Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Καλή Σαρακοστή και Καλή επιτυχία!! Με μια τεράστια χοριακή εύχομαι!! Τώρα υπομονή και ησυχία μέχρι την χοριακή! Σου στέλνω αγάπη και θετική ενέργεια για τα 2 εμβρυακια! 🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου ειχα λαθος!!! Βγηκε θετικη!!! 35! Μου ειπαν λιγο χαμηλη αλλα θετικο! Ξανα την Τεταρτη χοριακη! Ποσο χαρα πηρα!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Χάρηκα πάρα πολύ! Τελικά καλά λένε να μην κάνουμε τεστ πριν τη χοριακή δε δείχνουν πάντα! 

Είδες κορίτσι μου που ανησυχούσες που δεν είχες συμπτώματα; Δεν έχει τελικά σημασία...

 

Σου εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί στον επόμενο έλεγχο και να εξελιχθέί σε μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Με το καλο κοπελα μου!!! Σου στελνω φουλ θετική ενέργεια για να εχεις μια σουπερ χοριακη!!! Καλη επιτυχια να εχεις!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου ειχα λαθος!!! Βγηκε θετικη!!! 35! Μου ειπαν λιγο χαμηλη αλλα θετικο! Ξανα την Τεταρτη χοριακη! Ποσο χαρα πηρα!!! 

Κορίτσι μου μπράβο όλα καλά να πάνε να έχεις καλούς διπλασιασμούς 😃😃😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου ειχα λαθος!!! Βγηκε θετικη!!! 35! Μου ειπαν λιγο χαμηλη αλλα θετικο! Ξανα την Τεταρτη χοριακη! Ποσο χαρα πηρα!!! 

Τι όμορφα νέα ειναι αυτά!!! Συγχαρητήρια!!!!🌹🌹 Την Τετάρτη και τριψήφιο!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!

Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια! Μόνο θετικές χοριακές να βλέπουμε! Σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις μια τεράστια χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Καλημέρα! Καλή Σαρακοστή! Εννοείται ότι σου στέλνουμε όλες μας τη θετική μας ενέργεια! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!

Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια! Μόνο θετικές χοριακές να βλέπουμε! Σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις μια τεράστια χοριακή!

Προηγεισαι!!!! Πρώτα περιμένουμε τα δικά σου νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Σε ευχαριστω πολυ!! Ετσι ειναι δεν πρεπει να απογοητευομαστε! Μπραβο!! Με το καλο κ εσυ κοριτσι μου!! Εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια!!!! Σου ευχομαι να πανε ολα τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Στη στέλνω! Ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Μακάρι να έχω ευχάριστα σε λίγες μέρες! Να είσαι καλά κοπέλα μου!!! 😃

Καλά αποτελέσματα κορίτσι!!! Άριστη η βλαστοκυστη σου εκεί να φωλιάσει!! Σε 9 μερούλες θα έχουμε ευχαριστα!!!! 🥰🥰 υπομονή κ ξεκουραση τώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Όλα καλά θα πάνε και έχεις την θετική μας ενέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια, όποια ξέρει και έχει φτάσει στο αίσιο τέλος της εμβρυομεταφορας μέχρι πότε έπαιρνε τα cyclacur?

Εγω τα συνέχισα κανονικα και μετα... οσο προλαβα δλδ, μεχρι την 6η εβδομάδα εγκυμοσύνης (ειχα παλινδρομη οποτε μετα τα σταμάτησα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vrouva88 είπε:

@Taselenaμε το καλό σου εύχομαι.. να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου μεχρι την γέννηση τους εύχομαι !! 🤞🏻

Καλησπέρα! Περίμενα τα νέα σου!! Πώς εισαι;; Έκανες το Σάββατο την εμβρυομεταφορα;; Εσύ πόσες βλαστοκυστες εβαλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κάναμε το Σάββατο την εμβρυομεταφορα! Βάλαμε 2 έμβρυα 3 ημερών και 8 διαιρέσεων. Δεν τα αφήσαμε για βλαστοκύστες καθώς μόνο 2 προχωρούσαν.. ο γιατρός είπε οτι ηταν εξαιρετικά καθώς έφτασαν τις 8 διαιρέσεις στις 3 ημέρες! Τωρα θα δουμε .. κάτι πονάκια εχω που και που μόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Φαίνονται όλα τέλεια!!! Όλα καλά θα πάνε🌻🌻🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Vrouva88 είπε:

Ναι κάναμε το Σάββατο την εμβρυομεταφορα! Βάλαμε 2 έμβρυα 3 ημερών και 8 διαιρέσεων. Δεν τα αφήσαμε για βλαστοκύστες καθώς μόνο 2 προχωρούσαν.. ο γιατρός είπε οτι ηταν εξαιρετικά καθώς έφτασαν τις 8 διαιρέσεις στις 3 ημέρες! Τωρα θα δουμε .. κάτι πονάκια εχω που και που μόνο. 

