Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Βγήκε αμέσως έτσι;;; Η μετά από ώρα;;

Στα 3 λεπτά το κοίταξα και ήταν έτσι. Μου μπήκε η ιδέα χτες που είχα πολλά τραβήγματα από τα αριστερά ότι κάτι γίνεται. Τώρα δεν ξέρω πραγματικά παίζει με τα μάτια μου αυτό το τεστακι. Μάλλον χοριακη αύριο στις 3 μέρες πριν και τότε θα σας πω αν είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Δεν ξέρω κορίτσια μου πολυυυυυ αχνό για να είμαι αληθινό. 

IMG_20200202_132112.jpg

Έκανα το ίδιο τεστ πέντε μέρες πριν την περίοδο και ήταν ακριβώς έτσι και τώρα είμαι στον τέταρτο..είσαι εγκυοοοος τελοοοος..:) δεν θα μπορούσε να είναι πιο έντονη η γραμμή γιατί είναι χαμηλή η χοριακη σου ακόμα..κάνε και αύριο πρωί ένα και θα δεις ότι θα έχει ήδη σκουρυνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ θα τις πίνω και εσύ θα με κοιτάς 😉 χιχιχι έχουμε και μια πριγκίπισσα να προσέξουμε :-) σε φιλώ γλυκά στην κοιλίτσα :-)

Θα πίνω χωρίς αλκοόλ εγώ..κάναμε και σαρδελιτσα στο φούρνο σήμερα ότι πρέπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έκανα το ίδιο τεστ πέντε μέρες πριν την περίοδο και ήταν ακριβώς έτσι και τώρα είμαι στον τέταρτο..είσαι εγκυοοοος τελοοοος..:) δεν θα μπορούσε να είναι πιο έντονη η γραμμή γιατί είναι χαμηλή η χοριακη σου ακόμα..κάνε και αύριο πρωί ένα και θα δεις ότι θα έχει ήδη σκουρυνει..

Μωρέ λες? Η αλήθεια είναι ότι και ο αντρουλης είδε κάτι αλλά δεν είναι σίγουρος. Τώρα καθόμαστε σα βλαμενα χωρίς να ξέρουμε είναι δεν είναι? Θα πάω αύριο το πρωί για χοριακη και θα κάνω και το τεστακι πριν τη χοριακη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Μωρέ λες? Η αλήθεια είναι ότι και ο αντρουλης είδε κάτι αλλά δεν είναι σίγουρος. Τώρα καθόμαστε σα βλαμενα χωρίς να ξέρουμε είναι δεν είναι? Θα πάω αύριο το πρωί για χοριακη και θα κάνω και το τεστακι πριν τη χοριακη .

Χαχαχαχα κορίτσακι μου με έκανες και γέλασε ,όπως είπε και η frogel μας είσαι πάει και τελείωσε !!!! Μόλις ανεβάσω πινακακι σε έχω με ένα τεράστιο θετικοοοο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Θα πίνω χωρίς αλκοόλ εγώ..κάναμε και σαρδελιτσα στο φούρνο σήμερα ότι πρέπει..

Πω πω πωωωωω αυτά είναι έρχομαι σε 2 ώρες με το αεροπλάνο είμαι εκεί 😉 χιχιχι εάν και τρέμω τα αεροπλάνα αλλά τι να σε κάνω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα κορίτσακι μου με έκανες και γέλασε ,όπως είπε και η frogel μας είσαι πάει και τελείωσε !!!! Μόλις ανεβάσω πινακακι σε έχω με ένα τεράστιο θετικοοοο :-)

😂😂 Μωρέ εσύ ανέβασε το αλλά μη το αλλάζεις μετά! Αν δεν δω κάτι πιο καθαρό δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Μωρέ λες? Η αλήθεια είναι ότι και ο αντρουλης είδε κάτι αλλά δεν είναι σίγουρος. Τώρα καθόμαστε σα βλαμενα χωρίς να ξέρουμε είναι δεν είναι? Θα πάω αύριο το πρωί για χοριακη και θα κάνω και το τεστακι πριν τη χοριακη .

