Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

@Frogel τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!!!! Πόση χαρά μου έδωσες!!! Βλέπω ο μήνας αυτός ήταν πολύ καλός...σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ να χαίρεσαι την κάθε μέρα!!!

@Ελενακι12 ωραίος ήχος της καρδούλας!!!! Άντε για να ηρεμήσεις τώρα!!!!

καλημερα σε όλα τα κορίτσια!!!

Καλημέρα κορίτσι μ ναιιιιιι είναι τελειοςςςς?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου.... Από που να αρχίσω.... Το μωράκι μ ήταν τέρμα στην άκρη στο σάκο ακούσαμε καρδούλα αλλά όχι πολύ δυνατά γτ ήταν τέτοια η στάση πάντως είναι όλα καλά δόξα το θεό εγώ λέω ότι είναι κοριτσάκι γτ ήταν ντροπαλό κ κρυβοταν???

Κορίτσακι μουυυυ τι χαρούμενα νέα είναι αυτά!!!! Να χαίρεσαι το νέο σου ζουζούνι είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα είναι κοριτσάκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Να μη φοβάσαι, επειδή έτυχε μία φορά δε σημαίνει ότι θα ξαναγίνει...θα ακούσεις σε λίγο καιρό το μωράκι σου και όλα θα είναι τέλεια θα δεις!! ?❤️?

Κορίτσι μ γλυκό όλα καλά θα πανε μην φοβάσαι θα ακούσεις καρδούλα κ όλα μια χαρά η Παναγίτσα θα είναι μαζί σου κ θα είσαι μια χαρά θέλω να σκέφτεσαι θετικά ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακι μουυυυ τι χαρούμενα νέα είναι αυτά!!!! Να χαίρεσαι το νέο σου ζουζούνι είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα είναι κοριτσάκι ?

Ναιιι είμαι κ εγώ πολύ χαρούμενη τώρα αρχίζει η απόλαυση ???χαχαχαχαχ μακάρι να είναι κοριτσάκι αλλά κ αγοράκι να είναι μια χαρά δεν έχω θέμα γερά να είναι μόνο είμαι ευγνώμων που μου δίνει ο Θεός την ευκαιρία για 2η φορά να γίνω μανούλα είναι πολύ σημαντικό κ δεν θέλω να είμαι αχάριστοι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναιιι είμαι κ εγώ πολύ χαρούμενη τώρα αρχίζει η απόλαυση ???χαχαχαχαχ μακάρι να είναι κοριτσάκι αλλά κ αγοράκι να είναι μια χαρά δεν έχω θέμα γερά να είναι μόνο είμαι ευγνώμων που μου δίνει ο Θεός την ευκαιρία για 2η φορά να γίνω μανούλα είναι πολύ σημαντικό κ δεν θέλω να είμαι αχάριστοι ????

Τι όμορφα που τα λες πόσο δίκιο έχεις!!! ???❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Εγώ που καταλαβαίνω την ωορρηξία θα έπρεπε λογικά να καταλάβω και την εμφύτευση; Ή δεν παίζει ρόλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλά κι εγώ κάπου εκεί είμαι, σε 5 μέρες περιμένω περίοδο οπότε γι’αυτό όπως όλες ψάχνουμε τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση χαχα...άρα είναι πιο έντονα τα εξογκώματα ε; Γιατί λένε ότι συμβαίνει αυτό

Ναι είναι πιο έντονα :) λογικο να ψάχνουμε συμπτώματα όσο και αν ξέρουμε ότι αργούν να εμφανιστούν εγώ πάντως κορίτσια την προηγούμενη φορά δεν είχα κανένα απολύτως συμπτώμα..αυτή τη φορά τα έχω λίγο όλα και πολύ χαίρομαι χαχαχαχαχα..προσπαθώ να μην αγχώνομαι @Evie2 η αλήθεια είναι ότι με περίμενα πολύ πολύ χειρότερα αλλά προς το παρόν είμαι πολύ καλά με πιάνει μόνο λίγες στιγμές το άγχος αλλά σκέφτομαι το σπορακι και ξεχνιέμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Εγώ που καταλαβαίνω την ωορρηξία θα έπρεπε λογικά να καταλάβω και την εμφύτευση; Ή δεν παίζει ρόλο;

οχι αγαπημένη μου δεν μπορείς να καταλάβεις την εμφύτευση νομίζω κάπως μόνο αν έχεις αιματακι εμφύτευσης..μην αγχώνεσαι περίμενε λίγες μέρες ακόμα και κάνε τεστακι μπορεί να εκπλαγεις ευχάριστα..:)

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα σε όλες... Frogel  μου ήρθε σήμερα πρωί πρωί περίοδος. Το είχα καταλάβει από χθες το βράδυ κ ήμουν προετοιμασμενη! Πάμε για τον επόμενο μήνα τώρα.... 

Κοριτσάρα μου πες ότι έχασες τον Νοέμβρη που έτσι είναι κιολας..ο Δεκέμβρης θα είναι ο μήνας σου και αυτό το θεματακι επίσης ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσι μ γλυκό όλα καλά θα πανε μην φοβάσαι θα ακούσεις καρδούλα κ όλα μια χαρά η Παναγίτσα θα είναι μαζί σου κ θα είσαι μια χαρά θέλω να σκέφτεσαι θετικά ?????

