Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

Σας στέλνω όλες πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη😍😍

Κορίτσια ναι η αλήθεια είναι αυτή..πρεπει να προσπαθούμε όλο τον μήνα.. Εμείς εντομεταξυ όταν ξεκινήσαμε αυτόν τον μήνα τις επαφές είπα στον δικό μου δεν έχουμε ελπίδες αλλά το άλλο μήνα από τότε μέχρι τότε πρέπει σίγουρα να έχουμε επαφές κ διαφορά τέτοια και με κοιτούσε και μου έλεγε άσε μας ρε κουκλίτσα μου που μου λες για γόνιμες μέρες και μη.. Όταν είναι να έρθει θα έρθει.. Μην ακούω βλακιες... Και να μόλις του είπα ότι είμαι έγκυος αυτό μου είπε..περιμενες και τις γόνιμες μέρες εσύ.. Χα αχα α πόσο δίκιο είχε τελικα😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Ελα βρε κορίτσι μου!Σκουπισε τα ματακια σου και κοίτα μπροστα!Μας περιμένει το θαύμα!

Δεν ξερω πραγματικα τι μου φταιει..απλα σε σας μπορω να μιλησω ανετα..κ χαιρομαι που σας εδω σαν παρέα κ σας ευχαριστω που ειστε εδω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι θα πάω αύριο το πρωί για την χοριακη και το μεσημέρι θα σας ενημερώσω.. Ελπίζω να έχει διπλασιαστεί😍 αααα αυτό δεν το ήξερα ότι ξεκινάει από τότε να μετράει η εγκυμοσύνη.. Έχω να κάνω πολλές ερωτήσεις στον γιατρό μου στο πρώτο μας ραντεβού χαχαχαχα θα τον ζαλίσω τον άνθρωπο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσι μου μακάρι να μη σου έρθει να μη ξανά περάσεις τη διαδικασία!!! Μακάρι!! Εγώ τώρα ετοιμάζομαι σιγά σιγά για εξωσωματική... Κ συνεχίζουμε όπως κ να χει!!! Φιλάκια πολλά... 

Σε ευχαριστώ πολύ lactaki μου.

Εσύ πότε θα κάνεις εμβρυομεταφορά; Πλησιάζει ο καιρός; Εύχομαι με θετικό αποτέλεσμα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel Δεν θα σου έρθει κορίτσι μου! Αυριο θα μας πεις τα ευχαριστα είμαι σίγουρη😊 

@Kardoula1991 περιμένουμε ένα διπλασιο νουμεράκι χοριακής😊 και μη σε χασουμε από το θεματάκι για να μας στέλνεις μοεμπεδόσκονη🥰🤰

@ntinaki83  Εύχομαι όλη αυτη η συναισθηματική φόρτωση που νιώθεις κοριτσι μου να είναι απο σποράκι και όχι απο την περίοδο! Πότε περιμένεις κανονικά?

@lactaki μου άρχισες τη διαδικασία? Έκανες ωοληψία?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Κοριτσια δεν ξέρω ενω τους προηγουμενους μηνες ημουν χαλαρη ακομη κ αν δεν εμενα εγκυος δεν ξερω αυτο το μηνα εχω 2 μερες που νιωθω οτι θα ερθει κ εχω στεναχωρηθεί..σαν να εχουν παιξει οι ορμονες μου..αφου κ ο αντρας μου μου ειπε οτι δεν με χει ξαναδει ετσι..μιλαμε θελω να βαλω τα κλαμματα κ ακομη δεν εχει ερθει...κ ξερω οτι προσπαθουμε λιγο καιρο  τι παραπονο με επιασε δεν ξερω

Μην σε πιάνει το παράπονο. Κι εγώ το ίδιο άγχος έχω βέβαια. Ποια μέρα είναι να σου έρθει κανονικά; ( Που να μην έρθει βέβαια.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@Eiffel Δεν θα σου έρθει κορίτσι μου! Αυριο θα μας πεις τα ευχαριστα είμαι σίγουρη😊 

@Kardoula1991 περιμένουμε ένα διπλασιο νουμεράκι χοριακής😊 και μη σε χασουμε από το θεματάκι για να μας στέλνεις μοεμπεδόσκονη🥰🤰

@ntinaki83  Εύχομαι όλη αυτη η συναισθηματική φόρτωση που νιώθεις κοριτσι μου να είναι απο σποράκι και όχι απο την περίοδο! Πότε περιμένεις κανονικά?

