Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εντάξει τότε, σ ευχαριστούμε ❤️❤️? ε ναι μην τα κόψουμε κι όλα από τώρα έχεις δίκιο...ας κόψουμε και κάτι μετά ??

Δεν ξέρω πως το πήρες κορίτσι μου για τον εαυτό μου έγραψα αν είδες.... Δεν είπα σε καμία σας τι να κάνει ούτε υποδείξεις μου αρέσει να κάνω. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχ, σε καταλαβαίνω τόσο πολύ...μαζί είμαστε...κι εγώ μεθαύριο περιμένω, και μπορεί αύριο κι όλας να σου κάνω παρέα...αλλά δεν πειράζει..τουλάχιστον είμαστε μαζί και θα έχουμε η μία την άλλη που είμαστε και κοντά κοντά, και τώρα και όταν θα δούμε τα θετικά τεστάκια❤️

Κοριτσι σε ευχαριστω για τα καλα σου τα λογακια αλλα εγω θελω εσενα να σ βγει το θετικο σ το τεστακι...λ ευχαριστω οολες τις κοπελες για τα καλα λογακια.. ειναι απο τις λιγες φπρες π την ειχα πιστεψει λιγο... δεν πειραζει τν επομενο μηνα...ισως να εχω πρωτοχρωνιατικο δωρακι...?♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δεν ξέρω πως το πήρες κορίτσι μου για τον εαυτό μου έγραψα αν είδες.... Δεν είπα σε καμία σας τι να κάνει ούτε υποδείξεις μου αρέσει να κάνω. ❤️❤️❤️

Όχι βρε δεν το πήρα άσχημα..απλά ένιωσα ότι απολογήθηκες γι’αυτό σου απάντησα..γιατί ίσα ίσα συμβουλές δίνουμε η μία στην άλλη, και μου αρέσει να παίρνω συμβουλές από πιο έμπειρες κοπέλες που ξέρουν καλύτερα! Γι’αυτό μπήκα και στο φορουμ ούτως ή άλλως για να μάθω παραπάνω πράγματα κ να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας ❤️❤️

Παρεπιπτόντως εσύ που έχεις και παιδάκι δώσε μου τα φώτα σου γιατί τα έχω ξεχάσει όλα...1-2 μέρες πριν την περίοδο έχουμε υγρά πολλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσι σε ευχαριστω για τα καλα σου τα λογακια αλλα εγω θελω εσενα να σ βγει το θετικο σ το τεστακι...λ ευχαριστω οολες τις κοπελες για τα καλα λογακια.. ειναι απο τις λιγες φπρες π την ειχα πιστεψει λιγο... δεν πειραζει τν επομενο μηνα...ισως να εχω πρωτοχρωνιατικο δωρακι...?♥️♥️

Μακάρι κορίτσι μου...αλλά όσο φτάνει η στιγμή πιστεύω ότι θα μου έρθει κ απογοητεύομαι..ή μάλλον δε θέλω να πιστεύω ότι δε θα’ρθει γιατί θα απογοητευτώ πολύ μετά...ήδη απογοητεύομαι που σκέφτομαι ότι μπορεί να ξυπνήσω αύριο και να έχει έρθει...γιατί το στήθος που με πόναγε λίγο τώρα δε πονάει, είναι απλά λίγο πρησμένο νομίζω...ανακατεύομαι μόνο, και έχω πολλά υγρά...και λίγες κράμπες πού κ πού αλλά ήπιες. Εσύ τώρα πριν αδιαθετήσεις είχες πολλά υγρά γαλακτερά; Γιατί δε θυμάμαι καθόλου αν είχα άλλες φορές.

