Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Κοριτσια υπάρχει περίπτωση να είχε τύχει σε καμία, να είχε θετικό τεστ ωορρηξιας και τελικά να μην έγινε καθόλου ωορρηξια? 

Νομίζω δεν γίνεται αυτό. Γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Γιατί φοβάσαι κορίτσι μου? Όλα καλά θα είναι... Μακάρι να έχει ξεκινήσει κάτι πολύ όμορφο για σένα!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου όπως και όλα τα κορίτσια εδώ που με σκέφτεστε. Αύριο θα έχω τα νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλά αποτελέσματα 😁😁😁😁 Έκανες και τεστ? 

Όχι μόνο χοριακη. Πήγα κατευθείαν για χοριακη, για να δω κ το νούμερο εάν είναι θετικό το αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Νομίζω δεν γίνεται αυτό. Γίνεται;

Δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος. Ήταν την Κυριακή κανονικά, βάσει ωορρηξιας. Αλλά μάλλον θα είναι από την θάλασσα ή το άγχος. Θα περιμένω μέχρι την Κυριακή αυτή και αν δεν έρθει θα πάω στον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος. Ήταν την Κυριακή κανονικά, βάσει ωορρηξιας. Αλλά μάλλον θα είναι από την θάλασσα ή το άγχος. Θα περιμένω μέχρι την Κυριακή αυτή και αν δεν έρθει θα πάω στον γιατρό 

Μην ανησυχείς. Έχεις ακόμη περιθώρια. Δύο μέρες δεν είναι πολύ. Η θάλασσα σίγουρα επηρεάζει όπως κ η ζέστη και το άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Μην ανησυχείς. Έχεις ακόμη περιθώρια. Δύο μέρες δεν είναι πολύ. Η θάλασσα σίγουρα επηρεάζει όπως κ η ζέστη και το άγχος.

Καλά έκανες εσύ και κρατήθηκες τόσες μέρες και δεν έκανες τεστ😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

Παρε και ενα τεστ να κανεις βρε κοριτσι μου!! Μας γκάστρωσεςςςς😜 αντεχεις να περιμένεις μέχρι αυριο απόγευμα? Εγω με τίποτα δεν θα άντεχααα! 

Από συμπτώματα πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

Εγω νομιζω πως κατι καλο εχει ξεκινησει να δημιουργειται στην κοιλιτσα σου!Περιμενουμε αυριο ενα ομορφο νουμερακι!Να μη φοβασαι κοριτσι μου,για ποιο λογο φοβασαι;Αλλα γιατι σου καθυστερουν τοσο τα αποτελεσματα;Κ σημερα να μην προλαβαινουν να βγουν ,λογικα αυριο μεχρι το μεσημερι θα πρεπει να τα εχουν βγαλει.Οπως κ να εχει περιμενουμε μαζι σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Κοριτσια υπάρχει περίπτωση να είχε τύχει σε καμία, να είχε θετικό τεστ ωορρηξιας και τελικά να μην έγινε καθόλου ωορρηξια? 

Γίνεται, αν έχεις πολυκυστικές η LH (η ορμόνη που ανιχνεύουν τα τεστ ωορρηξίας) μπορεί να είναι αυξημένη συνεχώς. Επίσης, μπορεί να τύχει να είναι αυξημένη και για άλλους λόγους, εμένα μου είχε συμβεί όταν είχα πάρει χάπια διέγερσης και μετά duphaston, είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και σε 2-3 μέρες ήρθε περίοδος. Ωορρηξία δεν έγινε ποτέ σε εκείνον τον κύκλο.

Το θετικό τεστ ωορρηξίας είναι μια ένδειξη ότι μάλλον θα γίνει ωορρηξία. Ο τρόπος να επιβεβαιώσεις ότι όντως έγινε ωορρηξία είναι με εξέταση προγεστερόνης μια εβδομάδα μετά.

