Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Chris92 είπε:

Καλησπερα κοριτσια χρονια πολλα παντα με υγεια και ευτυχια..εγω ειχα επαφη ολες τις καλες ημερες περιμενω περιοδο πρωτοχρονια και εδω και 3 μερες το στηθος μου εχει πρηστει παρα πολυ μιλαμε ομως για 10 μερες πριν? Εκανα και ενα τεστ αρνητικο φυσικα λετε να εχω καμια ελπιδα.ριμαι και καινουργια και δεν ξερω αν γραφω και σωστα εδω

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα. Και φυσικά έχεις ελπίδες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κορίτσια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!! Συντομα όλες μας θα είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες... του χρόνου θα ειμαστε σ άλλο ποστ κ θα μιλάμε για τα μωράκια μας ή έστω για τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες... αισιοδοξία, αλλάζει η χρονιά, νέο ξεκίνημα για όλες... πίσω όλες οι δυσκολίες πίσω όλα τα αρνητικά τεστ που αντικρύσαμε!!!

Αν μου επιτρέπετε κ αν δε το έχει προτείνει καποια κοπέλα γιατι ίσως έχω χάσει καποιες συνομιλίες θα ήθελα να ανοίξω το νέο μας θεματάκι... 

Καλημέρα χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα. Και φυσικά να ανοίξεις το καινούριο θεματάκι εύχομαι να είναι γουρλίδικο όπως τα προηγούμενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αν κ πια δεν συμμετέχω σε αυτο το θέμα, από μένα είναι ναι ? Είσαι εδώ ίσως τον πιο πολύ καιρό με πάντα μια καλή κουβέντα για όλες, δώσε λοιπόν μια καλή αρχή στη νέα χρονιά! Με το καλό κοριτσάκι για όλες!

σ ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου με το καλό τον άλλο μηνα να μας πεις τα ευχάριστα!!! είμαι σίγουρη για την επιτυχία σου... 

αν συμφωνούν κ τα υπόλοιπα κορίτσια τις επόμενες μέρες βαζω μπρος για καινούργιο θεματάκι.. ακούω κ προτάσεις για τον τίτλο από όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κορίτσια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!! Συντομα όλες μας θα είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες... του χρόνου θα ειμαστε σ άλλο ποστ κ θα μιλάμε για τα μωράκια μας ή έστω για τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες... αισιοδοξία, αλλάζει η χρονιά, νέο ξεκίνημα για όλες... πίσω όλες οι δυσκολίες πίσω όλα τα αρνητικά τεστ που αντικρύσαμε!!!

Αν μου επιτρέπετε κ αν δε το έχει προτείνει καποια κοπέλα γιατι ίσως έχω χάσει καποιες συνομιλίες θα ήθελα να ανοίξω το νέο μας θεματάκι... 

Συμφωνώ κορίτσι μου κι εύχομαι να συνεχιστεί η παράδοση μας και να μας στείλεις σύντομα την φωτογραφία με το θετικό τεστακι! Σιγά σιγά πρέπει να σκεφτούμε και τίτλο...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μόλις σκέφτηκα έναν...?

1)Νέος χρόνος ξεκινά...θα γεμίσουμε μωρά! 

χαχαχαχ πολύ ωραίος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ή 

Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά!

Ήρθε η πρωτοχρονιά... έρχονται και τα μωρά!

Του Γενάρη μας τα νέα θα είναι ακόμα πιο ωραία

Μπορεί να με σταματήσει κάποιος;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα κοριτσακια μου!Κι εγω συμφωνω φυσικα να ανοιξει το νεο θεμα το λακτακι μας!Ο τιτλος που μου αρεσει πιο πολυ ειναι της @Ευάγγελοςτ Ηρθε η Πρωτοχρονια ερχονται και τα μωρα! 