Συνέχισε τις βιταμίνες κ εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός...πού θα πάει...είναι κ ωραίος μήνας ο Δεκέμβριος???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου...αλλά όσο φτάνει η στιγμή πιστεύω ότι θα μου έρθει κ απογοητεύομαι..ή μάλλον δε θέλω να πιστεύω ότι δε θα’ρθει γιατί θα απογοητευτώ πολύ μετά...ήδη απογοητεύομαι που σκέφτομαι ότι μπορεί να ξυπνήσω αύριο και να έχει έρθει...γιατί το στήθος που με πόναγε λίγο τώρα δε πονάει, είναι απλά λίγο πρησμένο νομίζω...ανακατεύομαι μόνο, και έχω πολλά υγρά...και λίγες κράμπες πού κ πού αλλά ήπιες. Εσύ τώρα πριν αδιαθετήσεις είχες πολλά υγρά γαλακτερά; Γιατί δε θυμάμαι καθόλου αν είχα άλλες φορές.

Συνέχισε τις βιταμίνες κ εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός...πού θα πάει...είναι κ ωραίος μήνας ο Δεκέμβριος???❤️

Χουχουλιαρικος μηνας.. ειχα πονολεφαλους π παντα εχω πριν περιοδο, ειχα λιγο ανακατωσούρα  ειχα λιγα παραπανω υγρα αυτη τη φορα κ ποναλακια χαμηλα..

Θα γινει κ αυτο οταν κρινει ο θεούλης θα μασ το δωσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Όχι βρε δεν το πήρα άσχημα..απλά ένιωσα ότι απολογήθηκες γι’αυτό σου απάντησα..γιατί ίσα ίσα συμβουλές δίνουμε η μία στην άλλη, και μου αρέσει να παίρνω συμβουλές από πιο έμπειρες κοπέλες που ξέρουν καλύτερα! Γι’αυτό μπήκα και στο φορουμ ούτως ή άλλως για να μάθω παραπάνω πράγματα κ να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας ❤️❤️

Παρεπιπτόντως εσύ που έχεις και παιδάκι δώσε μου τα φώτα σου γιατί τα έχω ξεχάσει όλα...1-2 μέρες πριν την περίοδο έχουμε υγρά πολλά;;

Νομίζω τα υγρά είναι αναλόγως τον κάθε οργανισμό.... Δεν μπορώ να θυμηθώ αν είχα υγρά τις ημέρες που περίμενα και ήμουν έγκυος. Νομίζω δεν είχα αλλά γενικότερα μόνο στις γόνιμες βλέπω υγρά... Κάποια άλλη κοπέλα μπορεί να έχει κ ο δικός μου οργανισμός να είναι έτσι.. 

Κακά τα ψέματα αν δε φτάσει η μέρα που περιμένεις δεν μπορείς να εμπιστευτείς τα συμπτώματα. Μπορούν να σε ξεγελάσουν εύκολα. Είτε είσαι έγκυος είτε όχι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Νομίζω τα υγρά είναι αναλόγως τον κάθε οργανισμό.... Δεν μπορώ να θυμηθώ αν είχα υγρά τις ημέρες που περίμενα και ήμουν έγκυος. Νομίζω δεν είχα αλλά γενικότερα μόνο στις γόνιμες βλέπω υγρά... Κάποια άλλη κοπέλα μπορεί να έχει κ ο δικός μου οργανισμός να είναι έτσι.. 

Κακά τα ψέματα αν δε φτάσει η μέρα που περιμένεις δεν μπορείς να εμπιστευτείς τα συμπτώματα. Μπορούν να σε ξεγελάσουν εύκολα. Είτε είσαι έγκυος είτε όχι....

