Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Εύχομαι να έχουμε θετικά!!!!!!! Περιμένουμε με αγωνία ο επόμενο το οποίο απο το πρώτο λεπτο θα είναι κατακόκκινο!!Σίγουρα θα είναι!!!!!! Εγώ όσα τεστ τετοια έκανα που ηταν αρνητικά ποτε μα ποτέ ακόμα και την επόμενη ημέρα δεν εμφάνισαν καμία γραμμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που θα κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Εγω παντως κανα δυο φορες που ειχε τυχει να κανω τεστ και μαλιστα φαρμακειου γραμμη δεν εβγαλε ουτε την επομενη μερα...Μετα τις 6 του μηνα κανε αλλο ενα γιατι κατι μου λεει οτι δεν θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

 Μόλις βγήκαν από το φούρνο. Παραγγελία του άντρα μου η λευκή σοκολάτα!!! Δεν ξέρω αν φαίνεται η φωτο

IMG-6882695adb45a3314345df39bd696cf7-V.jpg

Πω πω τι μας έκανες βραδιάτικα!! Λαχταριστα είναι!🤤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Να σε ρωτήσω..

Όταν έκανες το τέστ μετά από πόση ώρα το άφησες στην άκρη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Στη φωτό φαίνεται θετικο πάντως!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να είναι θετικό αμέσως!!! 👍Ούτε σε εμένα είχε συμβεί να κάνει άχνη γραμμή μετά από ώρες οπότε κάτι καλό θα σημαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Κατά τη γνώμη μου είναι θετικό και είσαι εγκυος!!! Η γραμμή είναι ροζ και όχι γκρι αν κάνεις άλλο ένα μεθαύριο θα φανεί πιο καθαρά! Με το καλό κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Να σε ρωτήσω..

Όταν έκανες το τέστ μετά από πόση ώρα το άφησες στην άκρη???

Εγώ έκανα χθες βράδυ πριν μπω στο για μπάνιο, περίμενα 5 λεπτά δεν έδειξε τίποτα, βγήκα από το μπάνιο δεν έδειξε τίποτα και το έβαλα στην άκρη. Το βράδυ πριν κοιμηθώ το κοίταξα ξανά και είχε εμφανιστεί αυτή η γραμμή... Η φωτογραφία είναι σημερινή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ έκανα χθες βράδυ πριν μπω στο για μπάνιο, περίμενα 5 λεπτά δεν έδειξε τίποτα, βγήκα από το μπάνιο δεν έδειξε τίποτα και το έβαλα στην άκρη. Το βράδυ πριν κοιμηθώ το κοίταξα ξανά και είχε εμφανιστεί αυτή η γραμμή... Η φωτογραφία είναι σημερινή... 

Κορίτσι μου σε ρωτάω γιατί η γραμμή είναι πολύ έντονη..

Έχω κάνει άπειρα τέτοια τέστ κ ποτέ μα ποτέ δεν μου έχει βγεί τέτοια γραμμή!!

Κάπου σε ένα ξένο site είχα διαβάσει ότι τα συγκεκριμένα δεν είναι σαν τα άλλα τεστ του φαρμακείου που το αποτέλεσμα ισχύει για 10 λεπτά αλλά για μισή ώρα..

Τώρα κατά πόσο ισχύει δεν γνωρίζω..

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι εγκυουλα ❣️

Έχω καλό προαίσθημα 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ έκανα χθες βράδυ πριν μπω στο για μπάνιο, περίμενα 5 λεπτά δεν έδειξε τίποτα, βγήκα από το μπάνιο δεν έδειξε τίποτα και το έβαλα στην άκρη. Το βράδυ πριν κοιμηθώ το κοίταξα ξανά και είχε εμφανιστεί αυτή η γραμμή... Η φωτογραφία είναι σημερινή... 

Εγώ εύχομαι να είσαι 😊 και ούτε εμένα μ έχει συμβεί αυτό που λεν τα κοριτσια...Εμένα την πρώτη φορά άργησε να φανεί η γραμμή (2 μέρες πριν την καυηστερηση)!!!εκανα κάθε μέρα και εκτός από πιο έντονες τα αποτελέσματα έβγαιναν κ πιο νωρίς σε λιγότερο από λεπτό.... ενώ  την πρώτη φορά μπορεί να εμφανίστηκε και μετά από 5 λεπτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ δεν ξέρω τι να πω... Θα δείξει στις 6 του μήνα... Απλά πρέπει να κρατηθώ... Και να προσέχω. Δεν έχω άλλες καρδούλες, σας ευχαριστώ όλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Δεν θέλω να σε ξεσήκωσε... αλλά εγώ βλέπω γραμμή! Κανονική ροζ..,, δεν λέω μόνο στην αντίθεση! θα Σου πρότεινα να κανείς με πρωινά ουρά όμως.,, όποτε θέλεις εσυ βέβαια! Σου εύχομαι να είναι κατακόκκινη η γραμμή 🙏🏻🤰❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Αφού έχεις τα γνωστά κάνε το πρωί άμα σηκωθείς... Θετικό θα ναι θα δεις..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ουφ δεν ξέρω τι να πω... Θα δείξει στις 6 του μήνα... Απλά πρέπει να κρατηθώ... Και να προσέχω. Δεν έχω άλλες καρδούλες, σας ευχαριστώ όλες... 

