Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε;; Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά! Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες καλά Χριστούγεννα και χρόνια πολλά! Τα φετινά Χριστούγεννα σε μια τόσο φωτεινή και μαγευτική γιορτή μου έφεραν όντως τελικά το ομορφότερο δώρο της ζωής μου! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες και σύντομα με σπορακια στην κοιλιτσα σας!  Προς το παρόν να τα περάσετε όμορφα με ανθρώπους που αγαπάτε και σας αγαπούν!♥️??

Κορίτσια είμαι καινούρια στη συζήτηση αλλά θέλω τα φώτα σας.. την 14η, 15η μέρα δεν θυμάμαι ακριβώς είχα πονακια και λίγο αίμα, λογικά είχα ωορηξια. Σε επαφή ήρθαμε με τον σύζυγό μου από την 11η ημέρα εσως και την 17η μέρα.. Τώρα είμαι στην 21η μερα του κύκλου, με κύκλο 30-32 ανάλογα... Και έχω πονακια κάτω χαμηλά στη κοιλιά και σαν κραμπες.. Πονακια σαν να έχω κύστη.... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η whatever είπε:

Δεν είχα διαβάσει κάτι σχετικό και τα πήρα το καλοκαίρι τυχαία μαζί με τα τεστ ωορρηξίας της clearblue. Επειδή είχα θετικό τεστακι της onestep τον Ιούνιο με 13 χοριακη θεώρησα ότι θα είναι καλά και τα ξαναπήρα. Αδιαθετησα κιόλας σήμερα οπότε δεν πήρα να ρωτήσω και στην εταιρεία. Μάλλον θα ξαναπάρω τα hometest

Σήμερα ήταν αλλά ήρθε νωρίς νωρίς, ακριβώς στην ώρα της! Νομίζω είναι η πρώτη φορά που αδιαθετω και δεν με πιάνουν τα κλάματα! Οπότε το έριξα και στην δημιουργία σήμερα! Μελομακάρονα σοκολατένια, μπισκοτάκια σοκολατένια, τρουφάκια επίσης σοκολατένια! Έφτιαξα και μπισκότα τζίντζερ για να κάνω δεντράκι και τώρα θα το στήσω και θα το στολίσω!

Πω πω!!! Μπράβο σου!Για εμάς πάντως που λατρεύουμε την σοκολάτα όλα αυτά είναι σκέτος πειρασμός! Κρίμα που δεν είμαστε γειτόνισσες☹️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λικη είπε:

Κορίτσια είμαι καινούρια στη συζήτηση αλλά θέλω τα φώτα σας.. την 14η, 15η μέρα δεν θυμάμαι ακριβώς είχα πονακια και λίγο αίμα, λογικά είχα ωορηξια. Σε επαφή ήρθαμε με τον σύζυγό μου από την 11η ημέρα εσως και την 17η μέρα.. Τώρα είμαι στην 21η μερα του κύκλου, με κύκλο 30-32 ανάλογα... Και έχω πονακια κάτω χαμηλά στη κοιλιά και σαν κραμπες.. Πονακια σαν να έχω κύστη.... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; 

Γειά σου κορίτσι! Καλώς ήρθες! Το σημαντικό είναι ότι ήρθες σε επαφή τις καλές ημέρες άρα αυτό από μόνο του αυξάνει και τις πιθανότητες. Προσωπικά μου τυχαίνει να έχω πονακια σε άσχετες στιγμές μέσα στον κύκλο. Κάθε οργανισμός όμως είναι διαφορετικός... Πρώτη φορά σου τυχαίνει αυτό; Γιατί αναφέρεις την κύστη; Σου έχει τύχει στο παρελθόν να έχεις και να πονάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λικη είπε:

Κορίτσια είμαι καινούρια στη συζήτηση αλλά θέλω τα φώτα σας.. την 14η, 15η μέρα δεν θυμάμαι ακριβώς είχα πονακια και λίγο αίμα, λογικά είχα ωορηξια. Σε επαφή ήρθαμε με τον σύζυγό μου από την 11η ημέρα εσως και την 17η μέρα.. Τώρα είμαι στην 21η μερα του κύκλου, με κύκλο 30-32 ανάλογα... Και έχω πονακια κάτω χαμηλά στη κοιλιά και σαν κραμπες.. Πονακια σαν να έχω κύστη.... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Καλώς ήρθες στην παρέα! Εύχομαι σύντομα να έχεις σποράκι στην κοιλιτσα σου! Το ότι ήρθατε σε επαφές τις γόνιμες μέρες είναι πολύ θετικό! Παρόλα αυτά κάνε λίγο υπομονή να περάσουν οι ημέρες και εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος.. προσπαθείτε καιρό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Καλώς ήρθες στην παρέα! Εύχομαι σύντομα να έχεις σποράκι στην κοιλιτσα σου! Το ότι ήρθατε σε επαφές τις γόνιμες μέρες είναι πολύ θετικό! Παρόλα αυτά κάνε λίγο υπομονή να περάσουν οι ημέρες και εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος.. προσπαθείτε καιρό;;

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου... Όχι δεν προσπαθούμε καιρό.. Κάνουμε ελεύθερα ένα χρόνο αλλά όχι στοχευμενα.. Στοχευμενα το τελευταίο δίμηνο.. Αλλά αυτά τα συμπτώματα πρώτα φορά τα έχω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι! Καλώς ήρθες! Το σημαντικό είναι ότι ήρθες σε επαφή τις καλές ημέρες άρα αυτό από μόνο του αυξάνει και τις πιθανότητες. Προσωπικά μου τυχαίνει να έχω πονακια σε άσχετες στιγμές μέσα στον κύκλο. Κάθε οργανισμός όμως είναι διαφορετικός... Πρώτη φορά σου τυχαίνει αυτό; Γιατί αναφέρεις την κύστη; Σου έχει τύχει στο παρελθόν να έχεις και να πονάς;

Πρώτη φορά έχω όλο τον μήνα πόνο κάτω χαμηλά... Δεν ξέρω... Ίσως αλλάζει και ο κύκλος μ.. Είχα παλιότερα κύστη, πριν κάμποσα χρόνια.. Τώρα ο πόνος που έχω στην ουσία είναι σαν πόνος περιόδου... Και ίσως λίγο πιο έντονος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλά Χριστούγεννα σε όλες! Υγεία κι ευτυχία σε εσ

( Πάτησα καταλάθως αποστολή?)

...σε εσάς και στην οικογένεια σας. Εύχομαι όλες οι επιθυμίες σας να πραγματοποιηθούν! Του χρόνου τέτοια μέρα να είμαστε εδώ και να συζητάμε για τα μωράκια μας!

Καλά να περάσετε!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα μου. Χρονια πολλα και καλα Καλα Χριστουγεννιάτικα με υγεια... ευχομαι σε οσες (δεν) περιμενουν περιοδο να μην εμφανιστει σε οσες τους ηρθε ηδη ξανα δυναμικα κ στις εγκυουλες μας μια υπεροχη εγκυμοσύνη... χρονια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!!! Υγεία και ευτυχία εύχομαι σε ολες!!! Τα επόμενα Χριστούγεννα να είμαστε +1 όλες!!! Να περάσετε όμορφα σήμερα με αγαπημένους ανθρώπους δίπλα σας!!!

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω!!! Μπράβο σου!Για εμάς πάντως που λατρεύουμε την σοκολάτα όλα αυτά είναι σκέτος πειρασμός! Κρίμα που δεν είμαστε γειτόνισσες☹️?

Άσε και γω τρελαίνομαι για σοκολάτα! Ευτυχώς τα περισσότερα θα τα δώσω. Κανονίζω όμως και ένα πακετακι αν θες! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια!!! Υγεία και ευτυχία εύχομαι σε ολες!!! Τα επόμενα Χριστούγεννα να είμαστε +1 όλες!!! Να περάσετε όμορφα σήμερα με αγαπημένους ανθρώπους δίπλα σας!!!

