Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από δω!!! 

Περιμένω σήμερα αποτέλεσμα χοριακης με αρκετό άγχος!!! 

Εσείς πώς είστε;

 

Καλημέρα!! Απότι είδα τα πήρες 😊😊 πότε είχες τελευταία περίοδο;

Εγώ χάλια λίγο γιατί ανακατεύομαι και ζαλίζομαι όλη μέρα, δε μου περνάει καθόλου και δε μπορώ να φάω τίποτα γιατί όλα με ανακατεύουν.σήμερα το πρωί έκανα εμετό πάλι 😞 εσύ πώς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημέρα!!!!! Σήμερα έχω τον πρώτο μου υπέρηχο!!! Ανυπομωνω😍

Καλημέρα Κατερινάκι! Είδες μαζευόμαστε πολλές σιγά σιγά 😄😄🤗

Τι ώρα έχεις τον υπέρηχο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από δω!!! 

Περιμένω σήμερα αποτέλεσμα χοριακης με αρκετό άγχος!!! 

Εσείς πώς είστε;

 

Γεια σου κορίτσι. Καλώς ήρθες και εσύ στην ομάδα μας. 

Αχ άντε περιμένουμε το αποτέλεσμα.. να έχεις μια τεράστια χορικακη εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Κατερινάκι! Είδες μαζευόμαστε πολλές σιγά σιγά 😄😄🤗

Τι ώρα έχεις τον υπέρηχο;;

Γύρισα πριν λίγο....  Λοιπόν είναι 6εβδομαδων και 1 ημέρα εγώ υπολόγιζα 5+6 . Είδαμε σάκο είδαμε έμβρυο και είδαμε και την καρδούλα αλλά επειδή είναι πάρα πολύ νωρίς το μηχάνημα δεν μπορούσε να πιάσει τον ήχο. Αν πήγαινα σε 2 μέρες θα την ακούγαμε... Μου έγγραψε εξετάσεις αίματος θα το Σάββατο να τις κάνω και όταν βγουν θα μιλήσω πάλι με την γιατρό μου να μου πει πότε θα πάω να ακούσουμε κανονικά καρδούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Απότι είδα τα πήρες 😊😊 πότε είχες τελευταία περίοδο;

Εγώ χάλια λίγο γιατί ανακατεύομαι και ζαλίζομαι όλη μέρα, δε μου περνάει καθόλου και δε μπορώ να φάω τίποτα γιατί όλα με ανακατεύουν.σήμερα το πρωί έκανα εμετό πάλι 😞 εσύ πώς είσαι;

Τόσο πολύ ε?? Εγώ ακόμα τίποτα και τελικά έχουμε διάφορα 4 μέρες μόνο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από δω!!! 

Περιμένω σήμερα αποτέλεσμα χοριακης με αρκετό άγχος!!! 

Εσείς πώς είστε;

 

Τώρα διάβασα στο άλλο θέμα!! Καλέ για 2 μέρες πριν την περίοδο είναι τέλεια η χορική σού!! Εγώ την ημέρα που περίμενα είχα 115.. τώρα σου είπε να πας να ξανά κάνεις σε 2 μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα καλησπέρα ονομάζομαι Μαριάννα και χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρεα σας!!! Έχω στο ιστορικό μού έναν ππροωρο τοκετό και 3παλινδρομες και ενώ έχω ψαχτει πολύ ,αιτία δεν έμαθα...

Συνέβη όμως το θαύμα ξανά κορίτσιαααα....

Σήμερα ύστερα από διάστημα 3 χρόνων καμίας προσπάθειας κρατώ στα χέρια μου ένα θετικο τεστ!!!!

Είμαι εγκυοςςςςς !!!!!!

Φοβάμαι τόσο πολύ να το πω αλλά ναι είμαι!!!!

Βέβαια το τεστακι είναι αχνό θετικό εγώ το νιώθω όμως το αίσθημα της εγκυουλας ....🤪

Περίοδο περιμένω σε 2 μέρες έχω κύκλο 28 ημερών και αύριο θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου ....

Δεν το έχω πει σε κανέναν μόνο στον άντρα μου....

Συγνώμη αν σας επριξα αλλά ήθελα Κάππου να το πω!!!

