Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλά είμαι αγαπημένη.. με πήρανε αναπληρωτρια φέτος .. έχω πιο πολύ χρόνο. Κλείσαμε κιόλας τώρα λόγω του ιού.. 

Αυτό το μήνα ξεκινάω διαδικασίες εξωσωματικης κ προχωράμε.. χαίρομαι που έχω κάτι να κάνω κ ξέρω πλέον  ότι έχω μπει σ ένα δρομο...  μη βαράω άσκοπα κάθε μήνα με άγχος κτλ... 😄είμαι πιο ήρεμη τώρα 

Θα σου πάρουν ωάρια?? Ποια θα είναι η διαδικασία?? Θα ξανά πας Αθήνα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θα σου πάρουν ωάρια?? Ποια θα είναι η διαδικασία?? Θα ξανά πας Αθήνα??? 

Η διαδικασία είναι προετοιμασία με προγεστερόνη-  ενεσεις-ωοληψια ένας μήνας διάλειμμα κ μετά εμβρυομεταφορα.. λέμε για Ιούνιο. Βέβαια έχουμε το Πάσχα στη μέση κ μπορεί να μη βγαίνουν οι μέρες για ωοληψια οπότε Ιούλιο.. πάνω κάτω δλδ..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Η διαδικασία είναι προετοιμασία με προγεστερόνη-  ενεσεις-ωοληψια ένας μήνας διάλειμμα κ μετά εμβρυομεταφορα.. λέμε για Ιούνιο. Βέβαια έχουμε το Πάσχα στη μέση κ μπορεί να μη βγαίνουν οι μέρες για ωοληψια οπότε Ιούλιο.. πάνω κάτω δλδ..!!! 

Τέλεια. 💙💙💙 Κ εγώ με το μωρό. Σκέφτομαι να μείνω στο ένα.... Δεύτερο δεν έχει. 😂😂 Ούτε που το σκεφτόμαστε... Βέβαια μετά λέω ας γίνει τώρα να τελειώνουν τα ξενύχτια μονομιάς. Μη μάθω μετά να ψιλό κοιμάμαι. Κ να κάνουμε κι άλλο κ να μου φανεί... 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια. 💙💙💙 Κ εγώ με το μωρό. Σκέφτομαι να μείνω στο ένα.... Δεύτερο δεν έχει. 😂😂 Ούτε που το σκεφτόμαστε... Βέβαια μετά λέω ας γίνει τώρα να τελειώνουν τα ξενύχτια μονομιάς. Μη μάθω μετά να ψιλό κοιμάμαι. Κ να κάνουμε κι άλλο κ να μου φανεί... 🤣🤣

Χαχαχαααα .. σκέψου το λοιπόν!!!! Κ βάλε μπρος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαααα .. σκέψου το λοιπόν!!!! Κ βάλε μπρος.. 

Λες να ξανά μπω στην ομαδουλα δυναμικά??? 🙄🙄😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Λες να ξανά μπω στην ομαδουλα δυναμικά??? 🙄🙄😂😂

αχ  εγώ αναπολώ τις μέρες εκείνες.. τι συναισθήματα τι σκέψεις.. Αυτό έλεγα και στον άντρα μου... πέρυσι τέτοιες μέρες είχα την τελευταία μου περίοδο.. και 25 Μαρτίου τσουπ φυτεύτηκε το κοριτσάκι μου... ααχχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

αχ  εγώ αναπολώ τις μέρες εκείνες.. τι συναισθήματα τι σκέψεις.. Αυτό έλεγα και στον άντρα μου... πέρυσι τέτοιες μέρες είχα την τελευταία μου περίοδο.. και 25 Μαρτίου τσουπ φυτεύτηκε το κοριτσάκι μου... ααχχ 

Μία από τα ίδια. 💗 Μετά δεν ήξερα τι θα συμβεί. Όλα χαλάλι του.. Κ εγώ νομίζω κάπου τώρα είχα το θετικό τεστακι. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια... Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη αλλά όσο να'ναι ανησυχώ!  Εσείς πώς βλέπετε τα πράγματα με τον κορονοιο? Ανησυχώ πολύ για το βρεφακι μου δεν θέλω ούτε να το σκεφτω ότι μπορεί να κολλήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Βρε κορίτσια... Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη αλλά όσο να'ναι ανησυχώ!  Εσείς πώς βλέπετε τα πράγματα με τον κορονοιο? Ανησυχώ πολύ για το βρεφακι μου δεν θέλω ούτε να το σκεφτω ότι μπορεί να κολλήσει. 

