Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Μπράβο!!! Με το καλό το μωράκι σου, υπέροχα τα νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα σε ολες!!! @Ελενακι12 χρονια σου πολλα κοριτσακι μου πολυχρονη!!!

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε???? Εγώ σήμερα ξύπνησα με πολύ διάθεση ο καιρός τέλειος κ δόξα το θεό έχουμε την υγεία μας❣️❣️❣️ @Lacostakiμου σε ευχαριστώ ψυχή μου τα καλύτερα σου εύχομαι σε ευχαριστώ πολύ που με θυμήθηκες 😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Κοιτάζω τις φωτό κ λιώνω!!! Θα πάω σε 3εβδ

Ευχαριστώ πολύ....ήταν η πρώτη φορά που πήγα σε αυτόν τον γιατρό όποτε σίγουρα θέλει λίγο χρόνο να τον εμπιστευτώ...Πάντως είναι διευθυντής στην γυναικολογική στο νοσοκομείο και φαίνεται η εμπειρία του!!!πολυ καλός αλλά τυπικός....80€ η επίσκεψη (φιλική τιμή) ακριβουλης θα έλεγα  

Ναι έχεις δίκαιο όταν δεν τον ξέρεις πρέπει να τον μάθεις πρώτα.... Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου... Πράγματι είναι ακριβώς αλλά τουλάχιστον να κάνει κ την δουλειά του σωστά 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!πηγα στον γιατρό....Μου είπε ότι είμαι 5εβδ και 5ημ και είναι οκά καλά....

ειδαμε την καρδούλα να χτυπάει αλλά δεν καταφέραμε να την ακούσουμε γιατί είναι πολύ μικρό το έμβρυο;;είναι αλήθεια αυτό ;έχει συμβεί σε καμία από εσάς ;

 

06366F68-B826-45E3-9A85-BAD99C281A57.png

Συγχαρητήρια!!! Έτσι εινια. Μην ανησυχείς. Στο επόμενο ραντεβού θα το δεις κ να ψιλοκουνιεται κ να χτυπά η καρδούλα του. Πότε θα ξανά πας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Αααα και τώρα δε μπορεις να γυρισεις προς το παρον Λονδινο! Καλα ειμαι κι εγω.... προσπαθω να βρίσκω πραγματα να γεμιζει η μερα, μην καθομαι ολη μερα νετφλιξ 😂😂😂

Εμεις θελουμε αυτο το μηνα να κανουμε τον Πολιτικο γιατι βολεύει τον κουμπάρο ... Οποτε θα παρω τηλεφωνο αυριο να μου πουν πως γινεται τωρα η διαδικασια... Ξερω ότι επιτρεπουν μονο το ζευγαρι και τους κουμπαρους αλλα εμεις ετσι κιβαλλιως ετσι θα το καναμε δεν θα ειχαμε κοσμο. Κοσμο θα εχουμε μια και καλη στον θρησκευτικό!

Το ξέρω, γι’αυτό δεν έχω φύγει ακόμα! Και βλέπω να κάθομαι για καιρό ακόμα..

Χαχαχ, καλά κάνεις 😂😂 να βγαίνετε και καμιά βόλτα για περπάτημα, αν καθόμαστε όλη μέρα πάει 😅😅

Πάρε τηλέφωνο να δεις! Εμείς είχαμε καλέσει 70 άτομα φαντάσου, και καταλήξαμε να είμαστε μόνο εμείς οι κουμπάροι οι γονείς και τα αδέρφια 😅 άσε μεγάλη πίκρα μας χάλασε όλα τα σχέδια...για ποια ημερομηνία λέτε; 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Το ξέρω, γι’αυτό δεν έχω φύγει ακόμα! Και βλέπω να κάθομαι για καιρό ακόμα..

Χαχαχ, καλά κάνεις 😂😂 να βγαίνετε και καμιά βόλτα για περπάτημα, αν καθόμαστε όλη μέρα πάει 😅😅

Πάρε τηλέφωνο να δεις! Εμείς είχαμε καλέσει 70 άτομα φαντάσου, και καταλήξαμε να είμαστε μόνο εμείς οι κουμπάροι οι γονείς και τα αδέρφια 😅 άσε μεγάλη πίκρα μας χάλασε όλα τα σχέδια...για ποια ημερομηνία λέτε; 😊

