Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλή αρχή!!! Εγώ έκανα 10 μέρες διέγερση.

Αχ κορίτσι μου  γλυκό !!!! Καλή επιτυχία ...... όλα θα πάνε ΚΑΤ ευχήν .... περιμένουμε μια τεράστια χοριακη .... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Αχ κορίτσι μου  γλυκό !!!! Καλή επιτυχία ...... όλα θα πάνε ΚΑΤ ευχήν .... περιμένουμε μια τεράστια χοριακη .... 

 

Μακάρι κορίτσι μου!!!❤️ Να μας έχεις φέρει γούρι!!! Πως είσαι εσυ; Πηγες για υπέρηχο ή είναι νωρίς ακόμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!!!❤️ Να μας έχεις φέρει γούρι!!! Πως είσαι εσυ; Πηγες για υπέρηχο ή είναι νωρίς ακόμα; 

Θα σας φέρω θα δείτε .... ναι αύριο πάω και Ανυπομονώ  σαν τρελή !!!!Μόνο σακο βλέπεις όπως είχαμε δει και στον γιο μου αλλά έχω τόσο αγωνία 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Θα σας φέρω θα δείτε .... ναι αύριο πάω και Ανυπομονώ  σαν τρελή !!!!Μόνο σακο βλέπεις όπως είχαμε δει και στον γιο μου αλλά έχω τόσο αγωνία 😁😁😁😁

Άντε κορίτσι μου με το καλό!!! Όλα θα πάνε υπέροχα και θα χαρίσεις επιτέλους μετά από τόσο κόπο στο γιο σου ένα αδερφάκι!! Θα περιμένουμε νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ήμουνα Μαρούσι .στην αρχή μου λένε δεν μας έφερες χαρτί από το taxis που να φαίνεται η διεύθυνση σου λέω έφερα το δείχνω μου λένε θελουμε προσωποποιημένη τι είναι αυτό λέω μου λένε θα το βρεις στο taxis.μετα μου λένε για τα ινομυωματα και τέλος επειδή δεν είμαι παντρεμένη είχα χαρτιά από την συμβολαιογράφο το οποίο έλεγε πως δέχεται να κάνουμε πρόκληση ωοθυλακιορρηξία και ivf μου λένε πως δεν ήθελαν να γράφει ivf .το οποίο το πλήρωσα 100 ευρώ .καταλαβα ΔΥστηχως πως αν δεν είσαι στα μεγάλα κέντρα δεν τα δίνουν το ίδιο εύκολα δεν είναι τυχαίο που από το γενεσις πέρναγαν αμέσως .

Μάλιστα κατάλαβα. Δεν υπήρχε η δυνατότητα να τους τα πας? Δε σου δίνανε δλδ την ευκαιρία αυτή? Έπρεπε αν ήθελες να ξανά κλείσεις ραντεβού? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μάλιστα κατάλαβα. Δεν υπήρχε η δυνατότητα να τους τα πας? Δε σου δίνανε δλδ την ευκαιρία αυτή? Έπρεπε αν ήθελες να ξανά κλείσεις ραντεβού? 

Ναι μου έδωσαν τα χαρτιά πίσω και μου είπε φεύγωντας δεν χρειάζεσαι φάρμακα με τέτοια τέτοιες ορμόνες.ειχα πάει για πρόκληση όχι για εξωσωματική .για εξωσωματική θα μου την εγκρίνανε αλλά δεν είχα κάνει σπερματενχυνση όποτε μου έλειπαν χαρτιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Έχουν ζήτημα με το συμφωνητικό.Εμεις είχαμε επί λέξη το κείμενο που μας έδωσε το νομικό τμήμα του Ιασω.Την κοπέλα πριν από μενα την έκοψαν γιατί δεν ανέφερε ότι δεν ήταν παντρεμένοι και με τριτους.

Το κείμενο το νομικό από ποιον το βρήκες?από το κέντρο ή από συμβολαιογράφο?

Του Ιασώ είχα αλλά ήθελαν να γράφει μόνο πρόκληση και όχι ivf .λες και θα άλλαζε κάτι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Άντε κορίτσι μου με το καλό!!! Όλα θα πάνε υπέροχα και θα χαρίσεις επιτέλους μετά από τόσο κόπο στο γιο σου ένα αδερφάκι!! Θα περιμένουμε νέα σου!!!!

Αμήν Παναγία μου για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πήρα αποτέλεσματα μετά την καταστολή. Ε2 32.22 και FSH 4.56

Ξεκινάω όντως σήμερα διέγερση περιμένω να με καλέσει ο γιατρός να μου πει πόσες μονάδες θα κάνω. 

