Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Λοιπον κοριτσια μ.. πηρα τη γιατρο μ στη πατρα τηλ. Κ της ειπα οτι εχω λιγα καφε κ μ ειπε να μεινω κρεβατι να μη κουράζομαι αρα παιρνω αναρρωτικη απο τη δουλεια, να παρω προηεστερονη αν μπορεσω απο τν γιατρο εδω. Να κανω αυριο κιολασ αν μπορω χοριακη κ τεταρτη  . Κ οπως σας ειπα να μην κουράζομαι.. 

Τέλεια άκου τ γιατρό σου 💗💗

Αναρρωτική πώς θα πάρεις;; Σε ρωτάω γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλεια άκου τ γιατρό σου 💗💗

Αναρρωτική πώς θα πάρεις;; Σε ρωτάω γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα

Αναγκαστικα το ειπα  στη μανατζερ μ. Οτι ειμαι  εγκυος. Στν nhs εφοσον ειναι pregnancy related reason ειπα δε μπορω μ ερθω μ ειπε ο γιατροσ αυτό κ δεν χρειαζομαι χαρτι ετσι κ αλλιως θα παρω 1 βδομαδα  εχω 2 βδομαδες αδεια μετα (αν κ θα παμε λονδινο στις 28 εως 1) κ βλεπω. Βεβαια αν πεις οτι ειναι για εγκυμοσθνη δε σε κανουν escalate stages και μαλακιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:6/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

 

ioannastr: 08/3

Kostef: 12/02

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

@lactaki

Ήρθε επιτέλους η περίοδος!! Πρώτη φορά χαίρομαι που ήρθε! Τώρα (δεν) περιμένω 14/3 και ο Θεός βοηθός! Παράγγειλα προχθές βιταμίνες μήπως βοηθήσουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους η περίοδος!! Πρώτη φορά χαίρομαι που ήρθε! Τώρα (δεν) περιμένω 14/3 και ο Θεός βοηθός! Παράγγειλα προχθές βιταμίνες μήπως βοηθήσουν.... 

Χαχα γιατί χαιρεσαι βρε;;

Ποιες βιταμίνες πήρες; 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αναγκαστικα το ειπα  στη μανατζερ μ. Οτι ειμαι  εγκυος. Στν nhs εφοσον ειναι pregnancy related reason ειπα δε μπορω μ ερθω μ ειπε ο γιατροσ αυτό κ δεν χρειαζομαι χαρτι ετσι κ αλλιως θα παρω 1 βδομαδα  εχω 2 βδομαδες αδεια μετα (αν κ θα παμε λονδινο στις 28 εως 1) κ βλεπω. Βεβαια αν πεις οτι ειναι για εγκυμοσθνη δε σε κανουν escalate stages και μαλακιες

Αλήθεια; Εγώ που δουλεύω σε εταιρεία αν το πω θα θέλω χαρτί ξέρεις; Γιατί αν μου γράψουν χαρτί απ’την Ελλάδα δε ξέρω αν θα το δεχτούν εδώ και δε ξέρω ποιον να ρωτήσω.

Τι εννοείς δεν κάνουν escalate stages;

28 Φεβρουαρίου με 1 Μαρτίου θα έρθετε; Θα είμαι κι εγώ εδώ να βρεθούμε 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα γιατί χαιρεσαι βρε;;

Ποιες βιταμίνες πήρες; 😁

Επειδή ήμουν σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος και περίοδος δεν ερχόταν. Άρχισα να βάζω άσχημα πράγματα στο μυαλό μου ότι κάτι έπαθα... 

Πήρα τις Vitabiotics Pregnacare Conception  κάπου εδώ διάβασα ότι μια κοπέλα τις επερνε νομίζω. Πρώτη φορά παιρνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Την άλλη Δευτέρα εμβρυομεταφορα... εσυ πως είσαι κοριτσι

εγω τεταρτη ετ...18η μερα θα ειναι.....εσυ σε ποια μερα σου ειπε να πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αλήθεια; Εγώ που δουλεύω σε εταιρεία αν το πω θα θέλω χαρτί ξέρεις; Γιατί αν μου γράψουν χαρτί απ’την Ελλάδα δε ξέρω αν θα το δεχτούν εδώ και δε ξέρω ποιον να ρωτήσω.