Κι εμένα ροζ μου φαίνεται πάντως η γραμμή!😃 Αχ κορίτσι μου πόσο θα χαρώ να είσαι!🥰 Θα περιμένουμε με ανυπομονησία την επιβεβαίωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Θα τον ρωτήσω την Τετάρτη...προς το παρών θέλω αλλά δεν μπορώ 😒 μόνο μην μου το κόψει για ένα τρίμηνο....θα τρελαθώ... 🙅‍♀️.... καραντίνα και αποχή πως θα περάσουν οι μήνες 

Κορίτσι,εμάς είναι μάλλον προοδευτικός ο γιατρός ...Μας είπε ότι επιτρέπεται κανονικοτατα το σεξ και ότι η έγκυος δεν παθαίνει τίποτα αν το μωρό είναι καλά από χρωμοσωματα...Ήταν κάθετος σε σχέση με τις αποβολές ότι αν είναι καλά τα χρωμοσώματα του μωρου δεν πρέπει να φοβάται η έγκυος...εγώ είχα όμως ελάχιστο αιματακι στηναρχη και όταν είχα πάει μου είχε πει ότι μπορεί η σταγόνα να είχε προκληθεί από επαφή (εμείς βέβαια δεν είχαμε επαφή) ή τον πλακούντα που μεγαλώνει...Οπότε έτσι έμαθα ότι  με την επαφή η γυναίκα μπορεί να δει σταγόνα αίμα....Προφανώς αυτό δεν ισχύει για ολες...Δε το διακινυνευα να δω ξανά αίμα κ να μην ξέρω από που είναι κ να τρέχω να με δει.Εμεις το έχουμε ξεχάσει το άθλημα...Σε μια φίλη μου ο γιατρός σε ολη την εγκυμοσυνη σχεδόν της έλεγε ότι επιτρέπεται μόνο στο πλάι...Ο καθένας λέει τα δικά του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

 

 

Με συγχωρειτε που θα σας στεναχωρησω κοριτσακια μου...αλλα γιαυτο θα γερασετε γρηγορα...Η ζωη ειναι πολλη μικρη για να την σπαταλαμε σε ανουσια πραγματα

Α και εγώ έχω τσακωθεί με το σίδερο...Το μόνο που πιστεύω ότι χρειάζεται σίδερο  (πέρα από πουκάμισα κ λίγα ακόμα)είναι τα εσώρουχα για λόγους μικροβίων...Και αυτά δεν τα κάνω πάντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Πως ειστε σημερα?

Καλημέρα....!!!Εμενα προσωπικά μου σπάνε τα νεύρα οι πελάτες....μας βρίζουν επειδή έχουν έλλειψη τα φάρμακα...άρα δε ξεκίνησε καλά η μέρα μου 😂

εσυυυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα....!!!Εμενα προσωπικά μου σπάνε τα νεύρα οι πελάτες....μας βρίζουν επειδή έχουν έλλειψη τα φάρμακα...άρα δε ξεκίνησε καλά η μέρα μου 😂

εσυυυ;

Εγώ σπίτι καφεδάκι!!! Υπομονή κορίτσι μου!! Πάντως να ξέρεις ότι σας θαυμάζω εσάς που κάνετε δουλειές που έχουν να κάνουν με πελάτες εγώ δεν νομίζω ότι θα μπορούσα!! ή θα κατελειγα σε ψυχοφαρμακα ή θα έδερνα κανεναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά και με Χαρούμενα νέα όλες μας!!! έκανα εχθές ένα τεστ και βγήκε θετικο σήμερα το πρωί έκανα χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα, είμαι αγχωμένη δεν έχω σχεδόν κανένα σύμπτωμα ούτε πρησμενο στήθος ούτε φούσκωμα τα στη κοιλιά τίποτα ελπίζω να πάει καλά, έχω ήδη μια εγκυμοσύνη με κενό σάκο και μια διακοπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά και με Χαρούμενα νέα όλες μας!!! έκανα εχθές ένα τεστ και βγήκε θετικο σήμερα το πρωί έκανα χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα, είμαι αγχωμένη δεν έχω σχεδόν κανένα σύμπτωμα ούτε πρησμενο στήθος ούτε φούσκωμα τα στη κοιλιά τίποτα ελπίζω να πάει καλά, έχω ήδη μια εγκυμοσύνη με κενό σάκο και μια διακοπή 

Κορίτσι μου καλημέρα!!! Συγχαρητήρια!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη!!🥰

Καλά αποτελέσματα στη χοριακή σου! Μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα!! Περιμένουμε νέα σου!👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά και με Χαρούμενα νέα όλες μας!!! έκανα εχθές ένα τεστ και βγήκε θετικο σήμερα το πρωί έκανα χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα, είμαι αγχωμένη δεν έχω σχεδόν κανένα σύμπτωμα ούτε πρησμενο στήθος ούτε φούσκωμα τα στη κοιλιά τίποτα ελπίζω να πάει καλά, έχω ήδη μια εγκυμοσύνη με κενό σάκο και μια διακοπή 

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη περιμένουμε το νούμερο της χοριακη σου εύχομαι να είναι 3ψηφιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Πως ειστε σημερα?

Καλημέρα σε όλες!! Εγώ σπίτι, ησυχία! Πίνω γαλατάκι!!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη περιμένουμε το νούμερο της χοριακη σου εύχομαι να είναι 3ψηφιο

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να είναι όλα καλά αυτή φορά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!!! Συγχαρητήρια!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη!!🥰

Καλά αποτελέσματα στη χοριακή σου! Μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα!! Περιμένουμε νέα σου!👍

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Κάποια κοπέλα όταν πρωτογραφτηκα στο φόρουμ μου είχε πει ότι είναι τυχερό!!!! Μακάρι!!! Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά αυτη τη φορά!!! ❤️❤️❤️ Θα σας κρατώ ενήμερες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...