Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου είπα να σας στείλω τη θέα από το μπαλκόνι μου μπας και έρθετε για καφέ τελικά..χιχιχιχιχι..εγώ μια η ώρα έχω ραντεβού στην ενδοκρινολόγο να πάρω το μηχάνημα να τρυπάω τα δαχτυλακια μου..θα άπω και στα καφενεία με τους παππούδες κάθε πρωί να λέμε πόσο ζάχαρο έχουμε χαχαχαχαχαχα...μόνο θετικά τεστακια κοριτσάκια μουυυυυ.. @misofeggaro

IMG_20200203_094839.jpg

Τι υπέροχη θέα! Κρίμα να είμαστε τόσο μακρυά! Δες το θετικά! Στο καφενείο θα αποκτήσεις καινούργιους φίλους😄. Θα παίζεται και καμιά μπιρίμπα! Πάντως δεν είναι τίποτα το τσίμπημα... ούτε που θα το καταλαβαίνεις! Εκτός κι αν είσαι λιγοψυχη σαν κι εμένα...που και κουνούπι να με περπατήσει θα πονέσω🥺😆😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι υπέροχη θέα! Κρίμα να είμαστε τόσο μακρυά! Δες το θετικά! Στο καφενείο θα αποκτήσεις καινούργιους φίλους😄. Θα παίζεται και καμιά μπιρίμπα! Πάντως δεν είναι τίποτα το τσίμπημα... ούτε που θα το καταλαβαίνεις! Εκτός κι αν είσαι λιγοψυχη σαν κι εμένα...που και κουνούπι να με περπατήσει θα πονέσω🥺😆😘🥰

Χαχαχαχαχαχχα έτσι το βλέπω κορίτσι μου είμαι και άσσος στην μπιρίμπα όποτε θα με καλοδεχτουν μόνο που δεν θα μπορώ να πίνω ρακές αλλά δεν πειράζει χαχαχαχαχαχ..δεν είμαι καθόλου λιγοψυχη η αλήθεια είναι αντέχω πολύ τον πόνο μην ξεχνάς κάνω και αντιπηκτική κάθε μέρα στην κοιλιά όποτε θα μου φανεί παιχνιδάκι το δάχτυλο..

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μα τι υπέροχη θέα είναι αυτή!!!! Να πω ότι δεν ζηλεύω; Ψέματα θα πω.....

Κορίτσι μου ήμουν τυχερή εμενα στην πόλη μέσα παλιότερα αλλά τώρα δεν αλλάζω με τίποτα το χωριό.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου είπα να σας στείλω τη θέα από το μπαλκόνι μου μπας και έρθετε για καφέ τελικά..χιχιχιχιχι..εγώ μια η ώρα έχω ραντεβού στην ενδοκρινολόγο να πάρω το μηχάνημα να τρυπάω τα δαχτυλακια μου..θα άπω και στα καφενεία με τους παππούδες κάθε πρωί να λέμε πόσο ζάχαρο έχουμε χαχαχαχαχαχα...μόνο θετικά τεστακια κοριτσάκια μουυυυυ.. @misofeggaro

IMG_20200203_094839.jpg

Καλημέρα!!! τι ωραία θέα........αν ξυπνάς το πρωί κ να βλέπεις αυτό μπροστά σου!!! αλλά κ εγώ έχω ωραία θέα... πολυκατοικίες!! χαχαχαχ..

Άντε στους παππούδες τώρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου είπα να σας στείλω τη θέα από το μπαλκόνι μου μπας και έρθετε για καφέ τελικά..χιχιχιχιχι..εγώ μια η ώρα έχω ραντεβού στην ενδοκρινολόγο να πάρω το μηχάνημα να τρυπάω τα δαχτυλακια μου..θα άπω και στα καφενεία με τους παππούδες κάθε πρωί να λέμε πόσο ζάχαρο έχουμε χαχαχαχαχαχα...μόνο θετικά τεστακια κοριτσάκια μουυυυυ.. @misofeggaro

IMG_20200203_094839.jpg

Καλημέρα!!!!

Τι τέλεια θεα ειναι αυτη;;;;;;!!!!!

  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς προσπαθούμε ήδη 3 χρόνια αλλά μας παιδεύει ακόμα... Βέβαια έχουμε διάφορα προβλήματα οπότε οι προσπάθειες πλέον είναι υποβοηθούμενες. 

