Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 428
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσι εσύ έχεις κανένα σύμπτωμα?

Σήμερα μπήκα 4 εβδομάδων..  κάτι πονακια που έρχονται και φεύγουν.. ευαίσθητες θηλές και 160 χοριακη.. Αύριο πάλι χοριακη.. έχω λίγο άγχος!!!! Εσύ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 3 εβδομάδες και 4 μέρες με 99 χοριακη! Και εγώ πονακια χαμηλά και τραβήγματα μόνο! Άντε ίσως να μυρίζω και λίγο καλύτερα! Την τρίτη πάω και εγώ ξανά για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ρε κορίτσια  δεν ξέρω ακόμα αν "ανήκω" στις μανούλες Σεπτεμβρίου ή στις μανούλες Οκτωβρίου! Είναι αρκετά εκνευριστικό! 

Όπως και να έχει, μην αγχώνεσαι @Olgamosh! Όλα καλά θα είναι και όλα καλά θα πάνε!!!! Εγώ έκανα μόνο 2 χοριακές μετα που είδαμε σάκο δεν με έβαλε να κάνω άλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Εγω ρε κορίτσια  δεν ξέρω ακόμα αν "ανήκω" στις μανούλες Σεπτεμβρίου ή στις μανούλες Οκτωβρίου! Είναι αρκετά εκνευριστικό! 

Όπως και να έχει, μην αγχώνεσαι @Olgamosh! Όλα καλά θα είναι και όλα καλά θα πάνε!!!! Εγώ έκανα μόνο 2 χοριακές μετα που είδαμε σάκο δεν με έβαλε να κάνω άλλη!

Εγώ πήγα χθες στο γιατρό αλλά δεν είδαμε τίποτα γιατί ήταν πολύ νωρίς..  Απλά πήγα να μου γράψει φάρμακα και εξετάσεις πιο πολύ.. σε 2 βδομάδες μου πε να ξανά πάω αν βγει καλή η χοριακη αύριο..  έγω είχα τελευταία περίοδο 8/1 και επαφή στις 19 και βγαίνει τον Οκτώβριο γύρω στις 14..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Olgamosh είπε:

Εγώ πήγα χθες στο γιατρό αλλά δεν είδαμε τίποτα γιατί ήταν πολύ νωρίς..  Απλά πήγα να μου γράψει φάρμακα και εξετάσεις πιο πολύ.. σε 2 βδομάδες μου πε να ξανά πάω αν βγει καλή η χοριακη αύριο..  έγω είχα τελευταία περίοδο 8/1 και επαφή στις 19 και βγαίνει τον Οκτώβριο γύρω στις 14..

Α πολύ καλα έκανες γιατί το φυλικό ειδικά είναι πολύ σημαντικο! Κι εμένα φυλλικο και σίδηρο μου έγραψε! Εξετάσεις προγεννητικές τις έιχα κάνει όλες τον Σεπτέμβριο οπότε απλά μου έγραψε κάτι λίγες! 1η φορά είχα πάει με χοριακή 311 και ούτε κι εμείς είδαμε κάτι! Μετά απο 1 εβδομάδα που ξαναπήγα είδαμε σάκους!

Τι να σου πω τώρα για την τεπ μου? Θα σε κουφάνω! ΤΕΠ έχω 2/12 (χαχαχαχα) και επαφές έιχα αρκετές με τελευταία την 2/1 (τεστ έκανα 7/1 και ήταν αρνητικό και μετά ξαναέκανα στις 18/1 και ήταν θετικό) άρα έκανα πάρα πολύ καθυστερημένη σύλλυψη και λόγο πολυκυστικών δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ακομα για το πότε ακριβως! Ισως διανύω την 6η εβδομαδα θα φανεί φαντάζομαι την άλλη εβδομάδα!!!

Μία υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Α πολύ καλα έκανες γιατί το φυλικό ειδικά είναι πολύ σημαντικο! Κι εμένα φυλλικο και σίδηρο μου έγραψε! Εξετάσεις προγεννητικές τις έιχα κάνει όλες τον Σεπτέμβριο οπότε απλά μου έγραψε κάτι λίγες! 1η φορά είχα πάει με χοριακή 311 και ούτε κι εμείς είδαμε κάτι! Μετά απο 1 εβδομάδα που ξαναπήγα είδαμε σάκους!