Εγω δεν εχω εμπνευση να προτεινω τιτλο,ακομη καφε πινω χαχσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κορίτσια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!! Συντομα όλες μας θα είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες... του χρόνου θα ειμαστε σ άλλο ποστ κ θα μιλάμε για τα μωράκια μας ή έστω για τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες... αισιοδοξία, αλλάζει η χρονιά, νέο ξεκίνημα για όλες... πίσω όλες οι δυσκολίες πίσω όλα τα αρνητικά τεστ που αντικρύσαμε!!!

Αν μου επιτρέπετε κ αν δε το έχει προτείνει καποια κοπέλα γιατι ίσως έχω χάσει καποιες συνομιλίες θα ήθελα να ανοίξω το νέο μας θεματάκι... 

Καλημέρα να το ανοίξεις φυσικά! Όσο για τίτλο εγώ φαντασία μηδέν για στιχάκια...... Ευτυχώς έχουμε στο γκρουπ την @Ευάγγελοςτ γιατί αν περιμένατε από εμένα!!!

@Ευάγγελοςτ Μου άρεσε κ το τελευταίο που έγραψες του Γενάρη μας τα νέα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ή 

Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά!

Ήρθε η πρωτοχρονιά... έρχονται και τα μωρά!

Του Γενάρη μας τα νέα θα είναι ακόμα πιο ωραία

Μπορεί να με σταματήσει κάποιος;?

χαχχααχα μας κάλυψες πλήρως... ο 1ος μ άρεσε που αναφέρεται σ όλη τη χρονιά... μην επικεντρωθούμε στη πρωτοχρονιά δλδ ή στο γενάρη..... ώστε να το κρατήσουμε το θεματάκι αν θέλουμε κ για πιο μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχχααχα μας κάλυψες πλήρως... ο 1ος μ άρεσε που αναφέρεται σ όλη τη χρονιά... μην επικεντρωθούμε στη πρωτοχρονιά δλδ ή στο γενάρη..... ώστε να το κρατήσουμε το θεματάκι αν θέλουμε κ για πιο μετά..

Συμφωνω κοριτσι μου να το ανοιξεις να μας φερεις γουρι ♥️♥️ Μακαρι μεχρι να τελειωσει το 2020 να εχουμε μεινει ολες μας και να ανοιξουμε το δικο μες θεματακι αργοτερα και να τα λεμε ???? 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχχααχα μας κάλυψες πλήρως... ο 1ος μ άρεσε που αναφέρεται σ όλη τη χρονιά... μην επικεντρωθούμε στη πρωτοχρονιά δλδ ή στο γενάρη..... ώστε να το κρατήσουμε το θεματάκι αν θέλουμε κ για πιο μετά..

Έτσι κ είναι γουρικο να ανοίγεις θέμα λέω να ανοίγουμε κάθε 15 μέρες χάχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Έτσι κ είναι γουρικο να ανοίγεις θέμα λέω να ανοίγουμε κάθε 15 μέρες χάχαχα

Αχαχαχχαχ ?? μακαρι να ειναι γουρικο να ανοιγουμε ολες μας καθε μηνα να μας ερθουν Τα θαυματακια το 2020 κοριτσια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κορίτσια μόλις παρήγγειλα τις βιταμίνες μου γιατί σε μια βδομάδα τελειώνουν... ομολογώ είμαι ευχαριστημένη από τις babystart που νομίζω μ είχε προτείνει η @Mt3508 .. πότε μ πες να τις πάρω πότε κοντεύω να ξεκινήσω το δεύτερο κουτί μπαμ μπαμ περνάει ο καιρός...