Με το καλό τα μωράκια σας. ......😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριαννακι είπε:

Κορίτσιαααα καλησπέρα ονομάζομαι Μαριάννα και χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρεα σας!!! Έχω στο ιστορικό μού έναν ππροωρο τοκετό και 3παλινδρομες και ενώ έχω ψαχτει πολύ ,αιτία δεν έμαθα...

Συνέβη όμως το θαύμα ξανά κορίτσιαααα....

Σήμερα ύστερα από διάστημα 3 χρόνων καμίας προσπάθειας κρατώ στα χέρια μου ένα θετικο τεστ!!!!

Είμαι εγκυοςςςςς !!!!!!

Φοβάμαι τόσο πολύ να το πω αλλά ναι είμαι!!!!

Βέβαια το τεστακι είναι αχνό θετικό εγώ το νιώθω όμως το αίσθημα της εγκυουλας ....🤪

Περίοδο περιμένω σε 2 μέρες έχω κύκλο 28 ημερών και αύριο θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου ....

Δεν το έχω πει σε κανέναν μόνο στον άντρα μου....

Συγνώμη αν σας επριξα αλλά ήθελα Κάππου να το πω!!!

Με το καλό τα μωράκια σας. ......😉

Γεια σου Μαριάννα. Καλώς ήρθες στην παρέα μας.!!! Πέρασες πολλά και εσύ με τόσες παλινδρομες. Είχες ψάξει με εξετάσεις αίματος κτλ μήπως εφτεγε κάτι?  θέλω να το πιστέψεις αυτή τη φορά και όλα θα πάνε τέλεια!!!!! Μίλησε με τον γιατρό σου λογικά θα σου πει να πας να κάνεις χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σου Μαριάννα. Καλώς ήρθες στην παρέα μας.!!! Πέρασες πολλά και εσύ με τόσες παλινδρομες. Είχες ψάξει με εξετάσεις αίματος κτλ μήπως εφτεγε κάτι?  θέλω να το πιστέψεις αυτή τη φορά και όλα θα πάνε τέλεια!!!!! Μίλησε με τον γιατρό σου λογικά θα σου πει να πας να κάνεις χοριακη...

Γεια σου Κατερινάκι!Ναι είχα ψαχτει και με εξετάσεις αίματος για μια ενδεχόμενη θρομβοφιλια και για θυροειδή κοίταξα και προληπτικά ενέσεις θρομβοφιλιας έκανα αλλά δεν στάθηκα τυχερή! 

Τελευταία έκανα σαλπιγγογραφια και μου ειπαν πως Δοξα τον Θεό δεν εχω κατι....

Αυτό θέλω να πιστέψω πως θα πάνε όλα καλά..

Πράγμα που το εύχομαι σε ολεςςς!

Μεγάλη χαρά που συνοδεύεται από άγχος και φόβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελεςςςς μουυυ καιιι εγωωω εδωωω εγκυουλαα που ακομααα δεν το πιστευειι..οπως το υπολογιζω ειμαι 5+5 φυσικαα αυριο θα παω στον γιατροο για πρωτη επισκεψη..με το καλο σε ολες μας😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριαννακι είπε:

Γεια σου Κατερινάκι!Ναι είχα ψαχτει και με εξετάσεις αίματος για μια ενδεχόμενη θρομβοφιλια και για θυροειδή κοίταξα και προληπτικά ενέσεις θρομβοφιλιας έκανα αλλά δεν στάθηκα τυχερή! 

Τελευταία έκανα σαλπιγγογραφια και μου ειπαν πως Δοξα τον Θεό δεν εχω κατι....

Αυτό θέλω να πιστέψω πως θα πάνε όλα καλά..

Πράγμα που το εύχομαι σε ολεςςς!

Μεγάλη χαρά που συνοδεύεται από άγχος και φόβο.

Άρα μάλλον τυχαία γεγονότα ήταν. Αφού όλες σου οι εξετάσεις είναι οκ. Και εγώ είχα μία παλινδρομη στα 20 μου , στα 26 γέννησα την κόρη μου πριν 6 μήνες είχα πάλι μια παλινδρομη και τώρα έγκυος για 4η φορά στο σύνολο. Εύχομαι να κρατήσουν οι εγκυμοσύνες μας και να έχουμε τον Σεπτέμβριο τα μωράκια μας αγκαλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η strumfita17 είπε:

κοπελεςςςς μουυυ καιιι εγωωω εδωωω εγκυουλαα που ακομααα δεν το πιστευειι..οπως το υπολογιζω ειμαι 5+5 φυσικαα αυριο θα παω στον γιατροο για πρωτη επισκεψη..με το καλο σε ολες μας😍😍

Καλώς την.. τέλεια αύριο υπέρηχο ε? Εύχομαι να δεις σακουλάκι αύριο και το σπορακι!! Θα περιμένουμε νέα σου.. και εγώ είχα σήμερα που νόμιζα ότι είναι 5+6 αλλά τελικά με έβγαλε 6+1...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σου Μαριάννα. Καλώς ήρθες στην παρέα μας.!!! Πέρασες πολλά και εσύ με τόσες παλινδρομες. Είχες ψάξει με εξετάσεις αίματος κτλ μήπως εφτεγε κάτι?  θέλω να το πιστέψεις αυτή τη φορά και όλα θα πάνε τέλεια!!!!! Μίλησε με τον γιατρό σου λογικά θα σου πει να πας να κάνεις χοριακη...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Άρα μάλλον τυχαία γεγονότα ήταν. Αφού όλες σου οι εξετάσεις είναι οκ. Και εγώ είχα μία παλινδρομη στα 20 μου , στα 26 γέννησα την κόρη μου πριν 6 μήνες είχα πάλι μια παλινδρομη και τώρα έγκυος για 4η φορά στο σύνολο. Εύχομαι να κρατήσουν οι εγκυμοσύνες μας και να έχουμε τον Σεπτέμβριο τα μωράκια μας αγκαλίτσα.

Λυπάμαι πολύ για τις ατυχίες σου  και χαίρομαι ακόμα πιο πολύ που αυτήν την στιγμή έχουμε τα σπορακια μας μέσα μας!!

Σε αυτήν την φάση που βρίσκεσαι είσαι ξάπλα η συνεχίζεις κανονικά την καθημερινότητα σου? 

Εγώ να σου πω την αλήθεια επειδή έχω περάσει αποκολλήσεις και ήμουν άσχετη τώρα προσπαθώ να προσέχω παρά πολύ και δεν περνάνε οι μερες😜

Έχεις κάνει υπέρηχο? Σορρυ παίζει να το έχεις γράψει και να μην το έχω δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η strumfita17 είπε:

κοπελεςςςς μουυυ καιιι εγωωω εδωωω εγκυουλαα που ακομααα δεν το πιστευειι..οπως το υπολογιζω ειμαι 5+5 φυσικαα αυριο θα παω στον γιατροο για πρωτη επισκεψη..με το καλο σε ολες μας😍😍

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!Με το καλό!!!

Εύχομαι τα καλύτερα για αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Απότι είδα τα πήρες 😊😊 πότε είχες τελευταία περίοδο;

Εγώ χάλια λίγο γιατί ανακατεύομαι και ζαλίζομαι όλη μέρα, δε μου περνάει καθόλου και δε μπορώ να φάω τίποτα γιατί όλα με ανακατεύουν.σήμερα το πρωί έκανα εμετό πάλι 😞 εσύ πώς είσαι;

Ναι τα πήρα! 57 χοριακη και 23 προγεστερόνη! Ο γιατρός δεν μου ζήτησε άλλη χοριακη αλλά ραντεβού στις 6 βδομάδες. Δε νομίζω να αντέξω τόσο βέβαια και μάλλον θα ξαναπάω για χοριακη!

Τελευταία περίοδο είχα 24/12 και ωορρηξία σίγουρα στις 2/1. Γενικώς έχω ωχρινικη 15-16 μερες

Δύσκολο πράγμα οι αναγουλες και ο εμετός! Κάνε υπομονή κορίτσι μου και ελπίζω σύντομα να περάσουν! Να τρως φρυγανιές και τέτοια. Κάνουν καλό! Εγώ ακόμη δεν έχω κάτι σε συμπτώματα. Γενικώς πονακια περιόδου έχω και τσιμπήματα αλλά είναι φυσιολογικό. Και το στήθος μια μικρή ευαισθησία και ένα αίσθημα βάρους που όμως δεν τα έχω πάντα και εκεί καταλαβαίνεις πάει το μυαλό μου στο κακό.... Απλά έχω και συνέχεια την αίσθηση ότι κάτι κατεβαίνει και αγχώνομαι πολύ... Ανυπομονώ να σχολιάσω αύριο απ' τη δουλειά και το Σκ να αραξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Τώρα διάβασα στο άλλο θέμα!! Καλέ για 2 μέρες πριν την περίοδο είναι τέλεια η χορική σού!! Εγώ την ημέρα που περίμενα είχα 115.. τώρα σου είπε να πας να ξανά κάνεις σε 2 μέρες?

