Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δεν σας το έγραψα ρε κορίτσια !!!! 245 και έκανε ετ 2/5

σε ευχαριστώ πολύ 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!χάρηκα πάρα πολύ... Το 10 το καλό!!! υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Αλήθεια;;;;;; θα μας φέρει μωράκια λες ο ουρανός;;;;; αντε ας μας βοηθήσουν και τα άστρα!!!!! 

Melodyy ετσι λενε αναμενουμε εξελιξεις! :-) μακαρι να ησυχασουμε και να εχουμε ενα ηρεμο καλοκαιρι ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δεν το πιστέψετε !!!! Είναι θετική !!!!!!! 

Κορίτσι μου!!!!!!!!! Ποσο χαιρομαι!!! Ποσο πολύ!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Σε ευχαριστώ ρε όμορφο κορίτσι !!! Εσυ πως  πας ;;;; Κοριτσάκι έχεις ;;;;

Μια χαρά όλα δόξα τον θεό!! Δεν ξέρω ακόμα το φύλο μας κρύβεται😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Melodyy ετσι λενε αναμενουμε εξελιξεις! :-) μακαρι να ησυχασουμε και να εχουμε ενα ηρεμο καλοκαιρι ολες!

Μακάρι Παναγία μου και ουράνια σώματα μακάρι!!! Χεχεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2020 at 4:05 ΜΜ, ο/η ioannastr είπε:

Υπέροχα που ξεκινήσαμε νέο θεματάκι!!!! Καλορίζικο να είναι και να έχουμε μόνο χαρούμενα νέα!!

@lactaki εμένα με πήραν από την επιτροπή και αύριο δε θα παρευρεθούν γιατροί. Ευτυχώς που δεν είχες κλείσει και εσύ για αύριο. Θα της πάω όμως το φάκελο και θα τον δουν στις 15/05 που λογικά λέει θα πάνε οι γιατροί. Κάνε ένα τηλ. αύριο πάλι να δεις οτι όλα βαίνουν καλώς... 

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση επειδή ο σύζυγος δεν θα έρθει στην επιτροπή μαζί μου μόνο την δήλωση ζητάνε επικυρωμένη ;η θέλουν και τα υπόλοιπα χαρτιά του ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@Amica silentia Lune πως είσαι εσύ? Μιλήσατε με τον γιατρό που θα ερχόταν Αθήνα? Περιμένω νέα σου... 

Παραδόξως είμαι απίστευτα καλά! Ευχαριστώ γλυκιά μου! Σου έστειλα π.μ. εντάξει; Εσύ πως είσαι; Όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@melodyy πώς είσαι κορίτσι; Τί νέα; 

Αχ καλά! Περιμένω πως κ πως να πάω και φυσικά να έχω θετικό αποτέλεσμα! Χάχα.. Τα φάρμακα με πειράζουν αρκετά δεν τα αντέχω! εσύ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Αχ καλά! Περιμένω πως κ πως να πάω και φυσικά να έχω θετικό αποτέλεσμα! Χάχα.. Τα φάρμακα με πειράζουν αρκετά δεν τα αντέχω! εσύ πως είσαι; 

Τι σου έχει δώσει εσένα κορίτσι; Από παρενέργειες ; Εγώ παίρνω 4 cyclacur τη μέρα και βιταμίνη. Πέμπτη ξεκινάω Salospir και prolutex 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Αχ καλά! Περιμένω πως κ πως να πάω και φυσικά να έχω θετικό αποτέλεσμα! Χάχα.. Τα φάρμακα με πειράζουν αρκετά δεν τα αντέχω! εσύ πως είσαι; 

Τι σου εδωσε μελοντυ ; Μετα την ωοληψια πηρες φαρμακα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Τι σου έχει δώσει εσένα κορίτσι; Από παρενέργειες ; Εγώ παίρνω 4 cyclacur τη μέρα και βιταμίνη. Πέμπτη ξεκινάω Salospir και prolutex 

Αννυ;τι βιταμινη; Αντιπηκτικες οχι ;& ουτε κορτιζονη ή αντιβιωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση επειδή ο σύζυγος δεν θα έρθει στην επιτροπή μαζί μου μόνο την δήλωση ζητάνε επικυρωμένη ;η θέλουν και τα υπόλοιπα χαρτιά του ;