Περιμένω περίοδο στις 6/2 αλλά ελπίζω τόσο πολύ να μην έρθει αυτή τη φορά! Εν τω μεταξύ παίρνω utrogestan οπότε έχω δέκατα, πρησμένο στήθος κι άλλα διάφορα και δε μπορώ να "ψάξω" για συμπτώματα να πάρω λίγη ελπίδα!

Συγχαρητήρια στα τόσα θετικά, το 2020 είναι πολύ γουρλίδικο, ελπίζω να είναι και για εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! @Frogel μας πέθανες με τη θέα! Εγώ έκανα το πρωί πάλι home test και δυστυχώς μου φάνηκε πιο άχνη η γραμμή...ίσως ήμουν αγουροξυπνημενη? Τεσπά έκανα το πρωί χοριακη και περιμένω γύρω στις 2 για τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @Frogel μας πέθανες με τη θέα! Εγώ έκανα το πρωί πάλι home test και δυστυχώς μου φάνηκε πιο άχνη η γραμμή...ίσως ήμουν αγουροξυπνημενη? Τεσπά έκανα το πρωί χοριακη και περιμένω γύρω στις 2 για τα αποτελέσματα.

Άσε τα τεστ καλέ αφού έκανες και βγήκε γραμμή Τώρα θα δεις τη χοριακή.... Άσε που είναι και νωρίς οπότε μην περιμένεις κανένα τεράστιο νούμερο... Λοιπόν άντε περιμένουμε τα νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
@Frogel δεν παίζεις δίκαια... Θα σου ανεβάζω τουρτίτσες, να δω θα σου αρέσει;;; :P

εγώ πάντως στην εγκυμοσύνη τίποτα δεν λιγουρεύτηκα, ίσα ίσα όλα μου μύριζαν, ειχα διαρκως αναγούλες και δυσκολευόμουν να χωνέψω οπότε έκανα και εμετούς. 
@LadyP περιμένουμε την χοριακούλα σου, εύχομαι τριψήφιο νούμερο! 
@Kukki αντε αντε να μην σου έρθει ούτε εσένα... 

 

Εγώ ακόμα περιμένω... 14 μέρες από την ωορρηξία οπότε που θα πάει, θα κατέβει... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
@Frogel δεν παίζεις δίκαια... Θα σου ανεβάζω τουρτίτσες, να δω θα σου αρέσει;;; :P

εγώ πάντως στην εγκυμοσύνη τίποτα δεν λιγουρεύτηκα, ίσα ίσα όλα μου μύριζαν, ειχα διαρκως αναγούλες και δυσκολευόμουν να χωνέψω οπότε έκανα και εμετούς. 
@LadyP περιμένουμε την χοριακούλα σου, εύχομαι τριψήφιο νούμερο! 
@Kukki αντε αντε να μην σου έρθει ούτε εσένα... 

 

Εγώ ακόμα περιμένω... 14 μέρες από την ωορρηξία οπότε που θα πάει, θα κατέβει... 

 

Είπαμε μπορεί να μη περιμένεις!!! Καλημέρα λαλαλαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
@Frogel δεν παίζεις δίκαια... Θα σου ανεβάζω τουρτίτσες, να δω θα σου αρέσει;;; :P

εγώ πάντως στην εγκυμοσύνη τίποτα δεν λιγουρεύτηκα, ίσα ίσα όλα μου μύριζαν, ειχα διαρκως αναγούλες και δυσκολευόμουν να χωνέψω οπότε έκανα και εμετούς. 
@LadyP περιμένουμε την χοριακούλα σου, εύχομαι τριψήφιο νούμερο! 
@Kukki αντε αντε να μην σου έρθει ούτε εσένα... 

 

Εγώ ακόμα περιμένω... 14 μέρες από την ωορρηξία οπότε που θα πάει, θα κατέβει... 

 

Χαχαχαχχαχααχχαχαχαχα έχεις δίκιο κορίτσι μου εγώ για καλό το κάνα πάντως..:) κάτσε εσύ περίμενε μπορεί και να μην έρθει..κι αν δεν έρθει ανέβασε ένα γαλακτομπούρεκο να το γιορτάσουμε στο φόρουμ..χαχαχαχαχ..

