Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Είμαι 5+1, δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό βέβαια!! Πόσο είσαι εσύ;

Ααα είμαστε πολύ κοντά και εγώ 4+5 είμαι.. αύριο θα πάω για δεύτερη χορικακη...την πρώτη την έκανα την Παρασκευή την ημέρα που περίμενα περίοδο και ήταν 115.. Και μετά θα μιλήσω με την γιατρό μου να μου πει πότε θα πάω για υπέρηχο. 

Μας εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα είμαστε πολύ κοντά και εγώ 4+5 είμαι.. αύριο θα πάω για δεύτερη χορικακη...την πρώτη την έκανα την Παρασκευή την ημέρα που περίμενα περίοδο και ήταν 115.. Και μετά θα μιλήσω με την γιατρό μου να μου πει πότε θα πάω για υπέρηχο. 

Μας εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες😘

Είμαστε πολύ κοντά!!

Εγώ περίμενα την προηγούμενη Κυριακή περίοδο αλλά δεν ήρθε..έκανα χοριακή με 5 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 1778..ο γιατρός μου είπε να μην ξανακάνω χοριακή αλλά να πάω κατευθείαν εκεί..δεν έχω πάει ακόμα όμως και είμαι πολύ αγχωμένη όλες αυτές τις μέρες...αύριο έχω ραντεβού..

Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Είμαστε πολύ κοντά!!

Εγώ περίμενα την προηγούμενη Κυριακή περίοδο αλλά δεν ήρθε..έκανα χοριακή με 5 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 1778..ο γιατρός μου είπε να μην ξανακάνω χοριακή αλλά να πάω κατευθείαν εκεί..δεν έχω πάει ακόμα όμως και είμαι πολύ αγχωμένη όλες αυτές τις μέρες...αύριο έχω ραντεβού..

Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

Κάτσε τότε πρέπει να είσαι παραπάνω λογικά άμα περίμενες Κυριακή. Καλά θα σου πει και ο γιαγρος σου πόσο είσαι. Πότε θα πας για υπέρηχο τελικά? Τέλεια χορικακη πάντως για 5 μέρες καθυστέρηση..εγώ αύριο ουσιαστικά θα είμαι στην 6η μέρα καθυστέρησης..

Όλα τέλεια θα πάνε θα το δείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Κάτσε τότε πρέπει να είσαι παραπάνω λογικά άμα περίμενες Κυριακή. Καλά θα σου πει και ο γιαγρος σου πόσο είσαι. Πότε θα πας για υπέρηχο τελικά? Τέλεια χορικακη πάντως για 5 μέρες καθυστέρηση..εγώ αύριο ουσιαστικά θα είμαι στην 6η μέρα καθυστέρησης..

Όλα τέλεια θα πάνε θα το δείς

Κάνω 26άρη κύκλο οπότε βάσει της τελευταίας περιόδου που είχα 3 Δεκεμβρίου υπολόγισα ότι ειμαι τόσο..θα μου πει και ο γιατρός σίγουρα..αύριο θα πάω και θα είμαι 5εβδ κ 2ημ..εκτός αν έχω κάνει λάθος..είναι νωρίς για να ακούσουμε καρδιά; Σου φάνηκε καλή η χοριακή; Είμαι πολύ αγχωμένη για το αν είναι όλα καλά..

Αχ μακάρι σε ευχαριστώ<3 εσύ πότε θα πας στο γιατρό; Καλή επιτυχία για τη χοριακή αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κάνω 26άρη κύκλο οπότε βάσει της τελευταίας περιόδου που είχα 3 Δεκεμβρίου υπολόγισα ότι ειμαι τόσο..θα μου πει και ο γιατρός σίγουρα..αύριο θα πάω και θα είμαι 5εβδ κ 2ημ..εκτός αν έχω κάνει λάθος..είναι νωρίς για να ακούσουμε καρδιά; Σου φάνηκε καλή η χοριακή; Είμαι πολύ αγχωμένη για το αν είναι όλα καλά..