Θα έχεις την υπεύθυνη δήλωση επικυρωμένη με το γνήσιο υπογραφής κ ο,τι άλλο ζητάει το φυλλάδιο φωτοτ ταυτότητα , άμα, μόνιμη κατοικία κ τις εξετάσεις του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Αχ καλά! Περιμένω πως κ πως να πάω και φυσικά να έχω θετικό αποτέλεσμα! Χάχα.. Τα φάρμακα με πειράζουν αρκετά δεν τα αντέχω! εσύ πως είσαι; 

κορίτσι πας σε τεχνητό κύκλο; εγώ που είχα ξεκινήσει για φυσικό (μια μέρα δλδ τα πήρα όλη κ όλη) μόνο μια κρέμα προγεστερόνης με είχε πειράξει. Με ζάλισε αρκετά μπορώ να πω! όλα τα υπόλοιπα όχι... μια vasclor αν θυμάμαι καλά! Αλλά τα έκοψα όλα λόγω ιού κ περιμένω τώρα να έρθουν πάλι οι μέρες!

Εύχομαι να έχεις καλό αποτέλεσμα! και το πιστεύω γιατί έχεις κάνει πολύ σωστά βήματα! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Αννυ;τι βιταμινη; Αντιπηκτικες οχι ;& ουτε κορτιζονη ή αντιβιωση;

εμενα πάντως (κ σόρρυ τώρα που μπήκα σφηνα) πέρα απο cyclacur και βιταμίνες είχε κορτιζόνη, αντιπηκτικές ενέσεις και χαπάκια (salospir) κ φυσικά προγεστερόνη αρκετή. Όμως όχι αντιβίωση... θα πάω για ετ σε φυσικό κύκλο αν παίζει κάποιο ρόλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εμενα πάντως (κ σόρρυ τώρα που μπήκα σφηνα) πέρα απο cyclacur και βιταμίνες είχε κορτιζόνη, αντιπηκτικές ενέσεις και χαπάκια (salospir) κ φυσικά προγεστερόνη αρκετή. Όμως όχι αντιβίωση... θα πάω για ετ σε φυσικό κύκλο αν παίζει κάποιο ρόλο.

Τι σορυ καλε ας γραψουμε τι παιρνουμε να ξερουμε τι μας γινεται.μα δε σου εδωσε αντιβιωση που ειναι στανταρ; Οχι δε παιζει γιατί τα εκανα και τα 2. Εμενα αμεσως μετα την ωοληψια αντιβιωση 8 μερες.τη δευτερη μερα της ωοληψιας κορτιζονη 8 μερες, προγεστερονη & χαπι κ κολπο,cyclacur 3 τη μερα,μπορει κ 6,παιδικη ασπιρινη ,μια αντιπηκτικη τη μερα & ολα αυτα μεχρι και τη χοριακη!ο χαμος.τι βιταμινες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Τι σορυ καλε ας γραψουμε τι παιρνουμε να ξερουμε τι μας γινεται.μα δε σου εδωσε αντιβιωση που ειναι στανταρ; Οχι δε παιζει γιατί τα εκανα και τα 2. Εμενα αμεσως μετα την ωοληψια αντιβιωση 8 μερες.τη δευτερη μερα της ωοληψιας κορτιζονη 8 μερες, προγεστερονη & χαπι κ κολπο,cyclacur,παιδικη ασπιρινη ,μια αντιπηκτικη τη μερα & ολα αυτα μεχρι και τη χοριακη!ο χαμος.

α περίμενε μετά την ωοληψια ναι πήρα αντιβίωση! αλλά πάω με κατάψυξη οπότε τώρα έχω μόνο ετ. Μάλιστα κ σε περίπτωση που έκανα ετ απευθείας έγραφε να την σταματησω τη μέρα της ετ... εσένα στη δίνει ως το τέλος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αννυ;τι βιταμινη; Αντιπηκτικες οχι ;& ουτε κορτιζονη ή αντιβιωση;

Παίρνω τις pregnacare conception. Αντιβίωση θα ξεκινήσω το βράδυ πριν την εμβρυομεταφορα. Ούτε αντιπηκτικές, κορτιζόνη κλπ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εμενα πάντως (κ σόρρυ τώρα που μπήκα σφηνα) πέρα απο cyclacur και βιταμίνες είχε κορτιζόνη, αντιπηκτικές ενέσεις και χαπάκια (salospir) κ φυσικά προγεστερόνη αρκετή. Όμως όχι αντιβίωση... θα πάω για ετ σε φυσικό κύκλο αν παίζει κάποιο ρόλο.