@ioannastr Ιωάννα μου αύριο καφενείο που θα έχω το γκατζετακι μου αν πάω χωρίς αυτό θα μου κάνουν μπουκινγκ

@LadyPμην ακούω χαζά όλα μια χαρά είναι θα δεις τη χοριακη σου και θα σταματήσεις να σκέφτεσαι γραμμουλες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ @Frogel μου τι θεααααααα τυχερή η πριγκίπισσα σου και για την μαμά που θα έχει αλλά και για το μέρος που θα μεγαλώσει :-) , misofeggaro μου πως είσαι;;; Εγώ ακόμα τίποτα,το πρωί όμως ξύπνησα με ένα στομάχι χαλιαααααααα  , ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα!!! Ίσως να έρχεται και με παιδευει το στομάχι μου 🤷‍♀️ @LadyP περιμένουμε νούμερο τεράστιοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Είπαμε μπορεί να μη περιμένεις!!! Καλημέρα λαλαλαλα

ναι ναι λαλαλαλα σίγουρα.... αλλά πόσο αργά να έγινε η σύλληψη;; πόσο να έζησε το σπερμα;;; 
ούτε που άλλαξε χρώμα η γραμμή χθες... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ @Frogel μου τι θεααααααα τυχερή η πριγκίπισσα σου και για την μαμά που θα έχει αλλά και για το μέρος που θα μεγαλώσει :-) , misofeggaro μου πως είσαι;;; Εγώ ακόμα τίποτα,το πρωί όμως ξύπνησα με ένα στομάχι χαλιαααααααα  , ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα!!! Ίσως να έρχεται και με παιδευει το στομάχι μου 🤷‍♀️ @LadyP περιμένουμε νούμερο τεράστιοοοο

Σευχαριστω ρε φιλενάδα για τα τέλεια λόγια σου..δεν μου λες δεν κάνεις κάνα τεστ έτσι για τα μάτια του κόσμου ρε αδερφέ??κι εσύ φεγγαράκι δεν έκανες άλλο σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

ναι ναι λαλαλαλα σίγουρα.... αλλά πόσο αργά να έγινε η σύλληψη;; πόσο να έζησε το σπερμα;;; 
ούτε που άλλαξε χρώμα η γραμμή χθες... 
 

Καλά και εγώ αν δεν το έψαχνα σε όλα τα φώτα του σπιτιού δεν θα το έβλεπα. Επίσης μπορεί το σπέρμα σας να είναι κομάντο! Ακόμα ελπίζουμε λεμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα κι εγώ ένα τεστάκι χτες το βράδυ, βγήκε αρνητικό αλλά πιστεύω με ένα απλό τεστ 3-4 μέρες πριν την περίοδο ήταν αναμενόμενο το αρνητικό... ή τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω 😅

Τώρα θα κρατηθώ ως την Πέμπτη το πρωί που μου έχει πει ο γυναικολόγος και ελπίζω να τελειώσουν εκεί τα βάσανα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα κοριτσακια μου!Μα τι χαρα με τοσα θετικα στο πινακακι μας,ετσι ετσι να παει ολος ο μηνας 😁 

@Frogel κοριτσαρα μου ζηλευω τη θεα σου ειμαστε κ στο ιδιο νησι αλλα εγω μενω μεσα στην πολη.Πες που εισαι κ πεταγομαι για καφεδακι ❤ 

Τσουπρες μου @Αννια27 και @misofeggaro τι τσαλιμια σας κανει η σιχαμενη;Εκτος αν ειναι μπεμπεκια κ μας κρυβονται...Με το γιατρο σας μιλησατε;Καντε κ καμια χοριακουλα λαλαλα

Σημερα μας εφεραν το τζακι μας κοριτσια μου κ χαρηκα παρα πολυ!Ε αφου δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα για νινι ας χαιρομαι για το σπιτακι που ανακαινιζουμε τουλαχιστον!