Πολιτικο κανατε κι εσεις? Δεν θυμαμαι αν το ειχες αναφερει! Εμεις δεν θα καλουσαμε κανεναν τωρα. Το πολυ πολυ απλα να τρωγαμε καπου με γονεις και αδερφια! Αλλα δε πειραζει! Θα παρω αυριο τηλεφωνο να δω! Και παλι καλα που προλαβατε να πατε και τοσοι! Τωρα μονο 4 ατομα επιτρεπουν! ιδανικα μεσα στον απριλη γιατι μετα ο κουμπαρος δεν μπορει.... Αλλιως εγω δεν ηθελα τωρα, ηθελα κατα τον Ιουνιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; θέλω τη γνώμη σας, ενώ είχα τσιμπιματα και μικρά πονακια στη μητρα, εχθές και σήμερα δε νιώθω απολύτως τίποτα και ήταν η μοναδικη απόδειξη ότι είμαι έγκυος, να ανησυχήσω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου. Επιτέλους απο σημερα αδεια μια βδομάδα το περιμενα πως κ πως . Ελπίζω να είστε όλες καλα.  Συγχαρητήρια και στα καινουρια μασ κοριτσια με τα θετικουλια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; θέλω τη γνώμη σας, ενώ είχα τσιμπιματα και μικρά πονακια στη μητρα, εχθές και σήμερα δε νιώθω απολύτως τίποτα και ήταν η μοναδικη απόδειξη ότι είμαι έγκυος, να ανησυχήσω; 

Καλημέρα Μάσα μου! Τα πονακια και τις ενοχλήσεις εγώ δεν τα είχα καθημερινά. Μετά τις πρώτες ημέρες μου πέρασαν. Δεν ένιωθα κάτι... λες και δεν ήμουν έγκυος. Αυτό κράτησε σχεδόν δύο εβδομάδες. Μετά άρχισαν τα όργανα!😆🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Επιτέλους απο σημερα αδεια μια βδομάδα το περιμενα πως κ πως . Ελπίζω να είστε όλες καλα.  Συγχαρητήρια και στα καινουρια μασ κοριτσια με τα θετικουλια... 

Καλημέρα Evie μου! Αχ τέλεια θα ξεκουραστείς αλλά και θα ξεφύγεις για λίγο! Πότε έχεις γιατρό για να δεις το νινακι;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Μάσα μου! Τα πονακια και τις ενοχλήσεις εγώ δεν τα είχα καθημερινά. Μετά τις πρώτες ημέρες μου πέρασαν. Δεν ένιωθα κάτι... λες και δεν ήμουν έγκυος. Αυτό κράτησε σχεδόν δύο εβδομάδες. Μετά άρχισαν τα όργανα!😆🥰

 

Μακάρι να είναι όλα καλά και ας αρχίσουν τα όργανα και τα βιολιά, μεγάλη κουβέντα λέω!!! Σε ευχαριστώ πολύ, μου φεύγει λίγο λίγο το άγχος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Evie μου! Αχ τέλεια θα ξεκουραστείς αλλά και θα ξεφύγεις για λίγο! Πότε έχεις γιατρό για να δεις το νινακι;💗

Ναι επιτελους το περιμενα πως κ πως.. 22 Απρίλη κ ανυπομονω .. εσυ τι κάνεις

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; θέλω τη γνώμη σας, ενώ είχα τσιμπιματα και μικρά πονακια στη μητρα, εχθές και σήμερα δε νιώθω απολύτως τίποτα και ήταν η μοναδικη απόδειξη ότι είμαι έγκυος, να ανησυχήσω; 

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! @Μασα αν και δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος νομίζω ότι δεν υπάρχει λογως ανησυχιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως οπως ηταν αναμενομενο δεν τα καταφεραμε ουτε τωρα..Επεσε στα 65 η χοριακη..Θα παω παλι την Δευτερα να ξανακανω να τσεκαρουμε οτι κατεβαινει..Ειμαι πολυ χαλια αλλα απο την Τεταρτη το ειχα παρει σχεδον αποφαση οτι δεν θα προχωρησει..Ελπιζω μονο να αποβληθει μονο του να μην χρειαστει να κανω κατι αλλο..Μου ειπε να μιλησουμε τη Δευτερα να δουμε πως θα κινηθουμε απο δω και περα..Δεν ξερω τι να πω..Εχω προβληματιστει πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

 

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

 

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

 

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

 

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

 

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

 

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

 

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Fanioko:θετικο👶

 

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Marba:Θετικο👶

 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Σταυρι:5/5

 

Hope19: 17/4

 

Alex2016: ?