Τι να σου πω τώρα για την τεπ μου? Θα σε κουφάνω! ΤΕΠ έχω 2/12 (χαχαχαχα) και επαφές έιχα αρκετές με τελευταία την 2/1 (τεστ έκανα 7/1 και ήταν αρνητικό και μετά ξαναέκανα στις 18/1 και ήταν θετικό) άρα έκανα πάρα πολύ καθυστερημένη σύλλυψη και λόγο πολυκυστικών δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ακομα για το πότε ακριβως! Ισως διανύω την 5η ή 6η εβδομαδα θα φανεί φαντάζομαι την άλλη εβδομάδα!!!

Μία υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Χαχαχ μπερδεύτηκα!! Αλήθεια!! Χαχα!! Εύχομαι μια πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη.. να μαστε όλες καλά κοριτσάκια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα κάνει προγεννητικες το Δεκέμβρη παίρνω και εγώ φυλλικό και έχω πάλι τη τρίτη χοριακη και Πέμπτη γιατρό!πάμε γερά κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LadyP είπε:

Εγώ είχα κάνει προγεννητικες το Δεκέμβρη παίρνω και εγώ φυλλικό και έχω πάλι τη τρίτη χοριακη και Πέμπτη γιατρό!πάμε γερά κοριτσαρες

Πριν λίγο γύρισα από χοριακη και γω.. Πώς περνάνε οι ώρες τώρα οεο μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα?? Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα μην αγχώνεσαι καλέ ότι είναι να γίνει θα γίνει δυστυχώς τώρα δεν υπάρχει κάτι που μπορούμε να κάνουμε! Ο γιατρος το μόνο που μου είπε για τώρα είναι όχι στενά παντελόνια καλσόν και όχι στενά παπούτσια και μπότες για να μην γίνει κανένας θρόμβος κτλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Α πολύ καλα έκανες γιατί το φυλικό ειδικά είναι πολύ σημαντικο! Κι εμένα φυλλικο και σίδηρο μου έγραψε! Εξετάσεις προγεννητικές τις έιχα κάνει όλες τον Σεπτέμβριο οπότε απλά μου έγραψε κάτι λίγες! 1η φορά είχα πάει με χοριακή 311 και ούτε κι εμείς είδαμε κάτι! Μετά απο 1 εβδομάδα που ξαναπήγα είδαμε σάκους!

Τι να σου πω τώρα για την τεπ μου? Θα σε κουφάνω! ΤΕΠ έχω 2/12 (χαχαχαχα) και επαφές έιχα αρκετές με τελευταία την 2/1 (τεστ έκανα 7/1 και ήταν αρνητικό και μετά ξαναέκανα στις 18/1 και ήταν θετικό) άρα έκανα πάρα πολύ καθυστερημένη σύλλυψη και λόγο πολυκυστικών δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ακομα για το πότε ακριβως! Ισως διανύω την 6η εβδομαδα θα φανεί φαντάζομαι την άλλη εβδομάδα!!!

Μία υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Καλημέρα! Όντως μπέρδεμα αλλά δνε πειράζει ολα καλά έχεις μπεμπακι και αυτό μετράει! Όταν λες σάκους? Διδυμακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LadyP είπε:

Έλα μην αγχώνεσαι καλέ ότι είναι να γίνει θα γίνει δυστυχώς τώρα δεν υπάρχει κάτι που μπορούμε να κάνουμε! Ο γιατρος το μόνο που μου είπε για τώρα είναι όχι στενά παντελόνια καλσόν και όχι στενά παπούτσια και μπότες για να μην γίνει κανένας θρόμβος κτλ! 