Πολλα φιλια σε ολες κ καλως ορισαν τα νεα κοριτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Έκανα κι εγώ ένα τεστάκι χτες το βράδυ, βγήκε αρνητικό αλλά πιστεύω με ένα απλό τεστ 3-4 μέρες πριν την περίοδο ήταν αναμενόμενο το αρνητικό... ή τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω 😅

Τώρα θα κρατηθώ ως την Πέμπτη το πρωί που μου έχει πει ο γυναικολόγος και ελπίζω να τελειώσουν εκεί τα βάσανα 🤞

Νωρίς το έκανες κορίτσι μου! Και βράδυ κιόλας! Καλύτερα περίμενε μέχρι την Πέμπτη! Εμείς πάντως μαζί  περιμένουμε αλλά εγώ δυστυχώς έχω ήδη πονακια άρα πλησιάζει η άτιμη! Μακάρι να είσαι έγκυος και η Πέμπτη αυτή να είναι μια από τις ομορφότερες ημέρες της ζωής σου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η st3llina είπε:

Γεια σας κ απο μενα κοριτσακια μου!Μα τι χαρα με τοσα θετικα στο πινακακι μας,ετσι ετσι να παει ολος ο μηνας 😁 

@Frogel κοριτσαρα μου ζηλευω τη θεα σου ειμαστε κ στο ιδιο νησι αλλα εγω μενω μεσα στην πολη.Πες που εισαι κ πεταγομαι για καφεδακι ❤ 

Τσουπρες μου @Αννια27 και @misofeggaro τι τσαλιμια σας κανει η σιχαμενη;Εκτος αν ειναι μπεμπεκια κ μας κρυβονται...Με το γιατρο σας μιλησατε;Καντε κ καμια χοριακουλα λαλαλα

Σημερα μας εφεραν το τζακι μας κοριτσια μου κ χαρηκα παρα πολυ!Ε αφου δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα για νινι ας χαιρομαι για το σπιτακι που ανακαινιζουμε τουλαχιστον!

Πολλα φιλια σε ολες κ καλως ορισαν τα νεα κοριτσια! 

Στην Αμμουδάρα του Αγίου είμαι κορίτσι μου έλα για καλοκαιρινό καφέ τώρα που έχει ωραίο καιρο ΚΙΑ όταν ξαναχειμωνιασει θα έρθω να πιούμε κρασι στο τζάκι χιχιχιχιχι..Ηράκλειο είσαι ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Γεια σας κ απο μενα κοριτσακια μου!Μα τι χαρα με τοσα θετικα στο πινακακι μας,ετσι ετσι να παει ολος ο μηνας 😁 

@Frogel κοριτσαρα μου ζηλευω τη θεα σου ειμαστε κ στο ιδιο νησι αλλα εγω μενω μεσα στην πολη.Πες που εισαι κ πεταγομαι για καφεδακι ❤ 

Τσουπρες μου @Αννια27 και @misofeggaro τι τσαλιμια σας κανει η σιχαμενη;Εκτος αν ειναι μπεμπεκια κ μας κρυβονται...Με το γιατρο σας μιλησατε;Καντε κ καμια χοριακουλα λαλαλα

Σημερα μας εφεραν το τζακι μας κοριτσια μου κ χαρηκα παρα πολυ!Ε αφου δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα για νινι ας χαιρομαι για το σπιτακι που ανακαινιζουμε τουλαχιστον!

Πολλα φιλια σε ολες κ καλως ορισαν τα νεα κοριτσια! 

Έχουμε πολλά κορίτσια από Κρήτη τελικά; Α! Μου φαίνεται θα οργανώσω μια εκδρομουλα το καλοκαίρι!

Βασικά θα πάρω σβαρνα την Ελλάδα! Τόσα κορίτσι γνώρισα εδώ μέσα να μην τα δω κι από κοντά! Τώρα που το σκέφτομαι έτσι είχα κάνει και πριν πιάσω τον γιοκα μου! Ωραία βρήκα και δικαιολογία τώρα! Θα παω στον αντρουλη μου και θα του πω....αν θες άλλο παιδί πρέπει με πας ένα μικρό ταξιδακι, όχι πολύ κανένα μήνα, να ξεχαστω! Θα πάρω κι ένα λυπημένο ύφος!🥺Ε δεν νομίζω να αρνηθεί!😄

Υ.Γ. Πάντως αν αρνηθεί σας θέλω μάρτυρες στο δικαστήριο! Ε μην με περάσουν και για παράλογη!😆😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Στην Αμμουδάρα του Αγίου είμαι κορίτσι μου έλα για καλοκαιρινό καφέ τώρα που έχει ωραίο καιρο ΚΙΑ όταν ξαναχειμωνιασει θα έρθω να πιούμε κρασι στο τζάκι χιχιχιχιχι..Ηράκλειο είσαι ε??

