Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις On 18/12/2019 at 10:04 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Βάλε και μένα 24/12 παρακαλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KiΚορίτσακια μου δεν πρόλαβα να μπω σήμερα θα μπω πάλι σε λίγο για να σας ξαναδιαβάσω στέλνω πινακακι χωρίς λάθη ελπίζω ?

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

I want a baby:28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ioannastr: εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι κοριτσάκι μου;; 

Εμείς σήμερα πήραμε τηλ. Να κλείσουμε να κάνει ο άντρας μου εξετάσεις για τον καρυοτυπο, ινοκυστικη νόσο κ μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Υ. Θα τις κάνουμε με τον καινούριο χρόνο. Να κάνω κ εγώ σαλπιγγογραφια, μετά να κάνουμε βιοψία στους όρχεις για να δούμε αν υπάρχει εκεί σπερμα κ να ξεκινήσουμε τη διαδικασία της εξωσωματικής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Εμείς σήμερα πήραμε τηλ. Να κλείσουμε να κάνει ο άντρας μου εξετάσεις για τον καρυοτυπο, ινοκυστικη νόσο κ μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Υ. Θα τις κάνουμε με τον καινούριο χρόνο. Να κάνω κ εγώ σαλπιγγογραφια, μετά να κάνουμε βιοψία στους όρχεις για να δούμε αν υπάρχει εκεί σπερμα κ να ξεκινήσουμε τη διαδικασία της εξωσωματικής..

Καλη κ τυχερη αρχη λοιπόν 

Διευκρίνισε αν θα κανετε απλό η μοριακο καρυοτυπο...κ Επί σης για Κυστική το 99% όσοακριβό κ αν είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

KiΚορίτσακια μου δεν πρόλαβα να μπω σήμερα θα μπω πάλι σε λίγο για να σας ξαναδιαβάσω στέλνω πινακακι χωρίς λάθη ελπίζω ?

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

I want a baby:28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Άννια καλησπέρα. Η ημερομηνία αναμενόμενης περιόδου είναι 30-12-2019, έγραψες 28-12-2019

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Καλη κ τυχερη αρχη λοιπόν 

Διευκρίνισε αν θα κανετε απλό η μοριακο καρυοτυπο...κ Επί σης για Κυστική το 99% όσοακριβό κ αν είναι 

Μμμμμ δε μας είπε κάτι για μοριακό καρυοτυπο!! Θα πάρω τον ουρολόγο να τον ρωτήσω!! Όσο για την ινοκυστικη,εννοείται ότι θα κάνουμε το 99%. Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου!! Μακάρι να είναι καλή κ τυχερη αρχή..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε! 

Να ρωτήσω κατι. Έχει πάρει κάποια τώρα τελευταία τα τεστ εγκυμοσύνης one step? Μου φάνηκαν λίγο φουσκωμένα στην άκρη και σα να είναι κάπως 'ξεκολλημενα' να το πω; Αρχές καλοκαιριού που είχα πάρει δε νομίζω να ήταν έτσι

Δεν ξέρω αν φαίνεται τι εννοώ από τις φωτογραφίες

 

IMG_20191221_093709.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε! 

Να ρωτήσω κατι. Έχει πάρει κάποια τώρα τελευταία τα τεστ εγκυμοσύνης one step? Μου φάνηκαν λίγο φουσκωμένα στην άκρη και σα να είναι κάπως 'ξεκολλημενα' να το πω; Αρχές καλοκαιριού που είχα πάρει δε νομίζω να ήταν έτσι

Δεν ξέρω αν φαίνεται τι εννοώ από τις φωτογραφίες

 

IMG_20191221_093709.jpg

Καλημερα !!! Εγω ειχα παρει πριν μια εβδομαδα περιπου δεν ηταν ετσι ... ομως μου εχει συμβει κ μενα να ηταν ετσι μια αλλη φορα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Εμείς σήμερα πήραμε τηλ. Να κλείσουμε να κάνει ο άντρας μου εξετάσεις για τον καρυοτυπο, ινοκυστικη νόσο κ μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Υ. Θα τις κάνουμε με τον καινούριο χρόνο. Να κάνω κ εγώ σαλπιγγογραφια, μετά να κάνουμε βιοψία στους όρχεις για να δούμε αν υπάρχει εκεί σπερμα κ να ξεκινήσουμε τη διαδικασία της εξωσωματικής..

Με το καλό όλα κορίτσι!Έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που βρίσκουν εκεί σπέρμα κ προχωρανε σε εξωσωματικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα !!! Εγω ειχα παρει πριν μια εβδομαδα περιπου δεν ηταν ετσι ... ομως μου εχει συμβει κ μενα να ηταν ετσι μια αλλη φορα ... 

Τι να πω! Μυστήριο και τα τεστ! Θα καλεσω από Δευτέρα την εταιρεία να ρωτήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Τι να πω! Μυστήριο και τα τεστ! Θα καλεσω από Δευτέρα την εταιρεία να ρωτήσω! 

