Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Τι όμορφα που τα λες πόσο δίκιο έχεις!!! ???❤️❤️❤️

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

 Στην όγδοη ειμαι..

Κ εγω νιωθω κατι σταγονιτσες να φευγουν κ οσο ψαχνω στο ιντερνετ τοσο απογοητευομαι..

Κορίτσι μ για εμένα μην κοιτάς στο ίντερνετ ότι απορία έχεις για εμένα πάρε τον γιατρό σου είναι ο μόνος που ξερει μην απογοητεύεσαι με αυτά που διαβάζεις μην ακούς κανέναν εκτός από τον γιατρό σου εγώ στο λέω γτ κ εγώ έκανα το ίδιο λάθος κ τζάμπα έβγαζα άγχος με πολύ αγάπη σου τα λεω?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ελενακι12 με το καλο κοριτσι μ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Να ρωτησω βρε κοριτσια κατι..με τα κολπικα υγρα πως ησασταν στην αρχη της εγκυμισυνης;

Ποτε εχω λιγα ποτε καθολου κ μ φαίνονται ολα υποπτα οτι δε παει καλα...κ δε μπορω να το χαρω..

Μην αγχώνεσαι, είναι φυσιολογικό. Εγώ άλλαζα (ακόμη αλλάζω) 1-3 εσώρουχα τη μέρα. Στην αρχή ήταν πιο νερουλά, τώρα πιο πηχτά. Πρέπει να είναι άοσμα και υπόλευκα. Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μην αγχώνεσαι, είναι φυσιολογικό. Εγώ άλλαζα (ακόμη αλλάζω) 1-3 εσώρουχα τη μέρα. Στην αρχή ήταν πιο νερουλά, τώρα πιο πηχτά. Πρέπει να είναι άοσμα και υπόλευκα. Με το καλό!

Σευχαριστουμε λουλουδάκι που μας καθησυχάζεις :) επιεπισης εγώ το πρωί μόνο χθες και σήμερα στο σκούπισμα είχα δύο σταγόνες καφε ροζ αλλά είπα δεν αγχονομαι γιατί 99%ειναι εμφύτευσης μια που είμαι μόλις στην τέταρτη εβδομάδα σωστά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχαχαχαχα ναι ναι άλλωστε ειδικά η χοριακή θα δείξει αφού είσαι ήδη σε καθυστέρηση,. εχεις σταθερό κύκλο?

Λοιπόν τους τελευταίους 6μηνες εχω σταθερό κύκλο!Και επειδή εχω κανει όλες τις εξετασεις σαλπιγγογραφια,ορμονικα τα παντα ειναι ολα καλα!εχω μια βουλωμενη σαλπιγγα την αριστερή ηταν και οι 2 αλλα η δεξιά άνοιξε..Μου είπε ο γιατρός να κάνουμε υπέρηχους κάθε μήνα για να δούμε πότε θα κάνω απο την σωστή μεριά και έτσι εγινε πριν 2 εβδομάδες ειδαμε ωορρηξία ήταν έτοιμο το ωάριο και μου ειπε να προσπαθήσω..Γι αυτό τωρα απο την μια το πιστευω πολυ οτι ίσως κ εγινε αλλα απο την αλλη απογοητεύτηκα με το αρνητικό τεστ!!

Θεωρητικά επειδη ειδαμε την ωορρηξια δεν θα έπρεπε να είχα περιοδο τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπεραα κοριτσακιααα,

Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας,με το καλο να έρθουν τα νινακια σας,να προσέχετε τους εαυτούς σας??

Εγω δεν ξερω τι να κανω..περίμενα περίοδο 25/11 Κι το μεσημέρι εκείνης της ημέρας εκανα τεστ και φυσικά ήταν αρνητικό!!

Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης, ποναει μονο το στήθος μου,φοβαμαι μην απογοητευτω παλι..Εχει τύχει σε κάποια να εκανε τεστ να βγηκε αρνητικό και να συνέχισε η καθυστέρηση και να ήταν τελικα εγκυος??? 

Ρώτα το κορίτσι μας τη @Σαμανη !!!!! ??