Τι εννοείς δεν κάνουν escalate stages;

28 Φεβρουαρίου με 1 Μαρτίου θα έρθετε; Θα είμαι κι εγώ εδώ να βρεθούμε 😁

Χαχαχα αμεε αμε.. ρε εμεις στ νοσοκ οταν παιρνουμε οφ σικ οταν κανουμε 3 μα βαζουν υπο επιτηρηση κ μπαινουμε σταδιο 1, αν μεσα σε ενα χρονο κανουμε κιαλλα 3 στα δυο κ ουτο καθεξησ ωσπου νμζ στ 3 αν δεν ειναι λογοι σοβαροι μπορει ν σε απολυσουν. Αλλα οταν τους πεις οφ λογω ενος θέματος εγκυμοσυνης δεν σε βαζουν σε παρακολουθησεις κ σταδια . Τωρα για εταιρίαδεν εξρω ρε αγαπη αληθειαπες στη μαια σ να σ δωσει χαρτι. Δενε χεις μαια να σε παρακολουθει εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Αναγκαστικα το ειπα  στη μανατζερ μ. Οτι ειμαι  εγκυος. Στν nhs εφοσον ειναι pregnancy related reason ειπα δε μπορω μ ερθω μ ειπε ο γιατροσ αυτό κ δεν χρειαζομαι χαρτι ετσι κ αλλιως θα παρω 1 βδομαδα  εχω 2 βδομαδες αδεια μετα (αν κ θα παμε λονδινο στις 28 εως 1) κ βλεπω. Βεβαια αν πεις οτι ειναι για εγκυμοσθνη δε σε κανουν escalate stages και μαλακιες

Βρε κορίτσια κινέζικα μιλάτε; Δεν κατάλαβα τίποτα!😆😆😆😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Βρε κορίτσια κινέζικα μιλάτε; Δεν κατάλαβα τίποτα!😆😆😆😆😆 

Το ειπα πιο αναλυτικα πιο πανω σορυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους η περίοδος!! Πρώτη φορά χαίρομαι που ήρθε! Τώρα (δεν) περιμένω 14/3 και ο Θεός βοηθός! Παράγγειλα προχθές βιταμίνες μήπως βοηθήσουν.... 

Κρίμα!☹️ Δεν πειράζει την επόμενη φορά! Ελπίζω ο Μάρτης να είναι τυχερός για εμάς! Καλά έκανες και πήρες βιταμίνες! Καλό θα κάνουν! Μην σου πω ότι σκέφτομαι κι εγώ να πάρω.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!σας έχασα, έχω να μπω από χθες το βράδυ!!!

Απο αύριο θα σας παρακολουθώ κανονικά!!!! Τα σκ συνήθως χαλαρώνω με το αγόρι μου και δεν πολύ μπαίνω...

Ειμει σίγουρη πως το έχετε ξανά ακούσει...αλλά είναι παρά πολύ ανυπόμονη να περάσουν οι μέρες...και να μην αδιαθετήσω! Και επίσης είμαι και πολύ αισιόδοξη...όχι μόνο για εμένα αλλά για όλες μας...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κρίμα!☹️ Δεν πειράζει την επόμενη φορά! Ελπίζω ο Μάρτης να είναι τυχερός για εμάς! Καλά έκανες και πήρες βιταμίνες! Καλό θα κάνουν! Μην σου πω ότι σκέφτομαι κι εγώ να πάρω.💗

Διάβασα ότι βοηθούν αρκετά το σύστημα! Είπα να του δώσω μια ωθηση😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια γεια σας!!!σας έχασα, έχω να μπω από χθες το βράδυ!!!

Απο αύριο θα σας παρακολουθώ κανονικά!!!! Τα σκ συνήθως χαλαρώνω με το αγόρι μου και δεν πολύ μπαίνω...

Ειμει σίγουρη πως το έχετε ξανά ακούσει...αλλά είναι παρά πολύ ανυπόμονη να περάσουν οι μέρες...και να μην αδιαθετήσω! Και επίσης είμαι και πολύ αισιόδοξη...όχι μόνο για εμένα αλλά για όλες μας...  