@lactaki μου άρχισες τη διαδικασία? Έκανες ωοληψία?

 

Μακάρι για όλες μας! Γιατί το θέλουμε όλες τόσο το μωράκι μας.

Έχω κάτι πονακια περιόδου, ουφ, μακάρι να μου έρθει μετά από εννέα μήνες!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα @Eiffel σημερα περιμενω.  δεν ξερω πραγματικα οι ορμονες μου τα χουν παιξει ...παντα πριν τη περιοδο εχω νευρα...τωρα εχω νευρα κ κλαμματα!!!ξεκινησε παλι δουλεια ο αντρας μου κ ειμαι κ μονη μου σπιτι...ισως ολα αυτα να με επηρρεαζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φεύγω εδώ θα μείνω στο θεματακι  αυτό το γουρλίδικο😍 θα μείνω να σας στέλνω μπεμπεδοσκονη και να συζητάμε όλες μαζί παρεουλα για τις εγκυμοσύνες μας❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Εεε πως σας φαίνεται? 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@Άντρεα @Eiffel σημερα περιμενω.  δεν ξερω πραγματικα οι ορμονες μου τα χουν παιξει ...παντα πριν τη περιοδο εχω νευρα...τωρα εχω νευρα κ κλαμματα!!!ξεκινησε παλι δουλεια ο αντρας μου κ ειμαι κ μονη μου σπιτι...ισως ολα αυτα να με επηρρεαζουν..

Κι εγώ σήμερα περιμένω. Έχω κι εγώ πονακια που έρχονται κ φεύγουν.

Σίγουρα ότι είσαι μόνη στο σπίτι επηρεάζει. Κι εγώ μόνη μου είμαι κ εμένα ο δικός μου λείπει. Δουλεύω όμως από το σπίτι σήμερα οπότε ξεχνιέμαι έτσι.

Δεν ανοίγεις την τηλεόραση μήπως έχει καμία καλή ταινία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Δεν φεύγω εδώ θα μείνω στο θεματακι  αυτό το γουρλίδικο😍 θα μείνω να σας στέλνω μπεμπεδοσκονη και να συζητάμε όλες μαζί παρεουλα για τις εγκυμοσύνες μας❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Εεε πως σας φαίνεται? 😍

Μακάρι να είμαστε όλες μαζί εδώ με μωράκια στις κοιλιτσες μας. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

@Eiffel Δεν θα σου έρθει κορίτσι μου! Αυριο θα μας πεις τα ευχαριστα είμαι σίγουρη😊 

@Kardoula1991 περιμένουμε ένα διπλασιο νουμεράκι χοριακής😊 και μη σε χασουμε από το θεματάκι για να μας στέλνεις μοεμπεδόσκονη🥰🤰

@ntinaki83  Εύχομαι όλη αυτη η συναισθηματική φόρτωση που νιώθεις κοριτσι μου να είναι απο σποράκι και όχι απο την περίοδο! Πότε περιμένεις κανονικά?

@lactaki μου άρχισες τη διαδικασία? Έκανες ωοληψία?

 

Όχι κούκλα μου. Τώρα παρακολουθώ ωορηξια για να ξεκινήσω προγεστερόνη.. αυτό το βήμα στις περισσότερες παραλείπεται απλά ο γιατρός μου το κάνει για να ελέγξει τον κύκλο μου κ να υπάρχει σωστός συγχρονισμός στα ωοθυλάκια.. μόλις αδιαθετησω τέλος του μήνα θα ξεκινήσω διέγερση.. 💖 μετά ένα μήνα ξεκούραση του σώματος από τις ορμόνες κ μετά Ετ.. είναι προσεκτικός κ το πάμε βήμα βήμα... Προς το παρόν πάω Αθήνα  να περάσω επιτροπη την Παρασκευή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ lactaki μου.

Εσύ πότε θα κάνεις εμβρυομεταφορά; Πλησιάζει ο καιρός; Εύχομαι με θετικό αποτέλεσμα.

 

Ακόμα φίλη τώρα ξεκινάω τη διαδικασία για ωοληψια με το καλό εντός Ιουνίου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

Δεν ξερω πραγματικα τι μου φταιει..απλα σε σας μπορω να μιλησω ανετα..κ χαιρομαι που σας εδω σαν παρέα κ σας ευχαριστω που ειστε εδω!!