Εγώ παραξενεύτηκα γιατί βγήκα πριν λίγο απ’το μπάνιο κ ένιωθα να μου τρέχουν(σορρυ για την περιγραφή) κ σκουπίστηκα κ είχα υγρά σαν ωορρηξίας..γαλακτερά και πολλά...αλλά έχεις δίκιο πριν τη μέρα που περιμένεις όλα μπορεί να σε ξεγελάσουν..κ μπορεί να είχα κ άλλες φορές πριν την περίοδο υγρά κ απλά να μην το θυμάμαι τώρα..φτάνει η μέρα ούτως ή άλλως(δυστυχώς) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλημέρα! Κ εγώ περιμένω κάτι διαφορετικό να νιώσω πριν αδιαθετησω αλλά πάλι μου φαίνονται όλα ίδια και συνηθισμένα και απογοητεύομαι. Ούτε πρηξιματα, ούτε πόνοι,τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια μου, καλημέρα! Κ εγώ περιμένω κάτι διαφορετικό να νιώσω πριν αδιαθετησω αλλά πάλι μου φαίνονται όλα ίδια και συνηθισμένα και απογοητεύομαι. Ούτε πρηξιματα, ούτε πόνοι,τίποτα..

Καλημερα κοριτσι μου !! Ολες μας περιμενουμε να νιωσουμε κατι διαφορετικο οπως το ειπες... ομως σκεψου πως ολες μας ειμαστε διαφορετικες οποτε θα εχουμε και διαφορετικα συμπτωματα... εξαλλου συμπτωματα περιοδου κ εγκυμοσυνης οπως λενε τα κοριτσια ειναι σχεδον τα ιδια  οποτε ποτε δε ξερουμε ποτε θα μας συμβει μπορει εκει που δε το περιμενες καν  να συμβει!!! ?? ευχομαι να μας συμβει συντομα σε ολες μας??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου !! Ολες μας περιμενουμε να νιωσουμε κατι διαφορετικο οπως το ειπες... ομως σκεψου πως ολες μας ειμαστε διαφορετικες οποτε θα εχουμε και διαφορετικα συμπτωματα... εξαλλου συμπτωματα περιοδου κ εγκυμοσυνης οπως λενε τα κοριτσια ειναι σχεδον τα ιδια  οποτε ποτε δε ξερουμε ποτε θα μας συμβει μπορει εκει που δε το περιμενες καν  να συμβει!!! ?? ευχομαι να μας συμβει συντομα σε ολες μας??????

Έχεις πολύ δίκιο.Μου δίνεις κουράγιο, σε ευχαριστώ πολύ. Το εύχομαι σε όλες μας ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Έχεις πολύ δίκιο.Μου δίνεις κουράγιο, σε ευχαριστώ πολύ. Το εύχομαι σε όλες μας ❣️

Δεν γνωριζω και πολλα με τα συμπτωματα εγκυμοσυνης μιας και μεχρι στιγμης εχω μονο της περιοδου ? ομως κοριτσι μου απο αλλες κοπελες που ακουω ειναι πως μπορεις να εισαι εγκυος και να μην εχεις κανενα απολυτως συμπτωμα... και ολα να ερθουν μετα την καθυστερηση... η μπορει απο την αρχη να καταλαβεις οτι εισαι εγκυος... αυτα ειναι στην καθε μια μας διαφορετικα.. διαφορετικη γυναικα διαφορετικα συμπτωματα !!! Και εγω ετσι ημουνα συνεχεια εψαχνα να βρω κατι καινουργιο μηπως και... αλλα ειπα θα κανω αυτο που πρεπει να κανω και καποια στιγμη θα ερθει το αγχος μας μονο κακο μπορει να μας κανει ξερω δεν ειναι ευκολο οταν προσπαθεις να μην αγχωθεις μην στεναχωριεσαι ειναι πολυ σημαντικο οτι σε καθε κυκλο εχουμε την ευκαιρια μας να κανουμε το ονειρο μας πραγματικοτητα ... σου δινω την θετικη μου σκεψη και σου ευχομαι τα καλυτερα και συντομα να μας πεις ευχαριστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Δεν γνωριζω και πολλα με τα συμπτωματα εγκυμοσυνης μιας και μεχρι στιγμης εχω μονο της περιοδου ? ομως κοριτσι μου απο αλλες κοπελες που ακουω ειναι πως μπορεις να εισαι εγκυος και να μην εχεις κανενα απολυτως συμπτωμα... και ολα να ερθουν μετα την καθυστερηση... η μπορει απο την αρχη να καταλαβεις οτι εισαι εγκυος... αυτα ειναι στην καθε μια μας διαφορετικα.. διαφορετικη γυναικα διαφορετικα συμπτωματα !!! Και εγω ετσι ημουνα συνεχεια εψαχνα να βρω κατι καινουργιο μηπως και... αλλα ειπα θα κανω αυτο που πρεπει να κανω και καποια στιγμη θα ερθει το αγχος μας μονο κακο μπορει να μας κανει ξερω δεν ειναι ευκολο οταν προσπαθεις να μην αγχωθεις ... σου δινω την θετικη μου σκεψη και σου ευχομαι τα καλυτερα και συντομα να μας πεις ευχαριστα??