 

Marselntina:01/3                                                                      

 

ioannastr: 08/3

 

Kostef: 14/3

 

Maroulita? : 27/4

 

diana8: 17/03

 

Lacostaki: 29/4

 

I want a baby:22/04

 

pangipot: 29/02 

 

Sillia:15/2                                                                             

 

Aννια27:01/04

 

Εαυγγελοςτ: 28/04

 

Μari84:04/04

 

misofeggaro 07/05

 

PAPA EVA: 11/05

 

Lactaki:08/4

 

Love13:24/4

 

Smurf88:19/3

 

Sofia0294:20/3

 

Tzina819:16/4     

 

Elisa91:16/4

 

Basoula2:28/4           

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Ναι επιτελους το περιμενα πως κ πως.. 22 Απρίλη κ ανυπομονω .. εσυ τι κάνεις

 

Τέλεια! Θα μας πεις τα νέα! Ετοιμάσου να δεις ένα μικρό ανθρωπάκι που θα σε τρελάνει!

Εμείς καλά Evie μου! Τα ίδια. Αυτές τις ημέρες έβρεχε συνέχεια και ήμασταν κλεισμένοι στο σπίτι. Από χθές που έβγαλε ήλιο αρχίσαμε τις βόλτες. Έχουμε ένα κτήμα και πηγαίνουμε εκεί με τον μικρό. Τρελαίνεται από την χαρά του! Κάνει βουτιές στα χόρτα... κρεμιέται από τα δέντρα! Ταρζανακι. Το ευχάριστο είναι ότι κουράζεται κι έτσι κοιμάται νωρίς το βράδυ. Να έχουμε κι εμείς λίγο χρόνο γιατί αλλιώς δεν βλέπω να του κάνουμε αδερφάκι!😉🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Επιτέλους απο σημερα αδεια μια βδομάδα το περιμενα πως κ πως . Ελπίζω να είστε όλες καλα.  Συγχαρητήρια και στα καινουρια μασ κοριτσια με τα θετικουλια... 

Καλησπέρα κοριτσάκι μου επιτέλους θα ξεκουραστείς λιγάκι. Εμείς ήταν αρχικά να ανοίξουμε 6 Απριλίου αλλά τελικά μας το πήγαν για τρίτη του Πάσχα... Αν και ούτε γιαυτό είμαι σίγουρη ακόμα αν δεν αρθουν τα μέτρα να ανοίξουν τα βιβλιωπολεια μπορεί να το πάμε και μέχρι τέλος Απριλίου όπου ελπίζω να έρθει επιτέλους αυτή η καθυστέρηση και να έχω άδεια από τον γιατρό μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλεια! Θα μας πεις τα νέα! Ετοιμάσου να δεις ένα μικρό ανθρωπάκι που θα σε τρελάνει!

Εμείς καλά Evie μου! Τα ίδια. Αυτές τις ημέρες έβρεχε συνέχεια και ήμασταν κλεισμένοι στο σπίτι. Από χθές που έβγαλε ήλιο αρχίσαμε τις βόλτες. Έχουμε ένα κτήμα και πηγαίνουμε εκεί με τον μικρό. Τρελαίνεται από την χαρά του! Κάνει βουτιές στα χόρτα... κρεμιέται από τα δέντρα! Ταρζανακι. Το ευχάριστο είναι ότι κουράζεται κι έτσι κοιμάται νωρίς το βράδυ. Να έχουμε κι εμείς λίγο χρόνο γιατί αλλιώς δεν βλέπω να του κάνουμε αδερφάκι!😉🥰

Εμασ απο τότε π μασ εβαλαν σε lockdown μας τρολαρει ο καιρός κ χτυπαμε κτ 20αρια το μεσημέρι με ενα ήλιο ολα τα λεφτα οποτε μετα τ φαγητο πηγαίνουμε στ παρκο διπλα απο τ σπιτι κ περπατάμε τουλάχιστον κανει καλο καιρο δε θα άντεχα κ βροχη. Αχ καλα π εχετε ν πατε κ εκει να εκδώσει κ τ παιδι τοση ενεργεια εχουν τα μικρούλια μωρε .. χαχα ετσι εκμεταλευσου οτι χρονο έχεις κ θα έρθει κ τ αδερφάκι μη φοβασαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου επιτέλους θα ξεκουραστείς λιγάκι. Εμείς ήταν αρχικά να ανοίξουμε 6 Απριλίου αλλά τελικά μας το πήγαν για τρίτη του Πάσχα... Αν και ούτε γιαυτό είμαι σίγουρη ακόμα αν δεν αρθουν τα μέτρα να ανοίξουν τα βιβλιωπολεια μπορεί να το πάμε και μέχρι τέλος Απριλίου όπου ελπίζω να έρθει επιτέλους αυτή η καθυστέρηση και να έχω άδεια από τον γιατρό μου 