Δίνουν και στην ετ αντιβίωση. Μικρή είναι. Εμένα έχει 3 χάπια συνολικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τι σου έχει δώσει εσένα κορίτσι; Από παρενέργειες ; Εγώ παίρνω 4 cyclacur τη μέρα και βιταμίνη. Πέμπτη ξεκινάω Salospir και prolutex 

@annie! Και @Nefeliap Ξεκίνησα με cyclacur και τώρα παίρνω 5 τη μέρα... Με πειράζουν πολύ... Από αύριο mentrol και vasclor... Συν filicine, salospir και clexane 4000...εχω απόπροσανατολισμό, ναυτιες και πονοκέφαλο... Κάποιες μέρες χειρότερα από άλλες... Εσύ; το κακό είναι ότι πρέπει να συνεχιστούν για το πρώτο τρίμηνο μ είπε... @Tokyo αχ μη μ λες έτσι θα με κάνει σκατα και η κρέμα;;;; εντωμεταξύ δε ξέρω γτ μου είπε να την παίρνω 4 το μεσημέρι ακριβώς και να περπατάω 15 λεπτα... Δε ξέρω γτ όχι βράδυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melodyy είπε:

Ξεκίνησα με cyclacur και τώρα παίρνω 5 τη μέρα... Με πειράζουν πολύ... Από αύριο mentrol και vasclor... Συν filicine, salospir και clexane 4000...εχω απόπροσανατολισμό, ναυτιες και πονοκέφαλο... Κάποιες μέρες χειρότερα από άλλες... Εσύ; το κακό είναι ότι πρέπει να συνεχιστούν για το πρώτο τρίμηνο μ είπε... 

αυτο το επαθα με τη vasclor... τα cyclacour επειδη πηρα 3 κ δε με πειραξαν το απογευμα κ το βραδυ θεωρω δεν ηταν αυτα... η vasclor ομως με εκανε χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Ξεκίνησα με cyclacur και τώρα παίρνω 5 τη μέρα... Με πειράζουν πολύ... Από αύριο mentrol και vasclor... Συν filicine, salospir και clexane 4000...εχω απόπροσανατολισμό, ναυτιες και πονοκέφαλο... Κάποιες μέρες χειρότερα από άλλες... Εσύ; το κακό είναι ότι πρέπει να συνεχιστούν για το πρώτο τρίμηνο μ είπε... 

Αντί για filicine εγώ συνεχίζω τις pregnacare. Δε με πείραξαν τα cyclacur αν εξαιρέσεις το πρησμένο στήθος που πονάει και καθόλου μα καθόλου όρεξη για σεξ. Προγεστερονη και salospir ξεκινάω την Πέμπτη όποτε τότε θα σας πω παρενέργειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

@annie! Και @Nefeliap Ξεκίνησα με cyclacur και τώρα παίρνω 5 τη μέρα... Με πειράζουν πολύ... Από αύριο mentrol και vasclor... Συν filicine, salospir και clexane 4000...εχω απόπροσανατολισμό, ναυτιες και πονοκέφαλο... Κάποιες μέρες χειρότερα από άλλες... Εσύ; το κακό είναι ότι πρέπει να συνεχιστούν για το πρώτο τρίμηνο μ είπε... @Tokyo αχ μη μ λες έτσι θα με κάνει σκατα και η κρέμα;;;; εντωμεταξύ δε ξέρω γτ μου είπε να την παίρνω 4 το μεσημέρι ακριβώς και να περπατάω 15 λεπτα... Δε ξέρω γτ όχι βράδυ... 

και μενα πρωι.... δεν μου ειπε για περπατημα αλλα σου λεω εγινα κουδουνι. Απλα ξαπλωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

α περίμενε μετά την ωοληψια ναι πήρα αντιβίωση! αλλά πάω με κατάψυξη οπότε τώρα έχω μόνο ετ. Μάλιστα κ σε περίπτωση που έκανα ετ απευθείας έγραφε να την σταματησω τη μέρα της ετ... εσένα στη δίνει ως το τέλος;

Ακριβως ! Δηλαδη μου εδινε παντα απο τη μερα της εμβρυομεταφορας και μετραγα 8 μερες!!!για αυτο απορησα ψαχνωντας κ λεω οκ παραπάει κ κορτιζονη 8 μερες ;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...