Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

29 είναι Κυριακή...αρα παμε μαζι για χοριακη τη Δευτέρα 30/12..

ετ εκανα 16/12....

πως αισθάνεσαι;;; συμπτωματα;;

Σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη κοριτσι μου!!!Ποσα εβρυακια βαλατε;Εβαλες βλαστοκυστες;Η πρωτη σου ετ ειναι;Ευχομαι να ειναι η τυχερη σου +++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Περαστικά σας!! Κι εγώ γαμώτο κρύωσα..τις τελευταίες 3 μέρες βήχω κ ο λαιμός μου είναι χάλια, με το ζόρι βγαίνει η φωνή μου...και σήμερα έχω και καταρροή μπούκωμα κλπ...

Κάπου έχω διαβάσει ότι αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε κ πολλές ελπίδες για αυτό το μήνα, ε; ?

Δεν ξερω αν το κρυωμα σημαινει οτι δεν εχουμε ελπιδες,εγω τουλαχιστον αν κ με πυρετο κ βηχα το προσπαθησα στις γονιμες.Θα δειξει σε λιγες μερες.Αν θελει το σπορι να πιαστει θα πιαστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Δεν ξερω αν το κρυωμα σημαινει οτι δεν εχουμε ελπιδες,εγω τουλαχιστον αν κ με πυρετο κ βηχα το προσπαθησα στις γονιμες.Θα δειξει σε λιγες μερες.Αν θελει το σπορι να πιαστει θα πιαστει...

Κ εγώ προσπάθησα, αλλά δε ξέρω αν επηρεάζει τη σύλληψη...?

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Περαστικά σας!! Κι εγώ γαμώτο κρύωσα..τις τελευταίες 3 μέρες βήχω κ ο λαιμός μου είναι χάλια, με το ζόρι βγαίνει η φωνή μου...και σήμερα έχω και καταρροή μπούκωμα κλπ...

Κάπου έχω διαβάσει ότι αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε κ πολλές ελπίδες για αυτό το μήνα, ε; ?

Σε ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου και σε σένα περαστικά δεν ξέρω σίγουρα τι γίνεται τώρα με την γρίπη εγώ πάντως καλού κακού δεν έχω πάρει τίποτα άλλο εκτός από ντεπον. Τις προσπάθειες μας τις κάναμε πριν τώρα θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου ,υγρά σουπιτσες και κουβερτουλα ?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Περαστικά σας κορίτσι μου! Γρήγορη ανάρρωση και στους δύο σας!??

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Ωχχχ περαστικα κ στους 2 σας κοριτσακι!Γινεται χαμος με τις ιωσεις.Στο γιατρο πηγες;Μην το αφησεις αν σου κρατησει πανω απο 3μερο γιατι εγω που το αφησα ειμαι 3 βδομαδες με βηχα που δε λεει να φυγει...

Σε ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι εγώ είμαι σχετικά καλά ο αντρουλης μου ψήνεται λίγο αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να παει στον γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη κοριτσι μου!!!Ποσα εβρυακια βαλατε;Εβαλες βλαστοκυστες;Η πρωτη σου ετ ειναι;Ευχομαι να ειναι η τυχερη σου +++++++

Είναι η δεύτερη...3 βαλαμε απο καταψυξη...8 κυττάρων..Δηλαδή 3 ημ..

(Η πρωτη ετ ήταν προχειροδουλεια κ ξεπετα με τους πιο πανακριβους γιατρους.με βουλα η αποτυχια)

σε ευχαριστώ..μακάρι ..με το καλο κ σε σένα...Αλλά θα πας Παρασκευή βλεπω για χοριακη...έχεις συμπτώματα;;; εγω οχι

Επεξεργάστηκε από antzy9
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλά είμαι γλυκούλα μου, κρυωμένη λίγο όπως είπα...? τι να έχω συνειδητοποιήσει??

Δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι σίγουρη ότι ήσουν εγκυουλα ? ελπίζω να βγει αληθινό το λάθος μου κορίτσακι!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

Είναι η δεύτερη...3 βαλαμε απο καταψυξη...8 κυττάρων..Δηλαδή 3 ημ..

(Η πρωτη ετ ήταν προχειροδουλεια κ ξεπετα με τους πιο πανακριβους γιατρους.με βουλα η αποτυχια)

σε ευχαριστώ..μακάρι ..με το καλο κ σε σένα...Αλλά θα πας Παρασκευή βλεπω για χοριακη...έχεις συμπτώματα;;; εγω οχι

Αντζυ μου από Γενάρη θα ξεκινήσω και εγώ εξωσωματική θα χρειαστώ τα φώτα σου :-) εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακη ? εάν θες πες μου που έκανες την ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

Είναι η δεύτερη...3 βαλαμε απο καταψυξη...8 κυττάρων..Δηλαδή 3 ημ..