Με τόσο όμορφα λόγια μόνο θετική σκέψη μου έδωσες να είσαι σίγουρη!!Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να μας μιλάς για σύμπτωματα εγκυμοσύνης λοιπόν!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elephant είπε:

Με τόσο όμορφα λόγια μόνο θετική σκέψη μου έδωσες να είσαι σίγουρη!!Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να μας μιλάς για σύμπτωματα εγκυμοσύνης λοιπόν!! :)

Ειναι πολυ σημαντικο να  εχουμε καθε μηνα την ευκαιρια να κανουμε το ονειρο μας πραγματικοτητα !!!! ♥️ Μακαρι κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ για την ομορφη ευχη σου !!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ παραξενεύτηκα γιατί βγήκα πριν λίγο απ’το μπάνιο κ ένιωθα να μου τρέχουν(σορρυ για την περιγραφή) κ σκουπίστηκα κ είχα υγρά σαν ωορρηξίας..γαλακτερά και πολλά...αλλά έχεις δίκιο πριν τη μέρα που περιμένεις όλα μπορεί να σε ξεγελάσουν..κ μπορεί να είχα κ άλλες φορές πριν την περίοδο υγρά κ απλά να μην το θυμάμαι τώρα..φτάνει η μέρα ούτως ή άλλως(δυστυχώς) ?

Καλημέρα σας κορίτσια μου! Χθες βράδυ θυμήθηκα όσο αφορά τα υγρά που ρώταγες ότι το κορίτσι μας ή  @Σαμανη είχε υγρά πριν τη καθυστέρηση κ είναι τελικά έγκυος!! Οπότε μπορεί και να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης απλά όχι σε όλες ίσως.... Υπομονή λίγο έμεινε, νομίζω περιμένεις σήμερα αύριο? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου..diana8 Ευχαριστώ πολύ που ειπες για αυτήν την Ομάδα!!!προσπαθω και εγω για μωρακι και περιμένω με αγωνια και ευχομαι να δω ενα θετικο τεστακι!!♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου..diana8 Ευχαριστώ πολύ που ειπες για αυτήν την Ομάδα!!!προσπαθω και εγω για μωρακι και περιμένω με αγωνια και ευχομαι να δω ενα θετικο τεστακι!!♡♡♡

Μακαρι να εχουμε και οι δυο ευχαριστα και αν οχι Εγω τουλαχιστον εσυ κοριτσι μου ♥️ Τυχαια το ειδα οτι περιμενουμε μαζι !!! Ηρθες στην ομαδουλα μας και θα γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Μακαρι να εχουμε και οι δυο ευχαριστα και αν οχι Εγω τουλαχιστον εσυ κοριτσι μου ♥️ Τυχαια το ειδα οτι περιμενουμε μαζι !!! Ηρθες στην ομαδουλα μας και θα γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!!!

