Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 428
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τέλεια νέα stellina! 

Όλα τα δυσάρεστα ανηκουν πια στο παρελθον! Σου εύχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Έχουμε και πολλά κοινά! Τελευταία περίοδο 4/1 κ το έμαθα 15/2 με τεστ χοριακης 18.000!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Emmelia είπε:

Μπράβο Olgamosh!!!! Κ απ' ο,τι διάβασα προσπαθούσατε 3 χρόνια! Όλα καλά θα πάνε θα το δεις! Πόσων εβδομάδων είσαι; Πηγές γιατρό; Εγώ θα τον πάρω αύριο τηλέφωνο

Ευχαριστω παρα πολυ Εμμελια! Να μαστε καλα υγεια πανω απο ολα.. Αυριο θα πάμε για τον πρώτο υπέρηχο..  Είμαι 5+5 Σήμερα..  το μάθαμε στις 3 βδομάδες φαντασου.. Ο συζυξ ακόμα να το συνειδητοποιήσει.. για Αύριο που θα παμε στο γιατρο έχει ετοιμάσει και τα καλά του ρούχα..  θα γνωρισει το παιδι του λέει και να τα κλαματα.. αστα.. Είμαστε μαζί από το 2004.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ σήμερα είμαι 5ε κ 2η και τα μόνα συμπτωμάτα που έχω είναι κάποιες καούρες, το βράδυ αέρια και πάρα πολύ ανήσυχο ύπνο !! Προσπαθώ γενικά να είμαι ήρεμη μέχρι να έρθει η Παρασκευή που θα κάνω τον 1ο υπέρηχο αλλά έχω λίγο αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Fanioko είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ σήμερα είμαι 5ε κ 2η και τα μόνα συμπτωμάτα που έχω είναι κάποιες καούρες, το βράδυ αέρια και πάρα πολύ ανήσυχο ύπνο !! Προσπαθώ γενικά να είμαι ήρεμη μέχρι να έρθει η Παρασκευή που θα κάνω τον 1ο υπέρηχο αλλά έχω λίγο αγχος

Να εισαι ηρεμη κοριτσακι μου.Τα σπορακια μας νιωθουν τα παντα!Θα περασουν οι μερες,δεν αργει η Παρασκευη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Να εισαι ηρεμη κοριτσακι μου.Τα σπορακια μας νιωθουν τα παντα!Θα περασουν οι μερες,δεν αργει η Παρασκευη...

Σ ευχαριστώ πολύ @st3llina αυτό προσπαθώ είναι η αλήθεια !!! Εσύ σε ποια βδομάδα βρίσκεσαι ?? Καρδούλα έχεις ακούσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια καλώς ήρθαν και οι καινούργιες εγκυούλες!!Μπαίνω σας διαβάζω αλλά είμαι τόσο χάλια που δεν έχω κουράγιο να γράψω!!έχει καποια άλλη κοπελα τόσο έντονες αναγούλες και εμετούς??Νιώθω απίστευτα εξουθενωμένη που απλά σέρνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toulipa εγώ που δεν έχω κανένα σύμπτωμα τι να πω? Μακάρι να είχα  αναγουλες, τουλάχιστον θα ήξερα πως όλα πάνε καλά! Μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό για πρώτη φορά θα έχω πολύ αγωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

καλησπέρα κορίτσια καλώς ήρθαν και οι καινούργιες εγκυούλες!!Μπαίνω σας διαβάζω αλλά είμαι τόσο χάλια που δεν έχω κουράγιο να γράψω!!έχει καποια άλλη κοπελα τόσο έντονες αναγούλες και εμετούς??Νιώθω απίστευτα εξουθενωμένη που απλά σέρνομαι 

Υπάρχει κάτι  που μπορεί να σε ανακουφίσει? 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emmelia είπε:

Toulipa εγώ που δεν έχω κανένα σύμπτωμα τι να πω? Μακάρι να είχα  αναγουλες, τουλάχιστον θα ήξερα πως όλα πάνε καλά! Μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό για πρώτη φορά θα έχω πολύ αγωνία!

Αχ κορίτσι μου μην το λες!! Καταλαβαίνω τι εννοείς αλλά πίστεψέ με  είναι απίστευτα κουραστικο, δεν μπορώ να λειτουργήσω, στην δουλειά σέρνομαι, στο σπίτι δεν κάνω σχεδόν τίποτα γυρίζω από την δουλειά κ πέφτω τεζα στον καναπέ..όλα καλά θα σου πάνε!! Κ θα απολαύσεις κ την εγκυμοσύνη σου χωρίς ταλαιπωρία!!

@Olgamosh δυστυχώς δεν έχω βρει τίποτα να με ηρεμήσει, ευελπιστώ αύριο που θα πάω στην γιατρό να μου δώσει κάτι γιατί δεν αντέχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emmelia είπε:

Toulipa εγώ που δεν έχω κανένα σύμπτωμα τι να πω? Μακάρι να είχα  αναγουλες, τουλάχιστον θα ήξερα πως όλα πάνε καλά! Μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό για πρώτη φορά θα έχω πολύ αγωνία!

Σε ποια εβδομάδα είσαι ?? Γιατί και εγώ που 5ε κ 3η δεν έχω τόσα πολλά συμπτώματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Fanioko είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ @st3llina αυτό προσπαθώ είναι η αλήθεια !!! Εσύ σε ποια βδομάδα βρίσκεσαι ?? Καρδούλα έχεις ακούσει??