Κ μασ εδω αρχικα μας ειπαν 3 βδομάδες δλδ εως τελος τις επομενης αλλα δε τ βλεπω . Θα παρει κιαλλο. Εγω βεβαια σαν νοσηλευτρια δουλευω κανονικα ευτυχως οχι πρωτη γραμμη. Στο ευχομαι κοριτσι να ερθει το συντομότερο δυνατό το θετικουλι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου! Ευχομαι όλες να είστε καλά και να παραμεινετε καλά, όπως και οι δικοί σας άνθρωποι. Πολυ χαίρομαι που βλέπω πολλές έγκυες στο πινακακι!!! Να έχετε όλες μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε όλες τις υπόλοιπες που προσπαθουμε, συντομα να δουμε κ εμεις θετικά τεστακια.

@Lacostaki  γράψε με για 11/5  και βλέπουμε...

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω, οτι κάνουμε 14 μέρες ωορρηξία πριν την περιοδο ισχύει? Μπορεί να είναι και λιγότερες ή περισσότερες οι μέρες αναλόγως με τον κυκλο της γυναίκας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/4/2020 at 8:17 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4           

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλες!! Ελπίζω να είστε όλες καλά !! 🙏Εγώ δεν είμαι πολύ καλά γιατί έχω έντονα συμπτώματα όλη μέρα (ναυτία και εμετό). Την Τεταρτη αγωνιω για να ξαναπάω στη γιατρο. Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες...!!😽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Ευχομαι όλες να είστε καλά και να παραμεινετε καλά, όπως και οι δικοί σας άνθρωποι. Πολυ χαίρομαι που βλέπω πολλές έγκυες στο πινακακι!!! Να έχετε όλες μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε όλες τις υπόλοιπες που προσπαθουμε, συντομα να δουμε κ εμεις θετικά τεστακια.

@Lacostaki  γράψε με για 11/5  και βλέπουμε...

Κορίτσι

 

α μου να σας ρωτήσω, οτι κάνουμε 14 μέρες ωορρηξία πριν την περιοδο ισχύει? Μπορεί να είναι και λιγότερες ή περισσότερες οι μέρες αναλόγως με τον κυκλο της γυναίκας? 

Καλημέρα! Ναι συνήθως η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξια. Εγώ που παρακολουθώ τον κύκλο μου με τεστ ωορρηξιας έρχεται ακριβώς στις 14 ημέρες. Νομίζω όμως ότι μπορεί να έχει απόκλιση, από 12 έως 16 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Δυστυχως οπως ηταν αναμενομενο δεν τα καταφεραμε ουτε τωρα..Επεσε στα 65 η χοριακη..Θα παω παλι την Δευτερα να ξανακανω να τσεκαρουμε οτι κατεβαινει..Ειμαι πολυ χαλια αλλα απο την Τεταρτη το ειχα παρει σχεδον αποφαση οτι δεν θα προχωρησει..Ελπιζω μονο να αποβληθει μονο του να μην χρειαστει να κανω κατι αλλο..Μου ειπε να μιλησουμε τη Δευτερα να δουμε πως θα κινηθουμε απο δω και περα..Δεν ξερω τι να πω..Εχω προβληματιστει πολυ..

Κρίμα, λυπάμαι πολύ, δε ξέρω τι να σου πω είναι πολύ άσχημο συναίσθημα, να είσαι δυνατή να το ξεπεράσεις, η καλλιέργεια τι έδειξε τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κρίμα, λυπάμαι πολύ, δε ξέρω τι να σου πω είναι πολύ άσχημο συναίσθημα, να είσαι δυνατή να το ξεπεράσεις, η καλλιέργεια τι έδειξε τελικά; 

Καλημερα Μασα μου..Δεν γινεται κι αλλιως πρεπει να προχωρησω αλλωστε μπροστα στην απωλεια των διδυμων που ειχα οι αποτυχημενες εμβρυομεταφορες απλα μου θυμιζουν τον πονο εκεινης της ανολοκλειρωτης εγκυμοσυνης..

Η καλλιεργεια ηταν πεντακαθαρη..Ισως βοηθησα την κατασταση γιατι ηπια οσο νερο δεν ειχα πιει ποτε στη ζωη μου ή οι πονοι αυτοι ηταν κολπικοι λογω του εμβρυου που δεν εμφυτευτηκε σωστα...

Θα παω παλι την Δευτερα να δω αν κατεβαινει η Χοριακη και να μιλησω με τν γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...