τα βρέφη και τα παιδιά και να κολλήσουν δεν έχουν πρόβλημα.. οπότε μην ανησυχήσεις.. οι ευπαθείς ομάδες είναι επικίνδυνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

τα βρέφη και τα παιδιά και να κολλήσουν δεν έχουν πρόβλημα.. οπότε μην ανησυχήσεις.. οι ευπαθείς ομάδες είναι επικίνδυνο

Ναι αυτό το γνωρίζω αλλά κ πάλι είναι μικρούλης δύο μηνών μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο δεν μπορώ να σκεφτώ ότι εντάξει και να κολλήσει θα το περάσει σαν μια απλή ίωση... Είναι γενικά και που εμείς οι άνθρωποι σπείρουμε τον πανικό με τις αντιδράσεις μας. Έστειλα τον άντρα μου να μου πάρει ορισμένα πράγματα από το σούπερ μάρκετ κ μου λέει δεν μπορείς να φανταστείς τι γίνεται άδεια ράφια να τρέχει το προσωπικό να φορτώνει τα ράφια, στα ταμεία χαμός, ένας είχε πάρει ένα καλάθι γεμάτο dettol... Αυτές οι εικόνες σε κάνουν λίγο να μπεις στην διαδικασία να σκεφτείς...μωρέ μήπως να ψωνίσω και εγώ τώρα που τα βρίσκω? Όχι από τον φόβο πχ των κρουσμάτων η της καραντίνας αλλά από φόβο ότι όλοι πάνε ψωνίζουν σαν να μην υπάρχει αύριο όταν θα χρειαστώ κάτι εγώ θα το βρισκω? Τέλος πάντων ας ελπίσουμε στο καλύτερο και ότι σύντομα θα εξαλειφθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2020 at 11:14 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα.... Τι κάνετε??? Περίοδο έχετε?? 

Εγω πήρα χάπια για να κόψω το γαλα γιατι δεν την πάλευα άλλο με το θηλαστρο (επαθε σύγχυση θηλων) με κυνηγούσε και η μεγαλη η κορη με το θηλαστρο ήθελε κ αυτή  🤣

αποτελεσμα με το που πήρα τα 2 απο τα  4 χάπια μου ήρθε περίοδος. Κανονικότατη παρακαλω ουτε άλλαξε τίποτα ουτε μειώθηκαν οι μερες 

στις On 11/3/2020 at 11:40 ΠΜ, ο/η lactaki είπε:

Κανόνισε φίλη μου... 😂😄👶👶

Σοκολατιτσα πως τα πας εσυ; Που ειπαμε μένεις; Θυμησε μου. Με το καλο ολα να πανε οπως τα θες

στις On 11/3/2020 at 12:30 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Αααα πολύ ωραία με το καλό να μας έρθετε!!! Μέχρι τότε ελπίζω να μην έχουμε θέματα.. όλα καλά θα πάνε!!! 

Μια χαρά θα πανε ειχαμε κ εμεις ενα κρουσματακι έτσι για το γαμωτο :) κ να σκεφτείτε οτι με είχε εξυπηρετήσει η κοπελα κ περίμενα πως κ πως να περασουν οι μερες....

