Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου γλυκά χιλια ευχαριστω.ναι να παει καλα γιατί πολλα εχω διαβασει κ στην ηλικια μου δεν ειναι κ ευκολα.αλλα σκεφτομαι θετικα οπως παντα κ ο θεος ειναι μεγαλος. @Sweetie79 @Steli @peacock @nik_02 Σας  ευχαριστω ξανά Και σας ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο τη καρδια μου και σε ολα τα κοριτσια!! θα τα καταφερουμε ολες θα δειτε!!!επιμονη υπομονη..

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!💗 Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Με το καλό να φέρεις το παιδάκι στο κόσμο!(ή τα παιδάκια σου😉). 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Νεφέλη συγχαρητήρια!!!! Τα κατάφερες!!! Εύχομαι καλούς διπλασιασμους κ σύντομα με τα μωράκια αγκαλιά!!! 

Εγω λέω θα έχεις σίγουρα 2! Με το καλό! 

Σε ευχαριστώ πολυ πολύ..ναςαι καλά! το νουμερο ετσι δειχνει ,μακαρι να αντεξει κ να ναι και 2 αλλα η υγεια ειναι το θεμα κραταω μικρο καλαθι στην ηλικια μου κ με ολα αυτα που εχω διαβασει ..γραφω και συγκινουμαι και δε πηρα και πολλα ουτρο χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα και πολλά πολλά Συγχαρητήρια!!!💥👶👶👣 

Με το καλό, σου εύχομαι τα καλύτερα!! Σε λίγο καιρό να κρατάς τα μωράκια σου στην αγκαλιά... Έφερες γούρι σε όλες μας κ στον εαυτό σου φυσικα...❣️❣️

Σε ευχαριστώ πολυ´!!! Αναμενουμε τα δικα σου τα ευχαριστα συντομα,περναει ο καιρος πολυ πιο γρηγορα απο οτι νομιζουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Τι να πρωτοευχηθώ!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Να είναι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Φυσικά αντιλαμβάνεται ότι μιλάμε σίγουρα για 2 ίσως και 3 έτσι;;;;; χεχεχεχεχ να σου πανε ολα τέλεια με τα εμβρυακια σου!!!! 

Να σαι καλά καλά και στα 42 με 3 παει πολύ! Εγω πολυ θα θελα εννοειται αλλα αυτα τα πράγματα ειναι πολυ δυσκολα.αλλα δες εδω τοτρελό!7!!https://www.google.gr/amp/s/www.diaforetiko.gr/dite-pos-ine-meta-apo-18-chronia-ta-prota-eptadima-pou-epezisan/amp/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!💗 Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Με το καλό να φέρεις το παιδάκι στο κόσμο!(ή τα παιδάκια σου😉). 

 

Νασαι καλά κοπελα μου!ευχαριστω πολυ!!!Ξεκινησανε οι αλλες αγωνιες τωρα πωπω δε σταματά ποτέ η αγωνια..ευχομαι και σε σενα οτι επιθυμεις να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααα!!!

Σήμερα μετά από αρκετές μέρες σηκώθηκα πολύ αισιόδοξη... δεν ξέρω γιατί... ίσως και μετά τα νέα της @Nefeliap! Αχ κορίτσια μου με το καλό τον νέο χρόνο (γιατί Ιανουάριο-Φεβρουάριο μας κόβω) να λέμε κάθε εβδομάδα για γεννήσεις και φυσικά να γεμίσουμε φωτογραφίες με μπεμπέ!!!! 💕😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Να σαι καλά καλά και στα 42 με 3 παει πολύ! Εγω πολυ θα θελα εννοειται αλλα αυτα τα πράγματα ειναι πολυ δυσκολα.αλλα δες εδω τοτρελό!7!!https://www.google.gr/amp/s/www.diaforetiko.gr/dite-pos-ine-meta-apo-18-chronia-ta-prota-eptadima-pou-epezisan/amp/

Να είναι όσα θα γεννηθούν σου εύχομαι ολόψυχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Δε προλαβαινω να σας διαβαζω πολυ τις τελευταιες μερες..

Τα φιλια μου σε ολες τις εγκυουλες και σε οσες συναγωνιστριες περιμενουν τη σειρα τους!💪😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Ήθελα μέσα απ’ την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω για τις απαντήσεις και τα μηνύματα που μου στείλατε. Δυστυχώς ως δοκιμαστικό μέλος μου επιτρέπεται περιορισμένος αριθμός αναρτήσεων και δεν έχω μπορέσει να απαντήσω σε όλα τα μηνύματα. Θα απαντήσω σε όσα μου επιτρέψει το forum και ελπίζω τις επόμενες μέρες να μου επιτρέψουν περισσότερες αναρτήσεις ώστε να σας γνωρίσω όλες καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Με το καλο και τα δικά σ ευχάριστα!!😍 Τι έμβρυα έβαλες? Πότε έχεις χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Αντελοπακι μου, ευχομαι να πετυχει και να εχεις θετικη χοριακουλα! ❤😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Με το καλο και τα δικά σ ευχάριστα!!😍 Τι έμβρυα έβαλες? Πότε έχεις χοριακή?