Γειά σου κορίτσι! Καλά κάνεις! Απόλαυσε τις στιγμές με τον άνθρωπο σου! Μην σου πω να κλείνεις τελείως και το κινητό!😉 Άστα σε καταλαβαίνω έχω αρχίσει να είμαι κι εγώ ανυπόμονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

 

Εγώ πάντα την ωορρηξία την καταλάβαινα από τα υγρά αυτά και πόνο στη μία ωοθήκη. Και ήξερα ότι κάπου εκείνες τις μέρες γίνεται ή έγινε ή θα γίνει ωορρηξία. Νομίζω οι περισσότερες κοπέλες έχουν αυτά τα υγρά στην ωορρηξία, γι’αυτό σε ρωτάω αν έχεις παρατηρήσει και από άλλες φορές πότε είχες τα υγρά..ή μήπως έκανες λάθος στην ωορρηξία και νόμιζες ότι ήταν πιο πριν ενώ ήταν όταν είχες τα υγρά...αφού τα έχεις κάθε μήνα φαντάζομαι ότι θα είναι ωορρηξίας, και είναι καλό αν τα έχεις για να καταλαβαίνεις την ωορρηξία σου.

Όσον αφορά μετά την ωορρηξία, μία φορά είχα αυτά τα υγρά πριν την περίοδο αλλά δεν ήμουν έγκυος, και μία όταν ήμουν. Αλλά και πάλι δεν ήταν τόσο έντονα όσο όταν είχα ωορρηξία. Μη ψάχνεις για υγρά και σημάδια κλπ γιατί αγχώνεσαι παραπάνω χωρίς λόγο και όλαυτα μπορεί να μη σημαίνουν τπτ! Μετά την ωορρηξία και τις επαφές προσπάθησε να μην κοιτάς σημάδια και να περιμένεις απλά τις μέρες να περάσουν. Το μόνο αξιόπιστο σημάδι είναι η καθυστέρηση(και αυτό όχι πάντα), όλα τα άλλα είναι κοινά και σε εγκυμοσύνη και σε περίοδο..εγώ μέχρι και ανακατωσούρες είχα φαντάσου πριν την περίοδο και όταν δεν ήμουν έγκυος 😉 γιατί η προγεστερόνη ανεβαίνει μετα την ωορρηξία είτε έχεις μείνει έγκυος είτε όχι..ανεβαίνει για να προετοιμάσει το έδαφος ώστε αν έχεις μείνει έγκυος να μπορεί να γίνει εμφύτευση κλπ..και αυτή η αύξηση της προγεστερόνης δημιουργεί τα συμπτώματα όπως πρησμένο στήθος, λιγούρες, ανακατωσούρες πριν τη περίοδο...απλά αν έχεις μείνει έγκυος συνεχίζει να αυξάνεται ενώ αν δεν έχεις μείνει πέφτει και έρχεται περίοδος..οπότε αν έχεις σταθερό κύκλο και δε δεις την περίοδο να έρχεται αυτό είναι καλό σημάδι 😜

Είχες αρκετές επαφές και τις δύο φορές που είδες το θετικό τεστ ωορρηξίας; Αν ναι τότε χαλάρωσε και κάτσε να περάσουν οι μέρες να δεις τι έγινε...εγώ είχα κάθε μέρα επαφές να ξέρεις εκείνο το μήνα και πάντα καθόμουν μετά τουλάχιστον μισή με μία ώρα ξαπλωμένη δε σηκωνόμουν κάναμε αγκαλίτσες στο κρεβάτι ή κοιμόμασταν..στο λέω για επόμενη φορά να ξέρεις αν δεν έγινε το θαυματάκι σου τώρα που το εύχομαι γιατί απ’ό,τι βλέπω το θέλεις πολύ 🤗