Άσε και γω τρελαίνομαι για σοκολάτα! Ευτυχώς τα περισσότερα θα τα δώσω. Κανονίζω όμως και ένα πακετακι αν θες! ?

Ενα πακετο και για Κρητη παρακαλω ??.Χρονια πολλα σε ολες κοριτσακια μου!!!Και του χρονου να ειμαστε ολες με νινακια στην αγκαλια ή στην κοιλιτσα...Καλα Χριστουγεννα ???☃️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα μου. Χρονια πολλα και καλα Καλα Χριστουγεννιάτικα με υγεια... ευχομαι σε οσες (δεν) περιμενουν περιοδο να μην εμφανιστει σε οσες τους ηρθε ηδη ξανα δυναμικα κ στις εγκυουλες μας μια υπεροχη εγκυμοσύνη... χρονια πολλα

Αχ αχ εμενα θα μου ερθει το νιωθω...Ποναει μεση και κοιλια,εχω κρυαδες και μου βρωμανε τα παντα,οπως ακριβως οταν περιμενω να αδιαθετησω.Εσυ πώς εισαι κοριτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυυυ χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα με υγεία αγάπη ευτυχία και πολλά μπεμπεεεε!!!!!!! Να γεμίσει το πινακακι μας και οι κοιλιτσες μας με μαγευτικά μωράκια!!!! Εύχομαι να περνάτε όλες τελειαααααααααααααα [smilie=love5.gif]??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!! ?? Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα σε όλες εύχομαι!!!! ??? Να περάσετε τις γιορτές με τους αγαπημένους σας μαζί!!❤️ Και του χρόνου να είμαστε διπλές ή τριπλές όλες εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!❤️❤️❤️??‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια χρονια πολλα παντα με υγεια και ευτυχια..εγω ειχα επαφη ολες τις καλες ημερες περιμενω περιοδο πρωτοχρονια και εδω και 3 μερες το στηθος μου εχει πρηστει παρα πολυ μιλαμε ομως για 10 μερες πριν? Εκανα και ενα τεστ αρνητικο φυσικα λετε να εχω καμια ελπιδα.ριμαι και καινουργια και δεν ξερω αν γραφω και σωστα εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χριστούγεννα κοριτσαρες μουυυυυυυ εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου και υγεία πάνω απ' όλα για να τα χαιρόμαστε...εγώ είμαι στο χωριό οικογενειακά στην ξυλόσομπα και χαλαρώνω..δεν έφαγα όσο ήθελα γιατί ανακατεύομαι με το παραμικρό αλλά δεν γκρινιάζω..σας στέλνω έξτρα χριστουγεννιάτικη μπεμπεδοσκονη..φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αχ αχ εμενα θα μου ερθει το νιωθω...Ποναει μεση και κοιλια,εχω κρυαδες και μου βρωμανε τα παντα,οπως ακριβως οταν περιμενω να αδιαθετησω.Εσυ πώς εισαι κοριτσι μου;

Δεν νιώθω τπτ η ααλήθεια ειναι οτι αναρρωσα εμεινα μια βδομάδα Καλα κ ξανα ειμαι άρρωστη δε ξερω τι εχω πάθει... χθες ενιωθα πονακια λιιιιγο χαμηλα θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Δεν νιώθω τπτ η ααλήθεια ειναι οτι αναρρωσα εμεινα μια βδομάδα Καλα κ ξανα ειμαι άρρωστη δε ξερω τι εχω πάθει... χθες ενιωθα πονακια λιιιιγο χαμηλα θα δείξει 

Μήπως δεν είσαι άρρωστη και είναι τίποτα άλλο;;;; Λέω εγώ τώρα!!!. Μου φαίνεται λίγο κουλό να ξανά αρρώστησες μετά από μια βδομάδα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μήπως δεν είσαι άρρωστη και είναι τίποτα άλλο;;;; Λέω εγώ τώρα!!!. Μου φαίνεται λίγο κουλό να ξανά αρρώστησες μετά από μια βδομάδα... 

