Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μην με πείτε τρελή ? αλλά έχω γίνει λίγο παρανοϊκή στο να μάθω τα πάντα είδα αυτό το βιντεάκι! Οποία έχει λίγο χρόνο να το δει! Πραγματικά ανατρίχιασα!

 

Συγκλονιστικο απλα ενα θαύμα απο το Θεό και την Παναγια τιποτα άλλο δεν Εχω να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μην με πείτε τρελή ? αλλά έχω γίνει λίγο παρανοϊκή στο να μάθω τα πάντα είδα αυτό το βιντεάκι! Οποία έχει λίγο χρόνο να το δει! Πραγματικά ανατρίχιασα!

 

Απίστευτοοο!! Όντως ανατραχιστικο και συγχρόνως τόσο τέλειο ,μια μαγεία της φύσης δωσμενη με πνοή Θεού, να διαδραματίζονται όλα αρμονικά μέσα στο σώμα μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μην με πείτε τρελή ? αλλά έχω γίνει λίγο παρανοϊκή στο να μάθω τα πάντα είδα αυτό το βιντεάκι! Οποία έχει λίγο χρόνο να το δει! Πραγματικά ανατρίχιασα!

 

Απίστευτο πραγματικά, πόσο συγκινήθηκα...είναι αλήθεια ένα θαύμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

Κοριτσι μου Πραγματικα χαιρομαι που βλεπω ανθρωπους να κανουν πραγματικοτητα τον στοχο τους με οποιοδιποτε τροπο αρκει να το κανουν!!! Μπραβο σου κοριτσι μου καλη επιτυχια και ευχομαι συντομα να εχουμε ευχαριστα ??♥️♥️????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μην με πείτε τρελή ? αλλά έχω γίνει λίγο παρανοϊκή στο να μάθω τα πάντα είδα αυτό το βιντεάκι! Οποία έχει λίγο χρόνο να το δει! Πραγματικά ανατρίχιασα!

 

Πώ πωωω εχω ανατριχιάσει...το θαύμα της ζωής!!!!! 

Υ.Γ τί τυραννίδα τραβάει το σπερματοζωάριο βρε κορίτσια μέχρι να φθάσει?χαχα αγώνας δρόμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου Πραγματικα χαιρομαι που βλεπω ανθρωπους να κανουν πραγματικοτητα τον στοχο τους με οποιοδιποτε τροπο αρκει να το κανουν!!! Μπραβο σου κοριτσι μου καλη επιτυχια και ευχομαι συντομα να εχουμε ευχαριστα ??♥️♥️????????

Ευχαριστώ τοοοοσο πολύ κορίτσακι μου!!! Και από εσένα περιμένω ευχαριστα,στο είπα ? αλλιώς σχίζω τα πτυχία μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μολις ειδα λιγο καφε στο σκούπισμα.. μάλλον μου έρχεται.. ☹

Κορίτσι μου μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πώ πωωω εχω ανατριχιάσει...το θαύμα της ζωής!!!!! 

Υ.Γ τί τυραννίδα τραβάει το σπερματοζωάριο βρε κορίτσια μέχρι να φθάσει?χαχα αγώνας δρόμου...

Πραγματικά...άθλος ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;

Δεν ξερωωω..Ήταν λιγο και απαλό καφε..Η εμφύτευση ποτε γίνεται??Όταν περιμένουμε περιοδο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πραγματικά...άθλος ????