Και εσένα θετικό θα ναι κοριτσάκι μου!!! Να Είμαστε αισιοδοξες..!! Πλακα θα χει να είμαστε και μαζί εγκυουλες και ιδια μερα ΠΗΤ!! Αχαχα .μεσα απ τ  καρδιά μου το ευχομαι και για σενα !!♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tzortzina123 είπε:

Και εσένα θετικό θα ναι κοριτσάκι μου!!! Να Είμαστε αισιοδοξες..!! Πλακα θα χει να είμαστε και μαζί εγκυουλες και ιδια μερα ΠΗΤ!! Αχαχα .μεσα απ τ  καρδιά μου το ευχομαι και για σενα !!♡♡

Χαχαχαχα φανταζεσαι

θα κανουμε υπομονη να περασουν οι μερουλες..ερχονται γιορτες θα ξεχαστουμε λιγο ..καμια βολτουλα ..δουλιτσες σπιτι  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Χαχαχαχα φανταζεσαι

θα κανουμε υπομονη να περασουν οι μερουλες..ερχονται γιορτες θα ξεχαστουμε λιγο ..καμια βολτουλα ..δουλιτσες σπιτι  ??

Κατσε μην με.πιασει καμμια.μουρλια και κανω το τεστ π.λεει 6 μέρες .νωρίτερα.δεν νομιζω να δειξει αλλα για να μ φυγει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Μακαρι να εχουμε και οι δυο ευχαριστα και αν οχι Εγω τουλαχιστον εσυ κοριτσι μου ♥️ Τυχαια το ειδα οτι περιμενουμε μαζι !!! Ηρθες στην ομαδουλα μας και θα γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!!!

Γειά σας κορίτσια μου! Διάβασα λίγο το διάλογο σας. Το είχα γράψει και παλαιότερα ότι δεν πρέπει να σας στεναχωρεί τουλάχιστον μέχρι να την δείτε. Όχι ότι μετά πρέπει να σας πάρει από κάτω γιατί κάποια στιγμή θα έρθει το νινακι. Εγώ πέρασα δύο φορές εγκυμοσύνη. Την πρώτη δεν είχα κανένα σύμπτωμα και την δεύτερη μόνο υγρά. Το στήθος και τα πονακια είναι ίδια αν τα έχεις γενικά. Δεν είναι εύκολο να καταλάβεις την διαφορά. Γι' αυτό αισιοδοξία! ? Θα γίνεται πολύ σύντομα κι εσείς μανουλες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοπελα μ!! Η Αλήθεια ειναι οτι το επιθυμω παρα πολυ γ αυτο το σκέφτομαι συνέχεια και κακως...πρεπει να το παρω χαλαρα..και αμα ερθει καλως να ερθει!!!αλλα αυτη η αναμονη ειναι το χειρότερα πραγμα!!♡♡♡ δυο παιδακια εχεις κοπελα μ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου! Χθες βράδυ θυμήθηκα όσο αφορά τα υγρά που ρώταγες ότι το κορίτσι μας ή  @Σαμανη είχε υγρά πριν τη καθυστέρηση κ είναι τελικά έγκυος!! Οπότε μπορεί και να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης απλά όχι σε όλες ίσως.... Υπομονή λίγο έμεινε, νομίζω περιμένεις σήμερα αύριο? 

 

Καλημέρα!!! Αχ μακάρι!! ❤️❤️ Γιατί κι εμένα μου έκαναν εντύπωση.. 

Ναι ή σήμερα ή αύριο περιμένω...κανονικά έχω κύκλο 26 ημερών όμως κ το προηγούμενο μήνα που έκανα ωορρηξία τη 12η όπως τώρα, έκανα κύκλο 25 ημερών..γι’αυτό λέω ότι μπορεί να μου’ρθει και σήμερα! Άσε είμαι δουλειά και νόμιζα πριν ότι μου ήρθε και έτρεξα στη τουαλέτα αλλά ευτυχώς δεν...μεγάλο άγχος αυτές τις μέρες είναι μεγάλη απογοήτευση όταν τελικά έρχεται η περίοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι και καλή εβδομάδα κοριτσια μου! Εύχομαι να έχουμε χαρμόσυνα αυτή την εβδομάδα να τρελαθεί το γκρουπάκι μας ♥️


Εγω περιμένω την Κυριακή και έχω ήδη αρχίσει να προετοιμάζω των εαυτό μου ότι θα έρθει η ακατανόμαστη μιας και ήδη έχει αρχίσει να φουσκώνει το στήθος μου! Για μένα αυτό είναι καθαρά σύμπτωση ότι έρχεται γιατί το έχω κάθε μήνα σε πολύ έντονο βαθμό!
 