εγώ από τον υπολογιστή μια χαρά την βλέπω... είσαι έγγυος λέμεεεεεε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LadyP είπε:

😂😂 Μωρέ εσύ ανέβασε το αλλά μη το αλλάζεις μετά! Αν δεν δω κάτι πιο καθαρό δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω! 

μα δε μας νοιάζει αν ειναι καθαρό ή όχι.. έστω κ αχνό θετικό!!!!!! αύριο το πρωί θα είναι πιο έντονο κάνε να δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

μα δε μας νοιάζει αν ειναι καθαρό ή όχι.. έστω κ αχνό θετικό!!!!!! αύριο το πρωί θα είναι πιο έντονο κάνε να δεις...

Αχ θα κάνω θα κάνω ! Όλα μαζί θα τα βουτήξω μέσα 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LadyP είπε:

Αχ θα κάνω θα κάνω ! Όλα μαζί θα τα βουτήξω μέσα 😂😂😂😂😂

Χαχαχαχα δεν το αλλάζω γιατί ΕΙΣΑΙΙΙΙΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεε θα τρελαθω,αργησα λιγο να μπω κ εγινε χαμουλης... @LadyP συγχαρητηριααααα με το καλο κοριτσακι μου εισαι εγκυουλα,πιστεψε το,τραγουδησε το,ζηστο!!!Κανε κ μια χοριακη αυριο για επιβεβαιωση κ ολα θα πανε καλα!!!Εκανες ποδαρικο στο πινακακι μας 😁😁

@misofeggaro  οσο δε σου ερχεται η σιχαμενη ολα μπορουν να συμβουν...Το αρνητικο τεστ δε μου λεει κατι και η κουμπαρα μου αρνητικο τεστ ειχε κ ηταν εγκυος τελικα!Αλλα κ να μην εισαι θα σου ερθει συντομα κοριτσαρα μου,εχω φιλινγκ 😊. Λιγο το καρναβαλι,λιγο τα παϊδακια,πολυ θελει νομιζεις;

@lactaki  μου καλη αρχη με το γιατρο στην Αθηνα,εισαι φουλ προετοιμασμενη που δε θα εχει τι αλλο να σου δωσει να κανεις!

Εδω στην Κρητη ειναι σαν ανοιξη σημερα κοριτσια μου κ απο το πρωι καταπιανομαστε με το σπιτι που ανακαινιζουμε...ανυπομονω αν κ εχουμε αρκετη δουλεια ακομη.

Εγω 31η μερα του κυκλου,η εφαρμογη λεει οτι θα αδιαθετησω σε 5 μερες κ το βυζι τουμπανο 😂😂😂.Αντε να μου ερθει να ηρεμησω κ να δοκιμασω τον επομενο μηνα μπας και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλο μήνα σε όλες και εύχομαι να γεμισουμε με θετικα τεστακια το πινακακι μας! Ο τιτλος φοβερός!!! Πολυ γελιο! Δυστηχως δεν μπαινω πολυ συχνα πλεον λογω ελλειψης χρονου... Ποτε γεμισατε με τοσα σχολια το θεμα??? Δεν σας προλαβαινω!!! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλο μήνα σε όλες και εύχομαι να γεμισουμε με θετικα τεστακια το πινακακι μας! Ο τιτλος φοβερός!!! Πολυ γελιο! Δυστηχως δεν μπαινω πολυ συχνα πλεον λογω ελλειψης χρονου... Ποτε γεμισατε με τοσα σχολια το θεμα??? Δεν σας προλαβαινω!!! :P 

Χαχα δεν πειράζει κορίτσακι μου μείνε έγκυος εσύ και μας το στέλνεις οπότε μπορείς 😉 στείλε μου και ημερομηνία οπότε μπορείς κορίτσι μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια να έχουμε καλό μήνα με υγεία πάνω από όλα μόλις έκανα ένα τεστ της clearblue με καθυστέρηση 1 μέρα βασικά περίμενα ή 30 ή 31 Γενάρη περίοδο σας παρακαλώ βοηθήστε με είναι θετικό ??θα τρελαθώ !