αρχές του μήνα θα παραγγείλω κ του αντρούλη μου να συνεχίσει τις δικές του κ μετα σκέφτηκα βρε κορίτσια να πάει μια μέρα Αθήνα να κάνει το δεύτερο σπερμοδιάγραμμα.. να μη το κάνει εδώ πάλι... τόσα έχω διαβάσει κ έχω επηρεαστεί.. πόσο περίπου κοστίζει κ που λέτε?? Λυμπερόπουλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

εγώ κορίτσια μόλις παρήγγειλα τις βιταμίνες μου γιατί σε μια βδομάδα τελειώνουν... ομολογώ είμαι ευχαριστημένη από τις babystart που νομίζω μ είχε προτείνει η @Mt3508 .. πότε μ πες να τις πάρω πότε κοντεύω να ξεκινήσω το δεύτερο κουτί μπαμ μπαμ περνάει ο καιρός...

αρχές του μήνα θα παραγγείλω κ του αντρούλη μου να συνεχίσει τις δικές του κ μετα σκέφτηκα βρε κορίτσια να πάει μια μέρα Αθήνα να κάνει το δεύτερο σπερμοδιάγραμμα.. να μη το κάνει εδώ πάλι... τόσα έχω διαβάσει κ έχω επηρεαστεί.. πόσο περίπου κοστίζει κ που λέτε?? Λυμπερόπουλο? 

Θα σου προτείνω το μητέρα πρώτον γιατί το κάναμε εκεί κ έμεινα πολύ ευχαριστημένη (το είδε κ εμβρυολογος) κ δεύτερο γιατί θα μπορείς να πάρεις σφραγίδα εοπυυ κ αχρείαστη να είναι! Για το λυμπεροπουλο δεν εχω άποψη, εχω όμως ακούσει οτι ειναι απο τα καλύτερα εργαστήρια! Τσεκαρε μόνο τη σφραγίδα... 

Στο μητέρα 80ευρω το απλό (μην κάνεις το σύνθετο εκτός κ αν σας βγει κάτι στα αποτελέσματα)... τσεκαρε κ στο δημόσιο! Ελενα, Αλεξάνδρα, Αρεταιειο... Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Θα σου προτείνω το μητέρα πρώτον γιατί το κάναμε εκεί κ έμεινα πολύ ευχαριστημένη (το είδε κ εμβρυολογος) κ δεύτερο γιατί θα μπορείς να πάρεις σφραγίδα εοπυυ κ αχρείαστη να είναι! Για το λυμπεροπουλο δεν εχω άποψη, εχω όμως ακούσει οτι ειναι απο τα καλύτερα εργαστήρια! Τσεκαρε μόνο τη σφραγίδα... 

Στο μητέρα 80ευρω το απλό (μην κάνεις το σύνθετο εκτός κ αν σας βγει κάτι στα αποτελέσματα)... τσεκαρε κ στο δημόσιο! Ελενα, Αλεξάνδρα, Αρεταιειο... Καλά αποτελέσματα!

σ ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... δεν εχω ιδέα γι αυτο ρωτάω.. έχει μεγάλη αναμονή στο μητέρα? εγώ είμαι σε νησί.. παίρνω τηλ κλείνω ραντεβου κ πάει ο σύζυγος??... καλή τιμή μου φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

σ ευχαριστώ πολύ αγαπη μου... δεν εχω ιδέα γι αυτο ρωτάω.. έχει μεγάλη αναμονή στο μητέρα? εγώ είμαι σε νησί.. παίρνω τηλ κλείνω ραντεβου κ πάει ο σύζυγος??... καλή τιμή μου φαίνεται...

Περιμένω το νέο θεματάκι....που αναφέρεται οπως είπες σε ολο το χρόνο....ποιο είναι είναι το νησι σου...κ εγω απο νησι...στείλε μου μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

εγώ κορίτσια μόλις παρήγγειλα τις βιταμίνες μου γιατί σε μια βδομάδα τελειώνουν... ομολογώ είμαι ευχαριστημένη από τις babystart που νομίζω μ είχε προτείνει η @Mt3508 .. πότε μ πες να τις πάρω πότε κοντεύω να ξεκινήσω το δεύτερο κουτί μπαμ μπαμ περνάει ο καιρός...