Ειμαι 6εβ+5ημ σημερα.Καρδουλα οχι δεν ακουσαμε ακομη,λογικα θα ακουσουμε στις 29/2 που εχω το επομενο ραντεβου με το γιατρο μου.Τοτε θα ειμαι αισιως 8 εβδομαδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2020 at 10:35 ΜΜ, ο/η Emmelia είπε:

Τέλεια νέα stellina! 

Όλα τα δυσάρεστα ανηκουν πια στο παρελθον! Σου εύχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Έχουμε και πολλά κοινά! Τελευταία περίοδο 4/1 κ το έμαθα 15/2 με τεστ χοριακης 18.000!

Ναι!Κοντα ειμαστε λογικα.Ποσων εβδομαδων εισαι εσυ;Πηγες στο γυναικολογο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

καλησπέρα κορίτσια καλώς ήρθαν και οι καινούργιες εγκυούλες!!Μπαίνω σας διαβάζω αλλά είμαι τόσο χάλια που δεν έχω κουράγιο να γράψω!!έχει καποια άλλη κοπελα τόσο έντονες αναγούλες και εμετούς??Νιώθω απίστευτα εξουθενωμένη που απλά σέρνομαι 

Κοριτσι μου υπομονη,εχουν ξεκινησει καποιες αναγουλες σε μενα αλλα προς το παρον οχι εμετος.Σε ποια εβδομαδα εισαι κ ταλαιπωρεισαι τοσο;Μου εχουν πει οτι μολις κλεισεις τον 3ο μηνα συνηθως σταματανε ή μειωνονται καπως οι εμετοι.Υπομονη κ ελπιζω να σε βοηθησει καπως η γιατρος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/2/2020 at 1:20 ΠΜ, ο/η Olgamosh είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ Εμμελια! Να μαστε καλα υγεια πανω απο ολα.. Αυριο θα πάμε για τον πρώτο υπέρηχο..  Είμαι 5+5 Σήμερα..  το μάθαμε στις 3 βδομάδες φαντασου.. Ο συζυξ ακόμα να το συνειδητοποιήσει.. για Αύριο που θα παμε στο γιατρο έχει ετοιμάσει και τα καλά του ρούχα..  θα γνωρισει το παιδι του λέει και να τα κλαματα.. αστα.. Είμαστε μαζί από το 2004.. 

Αχχχ μπραβο μπραβο,με συγκινησες με την ιστορια σου...Κι εγω ειχα ντυθει ομορφα για τον πρωτο υπερηχο κ σκεφτομουν να με δει ομορφη το νινακι μου...Τι σας ειπε ο γιατρος κοριτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αχχχ μπραβο μπραβο,με συγκινησες με την ιστορια σου...Κι εγω ειχα ντυθει ομορφα για τον πρωτο υπερηχο κ σκεφτομουν να με δει ομορφη το νινακι μου...Τι σας ειπε ο γιατρος κοριτσι μου;

Είδαμε σάκο..  και είδαμε και εμβρυικα στοιχεία.. σε κάποια στιγμή το είδαμε να πάλλεται μας είπε αν πηγαίναμε μια μέρα πιο μετά θα ακούγαμε και καρδούλα.. είναι πολύ ψηλά μας είπε και ότι αυτό είναι καλό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσι μου υπομονη,εχουν ξεκινησει καποιες αναγουλες σε μενα αλλα προς το παρον οχι εμετος.Σε ποια εβδομαδα εισαι κ ταλαιπωρεισαι τοσο;Μου εχουν πει οτι μολις κλεισεις τον 3ο μηνα συνηθως σταματανε ή μειωνονται καπως οι εμετοι.Υπομονη κ ελπιζω να σε βοηθησει καπως η γιατρος σου.

Eίμαι 6+3  και είναι εδώ και μια εβδομάδα που έχουν αρχίσει αναγούλες και 3 μέρες οι εμετοί!!Πήρα χθες την γιατρό γιατί δεν άντεχα άλλο και μου είπε να πάρω navatac!Πήρα ένα χάπι χθες το βραδυ και είμαι καλύτερα ακόμα και τώρα, έχω αναγούλες βεβαια αλλά όχι σε εκείνο το σημείο που ήμουν!ζωντάνεψα κοριτσια μου!!!![smilie=love7.gif] Σήμερα έχω και το ραντεβού να με δει και ευελπιστώ να ακούσουμε καρδούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η toulipa8 είπε:

Eίμαι 6+3  και είναι εδώ και μια εβδομάδα που έχουν αρχίσει αναγούλες και 3 μέρες οι εμετοί!!Πήρα χθες την γιατρό γιατί δεν άντεχα άλλο και μου είπε να πάρω navatac!Πήρα ένα χάπι χθες το βραδυ και είμαι καλύτερα ακόμα και τώρα, έχω αναγούλες βεβαια αλλά όχι σε εκείνο το σημείο που ήμουν!ζωντάνεψα κοριτσια μου!!!![smilie=love7.gif] Σήμερα έχω και το ραντεβού να με δει και ευελπιστώ να ακούσουμε καρδούλα!!

Μακάρι να το χες πάρει και νωρίτερα να μη ταλαιπωριοσουν τόσες μέρες..  άντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα θα περιμένουμε νέα σου!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!!! Τι κάνετε πως πάνε οι εγκυουλες ??? Άντε να παίρνει μπρος το φόρουμ μας και να ζωντανεύει!!!!  Και τα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα με ευχάριστα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην παρέα σας!

Είμαι 5 εβδομάδων έγκυος.

Χθες είδαμε τον σάκο σε υπέρηχο.

Από Τετάρτη όμως έχω καφέ αίμα. Λίγο, αλλά σήμερα το πρωί περισσότερο.

Ο γιατρός μου είπε ξεκούραση.

Έχει καμία παρόμοια εμπειρία?

Έχω αγχωθεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...