Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Μισοφέγγαρο μου εγώ την θερμοκρασία δεν την περνώ σοβαρά υπόψιν γιατί κάθε φορά πριν αδιαθετησω έχω δέκατα και κάνα δυο μέρες πριν αδιαθετησω έρχεται στα κανονικά μου!! Εύχομαι όμως να έχεις ευχαριστα σύντομα :-)

Εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα δέκατα και έπεσε μέσα. Θα κάνω και 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και θα δω. Εξάλλου όπως είπα δεν είχα ολοκληρωμένη επαφή άρα είναι λίγες οι πιθανότητες. Απλά κάνω γκάλοπ, προς το παρόν τα κορίτσια που είναι έγκυες έχουν δέκατα... ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Στο ευχομαι κοπελα μου.. ασχετο αλλα το στηθος δεν εχει πρηστει αλλα εδω εκει με φαγουριζουν λιγο οι θηλες μ

Κορίτσι μου εμένα το στήθος μου ακόμα δεν πρηστικε είναι ευαίσθητο αλλά όχι πρησμένο..άντε αντεεεε πολύ θετικά τα βλέπω τα συμπτώματα σου να έχουμε θετικό τεστακι γρήγορα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα δέκατα και έπεσε μέσα. Θα κάνω και 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και θα δω. Εξάλλου όπως είπα δεν είχα ολοκληρωμένη επαφή άρα είναι λίγες οι πιθανότητες. Απλά κάνω γκάλοπ, προς το παρόν τα κορίτσια που είναι έγκυες έχουν δέκατα... ;)

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ πάντα έχω δέκατα μετά την ωορρηξία αλλά και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος τα δέκατα ήταν πιο έντονα..δλδ τις άλλες φορές με βασική θερμοκρασία 36.4 ανέβαινε μέχρι 36.8-36.9 τώρα έπαιζα 36.9-37.4 επίσης ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός η αδερφή μου δεν έχει ποτέ δέκατα μετά την ωορρηξία..εύχομαι να έγινε το θαυματακι σου να μπεις κι εσύ πινακακι πάνω πάνω με ένα τεράστιο ΘΕΤΙΚΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie2 κοριτσάκι μου τι μαρτύριο τραβάτε μωρέ είναι δυνατόν??εμένα μου είπαν ραντεβού σε 8μερςς και μετράω τα δευτερόλεπτα αυτοί θέλουν να κλείσεις τον τρίτο για να πας??πάνε καλά??ούτε καν να δεις έστω ότι είναι ενδομήτριο ότι χτυπάει η καρδούλα και μετά να σου πουν έλα σε δύο μήνες..απαππαπαπα..να φανταστώ οι εξωτερικοί είναι πανάκριβοι??κάτσε να έρθει το θετικό σου τεστακι και μετά θα σου κλείσουμε εισητηρια για Ελλάδα :)

 @Ελενακι12 αγάπη μουυυ μπραβοοοοο πόσο τέλειο συναισθήμα πρέπει να είναι ανυπομονώ να το ζήσω θέλω τόσο πολυυυυυ φοβάμαι λίγο λόγω της προηγούμενης αποβολής αλλά σκέφτομαι αυτό ότι σε λίγες μέρες θα το δω και θα το ακούσω και θα ηρεμήσω..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Evie2 κοριτσάκι μου τι μαρτύριο τραβάτε μωρέ είναι δυνατόν??εμένα μου είπαν ραντεβού σε 8μερςς και μετράω τα δευτερόλεπτα αυτοί θέλουν να κλείσεις τον τρίτο για να πας??πάνε καλά??ούτε καν να δεις έστω ότι είναι ενδομήτριο ότι χτυπάει η καρδούλα και μετά να σου πουν έλα σε δύο μήνες..απαππαπαπα..να φανταστώ οι εξωτερικοί είναι πανάκριβοι??κάτσε να έρθει το θετικό σου τεστακι και μετά θα σου κλείσουμε εισητηρια για Ελλάδα :)