Ναι Ηρακλειο ειμαι μου τελειωσαν κ οι καρδουλες κ θυμωσα  τωρα χαχα.Φυσικα κ σε περιμενω να χουχουλιασουμε στο τζακι,θα εχεις κ το κοριτσακι μας κ θα ειναι τελεια φιλη μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχουμε πολλά κορίτσια από Κρήτη τελικά; Α! Μου φαίνεται θα οργανώσω μια εκδρομουλα το καλοκαίρι!

Βασικά θα πάρω σβαρνα την Ελλάδα! Τόσα κορίτσι γνώρισα εδώ μέσα να μην τα δω κι από κοντά! Τώρα που το σκέφτομαι έτσι είχα κάνει και πριν πιάσω τον γιοκα μου! Ωραία βρήκα και δικαιολογία τώρα! Θα παω στον αντρουλη μου και θα του πω....αν θες άλλο παιδί πρέπει με πας ένα μικρό ταξιδακι, όχι πολύ κανένα μήνα, να ξεχαστω! Θα πάρω κι ένα λυπημένο ύφος!🥺Ε δεν νομίζω να αρνηθεί!😄

Υ.Γ. Πάντως αν αρνηθεί σας θέλω μάρτυρες στο δικαστήριο! Ε μην με περάσουν και για παράλογη!😆😁

Ελα κουκλα μου σε περιμενουμε!!!Να ξερεις οτι εχουμε ωραιες φαγηταρες εδω κ καποια,κιλακια θα τα παρεις...Μην πεις οτι δε στο ειπα 😂😂 

Δε νομιζω να σου αρνηθει ο αντρας σου,πες του για τα κοψιδια κ θα φυγετε...χθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ναι Ηρακλειο ειμαι μου τελειωσαν κ οι καρδουλες κ θυμωσα  τωρα χαχα.Φυσικα κ σε περιμενω να χουχουλιασουμε στο τζακι,θα εχεις κ το κοριτσακι μας κ θα ειναι τελεια φιλη μου ❤

Έρχομαι τη Πέμπτη εγώ! Για 3μερες! Τι ωραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ελα κουκλα μου σε περιμενουμε!!!Να ξερεις οτι εχουμε ωραιες φαγηταρες εδω κ καποια,κιλακια θα τα παρεις...Μην πεις οτι δε στο ειπα 😂😂 

Δε νομιζω να σου αρνηθει ο αντρας σου,πες του για τα κοψιδια κ θα φυγετε...χθες!

Τώρα βρήκες τό αδύνατο σημείο μας! Δεν λέμε ποτέ όχι στο καλό φαγητό! Άρα κανένα μήνα πριν έρθω θα πλακωθω στα μαρούλια και στα λάχανα να χάσω μερικά κιλακια να μην έχω και τύψεις βρε αδερφέ!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νωρίς το έκανες κορίτσι μου! Και βράδυ κιόλας! Καλύτερα περίμενε μέχρι την Πέμπτη! Εμείς πάντως μαζί  περιμένουμε αλλά εγώ δυστυχώς έχω ήδη πονακια άρα πλησιάζει η άτιμη! Μακάρι να είσαι έγκυος και η Πέμπτη αυτή να είναι μια από τις ομορφότερες ημέρες της ζωής σου!😘

Ναι το έκανα νωρίς γιατί διάβαζα για όλα τα θετικά και πήρα μια νότα αισιοδοξίας και δεν κρατήθηκα...

Να σου πω εγώ επειδή εδώ και 3 χρόνια σε κάθε περίοδο είμαι "κατα φαντασίαν έγκυος" αποφάσισα να μην ψάχνω συμπτώματα και τέτοια γιατί θα τρελαθώ! Άσε που τώρα λόγω utrogestan τα έχω όλα (δέκατα, πονοκεφάλους, ανακατωσούρες, υγρά, υπνηλία, στήθος τούμπανο και δε συμμαζεύεται)

Μακάρι ρε κορίτσι, μακάρι και για σένα και για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Αν θέλετε μπορείτε να βάλετε κ εμένα...να γίνουμε πιο πολλές..

Είσαι εγκυουλα κορίτσακι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...