Μπορει να εχουν υγρασια 

τι να πω παντως δεν φαινονται να ειναι καλα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο όλες, και για τα κορίτσια που περιμένουν τις επόμενες μέρες εύχομαι θετικά αποτελέσματα να γεμίσουμε κι άλλο το πινακάκι μας!!! ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε. Εγώ την άρπαξα για τα καλά. Ευτυχώς έκανα πυρετό μόνο μια μέρα αλλά έχω δεκατα βήχα καταροη τα πάντα. κόλλησα και τον αντρουλης μου και ψήνεται ο γλυκός μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε. Εγώ την άρπαξα για τα καλά. Ευτυχώς έκανα πυρετό μόνο μια μέρα αλλά έχω δεκατα βήχα καταροη τα πάντα. κόλλησα και τον αντρουλης μου και ψήνεται ο γλυκός μου

Περαστικά σας!! Κι εγώ γαμώτο κρύωσα..τις τελευταίες 3 μέρες βήχω κ ο λαιμός μου είναι χάλια, με το ζόρι βγαίνει η φωνή μου...και σήμερα έχω και καταρροή μπούκωμα κλπ...

Κάπου έχω διαβάσει ότι αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε κ πολλές ελπίδες για αυτό το μήνα, ε; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Άννια καλησπέρα. Η ημερομηνία αναμενόμενης περιόδου είναι 30-12-2019, έγραψες 28-12-2019

Σόρρυ κορίτσακι μου θα το διορθώσω αμέσως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε. Εγώ την άρπαξα για τα καλά. Ευτυχώς έκανα πυρετό μόνο μια μέρα αλλά έχω δεκατα βήχα καταροη τα πάντα. κόλλησα και τον αντρουλης μου και ψήνεται ο γλυκός μου

Περαστικά κορίτσι μου ,υγρά σουπιτσες και κουβερτουλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2019 at 4:10 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Είναι τέλεια η χοριακη σου αγαπημένη μου..επειδή έχει τρελές διακυμάνσεις η τιμή της χοριακης θα μετράς της εβδομάδες από την πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου..αν μπεις στο Ιασώ έχει ημερολόγιο εγκυμοσύνης και πατάς πότε ήταν η τελευταία περίοδος και σου λέει σε ποια εβδομάδα είσαι και κάποιες πληροφορίες..θα σου τα πεί όλα ο γιατρός σου στο πρώτο ραντεβού..μίλησες μαζί του??θα κάνεις επαναληπτική χοριακη??

 

Εγώ κορίτσια μου σήμερα άκουσα την καρδούλα του μωρού μου και έκλαιγα και δεν ήξερα τι μου γίνεται και ποια είμαι και πως με λένε..είναι απίστευτο συναίσθημα σας στέλνω όλη την μπεμπεδοσκονη του κόσμου όλου ❤️

Φιληηηη τώρα διάβασα το μνμ σου !!!! Τι ωραία αααααα άκουσες καρδούλα [smilie=love5.gif]μπραβο αγαπακι να πάνε όλα τέλεια θα βγει μια κορακλα δύο μέτρα ? !!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Περαστικά σας!! Κι εγώ γαμώτο κρύωσα..τις τελευταίες 3 μέρες βήχω κ ο λαιμός μου είναι χάλια, με το ζόρι βγαίνει η φωνή μου...και σήμερα έχω και καταρροή μπούκωμα κλπ...

Κάπου έχω διαβάσει ότι αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε κ πολλές ελπίδες για αυτό το μήνα, ε; ?

Χαχαχαχα πως είσαι εσύ κορίτσακι;;;το έχεις συνειδητοποιήσει ;;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα πως είσαι εσύ κορίτσακι;;;το έχεις συνειδητοποιήσει ;;; :-)

Καλά είμαι γλυκούλα μου, κρυωμένη λίγο όπως είπα...? τι να έχω συνειδητοποιήσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε. Εγώ την άρπαξα για τα καλά. Ευτυχώς έκανα πυρετό μόνο μια μέρα αλλά έχω δεκατα βήχα καταροη τα πάντα. κόλλησα και τον αντρουλης μου και ψήνεται ο γλυκός μου

Περαστικά σας κορίτσι μου! Γρήγορη ανάρρωση και στους δύο σας!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλά είμαι γλυκούλα μου, κρυωμένη λίγο όπως είπα...? τι να έχω συνειδητοποιήσει??

29 είναι Κυριακή...αρα παμε μαζι για χοριακη τη Δευτέρα 30/12..

ετ εκανα 16/12....

πως αισθάνεσαι;;; συμπτωματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε. Εγώ την άρπαξα για τα καλά. Ευτυχώς έκανα πυρετό μόνο μια μέρα αλλά έχω δεκατα βήχα καταροη τα πάντα. κόλλησα και τον αντρουλης μου και ψήνεται ο γλυκός μου

Ωχχχ περαστικα κ στους 2 σας κοριτσακι!Γινεται χαμος με τις ιωσεις.Στο γιατρο πηγες;Μην το αφησεις αν σου κρατησει πανω απο 3μερο γιατι εγω που το αφησα ειμαι 3 βδομαδες με βηχα που δε λεει να φυγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

29 είναι Κυριακή...αρα παμε μαζι για χοριακη τη Δευτέρα 30/12..

ετ εκανα 16/12....

πως αισθάνεσαι;;; συμπτωματα;;

Χαχαχα...σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα ❤️❤️❤️

Προσπαθώ να μη σκέφτομαι συμπτώματα, γιατί τον προηγούμενο μήνα είχα πολύ έντονα υγρά και πόνους κ τελικά αδιαθέτησα κανονικά...έχω κράμπες χαμηλά δε ξέρω αν θεωρείται σύμπτωμα ή αν είναι λογικό να το έχεις μετά την ωορρηξία, αλλά τελευταία και τους προηγούμενους μήνες το είχα και τελικά δεν ήταν τίποτα? οπότε δεν τ θεωρώ κάτι. Αν δεν έχω καθυστέρηση όλα τα άλλα δεν τα θεωρώ συμπτώματα ?

Εσύ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...