 @Ελενακι12 αγάπη μουυυ μπραβοοοοο πόσο τέλειο συναισθήμα πρέπει να είναι ανυπομονώ να το ζήσω θέλω τόσο πολυυυυυ φοβάμαι λίγο λόγω της προηγούμενης αποβολής αλλά σκέφτομαι αυτό ότι σε λίγες μέρες θα το δω και θα το ακούσω και θα ηρεμήσω..<3

Πραγματικα ειναι πανακριβοι οι εξωτερικοι αλλα ασ δω εγω θετικο κ ασ πληρωσω οσο οσο .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Συνηθως 1 μερα πριν και αν, πρωτη φορα τοσο νωρις ομως.. τ στηθος μ δεν ειναι πρησμένο συνηθως δεν ειναι ετσι κ αλλιως εχω λιγα υγρα παραπανω κ συχνουρια αλλα διψαω πολυ σμρ οποτεεε  φυσικο ακολουθο.

Kαλημέρα κοριτσι μου. Γιατί εγώ έχω ένα feeling για σένα με αυτά τα συμπτώματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Εύχομαι ο πινακας να γεμισει θετικα αποτελεσματα αυτό το μήνα. Να είναι περισσότερα από ποτέ! Το εύχομαι σε όλες μας. Νοιώθω ότι είναι γουρλίδικο αυτό το φόρουμ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 πολυ χαρηκα κοριτσι μου. Τωρα θα ηρεμησες που ειδες το μωρακι σου. Τι τελειο συναισθημα πρεπει να ειναι !! Με το καλο κοριτσι μου. Πόσο εβδομάδων σε έβγαλε?

@Σαμανη εσύ κοπέλα μου πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Εύχομαι ο πινακας να γεμισει θετικα αποτελεσματα αυτό το μήνα. Να είναι περισσότερα από ποτέ! Το εύχομαι σε όλες μας. Νοιώθω ότι είναι γουρλίδικο αυτό το φόρουμ.. 

Είναι ειναιιιι..:) θα γεμίσουμε θετικά και μετα θα κάνουμε γκρουπακια εγκυμοσύνης:)) τι κάνουν τα κοριτσια που αναμένουν πρώτα?? @Kostef @lactaki ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα δέκατα και έπεσε μέσα. Θα κάνω και 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και θα δω. Εξάλλου όπως είπα δεν είχα ολοκληρωμένη επαφή άρα είναι λίγες οι πιθανότητες. Απλά κάνω γκάλοπ, προς το παρόν τα κορίτσια που είναι έγκυες έχουν δέκατα... ;)

Όλες οι γυναίκες μετά την ωορρηξία έχουν δέκατα...απλά αν είσαι έγκυος παραμένουν τα δέκατα και αφού περάσει η μέρα που περιμένεις περίοδο ? 

Επίσης τη θερμοκρασία πρέπει να τη μετράς πρωί πρωί πριν σηκωθείς καν απ’το κρεβάτι και κάνεις οτιδήποτε για να είναι έγκυρη..αυτή είναι η βασική θερμοκρασία..κι επίσης έχω ακούσει πολλές κοπέλες που είχαν 36.3 πχ και θετικό τεστ! Άρα δε ξέρω πόσο αξιόπιστη μέθοδος είναι...πάντως σίγουρα πρέπει να τη μετράς το πρωί πριν σηκωθείς απ’το κρεβάτι.μετά δε μετράει και πολύ.και σίγουρα ανεβαίνει μετά την ωορρηξία και πέφτει όταν περιμένεις περίοδο, εκτός αν έχεις συλλάβει που παραμένει ανεβασμένη. Αυτά απ’όσο ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου εμένα το στήθος μου ακόμα δεν πρηστικε είναι ευαίσθητο αλλά όχι πρησμένο..άντε αντεεεε πολύ θετικά τα βλέπω τα συμπτώματα σου να έχουμε θετικό τεστακι γρήγορα ❤️