στις On 11/3/2020 at 3:33 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια. 💙💙💙 Κ εγώ με το μωρό. Σκέφτομαι να μείνω στο ένα.... Δεύτερο δεν έχει. 😂😂 Ούτε που το σκεφτόμαστε... Βέβαια μετά λέω ας γίνει τώρα να τελειώνουν τα ξενύχτια μονομιάς. Μη μάθω μετά να ψιλό κοιμάμαι. Κ να κάνουμε κι άλλο κ να μου φανεί... 🤣🤣

Ολα αυτά που λες καλα τα λες αλλα

1. δεν θα ηθελες ο παίδαρος σου να μείνει μόνος και 

2. καλυτερα να μεγαλώσει λιγο κ μετα να κανεις δεύτερο στο λεω εγω που ξενυχτούσα απο τη μια κ τη μερα δεν μπορούσα να κοιμηθω κ να ηρεμήσω με τη δεσποινίδα κορη Νο.1 🤣

 

κοριτσια μου οι υπόλοιπες πως τα πατε;

θηλαζετε; Τα μωρακια σας κοιμούνται; Τρώνε καλα; Πατε καμία βόλτα στη φύση μακρυα απο κόσμο ή «μένετε σπιτι»

εμεις να σας πω ξεκινάμε τις εκδρομές στη φύση γιατι κ η κορη η μεγαλη θέλει να ξεδίνει . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Εγω πήρα χάπια για να κόψω το γαλα γιατι δεν την πάλευα άλλο με το θηλαστρο (επαθε σύγχυση θηλων) με κυνηγούσε και η μεγαλη η κορη με το θηλαστρο ήθελε κ αυτή  🤣

αποτελεσμα με το που πήρα τα 2 απο τα  4 χάπια μου ήρθε περίοδος. Κανονικότατη παρακαλω ουτε άλλαξε τίποτα ουτε μειώθηκαν οι μερες 

Σοκολατιτσα πως τα πας εσυ; Που ειπαμε μένεις; Θυμησε μου. Με το καλο ολα να πανε οπως τα θες

Μια χαρά θα πανε ειχαμε κ εμεις ενα κρουσματακι έτσι για το γαμωτο :) κ να σκεφτείτε οτι με είχε εξυπηρετήσει η κοπελα κ περίμενα πως κ πως να περασουν οι μερες....

Ολα αυτά που λες καλα τα λες αλλα

1. δεν θα ηθελες ο παίδαρος σου να μείνει μόνος και 

2. καλυτερα να μεγαλώσει λιγο κ μετα να κανεις δεύτερο στο λεω εγω που ξενυχτούσα απο τη μια κ τη μερα δεν μπορούσα να κοιμηθω κ να ηρεμήσω με τη δεσποινίδα κορη Νο.1 🤣

 

κοριτσια μου οι υπόλοιπες πως τα πατε;

θηλαζετε; Τα μωρακια σας κοιμούνται; Τρώνε καλα; Πατε καμία βόλτα στη φύση μακρυα απο κόσμο ή «μένετε σπιτι»

εμεις να σας πω ξεκινάμε τις εκδρομές στη φύση γιατι κ η κορη η μεγαλη θέλει να ξεδίνει . 

Εμεις σπίτι!!!! Ο μπέμπης κλαίει κλασσικά... Κ προτιμω να πάρω μονομιάς τα ξενύχτια!!!!! 🤣🤣🤣Αλλιωσ αν σκεφτώ ότι θα τα ξανά ζήσω πολύ δύσκολο. 💗💗😅😅😅😆😜😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Εγω πήρα χάπια για να κόψω το γαλα γιατι δεν την πάλευα άλλο με το θηλαστρο (επαθε σύγχυση θηλων) με κυνηγούσε και η μεγαλη η κορη με το θηλαστρο ήθελε κ αυτή  🤣

αποτελεσμα με το που πήρα τα 2 απο τα  4 χάπια μου ήρθε περίοδος. Κανονικότατη παρακαλω ουτε άλλαξε τίποτα ουτε μειώθηκαν οι μερες 

Σοκολατιτσα πως τα πας εσυ; Που ειπαμε μένεις; Θυμησε μου. Με το καλο ολα να πανε οπως τα θες

Μια χαρά θα πανε ειχαμε κ εμεις ενα κρουσματακι έτσι για το γαμωτο :) κ να σκεφτείτε οτι με είχε εξυπηρετήσει η κοπελα κ περίμενα πως κ πως να περασουν οι μερες....