Πώς σας φαίνονται; Η μαία μου είπε είναι πολύ καλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αμήν Παναγία μου για όλες μας 

Περιμένουμε νέα σου!!!!! Με το καλό να δεις και σάκο και εμβρυικα στοιχειά αν είστε τυχεροί!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια πήρα αποτέλεσματα μετά την καταστολή. Ε2 32.22 και FSH 4.56

Ξεκινάω όντως σήμερα διέγερση περιμένω να με καλέσει ο γιατρός να μου πει πόσες μονάδες θα κάνω. 

Πώς σας φαίνονται; Η μαία μου είπε είναι πολύ καλές.

Είναι πάρα πολύ καλές!!! Το μόνο που δεν ξέρω είναι όμως αν παίζει ρόλο η καταστολή. Δηλαδή για εξετάσεις αρχής κύκλου είναι τέλειες αν η καταστολή δεν αλλάζει κάτι κ μετράνε οι γνωστές φυσιολογικές τιμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@melodyy @annie! κάνατε ορμονικές στην αρχή του κύκλου της ετ; ξέρετε γενικά τι παίζει με τις τιμές και να κάποια τιμή θεωρείται κακή; ή επειδή δεν πάμε για διέγερση δεν έχει σχέση; Επειδή εμένα ο γιατρός μου θέλει κανονικά φουλ όλες τις ορμόνες και αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι που θεωρείται απαγορευτικό... Για την ιστορία όσες φορές έκανα φέτος (δλδ ΠΟΛΛΕΣ) είχα καλές τιμές, βλέπουμε...

@melodyy επίσης γιατί τόσες μέρες αναμονή; κ μένα το Μάρτη που θα έκανα ετ μου είχε πει 10 μέρες μετά την ετ θα έκανα χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@melodyy @annie! κάνατε ορμονικές στην αρχή του κύκλου της ετ; ξέρετε γενικά τι παίζει με τις τιμές και να κάποια τιμή θεωρείται κακή; ή επειδή δεν πάμε για διέγερση δεν έχει σχέση; Επειδή εμένα ο γιατρός μου θέλει κανονικά φουλ όλες τις ορμόνες και αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι που θεωρείται απαγορευτικό... Για την ιστορία όσες φορές έκανα φέτος (δλδ ΠΟΛΛΕΣ) είχα καλές τιμές, βλέπουμε...

@melodyy επίσης γιατί τόσες μέρες αναμονή; κ μένα το Μάρτη που θα έκανα ετ μου είχε πει 10 μέρες μετά την ετ θα έκανα χοριακή. 

Ορμονικές όχι δε ξαναέκανα... Μόνο στην ωοληψια έλεγχα ορμόνες.. Και πριν την ξεκινήσω που έκανα έλεγχο σε όλα.. Τώρα δε μ ζητήθηκε κάτι... Δε ξέρω γτ τόσες μέρες αλήθεια..μ είχε φανεί κ εμένα περίεργο και μ είπε ότι το νωρίτερο ασφαλές αλλά λογικά με πιο μικρό νούμερο θα είναι οι 12 μέρες... Οπότε μάλλον θα δοκιμάσω στις 12...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@melodyy @annie! κάνατε ορμονικές στην αρχή του κύκλου της ετ; ξέρετε γενικά τι παίζει με τις τιμές και να κάποια τιμή θεωρείται κακή; ή επειδή δεν πάμε για διέγερση δεν έχει σχέση; Επειδή εμένα ο γιατρός μου θέλει κανονικά φουλ όλες τις ορμόνες και αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι που θεωρείται απαγορευτικό... Για την ιστορία όσες φορές έκανα φέτος (δλδ ΠΟΛΛΕΣ) είχα καλές τιμές, βλέπουμε...

@melodyy επίσης γιατί τόσες μέρες αναμονή; κ μένα το Μάρτη που θα έκανα ετ μου είχε πει 10 μέρες μετά την ετ θα έκανα χοριακή. 

Εμένα μόνο την tsh μου ζήτησε. Η οποία ήταν κάπου στο 1.3 και μου είπε μια χαρά. Δεν ήθελε τίποτα άλλο, μην ανησυχείς. Αφού είναι πάντα οκ οι ορμόνες σου και τώρα τέλειες θα είναι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Περιμένουμε νέα σου!!!!! Με το καλό να δεις και σάκο και εμβρυικα στοιχειά αν είστε τυχεροί!!!! 