Αλήθεια; Μας δίνεις ελπίδα με αυτό ? εμένα είναι λίγο πρησμένο αλλά δε πονάει. Οι θηλές σου έχουν γίνει πιο σκούρες; Φλεβίτσες πιο σκούρες βλέπεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Αλήθεια; Μας δίνεις ελπίδα με αυτό ? εμένα είναι λίγο πρησμένο αλλά δε πονάει. Οι θηλές σου έχουν γίνει πιο σκούρες; Φλεβίτσες πιο σκούρες βλέπεις;

Κοριτσαρες μου είμαι πολύ νωρίς εγώ σκέφτεται είμαι 3ε3η όποτε τα συμπτώματα είναι πολύ ήπια λίγο ανακατωσουρα το πρωί λίγο αδυναμία..στις θηλές το μόνο διαφορετικό προς το παρόν είναι τα εξογκωματακια γύρω γύρω που είναι πιο έντονα και ότι το νιώθω πιο βαρύ αλλά όχι σκληρό καθόλου.. σκεφτείτε ότι τα συμπτώματα συνήθως αρχίζουν την 6η εβδομάδα οπότε εγώ είμαι αρχηηηη..ο γιατρός με κοιτούσε με τεράστια απορία που είχα θετικό τόσο νωρίς αχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Evie2 κοριτσάκι μου τι μαρτύριο τραβάτε μωρέ είναι δυνατόν??εμένα μου είπαν ραντεβού σε 8μερςς και μετράω τα δευτερόλεπτα αυτοί θέλουν να κλείσεις τον τρίτο για να πας??πάνε καλά??ούτε καν να δεις έστω ότι είναι ενδομήτριο ότι χτυπάει η καρδούλα και μετά να σου πουν έλα σε δύο μήνες..απαππαπαπα..να φανταστώ οι εξωτερικοί είναι πανάκριβοι??κάτσε να έρθει το θετικό σου τεστακι και μετά θα σου κλείσουμε εισητηρια για Ελλάδα :)

 @Ελενακι12 αγάπη μουυυ μπραβοοοοο πόσο τέλειο συναισθήμα πρέπει να είναι ανυπομονώ να το ζήσω θέλω τόσο πολυυυυυ φοβάμαι λίγο λόγω της προηγούμενης αποβολής αλλά σκέφτομαι αυτό ότι σε λίγες μέρες θα το δω και θα το ακούσω και θα ηρεμήσω..<3

Να μη φοβάσαι, επειδή έτυχε μία φορά δε σημαίνει ότι θα ξαναγίνει...θα ακούσεις σε λίγο καιρό το μωράκι σου και όλα θα είναι τέλεια θα δεις!! ?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι ηρέμησα πολύ ???σε ευχαριστώ γλυκό μ κορίτσι κ εγώ σου ευχομαι γρήγορα ένα σπορακι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ ??❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κοριτσι μου. Γιατί εγώ έχω ένα feeling για σένα με αυτά τα συμπτώματα!!!

Μακαρι μακαρι μακαρι απο τ στομα σ κ στ θεου τ αυτι... απλα ξερεις σκεφτομαι κ λιγο μωρε μη μ παιζει παιχνιδια τ μυαλο μ επειδη τ θελω τοσο πολυ... με επιασε κ ενας πονοκεφαλος με το π ηρθα σρη δουλεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου είμαι πολύ νωρίς εγώ σκέφτεται είμαι 3ε3η όποτε τα συμπτώματα είναι πολύ ήπια λίγο ανακατωσουρα το πρωί λίγο αδυναμία..στις θηλές το μόνο διαφορετικό προς το παρόν είναι τα εξογκωματακια γύρω γύρω που είναι πιο έντονα και ότι το νιώθω πιο βαρύ αλλά όχι σκληρό καθόλου.. σκεφτείτε ότι τα συμπτώματα συνήθως αρχίζουν την 6η εβδομάδα οπότε εγώ είμαι αρχηηηη..ο γιατρός με κοιτούσε με τεράστια απορία που είχα θετικό τόσο νωρίς αχαχαχαχχα