Ολα αυτά που λες καλα τα λες αλλα

1. δεν θα ηθελες ο παίδαρος σου να μείνει μόνος και 

2. καλυτερα να μεγαλώσει λιγο κ μετα να κανεις δεύτερο στο λεω εγω που ξενυχτούσα απο τη μια κ τη μερα δεν μπορούσα να κοιμηθω κ να ηρεμήσω με τη δεσποινίδα κορη Νο.1 🤣

 

κοριτσια μου οι υπόλοιπες πως τα πατε;

θηλαζετε; Τα μωρακια σας κοιμούνται; Τρώνε καλα; Πατε καμία βόλτα στη φύση μακρυα απο κόσμο ή «μένετε σπιτι»

εμεις να σας πω ξεκινάμε τις εκδρομές στη φύση γιατι κ η κορη η μεγαλη θέλει να ξεδίνει . 

Συντοπιτισα κ εγώ φιλενάδα!!!! Όπως το είπες 1 κρουσμα κ μακάρι να μείνουμε στο 1 γιατί έτσι κ γίνει κανένα αστείο προς Μόρια πλευρά τελειώσαμε... Μακάρι να τελειώσει γρήγορα όλη αυτή η ιστορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τι κάνετε;; τα μπεμπακια σας;; εμείς περνάμε το μεγάλο άλμα 15η-18η εβδομάδα και μας έχει τρελάνει στην γκρίνια... όλη μέρα αγκαλίτσα.. Υπάρχουν μέρες που αρνείται και το στήθος ή τρώει πολύ νευρικά.. ππφφφ κατά τ άλλα έχουμε κλείστει μέσα και στην πολύ γκρίνια την κάνουμε βόλτα με το αυτοκίνητο για να ηρεμισει.. ευτυχώς που δεν δουλεύει ούτε ο άντρας μου αφού μας κλεισανε και εχω βοήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια τι κάνετε;; τα μπεμπακια σας;; εμείς περνάμε το μεγάλο άλμα 15η-18η εβδομάδα και μας έχει τρελάνει στην γκρίνια... όλη μέρα αγκαλίτσα.. Υπάρχουν μέρες που αρνείται και το στήθος ή τρώει πολύ νευρικά.. ππφφφ κατά τ άλλα έχουμε κλείστει μέσα και στην πολύ γκρίνια την κάνουμε βόλτα με το αυτοκίνητο για να ηρεμισει.. ευτυχώς που δεν δουλεύει ούτε ο άντρας μου αφού μας κλεισανε και εχω βοήθεια 

Καλησπέρα κορίτσι!!!! Εμείς την Παρασκευή που πέρασε κάναμε το εμβόλιο μας οποτς το σουκου μεχει κ Δευτέρα πήγε μέσα στην γκρίνια !!! Δύο μέρες τώρα δεν προλαβαίνω σαλιαρες  από τα σάλια..και η παλάμη οοολη μέσα στο στομα..εγώ δυστυχώς δουλεύω οπότε δεν έχω κλειστεί στο σπίτι..από βδομάδα ίσως κάτσω κάποιες μερες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!!! Εμείς την Παρασκευή που πέρασε κάναμε το εμβόλιο μας οποτς το σουκου μεχει κ Δευτέρα πήγε μέσα στην γκρίνια !!! Δύο μέρες τώρα δεν προλαβαίνω σαλιαρες  από τα σάλια..και η παλάμη οοολη μέσα στο στομα..εγώ δυστυχώς δουλεύω οπότε δεν έχω κλειστεί στο σπίτι..από βδομάδα ίσως κάτσω κάποιες μερες! 

Κορίτσια ποια εμβόλια έχετε κάνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!!! Εμείς την Παρασκευή που πέρασε κάναμε το εμβόλιο μας οποτς το σουκου μεχει κ Δευτέρα πήγε μέσα στην γκρίνια !!! Δύο μέρες τώρα δεν προλαβαίνω σαλιαρες  από τα σάλια..και η παλάμη οοολη μέσα στο στομα..εγώ δυστυχώς δουλεύω οπότε δεν έχω κλειστεί στο σπίτι..από βδομάδα ίσως κάτσω κάποιες μερες! 