Κατα την ωορρηξία παρατήρησα ότι τα υγρά μου είναι διαφανή και γλιστερά. Μετά, αφού έχει γίνει η ωορρηξία 2-3 μέρες τουλάχιστον έχω εσωτερικά κάτι άσπρα υγρά, πολύ πηκτά (σαν να έβρεξες χαρτί υγείας άσπρο και το έτριψες με τα χέρια σου) κάπως έτσι,προσπάθησα να είμαι περιγραφική.
Στη πρώτη ωορρηξία που έβγαλε θετικό το τεστ κάναμε κάθε μέρα και πριν και μετά, στη δεύτερη σταματήσαμε γιατί αγχώθηκε ο σύζυγος και δεν γινόταν με τίποτα όσο και να προσπαθούσαμε.
Κι εγώ κάθομαι μετά ξάπλα αν και οι γιατροί μου είπαν ότι δεν ισχύει αλλά εγώ το κάνω, κοιμάμαι κατευθείαν κιόλας αν είναι αργά το βράδυ.
Όντως έχεις δίκαιο, δεν πρέπει να τα δίνω σημασία τα υγρά κλπ αλλά θέλω δεν θέλω υποσυνείδητα γίνεται.
Φαντάσου ότι το προηγούμενο και παραπροηγούμενο μήνα ένιωθα ναυτία, πονοκεφάλους, ζαλάδες, κράμπες χαμηλά στη κοιλιά και τελικά ήταν ψυχολογικό γιατί το έβαζα στο μυαλό.
Μακάρι να είμαι ήδη, απλά κρατάω μικρό καλάθι γιατί μετά την υστεροσαλπιγγογραφία φούσκωσαν τα μυαλά μου ότι θα μείνω αμέσως έγκυος και μετά προσγειώθηκα απότομα και ανώμαλα και ήταν ο πιό άσχημος μήνας που θυμάμαι όσο προσπαθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Lacostaki στην @Frogel περισσεύει ένα θετικό! Μήπως μπορώ να το δανειστω; Όχι πολύ ένα εννιαμηνο μου φτάνει!😆😆😆😆🥰

Χαχαχαχχααχχ κορίτσι μου τέλος ο Μάρτης θα ναι τυχερός σου δίνω το έξτρα θετικό μου 😘 :)❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Faniokoκαλως ήρθες στην παρέα μας και στο πινακακι μας

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:6/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

 

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

@lactaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Lacostaki στην @Frogel περισσεύει ένα θετικό! Μήπως μπορώ να το δανειστω; Όχι πολύ ένα εννιαμηνο μου φτάνει!😆😆😆😆🥰

Δικό σου!!! Έτσι για να δεις πόσο large άνθρωπος ειμαι😊😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Διάβασα ότι βοηθούν αρκετά το σύστημα! Είπα να του δώσω μια ωθηση😉

Εγώ στην τελευταία μου περίοδο ξεκίνησα να παίρνω τα iofolen είναι αντίστοιχα με αυτά που λες κ εσύ !! Δεν ξέρω αν βοήθησαν πάντως μετά δεν εμφανίστηκε η περίοδος παρά μόνο το θετικό τεστ. Βέβαια η γυναικολόγος μου είπε ότι έχουν πιο λίγο φυλλικό 400mg από το fanolit που μου είχε γράψει πρώτα. Μπορεί να είναι και ψυχολογικο αλλά νομίζω πως με βοήθησαν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

εγω τεταρτη ετ...18η μερα θα ειναι.....εσυ σε ποια μερα σου ειπε να πας?

Εμένα 20η μέρα θα είναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. εκλεισα για χοριακες τεταρτη και Παρασκευή  δεν ειχαν για σμρ η αυριο διαθεσιμα. Ενα θα σας πω μ στοιχισε 137 λιρες κ για τα 2. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, έχω μια απορία, το έψαξα αλλά δε βρήκα άκρη, μετά την αποξεση και πριν τη πρώτη περίοδο έχουμε κανονικά γονιμες μέρες και πότε είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Έκλεισα επιτέλους ραντεβού για σαλπιγγογραφια..την Τετάρτη θα παω. Όσο περνάνε οι μέρες αγχώνομαι λιγάκι οφείλω να ομολογήσω!!! 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια....άντε να γεμίζουμε θετικά τεστάκια...μπράβο σε όσες τα κατάφεραν και καλή δύναμη σε όσες προσπαθούμε ακόμη!!!Εγώ περιμένω μέσα στην εβδομάδα περίοδο..λογικά σήμερα-αύριο..δεν ξέρω με σιγουριά καθώς θα είναι η δεύτερη (και τελευταία εύχομαι!) περίοδος μετά τη γέννηση της μικρής μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. εκλεισα για χοριακες τεταρτη και Παρασκευή  δεν ειχαν για σμρ η αυριο διαθεσιμα. Ενα θα σας πω μ στοιχισε 137 λιρες κ για τα 2. 

Γειά σου Evie μου! Ωραία! Μια χαρά είναι οι ημέρες!Πω πω αρκετά χρήματα για χοριακες!😬😯 Δηλαδή αν δίνεις για τα απλά τόσα μετά πόσα θα σου πάρουν; Μήπως πρέπει να σκέφτεσαι σιγά σιγά να βάλεις υποθήκη κανένα σπιτάκι;😁🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...