Τι να πω ρε κοριτσια δεν θέλω ούτε να απογοητευτώ πλέον κάναμε ότι μπορούσαμε αυτό το μήνα! Έχω ήδη αρχίσει να υπολογίζω τις επόμενες γόνιμες η οποία μέρα της ωορρηξία είναι την ημέρα των Χριστουγέννων ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, έχω καιρό να μπώ σας διαβάζω όμως όταν μπορώ!

Ελπίζω οι εγκυούλες της παρέας να είναι υπέροχα και να έχουν μία φανταστική εγκυμοσύνη και οι υπόλοιπες σύντομα με ευχάριστα νέα!

@Αννια27 Θα ήθελα να με αφαιρέσεις από το πινακάκι καθώς όπως είχα αναφέρει παλιοτερα, είχα κάποια ανωμαλία όσον αφορά τη ροή της περιόδου μου και θα ήθελα πρώτα να φτιάξω αυτό το κομμάτι και να αφήσω χαλαρό το θέμα της εγκυμοσύνης! Επίσης σήμερα αδιαθέτησα με κανονική ροή και αυτό είναι πολύ ευχάριστο για εμένα παρόλο που υποφέρω με τους πόνους περιόδου! 

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!!! Αχ μακάρι!! ❤️❤️ Γιατί κι εμένα μου έκαναν εντύπωση.. 

Ναι ή σήμερα ή αύριο περιμένω...κανονικά έχω κύκλο 26 ημερών όμως κ το προηγούμενο μήνα που έκανα ωορρηξία τη 12η όπως τώρα, έκανα κύκλο 25 ημερών..γι’αυτό λέω ότι μπορεί να μου’ρθει και σήμερα! Άσε είμαι δουλειά και νόμιζα πριν ότι μου ήρθε και έτρεξα στη τουαλέτα αλλά ευτυχώς δεν...μεγάλο άγχος αυτές τις μέρες είναι μεγάλη απογοήτευση όταν τελικά έρχεται η περίοδος

Κορίτσια μου γλυκά μην παιδευεται το μυαλό σας με συμπτώματα ξέρω πόσο δύσκολο είναι αλλά προσπαθήστε να έχετε στο μυαλό σας ότι το πρώτο και μοναδικό συμπτώμα είναι η καθυστέρηση σπάνια υπάρχει κάτι που με σιγουριά να σε υποψιασει για εγκυμοσύνη..πάντως κι εγώ είχα πολλά υγρά και ακόμα τα έχω..:) εύχομαι να μην σου έρθει η κυρία να σε ξεχάσει για πολλούς μήνες..:) 

Καλώς ήρθες στην ομαδάρα μας @Tzortzina123 εύχομαι να είναι γουρλιδικο και να έχεις σύντομα το θετικό σου τεστακι..εμένα έδειξε 5μερες νωρίτερα όποτε δοκίμασε το δεν έχεις να χάσεις κάτι απλά μην απογοητευτεις αν είναι αρνητικό είναι πολύ νωρίς για να είναι σίγουρο..

@Dimitra91 κοριτσάκι μου τι θα κάνεις??πηγές σε γιατρό??μπράβο Δημητρούλα μας πρώτα να είμαστε καλά εμείς και ήρεμες και θα έρθει και το μωρό σύντομα..το λέω σε όλα τα κορίτσια προσέξτε τους εαυτούς σας και μην αγνοείται κανένα σημάδι..εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κοριτσαρα μου ΚΙΑ σύντομα να ξαναμπείς στο πινακακι μας πάνω πάνω..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...