(Η πρωτη ετ ήταν προχειροδουλεια κ ξεπετα με τους πιο πανακριβους γιατρους.με βουλα η αποτυχια)

σε ευχαριστώ..μακάρι ..με το καλο κ σε σένα...Αλλά θα πας Παρασκευή βλεπω για χοριακη...έχεις συμπτώματα;;; εγω οχι

Πολλες φιλες μου εκαναν τα παιδακια τους απο κατεψυγμενα!Σου ευχομαι να ειναι και διδυμακια!!!Ποσο σε καταλαβαινω κοριτσι μου να ηξερες...Οι ακριβοι γιατροι δε μου λενε κατι,κι εγω ειχα παει σε πανακριβο κ μεγαλο ονομα αλλα δεν πετυχαμε.

 

Χοριακη δε θα κανω την Παρασκευη ισως με μπερδεψες με αλλη κοπελα.Στις 26 περιμενω και εχω τα κλασικα συμπτωματα περιοδου.Πονος στην κοιλια κ στη μεση.Να σου πω ολο το μηνα σχεδον ημουν αρρωστη κ αν κ ειχαμε επαφες νομιζω πως δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2019 at 10:27 ΠΜ, ο/η Xrita είπε:

Με το καλό όλα κορίτσι!Έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που βρίσκουν εκεί σπέρμα κ προχωρανε σε εξωσωματικη!

Μακάρι κορίτσι μου!!! Μακάρι αυτές τις άγιες μέρες, ο θεός να ακούσει τις προσευχές μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Είναι η δεύτερη...3 βαλαμε απο καταψυξη...8 κυττάρων..Δηλαδή 3 ημ..

(Η πρωτη ετ ήταν προχειροδουλεια κ ξεπετα με τους πιο πανακριβους γιατρους.με βουλα η αποτυχια)

σε ευχαριστώ..μακάρι ..με το καλο κ σε σένα...Αλλά θα πας Παρασκευή βλεπω για χοριακη...έχεις συμπτώματα;;; εγω οχι

Καλημέρα Αντζυ..επειδή κ εμείς τώρα είμαστε σε αναζήτησή κέντρου,αν θες πες μου σε παρακαλώ σε ποιο πηγές;; Έχω ακούσει πάλι για ένα κέντρο με πολύ γνωστό όνομα,το οποίο έκανε πρόχειρη δουλειά κ δεν επιτεύχθηκε τπτ αλλά από λάθος γιατρού!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ έχω άρρωστο τον μικρό μου σας διάβαζα αλλά δεν πρόλαβαινα να απαντήσω.

Μου ήρθε περίοδος μια μέρα νωρίτερα, χαλαρά το πήρα αυτό το μήνα γιατί δεν είχα κανένα σημαδάκι ότι μπορεί να είμαι έγκυος.... Περιμένω περίοδο τώρα 16 ιανουαριου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ έχω άρρωστο τον μικρό μου σας διάβαζα αλλά δεν πρόλαβαινα να απαντήσω.

Μου ήρθε περίοδος μια μέρα νωρίτερα, χαλαρά το πήρα αυτό το μήνα γιατί δεν είχα κανένα σημαδάκι ότι μπορεί να είμαι έγκυος.... Περιμένω περίοδο τώρα 16 ιανουαριου

 

Περαστικά του κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ έχω άρρωστο τον μικρό μου σας διάβαζα αλλά δεν πρόλαβαινα να απαντήσω.

Μου ήρθε περίοδος μια μέρα νωρίτερα, χαλαρά το πήρα αυτό το μήνα γιατί δεν είχα κανένα σημαδάκι ότι μπορεί να είμαι έγκυος.... Περιμένω περίοδο τώρα 16 ιανουαριου

 

Καλημέρα! Περαστικουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ έχω άρρωστο τον μικρό μου σας διάβαζα αλλά δεν πρόλαβαινα να απαντήσω.

Μου ήρθε περίοδος μια μέρα νωρίτερα, χαλαρά το πήρα αυτό το μήνα γιατί δεν είχα κανένα σημαδάκι ότι μπορεί να είμαι έγκυος.... Περιμένω περίοδο τώρα 16 ιανουαριου

 

Περαστικα στον μικρουλη σου!Οσο για σενα παμε για τη νεα χρονια που θα ειναι κ η τυχερή...

Το @lactaki μας τι κανει;Πώς εισαι κοπελα μου;Ελπιζω να μη σου ηρθε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα στον μικρουλη σου!Οσο για σενα παμε για τη νεα χρονια που θα ειναι κ η τυχερή...

Το @lactaki μας τι κανει;Πώς εισαι κοπελα μου;Ελπιζω να μη σου ηρθε ?