Το ξέρω.. απλά το παλεύαμε 3 χρόνια.... Γι'αυτό έχω αγωνία..  Ναι ναι με κάτι φόρμες όλη μέρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Olgamosh είπε:

Το ξέρω.. απλά το παλεύαμε 3 χρόνια.... Γι'αυτό έχω αγωνία..  Ναι ναι με κάτι φόρμες όλη μέρα 😂

Αχ τυχερή εγώ δυστυχώς δνε μπορώ έχουμε dress code στη δουλειά ούτε αθλητικά ούτε ούτε φόρμες! Προσπαθώ να είμαι άνετη αλλά δεν είναι πάντα εφικτό! 3 χρόνια? Είχατε κάποιο θέμα η απλά έτυχε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Αχ τυχερή εγώ δυστυχώς δνε μπορώ έχουμε dress code στη δουλειά ούτε αθλητικά ούτε ούτε φόρμες! Προσπαθώ να είμαι άνετη αλλά δεν είναι πάντα εφικτό! 3 χρόνια? Είχατε κάποιο θέμα η απλά έτυχε?

Ήταν ο σύζυγός στην εντατική και μετα που βγήκε έπαιρνε πολλά φάρμακα κτλ και μας πίεζαν οι γιατροί γιατί τα φάρμακα ήταν πολύ δυνατά αλλά ευτυχώς μετά από όλο που περάσαμε είχαμε και κάτι θετικό έστω τώρα...❤🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Olgamosh είπε:

Ήταν ο σύζυγός στην εντατική και μετα που βγήκε έπαιρνε πολλά φάρμακα κτλ και μας πίεζαν οι γιατροί γιατί τα φάρμακα ήταν πολύ δυνατά αλλά ευτυχώς μετά από όλο που περάσαμε είχαμε και κάτι θετικό έστω τώρα...❤🥰

Ωχ κορίτσι ορίστε μια χαρά! Τώρα ανοίγεται ένα νέο κεφάλαιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LadyP είπε:

Ωχ κορίτσι ορίστε μια χαρά! Τώρα ανοίγεται ένα νέο κεφάλαιο! 

Nαι ναι δόξα το Θεό!! Όπως καταλαβαίνεις γιαυτο είναι πολύ σημαντικό να χουμε ένα ευχάριστο αποτέλεσμα σήμερα..  να πάρει λίγο χαρά το σπίτι μας.. 🥰❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλά νέα! Εγώ περιμένω την σημερινή χοριακη! Είμαι 4Ε ( νομίζω)! 

Καλά αποτελέσματα αγάπη!! Και γω περιμένω τη δεύτερη χοριακη σήμερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλά νέα! Εγώ περιμένω την σημερινή χοριακη! Είμαι 4Ε ( νομίζω)! 

Γεια σου!!! Καλά αποτελέσματα!!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olgamosh είπε:

Καλά αποτελέσματα αγάπη!! Και γω περιμένω τη δεύτερη χοριακη σήμερα!! 

Κορίτσι μου, μετά από  κάθε μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο! Μια χαρά θα σου πάνε όλα! Το αξίζετε μετα από τα δύσκολα που περάσατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Γεια σου!!! Καλά αποτελέσματα!!!!!

Κορίτσι μου, μετά από  κάθε μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο! Μια χαρά θα σου πάνε όλα! Το αξίζετε μετα από τα δύσκολα που περάσατε!

Από 120 Πήγε 826... 🥰🥰🥰🥰❤❤❤ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. να μαστε όλοι καλά..  τίποτα άλλο.. σαν την υγεία τίποτα άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Olgamosh είπε:

Από 120 Πήγε 826... 🥰🥰🥰🥰❤❤❤ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. να μαστε όλοι καλά..  τίποτα άλλο.. σαν την υγεία τίποτα άλλο..

Αντε!!! Υπέροχα!!!! Μπράβο!!!! Όταν ξαναπας για υπερήχο θα δεις σάκο σίγουρα!!!!! Υγεία πάνω απ όλα!!!!

Κι εγώ πήγα ενδοκρινολόγο σήμερα και μου έγραψ εξετάσεις! Πρέπει να παρακολουθούμε το ζάχαρο και τον θυρεοειδή! Και σωστή διατρφή (είχα ξεκινήσει ήδη δηλαδή) γιατί έχω μερικά κιλάκια παραπάνω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...