Εγώ πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος π δεν πήγαινε καν τ μυαλο μ ήταν ο μόνος μηνα π δεν ήλπιζα. Μετά την ωορηξια ημουν σε μαύρα χαλια με μούτρα ολη την ωρα να μ λεει ο σύντροφός μου τι έχεις δε σε έχω ξαναδεί ετσι ποτε κ μην εισαο ετσι κ ν τ Λέω δε ξερω γτ ειμαι ετσι απλα ασε με. Να θελω ν βαλω τα κλαμματα ολη την ωρα. Κ τελικά ημουν. Γι'αυτό άλλωστε ειμαστε δω να στηρίζουμε η μαι την άλλη κ να μοιραζόμαστε εμπειρίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2020 at 4:18 ΜΜ, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Κουκλάκι μου με το καλοοοοο θετικοτατο είναι όλα να σου πάνε τέλεια κ να έχεις μια τελειωμένη εγκυμοσύνη 🎉🎉🎉🎉🎉🎉με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όχι κούκλα μου. Τώρα παρακολουθώ ωορηξια για να ξεκινήσω προγεστερόνη.. αυτό το βήμα στις περισσότερες παραλείπεται απλά ο γιατρός μου το κάνει για να ελέγξει τον κύκλο μου κ να υπάρχει σωστός συγχρονισμός στα ωοθυλάκια.. μόλις αδιαθετησω τέλος του μήνα θα ξεκινήσω διέγερση.. 💖 μετά ένα μήνα ξεκούραση του σώματος από τις ορμόνες κ μετά Ετ.. είναι προσεκτικός κ το πάμε βήμα βήμα... Προς το παρόν πάω Αθήνα  να περάσω επιτροπη την Παρασκευή. 

Με το καλό να ξεκινήσεις! Να είναι η πρώτη κ η τελευταία! Πολύ καλός μου ακούγεται ο γιατρός σου πρέπει να είσαι σε καλά χέρια! Έχω μια πολύ καλή φίλη που είναι στη διαδικασία της εξωσωματικής και αγωνιώ κ εγώ μαζί σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα αλλά όταν βρίσκω χρόνο σας διαβάζω.... Ακόμα δεν έχω τελειώσει το σπίτι γτ δεν έχω κ πολλές αντοχές 😁😁έφτιαξα κ το δωμάτιο τον παιδιών μου τι ωραία διαδικασία ♥️♥️♥️♥️♥️Λοιπόν συγχαρητήρια στα κορίτσια που κατάφεραν να έχουν ένα σπορακι στην κοιλίτσα τους...❤️❤️❤️ Εγώ κορίτσια μ πήγα εχθές στον γιατρό ή μπέμπα μου είναι 2.146 κιλά είναι ψιλή κ αναπτυγμένο μωρό θα γεννηθεί περίπου 3 800😍😍😍😍τον άλλον μήνα γενναω με το καλό είμαι τόσο ενθουσιασμενη που φτάνει η ώρα κ θα κρατήσω την κορούλα μου αγκαλιά 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κι εγώ σήμερα περιμένω. Έχω κι εγώ πονακια που έρχονται κ φεύγουν.

Σίγουρα ότι είσαι μόνη στο σπίτι επηρεάζει. Κι εγώ μόνη μου είμαι κ εμένα ο δικός μου λείπει. Δουλεύω όμως από το σπίτι σήμερα οπότε ξεχνιέμαι έτσι.

Δεν ανοίγεις την τηλεόραση μήπως έχει καμία καλή ταινία;

θα παω τζαμπο μετα να ψωνισω πραγματα για το σπιτι να αλλαξω τη διακοσμηση λιγο να μου φτιαξει η διαθεση..δυστυχως εγω ακομη δεν δουλευω γιατι δεν εχουμε ανοιξει ακομα...χαζευω λιγο τηλεοραση εκανα κ γυμναστικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα αλλά όταν βρίσκω χρόνο σας διαβάζω.... Ακόμα δεν έχω τελειώσει το σπίτι γτ δεν έχω κ πολλές αντοχές 😁😁έφτιαξα κ το δωμάτιο τον παιδιών μου τι ωραία διαδικασία ♥️♥️♥️♥️♥️Λοιπόν συγχαρητήρια στα κορίτσια που κατάφεραν να έχουν ένα σπορακι στην κοιλίτσα τους...❤️❤️❤️ Εγώ κορίτσια μ πήγα εχθές στον γιατρό ή μπέμπα μου είναι 2.146 κιλά είναι ψιλή κ αναπτυγμένο μωρό θα γεννηθεί περίπου 3 800😍😍😍😍τον άλλον μήνα γενναω με το καλό είμαι τόσο ενθουσιασμενη που φτάνει η ώρα κ θα κρατήσω την κορούλα μου αγκαλιά 😍😍😍😍

Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Εγώ πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος π δεν πήγαινε καν τ μυαλο μ ήταν ο μόνος μηνα π δεν ήλπιζα. Μετά την ωορηξια ημουν σε μαύρα χαλια με μούτρα ολη την ωρα να μ λεει ο σύντροφός μου τι έχεις δε σε έχω ξαναδεί ετσι ποτε κ μην εισαο ετσι κ ν τ Λέω δε ξερω γτ ειμαι ετσι απλα ασε με. Να θελω ν βαλω τα κλαμματα ολη την ωρα. Κ τελικά ημουν. Γι'αυτό άλλωστε ειμαστε δω να στηρίζουμε η μαι την άλλη κ να μοιραζόμαστε εμπειρίες 

Η αλήθεια ειναι κ ο αντρας μου αυτο μου λεει δεν σε εχω ξαναδει ετσι οι ορμονες σου τρελάθηκαν...κ σημερα ενω ηταν δουλεια ξαφνικα μου στελνει ολα καλα ?λες κ ηξερε οτι κατι με επιασε...θα τον τρελανω τον ανθρωπο🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό να ξεκινήσεις! Να είναι η πρώτη κ η τελευταία! Πολύ καλός μου ακούγεται ο γιατρός σου πρέπει να είσαι σε καλά χέρια! Έχω μια πολύ καλή φίλη που είναι στη διαδικασία της εξωσωματικής και αγωνιώ κ εγώ μαζί σας! 

Σ ευχαριστω κορίτσι μου πολύ!!! Μακάρι να πάνε καλά όλα θα σας ενημερώνω εννοείται.. το ότι έφυγα απ' τη φυσική σύλληψη δε σημαίνει ότι σας ξεχνώ εδώ πέρα... ❤️❤️❤️ Γρήγορα σε όλες μας ευχαριστα μόνο!!!!

Καλή επιτυχία κ στη φίλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα αλλά όταν βρίσκω χρόνο σας διαβάζω.... Ακόμα δεν έχω τελειώσει το σπίτι γτ δεν έχω κ πολλές αντοχές 😁😁έφτιαξα κ το δωμάτιο τον παιδιών μου τι ωραία διαδικασία ♥️♥️♥️♥️♥️Λοιπόν συγχαρητήρια στα κορίτσια που κατάφεραν να έχουν ένα σπορακι στην κοιλίτσα τους...❤️❤️❤️ Εγώ κορίτσια μ πήγα εχθές στον γιατρό ή μπέμπα μου είναι 2.146 κιλά είναι ψιλή κ αναπτυγμένο μωρό θα γεννηθεί περίπου 3 800😍😍😍😍τον άλλον μήνα γενναω με το καλό είμαι τόσο ενθουσιασμενη που φτάνει η ώρα κ θα κρατήσω την κορούλα μου αγκαλιά 😍😍😍😍

Με το καλό! Γερή και δυνατή να είναι! Να τα χαρείς και τα δύο παιδάκια σου! Και εμένα ο γιος μου τόσο μου τον υπολόγιζαν και έπεσαν μέσα. Γεννήθηκε μεγάλο μωρό ψηλό και 3760 βάρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Έχω κύκλο σταθερό 28 με 30 μέρες.. Ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα και είχαμε μόνο εκείνες τις δύο μέρες επαφές.. Οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν είχα και πολλές ελπίδες και ήθελα να αδιαθετησω για να ξεκινήσω προσπάθειες.. Όμως δεν αδιαθετησα ευτυχώς ποτέ.. Για αυτό σας λέω.. Πότε μην λες ποτέ.. Όλα είναι πιθανά:) 

Ουαουυυ μπράβο πραγματικά εκπληκτικό!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη... απόλαυσε το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

θα παω τζαμπο μετα να ψωνισω πραγματα για το σπιτι να αλλαξω τη διακοσμηση λιγο να μου φτιαξει η διαθεση..δυστυχως εγω ακομη δεν δουλευω γιατι δεν εχουμε ανοιξει ακομα...χαζευω λιγο τηλεοραση εκανα κ γυμναστικη..

Ωραία! Τσεκαρε όμως ότι όντως έχουν ανοίξει τα Jumbo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...