γεια σας κορίτσια... εδώ είμαι εχω λιώσει με το εορταστικό ωράριο... ντυσιμο- βαψιμο- μαγαζι -μπανιο -υπνος είμαι καθε μερα... ήμερα 24η αδιαθέτησα.. μικρό κύκλο όπως περίμενα γιατί έκανα νωρίς ωορρηξία.. μετά τις γιορτές θα κανω ορμονολογικές πάλι γιατί είδα αίμα 20-21η κ με προβλημάτισε.. σταμάτησα την προλακτίνη κ την προγεστερόνη .. αλλά μ φαίνεται παράξενο πότε προλαβε ν ανέβει? είναι λίγο το διάστημα...θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2019 at 10:24 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι σίγουρη ότι ήσουν εγκυουλα ? ελπίζω να βγει αληθινό το λάθος μου κορίτσακι!!!! :-)

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου.Τι κάνετε? Εγω ετοιμαζομαι να φυγω μεθαυριο εξωτερικο ταξιδι πρωτη φορα. Τοσα χρονια δουλευα εορταστικο αλλα φετος δουλευω σε γραφειο. Ανυπομονω. Το  καλο ειναι οτι θα φυγω 9 μερες πριν την αναμενομενη ημερα περιοδου οποτε θα ξεχαστω εκει παρα πολύ! 

Αυτο το μήνα ειδαμε καλο ενδομητριο, εκανα 14ημερα οωρρηξια  και οχι αργοτερα οπως συνηθως και νοιωθω οτι μεσα στην ατυχια του προηγουμενου μηνα που εκανα 18η κυκλο με τις ενεσεις , αυτό το μήνα πήρε ώθηση το σώμα μου. 

Πέρνω και salospir μέχρι την αναμενομη περίοδο αλλά αυτό το μήνα ο γιατρός μου πρόσθεσε και το prezolon για 8 μέρες.

Προσπαθώ να έχω  καλή διάθεση και εύχομαι να πετυχουμε αυτό το μήνα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου.Τι κάνετε? Εγω ετοιμαζομαι να φυγω μεθαυριο εξωτερικο ταξιδι πρωτη φορα. Τοσα χρονια δουλευα εορταστικο αλλα φετος δουλευω σε γραφειο. Ανυπομονω. Το  καλο ειναι οτι θα φυγω 9 μερες πριν την αναμενομενη ημερα περιοδου οποτε θα ξεχαστω εκει παρα πολύ! 

Αυτο το μήνα ειδαμε καλο ενδομητριο, εκανα 14ημερα οωρρηξια  και οχι αργοτερα οπως συνηθως και νοιωθω οτι μεσα στην ατυχια του προηγουμενου μηνα που εκανα 18η κυκλο με τις ενεσεις , αυτό το μήνα πήρε ώθηση το σώμα μου. 

Πέρνω και salospir μέχρι την αναμενομη περίοδο αλλά αυτό το μήνα ο γιατρός μου πρόσθεσε και το prezolon για 8 μέρες.

Προσπαθώ να έχω  καλή διάθεση και εύχομαι να πετυχουμε αυτό το μήνα. 

 

Καλημέρα κορίτσι μου. Για που με το καλό;; εγώ είμαι από τις τυχερές που δεν δουλεύω ποτέ τα Χριστούγεννα κλείνουμε πάντα 15 μέρες. Να παρασετε τέλεια και να γυρίσετε με σποράκι στην κοιλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Για που με το καλό;; εγώ είμαι από τις τυχερές που δεν δουλεύω ποτέ τα Χριστούγεννα κλείνουμε πάντα 15 μέρες. Να παρασετε τέλεια και να γυρίσετε με σποράκι στην κοιλιτσα

Παρίσι πάμε, αν και έχουν σοβαρο θεμα με απεργίες στα ΜΜΜ και δεν ξερω τι θα κάνουμε. Αλλά ελπίζουμε να βρούμε λύση γιατί  τα έχουμε κλείσει όλα και δεν μπορούσε να αλλάξει ο προορισμός.

Μακάρι, αν και δεν είμαι αισιόδοξη γτ προσπαθούμε 1μιση χρόνο. Αλλά από την αλλη ο γιατρος μου είπε ότι ξυπνησε το σύστημα. Με εμψυχωσε και λίγο γτ μου είπε οτι πολλες φορες κοπελες μειναν εγκυες τον επομενο κυκλο απο τις ενεσεις. 

Το σημαντικο ειναι οτι θα ασχολουμαι με κατι και θα ξεχαστω και θα περασουν οι μερες.

Παίρνω και το prezolon και δεν μπορω να φαω τα γαλλικα γλυκα χαχα!! Ειναι κορντιζονη

Μακαρι Παναγία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...