Καλά κι εγώ κάπου εκεί είμαι, σε 5 μέρες περιμένω περίοδο οπότε γι’αυτό όπως όλες ψάχνουμε τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση χαχα...άρα είναι πιο έντονα τα εξογκώματα ε; Γιατί λένε ότι συμβαίνει αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Μακαρι μακαρι μακαρι απο τ στομα σ κ στ θεου τ αυτι... απλα ξερεις σκεφτομαι κ λιγο μωρε μη μ παιζει παιχνιδια τ μυαλο μ επειδη τ θελω τοσο πολυ... με επιασε κ ενας πονοκεφαλος με το π ηρθα σρη δουλεια .

Αλλο ενα συμπτωμα ο πονοκεφαλος λοιπον.. Μέχρι την Κυριακή ΔΕΝ περιμένεις περίοδο? Εγώ πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Στο εύχομαι από την καρδιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αλλο ενα συμπτωμα ο πονοκεφαλος λοιπον.. Μέχρι την Κυριακή ΔΕΝ περιμένεις περίοδο? Εγώ πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Στο εύχομαι από την καρδιά μου! 

Την Κυριακή μ λεει η εφαρμογή οτι περιμενω ... κοιτα αυτη τη φορα σκεψου μετα απο καφε επαφη ειδικα στισ γονιμες δε σηκωνονουν απο τ κρεβατι υπνο κατευθείαν οποτε γτ οχι οοοχι...  ευχομαιβνα κανω ποολλουυυς μηνες να δω την κοκκινη κυρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αλλο ενα συμπτωμα ο πονοκεφαλος λοιπον.. Μέχρι την Κυριακή ΔΕΝ περιμένεις περίοδο? Εγώ πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Στο εύχομαι από την καρδιά μου! 

Χαχαχαα τωρα το καταλαβα τοβκυριακη ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΟΟΟ . ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχαα τωρα το καταλαβα τοβκυριακη ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΟΟΟ . ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Ετσι να μπαινουμε στο κλιμα!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Να μη φοβάσαι, επειδή έτυχε μία φορά δε σημαίνει ότι θα ξαναγίνει...θα ακούσεις σε λίγο καιρό το μωράκι σου και όλα θα είναι τέλεια θα δεις!! ?❤️?

@Frogel καταλαβαινω γτ φοβασαι αλλα μην αφηνεις το φοβο να σε κυριεύει απολαυσετο σκεψου θετικα κ οολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Είναι ειναιιιι..:) θα γεμίσουμε θετικά και μετα θα κάνουμε γκρουπακια εγκυμοσύνης:)) τι κάνουν τα κοριτσια που αναμένουν πρώτα?? @Kostef @lactaki ??

Καλημέρα σε όλες... Frogel  μου ήρθε σήμερα πρωί πρωί περίοδος. Το είχα καταλάβει από χθες το βράδυ κ ήμουν προετοιμασμενη! Πάμε για τον επόμενο μήνα τώρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Την Κυριακή μ λεει η εφαρμογή οτι περιμενω ... κοιτα αυτη τη φορα σκεψου μετα απο καφε επαφη ειδικα στισ γονιμες δε σηκωνονουν απο τ κρεβατι υπνο κατευθείαν οποτε γτ οχι οοοχι...  ευχομαιβνα κανω ποολλουυυς μηνες να δω την κοκκινη κυρια...

Στο εύχομαι!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα σε όλες... Frogel  μου ήρθε σήμερα πρωί πρωί περίοδος. Το είχα καταλάβει από χθες το βράδυ κ ήμουν προετοιμασμενη! Πάμε για τον επόμενο μήνα τώρα.... 

Δεν πειράζει κορίτσακι μου πάμε δυναμικά για τον επόμενο τυχερό μηνα !!! Στείλε μου ημερομηνία :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...