 

Όχι δεν προτείνει να ξανακάνω γιατί θα χρειαστούν αρκετές μέχρι να ανέβει αρκετά και δεν θέλει να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Θέλει να πάω να με δει στην 6η. Αλλά στην 6η θα λείπω οπότε θα πάω στην 7η. Σκέφτομαι μήπως πήγαινα μια βδομάδα νωρίτερα αλλά θα είμαι μόλις 5 + 3 οπότε δεν ξέρω αν έχει νόημα

Δε νομίζω να αντέξω και σκέφτομαι να ξανακάνω αλλά όχι αύριο, Δευτέρα ή Τρίτη. Μάλλον Τρίτη απόγευμα για είναι 3 48ωρα μετά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαριαννακι είπε:

Κορίτσιαααα καλησπέρα ονομάζομαι Μαριάννα και χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρεα σας!!! Έχω στο ιστορικό μού έναν ππροωρο τοκετό και 3παλινδρομες και ενώ έχω ψαχτει πολύ ,αιτία δεν έμαθα...

Συνέβη όμως το θαύμα ξανά κορίτσιαααα....

Σήμερα ύστερα από διάστημα 3 χρόνων καμίας προσπάθειας κρατώ στα χέρια μου ένα θετικο τεστ!!!!

Είμαι εγκυοςςςςς !!!!!!

Φοβάμαι τόσο πολύ να το πω αλλά ναι είμαι!!!!

Βέβαια το τεστακι είναι αχνό θετικό εγώ το νιώθω όμως το αίσθημα της εγκυουλας ....🤪

Περίοδο περιμένω σε 2 μέρες έχω κύκλο 28 ημερών και αύριο θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου ....

Δεν το έχω πει σε κανέναν μόνο στον άντρα μου....

Συγνώμη αν σας επριξα αλλά ήθελα Κάππου να το πω!!!

Με το καλό τα μωράκια σας. ......😉

Συγχαρητήρια Μαριάννα!!! Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Πέρασες πολλά και είναι λογικό να φοβάσαι και να αγχώνεσαι. Θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Μπράβο τέλεια!!!!! Και εγώ έτσι την πρώτη φορά δεν μπορούσα να καταλάβω και πολύ τα συμπτώματα. 

Και με πολυκυστικές και έμεινες με στον δεύτερο μήνα!!! Συγχαρητήρια. Είχες πάρει τεστακια ωορρηξιας? 

Όχι δεν πήρα τεστακια...ο γιατρός μου έγραψε κάτι σκόνες να τις διαλύω στο νερό και μου είπε...με αυτές θα μείνεις αμέσως έγκυος...έτσι και έγινε...inofert λέγονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ria27 είπε:

Όχι δεν πήρα τεστακια...ο γιατρός μου έγραψε κάτι σκόνες να τις διαλύω στο νερό και μου είπε...με αυτές θα μείνεις αμέσως έγκυος...έτσι και έγινε...inofert λέγονται...

Τέλειααα!! Ναι τα έχω ακούσει. Εγώ με τεστακια ωορρηξιας είχα μείνει στον πρώτο μην στην κόρη μου, και πριν 6 μήνες έμεινα αμέσως και τώρα μου πήρε 4 μήνες γιατί μάλλον ήθελε να συνέλθει ο οργανισμός μου από την αποβολή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριαννακι είπε:

 

Λυπάμαι πολύ για τις ατυχίες σου  και χαίρομαι ακόμα πιο πολύ που αυτήν την στιγμή έχουμε τα σπορακια μας μέσα μας!!

Σε αυτήν την φάση που βρίσκεσαι είσαι ξάπλα η συνεχίζεις κανονικά την καθημερινότητα σου? 

Εγώ να σου πω την αλήθεια επειδή έχω περάσει αποκολλήσεις και ήμουν άσχετη τώρα προσπαθώ να προσέχω παρά πολύ και δεν περνάνε οι μερες😜

Έχεις κάνει υπέρηχο? Σορρυ παίζει να το έχεις γράψει και να μην το έχω δει...