Αχ μακάρι σε ευχαριστώ<3 εσύ πότε θα πας στο γιατρό; Καλή επιτυχία για τη χοριακή αύριο!

Ναι δεν ξέρω πως πάνε αυτά αμά έχεις μικρότερο κύκλο.. αλλά η χοριακη, μου φαίνεται μια χαρά. Έχω αγωνία και εγώ για την δική μου αύριο. Θα περιμένω νέα αύριο από τον υπέρηχο..το πρώτο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι δεν ξέρω πως πάνε αυτά αμά έχεις μικρότερο κύκλο.. αλλά η χοριακη, μου φαίνεται μια χαρά. Έχω αγωνία και εγώ για την δική μου αύριο. Θα περιμένω νέα αύριο από τον υπέρηχο..το πρώτο σου?

Ναι το πρώτο.. εσένα;

Θα σου στείλω, να μου πεις κι εσύ για τη χοριακή!! Να σκεφτόμαστε θετικά όλα καλά θα πάνε!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι το πρώτο.. εσένα;

Θα σου στείλω, να μου πεις κι εσύ για τη χοριακή!! Να σκεφτόμαστε θετικά όλα καλά θα πάνε!! 😊😊

Άντε άντε με το καλο να γίνεις μανουλα.

Εμένα το δεύτερο. Έχω μια κορούλα 21 μηνών. Είχα και μια αποβολή τον Ιούνιο ήμουνα 2 μηνών και δεν σου κρύβω ότι έχω λίγο άγχος.αλλα θετική σκέψη.. όλα θα πάνε τέλεια!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Άντε άντε με το καλο να γίνεις μανουλα.

Εμένα το δεύτερο. Έχω μια κορούλα 21 μηνών. Είχα και μια αποβολή τον Ιούνιο ήμουνα 2 μηνών και δεν σου κρύβω ότι έχω λίγο άγχος.αλλα θετική σκέψη.. όλα θα πάνε τέλεια!!😉

Σε ευχαριστώ ❤️ Κι εσένα να σου ζήσει η κορούλα σου!!

Αχ..κι εγώ τα φοβάμαι όλα αυτά πολύ..αλλά δεν είναι τόσες μεγάλες οι πιθανότητες ε;

Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!❤️

Πόσο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Σε ευχαριστώ ❤️ Κι εσένα να σου ζήσει η κορούλα σου!!

Αχ..κι εγώ τα φοβάμαι όλα αυτά πολύ..αλλά δεν είναι τόσες μεγάλες οι πιθανότητες ε;

Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!❤️

Πόσο είσαι;

Σε ευχαριστώ...

Ναι εννοείται. Όλα θα πάνε τέλεια😁😁

28 είμαι.. και εσύ τόσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Σε ευχαριστώ...

Ναι εννοείται. Όλα θα πάνε τέλεια😁😁

28 είμαι.. και εσύ τόσο?

Μακάριι<3 είμαστε και κοντά κοντά θα είμαστε μαζί 😊

Εγώ είμαι 29 πλέον..😄 από πού είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μακάριι<3 είμαστε και κοντά κοντά θα είμαστε μαζί 😊

Εγώ είμαι 29 πλέον..😄 από πού είσαι;

Ναι και ηλικιακά και με τις εγκυμοσύνες. Τέλεια..😘 

Ο πατέρας μου από Γιάννενα και η μαμά μου από Πολωνία.  Πήγαμε στο χωριό στα Γιάννενα τώρα τα Χριστούγεννα. Ωραία ήταν. Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι και ηλικιακά και με τις εγκυμοσύνες. Τέλεια..😘 

Ο πατέρας μου από Γιάννενα και η μαμά μου από Πολωνία.  Πήγαμε στο χωριό στα Γιάννενα τώρα τα Χριστούγεννα. Ωραία ήταν. Εσύ?