Α, επίσης όταν είσαι έγκυος το τεστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. 

Συνεχίζω να μην έχω αδιαθετησει οπότε πήγα πριν από λίγο και έκανα χοριακη. Μου είπαν αύριο το απόγευμα ότι θα βγουν τα αποτελέσματα.

Φοβάμαι λιγάκι.

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Να έχεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Παρε και ενα τεστ να κανεις βρε κοριτσι μου!! Μας γκάστρωσεςςςς😜 αντεχεις να περιμένεις μέχρι αυριο απόγευμα? Εγω με τίποτα δεν θα άντεχααα! 

Από συμπτώματα πώς είσαι?

Κανένα σύμπτωμα. Μόνο τραβηγματακια χαμηλά κ είμαι κ κουρασμένη αλλά λογικό από το πολύ πρωινό ξύπνημα, τη δουλειά, το σπίτι κ τη ζέστη. Πραγματικά δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Να έχεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!😘

Μακάρι να είναι έτσι!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

@Eiffel Καλά αποτελέσματα και ΜΗΝ φοβάσαι :)

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.

Επειδή έχω περάσει διάφορα, είμαι πολύ συγκρατημένη κ φοβισμένη. Αν κ βαθειά μέσα μου έχω μια ελπίδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κανένα σύμπτωμα. Μόνο τραβηγματακια χαμηλά κ είμαι κ κουρασμένη αλλά λογικό από το πολύ πρωινό ξύπνημα, τη δουλειά, το σπίτι κ τη ζέστη. Πραγματικά δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο.

Καλά αποτελέσματα αύριο!!!να δεις που όλα θα είναι καλά...είχες κάνει κ τεστ ωορρηξίας αν θυμάμαι καλά! Χαρά κ στο κουράγιο σου που δεν παρασυρθηκες να κάνεις τέστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλά αποτελέσματα αύριο!!!να δεις που όλα θα είναι καλά...είχες κάνει κ τεστ ωορρηξίας αν θυμάμαι καλά! Χαρά κ στο κουράγιο σου που δεν παρασυρθηκες να κάνεις τέστ!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.

Είχα κάνει ναι. Εάν πετύχαμε εγκυμοσύνη, θεωρώ ότι βοήθησε πολύ το τεστακι. Κοντός ψαλμός αλληλούια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια❤️

@Eiffel καλά αποτελέσματα❤️περιμένουμε πως και πως τα θετικά νέα σήμερα😍

Και εγώ θα πάω τώρα σε λίγο για την χοριακη για να δούμε αν έπεσε στο 0...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε;; Εγώ μόλις ήρθα δουλειά και απ' τη ζέστη δεν έχω καθόλου όρεξηη!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κανένα σύμπτωμα. Μόνο τραβηγματακια χαμηλά κ είμαι κ κουρασμένη αλλά λογικό από το πολύ πρωινό ξύπνημα, τη δουλειά, το σπίτι κ τη ζέστη. Πραγματικά δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο.

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλλα κορίτσι μου!!! Να το πετύχατε το σποράκι σας και να μην χρειαστεί να περάσεις τη διαδικασία της εξωσωματικής ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε;; Εγώ μόλις ήρθα δουλειά και απ' τη ζέστη δεν έχω καθόλου όρεξηη!!

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλλα κορίτσι μου!!! Να το πετύχατε το σποράκι σας και να μην χρειαστεί να περάσεις τη διαδικασία της εξωσωματικής ❤️ 

Και εγώ στην δουλειά είμαι και βαριέμαι πάρα πολύ.. Έχω και κάτι τρεχάματα και δεν θέλω καθόλου.. Υπομονή μόνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.

Είχα κάνει ναι. Εάν πετύχαμε εγκυμοσύνη, θεωρώ ότι βοήθησε πολύ το τεστακι. Κοντός ψαλμός αλληλούια. 

Μακάρι κορίτσι μου..Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τα τεστάκια...Περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...