Χθες έκανες το τεστ δηλαδή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναιιι είμαι κ εγώ πολύ χαρούμενη τώρα αρχίζει η απόλαυση ???χαχαχαχαχ μακάρι να είναι κοριτσάκι αλλά κ αγοράκι να είναι μια χαρά δεν έχω θέμα γερά να είναι μόνο είμαι ευγνώμων που μου δίνει ο Θεός την ευκαιρία για 2η φορά να γίνω μανούλα είναι πολύ σημαντικό κ δεν θέλω να είμαι αχάριστοι ????

Πόσο μα πόσο γλυκιαααααααααα τυχερά τα παιδάκια σου!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Λοιπόν τους τελευταίους 6μηνες εχω σταθερό κύκλο!Και επειδή εχω κανει όλες τις εξετασεις σαλπιγγογραφια,ορμονικα τα παντα ειναι ολα καλα!εχω μια βουλωμενη σαλπιγγα την αριστερή ηταν και οι 2 αλλα η δεξιά άνοιξε..Μου είπε ο γιατρός να κάνουμε υπέρηχους κάθε μήνα για να δούμε πότε θα κάνω απο την σωστή μεριά και έτσι εγινε πριν 2 εβδομάδες ειδαμε ωορρηξία ήταν έτοιμο το ωάριο και μου ειπε να προσπαθήσω..Γι αυτό τωρα απο την μια το πιστευω πολυ οτι ίσως κ εγινε αλλα απο την αλλη απογοητεύτηκα με το αρνητικό τεστ!!

Θεωρητικά επειδη ειδαμε την ωορρηξια δεν θα έπρεπε να είχα περιοδο τωρα?

Η περίοδος συνήθως έρχεται 12-16 μέρες μετά την ωορρηξία! Εσένα συνήθως πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου έρχεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ρώτα το κορίτσι μας τη @Σαμανη !!!!! ??

Χθες έκανες το τεστ δηλαδή;

Την δευτερα το εκαναααα το μεσημέρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Η περίοδος συνήθως έρχεται 12-16 μέρες μετά την ωορρηξία! Εσένα συνήθως πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου έρχεται;

Εμένα συνήθως μου έρχεται μετά από 14μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Εμένα συνήθως μου έρχεται μετά από 14μερες..

Έχεις παρα πολλές πιθανότητες να μην έδειξε το τεστακι θετικό αλλά να είναι..πριν την καθυστέρηση είναι πολύ σημαντικό να κάνουμε τεστακι με πρωινά ούρα αλλιώς δεν είναι αρκετά συγκεντρωμένη η ορμόνη και γι'αυτό δεν δείχνει..κάνε αύριο χοριακη να σαι σίγουρη για όλα..και σήμερα μπορείς δηλαδή αν βρεις ανοιχτό μικροβιολογικό για την χοριακη δεν χρειάζεται να ναι πρωί..εύχομαι τέλεια αποτελέσματααααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έχεις παρα πολλές πιθανότητες να μην έδειξε το τεστακι θετικό αλλά να είναι..πριν την καθυστέρηση είναι πολύ σημαντικό να κάνουμε τεστακι με πρωινά ούρα αλλιώς δεν είναι αρκετά συγκεντρωμένη η ορμόνη και γι'αυτό δεν δείχνει..κάνε αύριο χοριακη να σαι σίγουρη για όλα..και σήμερα μπορείς δηλαδή αν βρεις ανοιχτό μικροβιολογικό για την χοριακη δεν χρειάζεται να ναι πρωί..εύχομαι τέλεια αποτελέσματααααα..

Σε ευχαριστω που με εμψυχωνεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

23/12  με βγάζει το ημερολόγιο! Άντε να δούμε! Αν μείνω αυτό το μήνα θα έχει τα ίδια γενέθλια με το γιο μου. Είχα τελευταία περίοδο 24/11 πριν δύο χρόνια.... 

@MariaG1215 πως είσαι σήμερα εσύ? Συνεχίζει όπως χθες η ήρθε κανονικά? 