Όλα καλά να πάνε...τα πονακια είμαι καλό σημάδι..και εγώ έκανα εμβρυομεταφορα την Τρίτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια, όποια ξέρει και έχει φτάσει στο αίσιο τέλος της εμβρυομεταφορας μέχρι πότε έπαιρνε τα cyclacur?

Τα σικλακουρ και τα ουτρο τα κοβουμε στην αυχενικη 11η βδομαδα δηλαδη .ειναι απαραιτητα για τη στηριξη της κυησης διοτι δεν εγινε φυσιολογικη η διαδικασια αναπαραγωγής ωστε να δωσει σημα ο οργανισμος και να παραγει απο μονος του προγεστερονη και οιστραδιολη κ πρεπει να παιρνουμε ωστε να μην εχουμε θεματα αποκολλησεις κλπ μεχρι το χειροτερο μεχρι και αποβολες.μετα την 11 αναλαμβανει ο πλακουντας και εχουμε διαφύγει το κινδυνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τα σικλακουρ και τα ουτρο τα κοβουμε στην αυχενικη 11η βδομαδα δηλαδη .ειναι απαραιτητα για τη στηριξη της κυησης διοτι δεν εγινε φυσιολογικη η διαδικασια αναπαραγωγής ωστε να δωσει σημα ο οργανισμος και να παραγει απο μονος του προγεστερονη και οιστραδιολη κ πρεπει να παιρνουμε ωστε να μην εχουμε θεματα αποκολλησεις κλπ μεχρι το χειροτερο μεχρι και αποβολες.μετα την 11 αναλαμβανει ο πλακουντας και εχουμε διαφύγει το κινδυνο 

Σε ευχαριστώ πολύ 🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Vrouva88 είπε:

Ναι κάναμε το Σάββατο την εμβρυομεταφορα! Βάλαμε 2 έμβρυα 3 ημερών και 8 διαιρέσεων. Δεν τα αφήσαμε για βλαστοκύστες καθώς μόνο 2 προχωρούσαν.. ο γιατρός είπε οτι ηταν εξαιρετικά καθώς έφτασαν τις 8 διαιρέσεις στις 3 ημέρες! Τωρα θα δουμε .. κάτι πονάκια εχω που και που μόνο. 

Μπράβο κούκλα μου!! Εύχομαι όλα να πανε καλα και σύντομα να κρατάμε τις θετικές μας χοριακες!! Εγώ θα την κάνω την επόμενη Τετάρτη, λογικά και εσύ το ιδιο; Επισης και εγώ νιώθω πόνακια αραιά και που... και σήμερα την πέρασα όλη μέρα στο κρεββάτι! Θα προσπαθήσω να μείνω στο κρεββάτι και τις επόμενες 3 μέρες μέχρι να ολοκληρωθεί η εμφύτευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Καλησπέρα! Περίμενα τα νέα σου!! Πώς εισαι;; Έκανες το Σάββατο την εμβρυομεταφορα;; Εσύ πόσες βλαστοκυστες εβαλες;;

Μακαρι να πάνε όλα καλα και σε εσενα .. ναι την Τετάρτη 24 εχω την χοριακη μαζι σου❤️ Είπαμε είμαστε συνοδοιπορες😊 ποτε γίνεται αλήθεια η εμφύτευση ;; Δεν εχω ιδέα ! @Kelly3105μακάρι να ειναι όπως τα λες.. ειναι η πρώτη μου φορα και δεν ξέρω πολλα πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια Καλημέρα και καλή Σαρακοστή!!! Σήμερα έκανα και εγώ την εμβρυομεταφορα... Μεταφέραμε 2 βλαστοκυστες 5ΑΑ και προσευχόμαστε για το καλύτερο!!! Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια!!! 

Καλή επιτυχία με μια τεράστια χοριακη να έχεις και εγώ 2 βλαστοκυστες 5αα μετέφερα μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...