IMG_20200202_151246.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

Γεια σας κορίτσια να έχουμε καλό μήνα με υγεία πάνω από όλα μόλις έκανα ένα τεστ της clearblue με καθυστέρηση 1 μέρα βασικά περίμενα ή 30 ή 31 Γενάρη περίοδο σας παρακαλώ βοηθήστε με είναι θετικό ??θα τρελαθώ !

IMG_20200202_151246.jpg

Θετικοτατο ειναι κοριτσι μου!!!Με το καλο 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσια μου καλά. Βλέπω γραμμές ? Παρανοω? Η φωτό είναι και πειραγμενη για μεγαλύτερη αντίθεση. Αύριο με βλέπω για χοριακη. 4 μέρες σήμερα πριν τη περίοδο.

IMG_20200202_131025.jpg

Κι εγώ μια χαρά τις βλέπω τις γραμμές κορίτσι μου!😃😃😃😃. Αύριο χοριακη να βεβαιωθουμε! Άντε να πάρει φωτιά κι ο Φλεβάρης!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Δεν ξέρω κορίτσια μου πολυυυυυ αχνό για να είμαι αληθινό. 

IMG_20200202_132112.jpg

Και το δικό μου έτσι ήταν και ήμουν έγκυος! Φαντάσου ότι εγώ ( αν θυμάμαι καλα)είχα και μια ημέρα καθυστέρηση. Πάντως δεν ήταν νωρίτερα. Μετά πήγα πήρα από φαρμακείο κι εκείνο έδειξε ξεκάθαρα ( και το είχα κάνει και απόγευμα)!💗💗💗💗. Εγώ λέω ότι είσαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ μια χαρά τις βλέπω τις γραμμές κορίτσι μου!😃😃😃😃. Αύριο χοριακη να βεβαιωθουμε! Άντε να πάρει φωτιά κι ο Φλεβάρης!🥰

Άντε άντε δεν κάνεις και εσύ κανένα? Άργησες😂😂😂. Σε ευχαριστώ πολύ! Άντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι ωραία θετικά τεστακια είναι αυτά; Εύχομαι να είχα το μόνο αρνητικό του θέματος αυτού! 

Αλλαααα θα το πετύχω και εγώ, που θα μου πάει;;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Βρε τι ωραία θετικά τεστακια είναι αυτά; Εύχομαι να είχα το μόνο αρνητικό του θέματος αυτού! 

Αλλαααα θα το πετύχω και εγώ, που θα μου πάει;;; 

 

Θα τα πετυχεις κοριτσακι μου,ολες θα το πετυχουμε!Μεσα στο 2020 θα μεινουμε ολες,θα το δεις! Εγω ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Βρε τι ωραία θετικά τεστακια είναι αυτά; Εύχομαι να είχα το μόνο αρνητικό του θέματος αυτού! 

Αλλαααα θα το πετύχω και εγώ, που θα μου πάει;;; 

 

Είμαι και εγώ άλλη μια με αρνητικό!!

Μαζι θα δούμε τις δυο γραμμουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Βρε τι ωραία θετικά τεστακια είναι αυτά; Εύχομαι να είχα το μόνο αρνητικό του θέματος αυτού! 

Αλλαααα θα το πετύχω και εγώ, που θα μου πάει;;; 

 

Εσύ κυρία μου  δεν έχεις περίοδο! Να περιμένεις λίγο ακόμα! Μη πέφτεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσουδες έκανα και predictor early δεν άντεξα! Τώρα σαν χάρηκα λίγο! Πρέπει να κόψω το τσιγάρο!!!!

IMG_20200202_171134.jpg

Για αυτό γράφτηκα στο φόρουμ για να χαίρομαι που βλέπω άλλες γυναίκες να μένουν εγκυουλες και να παίρνω θετική ενέργεια!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι τα καλύτερα σου εύχομαι...και από δω και πέρα περιμένουμε συναισθήματα και τα πρώτα συμπτώματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...