Αχ μακάρι εάν όλα είναι καλά πρέπει να δούμε αύριο σακο και εμβρυϊκά .... έχω τόσο αγωνία να περάσει η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αχ μακάρι εάν όλα είναι καλά πρέπει να δούμε αύριο σακο και εμβρυϊκά .... έχω τόσο αγωνία να περάσει η μέρα 

Θα περάσει κορίτσι μου θα περάσει! Τόσα κ τόσα περάσαμε... Η 1 μέρα δε θα περάσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Θα περάσει κορίτσι μου θα περάσει! Τόσα κ τόσα περάσαμε... Η 1 μέρα δε θα περάσει; 

Έτσι ..... να είναι όλα καλά και δεν με νοιάζει τίποτα άλλο !!!!! 
το 2020 ας είναι η χρόνια για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια εσείς που έχετε κάνει διέγερση πόσες μέρες περίπου κάνατε ενέσεις. Εγώ σήμερα ξεκιναω.. Γύρω στις 12 μέρες λογικά είναι η διέγερση; 

 

Εγώ ξεκίνησα την Παρασκευή κ θα έχω ωοληψια την ερχόμενη Δευτέρα με Τρίτη μου είπε. Τετάρτη το αργότερο. Καλή αρχη κοριτσάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια πήρα αποτέλεσματα μετά την καταστολή. Ε2 32.22 και FSH 4.56

Ξεκινάω όντως σήμερα διέγερση περιμένω να με καλέσει ο γιατρός να μου πει πόσες μονάδες θα κάνω. 

Πώς σας φαίνονται; Η μαία μου είπε είναι πολύ καλές.

Εγώ 10 μέρες έκανα διέγερση.. Μετά οβιτρελ και πήγα για ωοληψια 2μερες μετά.. Καλή αρχή σου εύχομαι! Να πάνε όλα τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια πήρα αποτέλεσματα μετά την καταστολή. Ε2 32.22 και FSH 4.56

Ξεκινάω όντως σήμερα διέγερση περιμένω να με καλέσει ο γιατρός να μου πει πόσες μονάδες θα κάνω. 

Πώς σας φαίνονται; Η μαία μου είπε είναι πολύ καλές.

 Είμαστε πολύ κοντά όλες. Τι καλά. Εγώ σήμερα ξεκινάω ανταγωνιστή. 

@annie! Πες μας τι νιώθεις να χαρούμε κ εμείς... να ξεκουραστείς τώρα κοριτσάκι μου  το δικαιούσαι. Να γαντζωθούν τα μικρακια σου!!! Κ να μην το κουνήσουν για τους επόμενους 9 μηνες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

 Είμαστε πολύ κοντά όλες. Τι καλά. Εγώ σήμερα ξεκινάω ανταγωνιστή. 

@annie! Πες μας τι νιώθεις να χαρούμε κ εμείς... να ξεκουραστείς τώρα κοριτσάκι μου  το δικαιούσαι. Να γαντζωθούν τα μικρακια σου!!! Κ να μην το κουνήσουν για τους επόμενους 9 μηνες!!!

 

Αχ ναι να φωλιάσουν εδώ!!!! Είμαι πολύ χαλαρή.. Ξεκούραση και παρεούλα εδώ τα κορίτσια!!! Ξεκίνησες ανταγωνιστή ωραία!! Έρχεται και η σειρά σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ ναι να φωλιάσουν εδώ!!!! Είμαι πολύ χαλαρή.. Ξεκούραση και παρεούλα εδώ τα κορίτσια!!! Ξεκίνησες ανταγωνιστή ωραία!! Έρχεται και η σειρά σου 

Κορίτσι ποσά έμβρυα έβαλες ;;;; Βκαστοκυστες Ε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @melodyy εμενα μου ζητησε τα παντα, tsh (κ λογικο γιατι παιρνω χαπι) αλλά και fsh, E2, προλακτινη, προγεστερόνη κ κάτι ακόμα αμα σας πω δεν θυμάμαι... παντως συνολο 6 κ λεω παιζουν ρολο; ειχα κανει και το μαρτη που τελικα δεν προχωρησα.

Σχετικά με τις μερες εμενα μου ειχαν φανει λιγες οι 10 κ ελεγα γιατι οχι 12 ή 14; γιατι οκ το μηδεν ειναι μηδεν αλλα πχ γιατι να δω ενα χαμηλο νουμερο και να αγχωθω; νομιζω εγω θα περιμενα οσες μερες μου ειπαν 😉

Κοριτσια αν θελετε να πειτε σε ποια κεντρα ειστε; σιγορα εχετε πει αλλα δεν θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...