αρχές του μήνα θα παραγγείλω κ του αντρούλη μου να συνεχίσει τις δικές του κ μετα σκέφτηκα βρε κορίτσια να πάει μια μέρα Αθήνα να κάνει το δεύτερο σπερμοδιάγραμμα.. να μη το κάνει εδώ πάλι... τόσα έχω διαβάσει κ έχω επηρεαστεί.. πόσο περίπου κοστίζει κ που λέτε?? Λυμπερόπουλο? 

Κορίτσι μου επειδή εγώ είμαι παθουσα και την πατήσαμε να πάτε να κάνετε κάπου το το κάνει ειδικός!!!Βέβαια μπορείς να δεις στο σπερμοδιαγραμμα που έχετε δει αν γράφει ότι χρησιμοποιείσαν αναλυτή σε υπολογιστή τότε οπισδήποτε να ξανακάνει ο άνδρας!!Σκέψου εμείς κάναμε σε γνωστό μικροβιολογικό και είχε βγει τέλειο και τελικά δεν ήταν πραγματικό!!! δυστυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Τι ν σ πω ρεεε δε ξερωωω ξαφνικα χθες παλι μπουκωμα ξανα πονολαιμος 37.7  το βρασιμο δε μ εφυγε ποτε. Κ μενα μ φανηκε περιεργο να ξανααρρωστησω μετα απο μια βδομαδα θα δείξει... για εγκυμοσυνη λες εσυ?

Ναι για εγκυμοσύνη λέω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου επειδή εγώ είμαι παθουσα και την πατήσαμε να πάτε να κάνετε κάπου το το κάνει ειδικός!!!Βέβαια μπορείς να δεις στο σπερμοδιαγραμμα που έχετε δει αν γράφει ότι χρησιμοποιείσαν αναλυτή σε υπολογιστή τότε οπισδήποτε να ξανακάνει ο άνδρας!!Σκέψου εμείς κάναμε σε γνωστό μικροβιολογικό και είχε βγει τέλειο και τελικά δεν ήταν πραγματικό!!! δυστυχώς!

δεν γράφει κάτι τώρα που το είδα... βγήκε καλό παρόλα αυτά μας έδωσε ο γιατρός τις  profertil για 2 μηνες.. έτσι θα το επαναλάβουμε κ είπα να πάει έξω για να είμαστε σίγουροι όπως λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι για εγκυμοσύνη λέω.... 

Mακαρι αλλα πραηματικα στος γονιμες μερες μ ημουν χαλια κατι καναμεεεεε αλλα δε ξερω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου!!! Πως περάσατε τα Χριστούγεννα;;;εγώ περιμένω αύριο να φύγω διακοπουλες ,πρώτη φορά θα κάνω αλλαγή χρόνου εκτός σπιτιού?!!! Εσείς θα πάτε κάπου; @Ευάγγελοςτ οι τίτλοι τέλειοι ο ένας καλύτερος από τον άλλον δεν ξέρω τι να διαλέξω,έχεις φαντασία κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

Κορίτσακια μου επειδή έχω χαθεί λίγο με τις ημερομηνίες ,οποίες έχουν αδιαθετησει η έχουν άλλες ημερομηνίες να μου στείλουν να το διορθώσω :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Lacostaki: 01/01

Hope19: 03/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

Κορίτσακια μου επειδή έχω χαθεί λίγο με τις ημερομηνίες ,οποίες έχουν αδιαθετησει η έχουν άλλες ημερομηνίες να μου στείλουν να το διορθώσω :-):-):-)

Καλημερα και απο μενα Αννια μου να περασεις τελεια στις διακοπες σου,να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις! Εγω δεν αδιαθετησα ακομη προφανως λογω της λοιμωξης που περασα.Αν δεν εχω αδιαθετησει σε 4 μερες απο σημερα θα κσνω τεστακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...