Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Μπράβο σου κορίτσι μου. Ευχομαι με ένα ωραίο νούμερακι στη δεύτερη χοριακη σου. Πως είσαι? Έχεις πονακια?? Όπως καταλαβαίνω έχεις λίγες μέρες καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! έκανα κ εγώ τεστ Παπ κ καλλιέργεια την περασμένη εβδομάδα..η καλλιέργεια βγήκε αρνητική οπότε περιμένω το τεστ Παπ..να σας πω την αλήθεια δε με ρώτησε ο γιατρός για επαφές! πάντως μου είπε ότι είμαι έτοιμη για το 2ο..χαχα!είδαμε πολύ καλό ενδομήτριο που ήταν ήδη 8mm κ ότι κάνω κανονικά ωορρηξιες.. ξεκίνησαν οι γόνιμες τώρα οπότε βουρ στο ψητό 🤪🤪

Τα κορίτσια που περιμένουν εύχομαι να μην τους έρθει 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Αποτι λένε τα κορίτσια δεν παίζει ρόλο... οπότε βουρ κοπελιά... χαχαχαχα

Χαχα καλά άντε να αφήσω Τρίτη Τετάρτη. Πέμπτη βράδυ μετά την εξέταση θα μπορώ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Συγχαρητήρια! 6 μήνες? Τίποτα! Να είσαι καλά και να αποκτήσεις ένα υγιέστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4         

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Με το καλό κοπέλα μου! Να σου πάνε όλα τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Μπράβο σου κορίτσι μου. Ευχομαι με ένα ωραίο νούμερακι στη δεύτερη χοριακη σου. Πως είσαι? Έχεις πονακια?? Όπως καταλαβαίνω έχεις λίγες μέρες καθυστέρηση. 

Ειναι η δεύτερη χοριακη 95! Η πρώτη 23 με διάφορα 3 μέρες είναι καλή έτσι;! 7 μέρες καθυστέρηση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Ειναι η δεύτερη χοριακη 95! Η πρώτη 23 με διάφορα 3 μέρες είναι καλή έτσι;! 7 μέρες καθυστέρηση !

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.μιλησες με τον γιατρό σου? Είναι λιγάκι νωρίς ακόμα για υπέρηχο. Όλα καλά θα πάνε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Με το καλό κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Με το καλό κορίτσι μου 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Ναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.μιλησες με τον γιατρό σου? Είναι λιγάκι νωρίς ακόμα για υπέρηχο. Όλα καλά θα πάνε... 

Ναι ίσως κάνουμε άλλη μια χοριακη μου είπε να δούμε τον Ρυθμό αύξησης και μετά θα κλείσουμε ραντεβού για το πότε θα έρθω για υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eirinik94 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

 

Ναι ίσως κάνουμε άλλη μια χοριακη μου είπε να δούμε τον Ρυθμό αύξησης και μετά θα κλείσουμε ραντεβού για το πότε θα έρθω για υπέρηχο!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου. Με το καλό σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Ειναι η δεύτερη χοριακη 95! Η πρώτη 23 με διάφορα 3 μέρες είναι καλή έτσι;! 7 μέρες καθυστέρηση !

Καλησπέρα Eirinik94,

Eρώτηση, πόσες μέρες καθυστέρησης είχες όταν έκανες το πρώτο τεστ; είχες συμπτώματα; ξέρεις πότε είχε ωορρηξία; ηταν καθυστερημένη συλληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε!? Είχαμε χαθεί τον χειμώνα!! Αλλά επιστρέφω με πολύ ευχάριστα νέα!! 

Επιτέλους μετά από 6 μήνες προσπάθειες τα κατάφερα!! 

Αν και η χοριακη μου είναι 96 ελπίζω όλα να προχωρήσουν καλά!! Πάντως νιώθω αισιοδοξία! Εσείς πώς είστε;

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό!😘💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Ειναι η δεύτερη χοριακη 95! Η πρώτη 23 με διάφορα 3 μέρες είναι καλή έτσι;! 7 μέρες καθυστέρηση !

 Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🌺🌺με το καλό!!θα κάνεις κ άλλη χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

 Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🌺🌺με το καλό!!θα κάνεις κ άλλη χοριακη;

Ευχαριστώ πολύ ❤️Ίσως χρειαστεί άλλη μια περιμένω να με ενημερώσει! Δουλεύω σε νοσοκομείο και θα πάω σε λίγο να μου πει. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Ειναι η δεύτερη χοριακη 95! Η πρώτη 23 με διάφορα 3 μέρες είναι καλή έτσι;! 7 μέρες καθυστέρηση !

Εμένα μου φαίνεται ότι αυξάνεται πολύ καλά. Την τρίτη χοριακη ποτέ θα την κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα Eirinik94,

Eρώτηση, πόσες μέρες καθυστέρησης είχες όταν έκανες το πρώτο τεστ; είχες συμπτώματα; ξέρεις πότε είχε ωορρηξία; ηταν καθυστερημένη συλληψη;

Η αλήθεια είναι ότι τεστ έκανα τρία τα οποία έβγαιναν αρνητικα και απλά το αγνόησα έλεγα ανωμαλία του κύκλου είναι...θα έκανα υπέρηχο για κύστη πάλι. Αλλά πήγα μόνη μου σε μικροβιολογικό γιατί αισθανομουν ότι κάτι είναι λάθος χαχαχαχαχα και τελικά έμεινα παγωτό. Επίσης λόγω του ότι ο κύκλος μου από 25 μέρες πήγε 31-37 δεν μπορώ να υπολογίσω ήταν τυχαία η σύλληψη μιας κ αυτόν τον μήνα δεν έκανα καθόλου τεστ ωορρηξίας...είχαμε πει να σταματήσουμε λίγο και τσουπ ηρθεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Εμένα μου φαίνεται ότι αυξάνεται πολύ καλά. Την τρίτη χοριακη ποτέ θα την κάνεις? 

Την Πέμπτη! Ανά 3 μέρες κάνω αλλά ίσως κάνω Παρασκευή λόγω κάποιας υποχρέωσης που έχω το πρωί αν δεν προλάβω δλδ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Την Πέμπτη! Ανά 3 μέρες κάνω αλλά ίσως κάνω Παρασκευή λόγω κάποιας υποχρέωσης που έχω το πρωί αν δεν προλάβω δλδ..!

Κοριτσάκι την Παρασκευή είναι πρωτομαγιά. Ισως τα ιδιωτικά μικρόβιολογικό είναι κλειστά. Αλλά κάνε ένα τηλ να είσαι σίγουρη. Δεν ξέρω που έκανες τις πρώτες αλλά οι χοριακες καλό είναι να γίνονται στο ίδιο εργαστήριο και πάνω κάτω την ίδια ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκι την Παρασκευή είναι πρωτομαγιά. Ισως τα ιδιωτικά μικρόβιολογικό είναι κλειστά. Αλλά κάνε ένα τηλ να είσαι σίγουρη. Δεν ξέρω που έκανες τις πρώτες αλλά οι χοριακες καλό είναι να γίνονται στο ίδιο εργαστήριο και πάνω κάτω την ίδια ώρα. 

Ναι σωστά! Τώρα μίλησα με τον γιατρό μου είπε Τετάρτη θα κάνω! :) Ναι ίδιο εργαστήριο ίδια ώρα ακριβώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Την Πέμπτη! Ανά 3 μέρες κάνω αλλά ίσως κάνω Παρασκευή λόγω κάποιας υποχρέωσης που έχω το πρωί αν δεν προλάβω δλδ..!

Γιατί ανά τρεις μέρες? Κ όχι ανά 2 η 4? Αν κ το συμπέρασμα μπορείς να το βγάλεις έτσι κ αλλιώς οπότε κ αν την κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα ότι δεν έχω συμπτώματα περιόδου;; εμ δεν το βουλώνω κι εγώ λίγο... Άρχισαν οι πόνοι περιόδου πονάει η μέση μου τα πόδια μου.. Τέτοιο χαλί ούτε όταν δούλευω που έχω βάρη και ορθοστασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...