Ευχαριστώ! Και σε εσενα με το καλό να πάρουμε μεγάλο νούμερο! Έβαλα 2 βλαστοκύστες και χοριακη 6/7. Μαζι είμαστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antelope είπε:

Ευχαριστώ! Και σε εσενα με το καλό να πάρουμε μεγάλο νούμερο! Έβαλα 2 βλαστοκύστες και χοριακη 6/7. Μαζι είμαστε; 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Ν γεμίσουμε μωράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω αγαπημενες μου! Να σας ρωτήσω κάτι, θα κάνω την prolutex από αύριο και Δευτέρα θα κάνω μέτρηση προγεστερόνης. Δεν μου ειπαν ομως αν πρέπει να απέχουν συγκεκριμένες ώρες η ένεση από την μέτρηση για να βγει σωστή. Όσες κάνατε έλεγχο προγεστερόνης τι κάνατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ´!!! Αναμενουμε τα δικα σου τα ευχαριστα συντομα,περναει ο καιρος πολυ πιο γρηγορα απο οτι νομιζουμε..

Ναι πράγματι περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός.... Κ όλα θα πάνε καλά για όλες μας... Σύντομα θα φτιάξουμε νέο θέμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Με το καλό κορίτσι μου ..να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου!! εκείνη την εβδομάδα περιμένω κ εγώ περίοδο.. ελπίζω να μην έρθει κ να περάσουμε παρέα την εγκυμοσύνη κ τα terrible two's!!!❤️❤️

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου ..να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου!! εκείνη την εβδομάδα περιμένω κ εγώ περίοδο.. ελπίζω να μην έρθει κ να περάσουμε παρέα την εγκυμοσύνη κ τα terrible two's!!!❤️❤️

 

 

 

 

 

Καλά τι είπες τωρα;!!! Ποτε περιμένεις; Τέλεια θα είναι να είμαστε κι οι 2 εγκυουλες όπως παλιά και με τα μεγάλα μας ζουζουνια να μας τρέχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και τέλεια εγκυμοσυνη να έχεις!!

Έβαλα κι εγώ τα εμβρυακια μου σήμερα! 

Ωωωωωω καλοστέργιωτα κορίτσι.....καλά αποτελέσματα!!!!💖🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Καλά τι είπες τωρα;!!! Ποτε περιμένεις; Τέλεια θα είναι να είμαστε κι οι 2 εγκυουλες όπως παλιά και με τα μεγάλα μας ζουζουνια να μας τρέχουν

Κοίτα, χθες το βράδυ είχα θετικό τεστ ωορρηξίας οπότε λογικά σε 2 εβδομάδες θα ξέρω κ εγώ..είχα βιοχημική τον μήνα που μας πέρασε κ ελπίζω σ αυτόν.. χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Σας ευχαριστω αγαπημενες μου! Να σας ρωτήσω κάτι, θα κάνω την prolutex από αύριο και Δευτέρα θα κάνω μέτρηση προγεστερόνης. Δεν μου ειπαν ομως αν πρέπει να απέχουν συγκεκριμένες ώρες η ένεση από την μέτρηση για να βγει σωστή. Όσες κάνατε έλεγχο προγεστερόνης τι κάνατε;

Έλεγχο προγεστερονης δεν έχω κάνει. Παρολα αυτά ο γιατρός μου έχει πει να την κάνω βράδυ γιατί απορροφάται καλύτερα. Στείλε ένα μνμ στο γιατρό σου να σου πει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Ευχαριστώ! Και σε εσενα με το καλό να πάρουμε μεγάλο νούμερο! Έβαλα 2 βλαστοκύστες και χοριακη 6/7. Μαζι είμαστε; 

Ναι και εγώ 6/7 μαζί τι καλά! Τώρα έχω και συμπαράσταση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παίρνω κάθε μερα ένα salorpir, αλλά σήμερα που είμαι εκτός σπιτιού μπερδεύτηκα κ δεν ξέρω αν το πήρα. Τι λέτε να πάρω ένα κ το πολύ πολύ να έχω πάρει 2. Μήπως είναι χειρότερο ν μην πάρω καθόλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Νασαι καλά κοπελα μου!ευχαριστω πολυ!!!Ξεκινησανε οι αλλες αγωνιες τωρα πωπω δε σταματά ποτέ η αγωνια..ευχομαι και σε σενα οτι επιθυμεις να εχεις!!

Ευχαριστώ nefeli μου! Αχ η αγωνία τώρα ξεκινά και ειδικά όταν πάρεις αγκαλιά το παιδάκι σου. Από την στιγμή που έγινα μητέρα ένιωσα την πραγματική έννοια του άγχους αλλά και της αγάπης! Και πάλι σου εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...