Συμφωνω!Και η αδερφη μου στην αρχη της δευτερης εγκυμοσυνης της ηταν αρρωστη και δεν μπορουσε να συνελθει και τελικα ηρθε το δευτερο ανηψακι μου.Στο ευχομαι κοριτσαρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σας πολλά κορίτσια και καλά Χριστούγεννα και από εμένα!!!! Υγεία ευτυχία και του χρόνου να είστε με μωράκια όλες!

Εμείς μαζευτήκαμε στο σπίτι μας και φάγαμε, πριν από λίγο έκατσα!! Είχα να κάνω τραπέζι δύο χρόνια λόγω του μικρού που ήταν μωρό περισυ και τώρα σε 15 μέρες μέσα έκανα και δεύτερο... Αν μείνω έγκυος θα κάνω αλλά 2 χρόνια να ξανακαλεσω κόσμο οπότε χαλάλι!!! 

Ελπίζω όλες να περάσατε ωραία αυτές τις μέρες και τα κορίτσια που αναμένουν να έχουν καλά νέα να μας πουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μήπως δεν είσαι άρρωστη και είναι τίποτα άλλο;;;; Λέω εγώ τώρα!!!. Μου φαίνεται λίγο κουλό να ξανά αρρώστησες μετά από μια βδομάδα... 

Τι ν σ πω ρεεε δε ξερωωω ξαφνικα χθες παλι μπουκωμα ξανα πονολαιμος 37.7  το βρασιμο δε μ εφυγε ποτε. Κ μενα μ φανηκε περιεργο να ξανααρρωστησω μετα απο μια βδομαδα θα δείξει... για εγκυμοσυνη λες εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Συμφωνω!Και η αδερφη μου στην αρχη της δευτερης εγκυμοσυνης της ηταν αρρωστη και δεν μπορουσε να συνελθει και τελικα ηρθε το δευτερο ανηψακι μου.Στο ευχομαι κοριτσαρα μου!!!

Τι να πω ρε αγαπη μακαρι μακαρι μακαρι μονο αυτο χαχαχα... δε ξερω θα δειξει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κορίτσια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!! Συντομα όλες μας θα είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες... του χρόνου θα ειμαστε σ άλλο ποστ κ θα μιλάμε για τα μωράκια μας ή έστω για τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες... αισιοδοξία, αλλάζει η χρονιά, νέο ξεκίνημα για όλες... πίσω όλες οι δυσκολίες πίσω όλα τα αρνητικά τεστ που αντικρύσαμε!!!

Αν μου επιτρέπετε κ αν δε το έχει προτείνει καποια κοπέλα γιατι ίσως έχω χάσει καποιες συνομιλίες θα ήθελα να ανοίξω το νέο μας θεματάκι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κορίτσια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!! Συντομα όλες μας θα είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες... του χρόνου θα ειμαστε σ άλλο ποστ κ θα μιλάμε για τα μωράκια μας ή έστω για τις φουσκωμένες μας κοιλίτσες... αισιοδοξία, αλλάζει η χρονιά, νέο ξεκίνημα για όλες... πίσω όλες οι δυσκολίες πίσω όλα τα αρνητικά τεστ που αντικρύσαμε!!!

Αν μου επιτρέπετε κ αν δε το έχει προτείνει καποια κοπέλα γιατι ίσως έχω χάσει καποιες συνομιλίες θα ήθελα να ανοίξω το νέο μας θεματάκι... 

Αν κ πια δεν συμμετέχω σε αυτο το θέμα, από μένα είναι ναι ? Είσαι εδώ ίσως τον πιο πολύ καιρό με πάντα μια καλή κουβέντα για όλες, δώσε λοιπόν μια καλή αρχή στη νέα χρονιά! Με το καλό κοριτσάκι για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...