ και με είχε βοηθήσει πολύ γιατί ήμουν άσχετη. Δεν νομίζω ότι είναι στάνταρ οι υπέρηχοι εγώ πήγα για 1ο υπέρηχο 8η μέρα κύκλου και σύμφωνα με αυτά που είδε μου ξεκίνησε orgalutran και μου είπε να ξαναπάω 3 μέρες μετά δηλ 11η και τότε μου κανόνισε και την ωοληψια δεν χρειάστηκα κάτι παραπάνω και μένα το χαρτί μου άλλα έγραφε αλλά τα προσαρμόζουν ανάλογα. Οι innohep είναι για αργότερα θα σου πει? Έχεις θρομβολια ή προληπτικά στις δίνει? Εγώ πριν την ωοληψια δεν έκανα τίποτα σου είπε γιατι πρεπει να κάνεις χαμηλό υποκλυσμο?  Δεν ξέρω και τι είναι να σου πω την αλήθεια.

Χαμηλός υποκλυσμος είναι που βάζεις ένα υγρό μην πω που για να αδειάσει το έντερο...άσε με άσε με , δεν το κάνω τι αποφάσισα προτιμώ να μείνω νηστική δύο μέρες 😂....όχι δεν εχωωθρομβοφυλια προληπτικά μου τις έγραψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nansi είπε:

Χαμηλός υποκλυσμος είναι που βάζεις ένα υγρό μην πω που για να αδειάσει το έντερο...άσε με άσε με , δεν το κάνω τι αποφάσισα προτιμώ να μείνω νηστική δύο μέρες 😂....όχι δεν εχωωθρομβοφυλια προληπτικά μου τις έγραψε...

Α δεν ήξερα ότι κάνουν κάτι τέτοιο πριν την ωοληψια αλλά ρώτα τους..αν πρέπει, πρέπει ότι και να λέμε εμείς. Εμένα το μόνο που μου είχαν πει ήταν για τουλάχιστον 7 ώρες να μην φάω και να μην πιω τίποτα λόγω μέθης. Το ίδιο μου είχαν πει και πριν την υστεροσκοπηση και πριν την αποξεση που έκανα. Θα σου πουν αυτοί όταν φτάσεις σε εκείνο το σημείο μην αγχώνεσαι από τώρα παρτα βήμα βήμα, εμένα αυτό με βοήθησε σκέψου ότι είχα πει στο γιατρό από μόνη μου η τρελή να μη μου λέει τίποτα για τα παρακάτω βήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Αχ κορίτσι ξεκίνησες? Μπραβοοοο!! Με το καλό.. Μια χαρά τα πας. Θα μεγαλώσουν και κάποια από τα μικρούλια λογικα..σουπερ..καλη συνέχεια!! 🙏

❤️❤️❤️ Ναι επιτελούς ξεκίνησα!!!! Έτσι πιστεύω κ εγώ θα δούμε την Παρασκευή,αν και πόσα ακόμα θα μεγάλωσαν, όσα είναι αν είναι να συμβεί θα συμβεί!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

❤️❤️❤️ Ναι επιτελούς ξεκίνησα!!!! Έτσι πιστεύω κ εγώ θα δούμε την Παρασκευή,αν και πόσα ακόμα θα μεγάλωσαν, όσα είναι αν είναι να συμβεί θα συμβεί!!!! 

Καλη αρχη κοριτσι μου και θετική εξέλιξη να εχεις!! Αυτο που λες εχεις δικιο, ο,τι ειναι να συμβεί θα συμβεί! Θα προσπαθησω να το εφαρμόσω κι εγω 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...