και εμείς Παρασκευή κάναμε το δεύτερο εμβόλιο και μου έκανε και δεκατακια και υπνηλία πολύ.. ππφφ αναγκαίο κακο αυτά τα εμβόλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/3/2020 at 8:47 ΜΜ, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!!! Εμείς την Παρασκευή που πέρασε κάναμε το εμβόλιο μας οποτς το σουκου μεχει κ Δευτέρα πήγε μέσα στην γκρίνια !!! Δύο μέρες τώρα δεν προλαβαίνω σαλιαρες  από τα σάλια..και η παλάμη οοολη μέσα στο στομα..εγώ δυστυχώς δουλεύω οπότε δεν έχω κλειστεί στο σπίτι..από βδομάδα ίσως κάτσω κάποιες μερες! 

Κορίτσι κ μεις κάναμε εμβόλιο Τρίτη, κ μένα 3 μέρες γκρινιάζει ασταμάτητα κ θέλει αγκαλιά κ βόλτα. Σας πέρασε τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/3/2020 at 9:42 ΜΜ, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια ποια εμβόλια έχετε κάνει; 

Στάνταρ εμβόλια είναι. Τρία.. Μετά γίνονται β δόση... Μετά γ δόση.... Κ μετά ξεκινούν νεα😁 κ μένα στου ονευμονιοκοκκου μου έκανε έως 38.3!κ στη α δόση κ στη Β δόση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τα εμβόλια τα κάνατε κανονικά; Γιατί διάβασα σε περιόδους έξαρσης ιώσεων δεν κάνουν εμβόλια! Οι παιδίατροι σας ανέφεραν κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Angie1106 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τα εμβόλια τα κάνατε κανονικά; Γιατί διάβασα σε περιόδους έξαρσης ιώσεων δεν κάνουν εμβόλια! Οι παιδίατροι σας ανέφεραν κάτι;

Ναι, εμείς κανονικά κάναμε. Τη β δόση από το πρώτο εμβόλιο κ το πόσιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κι εμείς γίναμε σήμερα 4 μηνων και κάναμε το εμβόλιο πριν λίγες μέρες κ έχει αλλάξει πολύ η συμπεριφορά του. Δεν κάθεται καθόλου παρά μόνο όρθιος, πολύ γκρίνια κ εκεί που είχαμε βελτίωση στον βραδινό ύπνο ξανά απ'την αρχή με ξύπνημα κάθε 1,5-2 ώρες. Μπορεί κ 1.  Και το πρωί εγερτηριο αυστηρά 6:3-7.Ενώ μέσα στην ημέρα πολύ δύσκολα κοιμάται οσο κι αν προσπαθώ. Μόνο στο μάρσιπο κοιμάται αλλά δεν μπορώ να τον φοράω κ συνέχεια...δύσκολο αυτό το άλμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Gretula είπε:

Ναι, εμείς κανονικά κάναμε. Τη β δόση από το πρώτο εμβόλιο κ το πόσιμο.

Και εμείς αυτό έχουμε 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gretula είπε:

Πάντως κι εμείς γίναμε σήμερα 4 μηνων και κάναμε το εμβόλιο πριν λίγες μέρες κ έχει αλλάξει πολύ η συμπεριφορά του. Δεν κάθεται καθόλου παρά μόνο όρθιος, πολύ γκρίνια κ εκεί που είχαμε βελτίωση στον βραδινό ύπνο ξανά απ'την αρχή με ξύπνημα κάθε 1,5-2 ώρες. Μπορεί κ 1.  Και το πρωί εγερτηριο αυστηρά 6:3-7.Ενώ μέσα στην ημέρα πολύ δύσκολα κοιμάται οσο κι αν προσπαθώ. Μόνο στο μάρσιπο κοιμάται αλλά δεν μπορώ να τον φοράω κ συνέχεια...δύσκολο αυτό το άλμα.

Κ μεις κάνανε εμβόλιο την τρίτη κ έχουμε υπερβολική γκρίνια. Θέλει βόλτες όρθια 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angie1106 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τα εμβόλια τα κάνατε κανονικά; Γιατί διάβασα σε περιόδους έξαρσης ιώσεων δεν κάνουν εμβόλια! Οι παιδίατροι σας ανέφεραν κάτι;

Εμείς κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...