🤗

Κι εμένα η μαμά μου είναι από Γερμανία..εγώ εδώ Αθήνα έκατσα τις γιορτές, πήγα κάποιες εκδρομούλες.. Γιάννενα μένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

🤗

Κι εμένα η μαμά μου είναι από Γερμανία..εγώ εδώ Αθήνα έκατσα τις γιορτές, πήγα κάποιες εκδρομούλες.. Γιάννενα μένεις;

Ααα αλήθεια? Τέλεια.. όχι εδώ Αθήνα. Οι δικοί μου μένουν Γιάννενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα αλήθεια? Τέλεια.. όχι εδώ Αθήνα. Οι δικοί μου μένουν Γιάννενα

Καλησπέρα!! Τι κάνεις; Πήρες τα αποτελέσματα της χοριακής;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα!! Τι κάνεις; Πήρες τα αποτελέσματα της χοριακής;

Καλησπέρα... Όχι ακόμα μετά τις 6 βγαίνουν συνήθως.. εσύ πήγες για υπέρηχο????!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Βγήκε η χοριακη 2338

Καλησπέρα. Πρώτο μήνυμα που ειδα με το που ξυπνησα και μου φτιάξε τη διάθεση. Πολλά πολλά συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Βγήκε η χοριακη 2338

Τέλειαα, όλα καλά!! 😊😊

Πήγα μου είπε όλα καλά! 5εβδ κ 6 ημ τελικά..πιο πολύ απ’όσο νόμιζα 😅 καρδιά δεν ακούσαμε όμως ακόμη..μου έγραψε και πολλές εξετάσεις θα τις κάνω αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλειαα, όλα καλά!! 😊😊

Πήγα μου είπε όλα καλά! 5εβδ κ 6 ημ τελικά..πιο πολύ απ’όσο νόμιζα 😅 καρδιά δεν ακούσαμε όμως ακόμη..μου έγραψε και πολλές εξετάσεις θα τις κάνω αύριο!!

Τέλεια.. μπράβο!!! Μια βδομάδα διάφορα ακριβώς. Εγώ περιμένω ακόμα να μου πει πότε να πάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Τέλεια.. μπράβο!!! Μια βδομάδα διάφορα ακριβώς. Εγώ περιμένω ακόμα να μου πει πότε να πάω...

Ναι 😊 τον πήρες να του πεις τις χοριακές;

Ξέρεις αν πρέπει να είμαι νηστική για να κάνω τις εξετάσεις ή δεν πειράζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι 😊 τον πήρες να του πεις τις χοριακές;

Ξέρεις αν πρέπει να είμαι νηστική για να κάνω τις εξετάσεις ή δεν πειράζει;

Έστειλα μήνυμα και περιμένω... 

Νηστική πρέπει να είσαι.. πότε λες να πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Έστειλα μήνυμα και περιμένω... 

Νηστική πρέπει να είσαι.. πότε λες να πας?

Αύριο!!

Άντε να δούμε πότε θα σου πει να πας!!

Δεν είναι άλλα κοριτσάκια για Σεπτεμβριο μόνο εμείς είμαστε ρε γαμώτο;; 😅🤗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αύριο!!

Άντε να δούμε πότε θα σου πει να πας!!

Δεν είναι άλλα κοριτσάκια για Σεπτεμβριο μόνο εμείς είμαστε ρε γαμώτο;; 😅🤗 

Ααα τέλεια... Μπαμ μπαμ... Εμένα μου είπε τελικά να πάω την άλλη Πέμπτη για υπέρηχο. Δηλαδή ακριβώς όσο πήγες και εσύ σήμερα.. ποιος περιμένει μια βδομάδα?????

Θα μαζευτούμε λογικά σιγά σιγά.. ακόμα είναι νωρίς. Εμείς είμαστε από τις πρώτες με μέσα Σεπτεμβρίου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...