Καλησπέρα! Όχι εντάξει, σήμερα κατέβηκε η ροη κανονικά. Μου έφυγε ένα άγχος μήπως είναι κάτι άλλο! Εύχομαι τα φετινά Χριστούγεννα να φέρει σε όλες μας δωράκια-μωράκια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Σευχαριστουμε λουλουδάκι που μας καθησυχάζεις :) επιεπισης εγώ το πρωί μόνο χθες και σήμερα στο σκούπισμα είχα δύο σταγόνες καφε ροζ αλλά είπα δεν αγχονομαι γιατί 99%ειναι εμφύτευσης μια που είμαι μόλις στην τέταρτη εβδομάδα σωστά??

Αιματάκι τον πρώτο καιρό μπορει να βλέπεις νομίζω είναι φυσιολογικό αν είναι κι όλας ελαφρύ ?

Αλλά για αίμα εμφύτευσης που λες... Το αίμα εμφύτευσης δηλαδή γίνεται να φανεί μετά την εμφύτευση;; Γιατί εσύ λογικά για να είδες θετικό τεστάκι προχθες, η εμφύτευση είχε γίνει τουλάχιστον πριν 3 μέρες, σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Εμένα συνήθως μου έρχεται μετά από 14μερες..

Έχεις πολλές πιθανότητες τότε νομίζω ??? Γρήγορα για χοριακή!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορες!!!!Πηρα αποτελεσματα δευτερης χοριακης ειναι πανω 210 μοναδες?!!!Μας κοροιδευει το μαιμουδακι!!!Δευτερα θα παω για τριτη και ελεγχο προγεστερονης και απογευματινη επισκεψουλα στη γιατρο μας να δουμε τι θα δουμε!!!Με τον ανδρα μου σηκωσαμε τα χερια ψηλα για το ποτε εγινε αυτη η συλληψη εν τελη δε βγαινουν οι βδομαδες μανα μου...δε ξερουμε ποσο ειμαστε δηλαδη αει να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Λοιπόν τους τελευταίους 6μηνες εχω σταθερό κύκλο!Και επειδή εχω κανει όλες τις εξετασεις σαλπιγγογραφια,ορμονικα τα παντα ειναι ολα καλα!εχω μια βουλωμενη σαλπιγγα την αριστερή ηταν και οι 2 αλλα η δεξιά άνοιξε..Μου είπε ο γιατρός να κάνουμε υπέρηχους κάθε μήνα για να δούμε πότε θα κάνω απο την σωστή μεριά και έτσι εγινε πριν 2 εβδομάδες ειδαμε ωορρηξία ήταν έτοιμο το ωάριο και μου ειπε να προσπαθήσω..Γι αυτό τωρα απο την μια το πιστευω πολυ οτι ίσως κ εγινε αλλα απο την αλλη απογοητεύτηκα με το αρνητικό τεστ!!

Θεωρητικά επειδη ειδαμε την ωορρηξια δεν θα έπρεπε να είχα περιοδο τωρα?

πόσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι δλδ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Πόσο μα πόσο γλυκιαααααααααα τυχερά τα παιδάκια σου!!!!! ?

Αγάπη μου γλυκιά τιμή μου πραγματικά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Natasha24 νομίζω είσαι λίγο εγκυουλα ? απλά δεν το έκανες σωστή μέρα και ώρα το τεστ για να πάμε γρήγορα για χοριακη!!!! Να βάλουμε κιαλλα θετικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

μπράβο αγαπημένη μου... θα δεις όλα καλά θα πάνε κ θα είσαι σύντομα εγγυούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεισα ραντεβού στο Έλενα στο τμήμα εξωσωματικης για την Τετάρτη 04/12 με την κα.Μανδα καργακου!! Δεν την ξέρω την κύρια αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά με γυναίκα γυναικολόγο!! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάμε και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! ?‍♀️

Μπράβο @Αννια27 μου! Όλα θα πάνε καλά! Σημασία δεν έχει ο τρόπος αλλά η επίτευξη του στόχου μας! Εύχομαι μέσα από τη. Καρδιά μου σύντομα να είσαι εγκυούλα! Μπες δυναμικά με θετική σκέψη πάνω απ’όλα  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην με πείτε τρελή ? αλλά έχω γίνει λίγο παρανοϊκή στο να μάθω τα πάντα είδα αυτό το βιντεάκι! Οποία έχει λίγο χρόνο να το δει! Πραγματικά ανατρίχιασα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...