ναι ναι..  επίσης μ έκανε εντύπωση η υπερκινητικότητά του μέσα στη κοιλιά προς το τέλος χαχαχαααααα!!!!! απαπαααα ταμπούρλο η κοιλιά θα παίζει...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μολις ειδα λιγο καφε στο σκούπισμα.. μάλλον μου έρχεται.. ☹

κοίτα, 17 μέρες έχεις ξεφύγει από την ωχρινική φάση που πρέπει να είναι από 14 εως 16.. το καφέ είναι σύνηθες φαινόμενο απ οτι έχουμε δει... μηπως να κάνεις το πρωι ενα τεστ αμα έχεις σπίτι κ μια χοριακη?? τουλάχιστον αμα δεν... που το απευχόμαστε θα ηρεμήσεις κ θα κατέβει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

κοίτα, 17 μέρες έχεις ξεφύγει από την ωχρινική φάση που πρέπει να είναι από 14 εως 16.. το καφέ είναι σύνηθες φαινόμενο απ οτι έχουμε δει... μηπως να κάνεις το πρωι ενα τεστ αμα έχεις σπίτι κ μια χοριακη?? τουλάχιστον αμα δεν... που το απευχόμαστε θα ηρεμήσεις κ θα κατέβει..

Ναιιι αν δεν δω αιμα εως το πρωί θα πάω για μια χοριακη το πρωί.. πάντως απογοητεύτηκα..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι ναι..  επίσης μ έκανε εντύπωση η υπερκινητικότητά του μέσα στη κοιλιά προς το τέλος χαχαχαααααα!!!!! απαπαααα ταμπούρλο η κοιλιά θα παίζει...??

Χαχαχα ισχύειι...λες και κάτι το ενοχλεί και δε βολεύεται ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

Καλή επιτυχία!Με το καλό όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

Κοριτσακι μου τι τεελειο νεο ειναι αυτοοο ρε αγαπηηη μου.... ολα τελεια θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

Μπράβο κοριτσάκι μου είμαι πολύ χαρούμενη κ αισιόδοξη για εσένα...σου στέλνω την αγάπη μου κ την θετική ενέργεια μου κ όλα θα πάνε τέλεια ❤️❤️❤️???????Και φυσικά περιμένουμε νέα σου μόλις πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Ναιιι αν δεν δω αιμα εως το πρωί θα πάω για μια χοριακη το πρωί.. πάντως απογοητεύτηκα..  

Σου εύχομαι θετικό αποτέλεσμα κορίτσι μ ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου.... Από που να αρχίσω.... Το μωράκι μ ήταν τέρμα στην άκρη στο σάκο ακούσαμε καρδούλα αλλά όχι πολύ δυνατά γτ ήταν τέτοια η στάση πάντως είναι όλα καλά δόξα το θεό εγώ λέω ότι είναι κοριτσάκι γτ ήταν ντροπαλό κ κρυβοταν???

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια λοιπόν.... Να προσέχεις τον εαυτό σου και το μπέμπα κι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια λοιπόν.... Να προσέχεις τον εαυτό σου και το μπέμπα κι σου 

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ ??????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Σου εύχομαι τα καλύτερα κουκλίτσα μ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσακι μου τι τεελειο νεο ειναι αυτοοο ρε αγαπηηη μου.... ολα τελεια θα πανε

Καλημέρα ευχαριστωωωω τόσο πολύ!!!! Και εγώ νιώθω πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη και περιμένω και από εσένα θετικά ? να γεμίσω το πινακακι μας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου είμαι πολύ χαρούμενη κ αισιόδοξη για εσένα...σου στέλνω την αγάπη μου κ την θετική ενέργεια μου κ όλα θα πάνε τέλεια ❤️❤️❤️???????Και φυσικά περιμένουμε νέα σου μόλις πας

Ελενάκι μουυυυυ ευχαριστωωωω!!! Θα μου δίνεις συμβουλές μετά σαν έμπειρη μανούλα με δύο νινακια ? !!! Και φυσικά θα ενημερώσω ?[smilie=love5.gif]?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ!!! Πως είστε σήμερα;;; @Σαμανη @Frogel μου πως πάνε οι εγκυμονουσες μας;;; :-) εγω σήμερα δεν πάω για δουλειά ,περιμένω μαστόρους να μπαίνουν επιτέλους τα αλουμίνια στο σπίτι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...