Από την στιγμή που είναι οκ μέχρι τώρα δεν μπορώ να είμαι ξάπλα. Έχω την μικρή μου που είναι 22 μηνών και καταλαβαίνεις τρέχω από πίσω τής. Την σηκώνω να της αλλάξω πάνα θέλει αγκαλίτσες. Δεν μπορώ να τα γλυτώσω αυτά. Αλλά προσέχω όσο μπορώ.  Καλά κάνεις να προσέχεις όσο μπορείς και εσύ. Αυτή τη φορά θα κρατηθούν τα σπορακια μας... 

Ναι έκανα σήμερα.. είμαι 6+1 είδαμε και καρδούλα αλλά δεν μπορούσαμε να την ακούσουμε ακόμα γιατί ήταν λίγο νωρίς  αν πήγαινα σε δύο μέρες θα την ακούγαμε και όλας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η whatever είπε:

Όχι δεν προτείνει να ξανακάνω γιατί θα χρειαστούν αρκετές μέχρι να ανέβει αρκετά και δεν θέλει να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Θέλει να πάω να με δει στην 6η. Αλλά στην 6η θα λείπω οπότε θα πάω στην 7η. Σκέφτομαι μήπως πήγαινα μια βδομάδα νωρίτερα αλλά θα είμαι μόλις 5 + 3 οπότε δεν ξέρω αν έχει νόημα

Δε νομίζω να αντέξω και σκέφτομαι να ξανακάνω αλλά όχι αύριο, Δευτέρα ή Τρίτη. Μάλλον Τρίτη απόγευμα για είναι 3 48ωρα μετά

 

Κοίτα μπορείς αν θες να πας στις 5 +3 θα δείτε λογικά σάκο και μετά πας στην 7η για καρδούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Κοίτα μπορείς αν θες να πας στις 5 +3 θα δείτε λογικά σάκο και μετά πας στην 7η για καρδούλα..

Καλημέρα! Και γω αυτό σκεφτόμουν να κάνω. Θα λείψω 8 μέρες εκτός πόλης, θα έχω και μια μικρή πτήση, οπότε θα ήθελα να με δει ο γιατρός πριν φύγω για να μου δώσει και οδηγίες προσωπικά και όχι από το τηλέφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Θέλω να μου πείτε και εσείς τι γνώμη σας!! Φοβάμαι πολύ μην κολλήσω την γρίπη!! Είμαι 4 εβδομάδων πάω στην δουλειά και όλες οι πελάτισσες βήχουν φτιαρμιζονται και όλες λένε ότι πέρασαν την γρίπη με πολύ υψηλό πυρετό!! Κάπου διάβασα ότι ο πυρετός τις πρώτες εβδομάδες και μήνες είναι ότι πιο επικίνδυνο μπορεί να σου τύχει και έχω φοβηθεί παρά πολύ!!! Γυρίζω στο σπίτι μετά την δουλειά και κλαίω συνέχεια γιατί φοβάμαι... 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα! Και γω αυτό σκεφτόμουν να κάνω. Θα λείψω 8 μέρες εκτός πόλης, θα έχω και μια μικρή πτήση, οπότε θα ήθελα να με δει ο γιατρός πριν φύγω για να μου δώσει και οδηγίες προσωπικά και όχι από το τηλέφωνο

Ναι το καλύτερο είναι αυτό να κάνεις. Άρα σε μια βδομάδα θα πας😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ria27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Θέλω να μου πείτε και εσείς τι γνώμη σας!! Φοβάμαι πολύ μην κολλήσω την γρίπη!! Είμαι 4 εβδομάδων πάω στην δουλειά και όλες οι πελάτισσες βήχουν φτιαρμιζονται και όλες λένε ότι πέρασαν την γρίπη με πολύ υψηλό πυρετό!! Κάπου διάβασα ότι ο πυρετός τις πρώτες εβδομάδες και μήνες είναι ότι πιο επικίνδυνο μπορεί να σου τύχει και έχω φοβηθεί παρά πολύ!!! Γυρίζω στο σπίτι μετά την δουλειά και κλαίω συνέχεια γιατί φοβάμαι... 😟

Που δουλεύεις αν επιτρέπεται? Ρώτα αν μπορείς σε αυτή τη φάση να κάνεις το εμπβιλολιο κατά της γρίπης αλλιώς να φοράς μάσκα στην δουλειά αν μπορείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...