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ Ελενάκι μου αυτό σκέφτομαι μια μέρα τη φορά να βγάζουμε και όλα τα καλά θα έρθουν κάναμε την αρχή εύχομαι να περνάνε οι μέρες και να φέρνουν μόνο χαρούμενα..με το καλό το μωράκι σου και όπως λες ότι είναι αν και δεν το κρύβω ότι εγώ έχω αδυναμία στα κοριτσάκια χιχιιιχχι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Δεν πειράζει κορίτσακι μου πάμε δυναμικά για τον επόμενο τυχερό μηνα !!! Στείλε μου ημερομηνία :-)

23/12  με βγάζει το ημερολόγιο! Άντε να δούμε! Αν μείνω αυτό το μήνα θα έχει τα ίδια γενέθλια με το γιο μου. Είχα τελευταία περίοδο 24/11 πριν δύο χρόνια.... 

@MariaG1215 πως είσαι σήμερα εσύ? Συνεχίζει όπως χθες η ήρθε κανονικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ναι είναι πιο έντονα :) λογικο να ψάχνουμε συμπτώματα όσο και αν ξέρουμε ότι αργούν να εμφανιστούν εγώ πάντως κορίτσια την προηγούμενη φορά δεν είχα κανένα απολύτως συμπτώμα..αυτή τη φορά τα έχω λίγο όλα και πολύ χαίρομαι χαχαχαχαχα..προσπαθώ να μην αγχώνομαι @Evie2 η αλήθεια είναι ότι με περίμενα πολύ πολύ χειρότερα αλλά προς το παρόν είμαι πολύ καλά με πιάνει μόνο λίγες στιγμές το άγχος αλλά σκέφτομαι το σπορακι και ξεχνιέμαι...

Χαχα ? Την προηγούμενη φορά δεν ήταν πιο έντονα τα εξογκώματα δηλαδή; Ούτε στήθος ούτε πόνους ούτε τπτ δεν είχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

οχι αγαπημένη μου δεν μπορείς να καταλάβεις την εμφύτευση νομίζω κάπως μόνο αν έχεις αιματακι εμφύτευσης..μην αγχώνεσαι περίμενε λίγες μέρες ακόμα και κάνε τεστακι μπορεί να εκπλαγεις ευχάριστα..:)

Κοριτσάρα μου πες ότι έχασες τον Νοέμβρη που έτσι είναι κιολας..ο Δεκέμβρης θα είναι ο μήνας σου και αυτό το θεματακι επίσης ❤️

Μακάρι ?❤️❤️ Το θέλω τόσο πολύ!!! Ρωτάω γιατί εκτός από το αιματάκι κάποιες νιώθουν και κράμπες στην εμφύτευση νομίζω..και επειδή εγω καταλαβαίνω πάντα την ωορρηξία πολύ έντονα και από τις κράμπες και από τα υγρά, και πόνους στην ωοθήκη που γίνεται η ωορρηξία, έλεγα μήπως θα έπρεπε αφού είμαι ευαίσθητη να έχω και πόνους έντονους στην εμφύτευση πχ...μακάρι να μην είναι έτσι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα ? Την προηγούμενη φορά δεν ήταν πιο έντονα τα εξογκώματα δηλαδή; Ούτε στήθος ούτε πόνους ούτε τπτ δεν είχες;

Τίποτα απολύτως μόνο λίγες κραμπες λες και μου ερχόταν περίοδος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ Ελενάκι μου αυτό σκέφτομαι μια μέρα τη φορά να βγάζουμε και όλα τα καλά θα έρθουν κάναμε την αρχή εύχομαι να περνάνε οι μέρες και να φέρνουν μόνο χαρούμενα..με το καλό το μωράκι σου και όπως λες ότι είναι αν και δεν το κρύβω ότι εγώ έχω αδυναμία στα κοριτσάκια χιχιιιχχι :)

Είναι μέχρι να ακούσεις καρδούλα μωρό μ μετά όλα καλά ??σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου κ σε εσένα το ίδιο εύχομαι με το καλό το μωράκι σ❤️❤️❤️❤️❤️χαχαχαχαχα μια από τα ιδια να πω την αλήθεια έχω ένα αγοράκι θέλω ένα κοριτσάκι τωρααααα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Είναι ειναιιιι..:) θα γεμίσουμε θετικά και μετα θα κάνουμε γκρουπακια εγκυμοσύνης:)) τι κάνουν τα κοριτσια που αναμένουν πρώτα?? @Kostef @lactaki ??

εμείς οι δύο είμαστε τώρα?? χαχαχα .. άντε να δούμε!!!! μακάρι να γεμίσει το πινακάκι μας κ άλλα θετικά!!! μ αρέσει που γεμίζει έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι12 με το καλο κοριτσι μ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Να ρωτησω βρε κοριτσια κατι..με τα κολπικα υγρα πως ησασταν στην αρχη της εγκυμισυνης;

Ποτε εχω λιγα ποτε καθολου κ μ φαίνονται ολα υποπτα οτι δε παει καλα...κ δε μπορω να το χαρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ελενακι12 με το καλο κοριτσι μ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Να ρωτησω βρε κοριτσια κατι..με τα κολπικα υγρα πως ησασταν στην αρχη της εγκυμισυνης;

Ποτε εχω λιγα ποτε καθολου κ μ φαίνονται ολα υποπτα οτι δε παει καλα...κ δε μπορω να το χαρω..

Αγαπημένη μου το ίδιο σκεφτόμουν σήμερα εγώ αυτές τις μέρες έχω αρκετά ενώ πριν δύο τρεις δεν είχα τίποτα χθες και σήμερα τα νιώθω ρε παιδί μου..εσύ σε τι φάση είσαι?? πάντως μην αγχώνεσαι δεν νομίζω να παίζει κάποιο σημαντικό ρόλο ούτε να σημαίνει κάτι..σε τι εβδομάδα είσαι εσύ κορίτσι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα κοριτσακιααα,

Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας,με το καλο να έρθουν τα νινακια σας,να προσέχετε τους εαυτούς σας??

Εγω δεν ξερω τι να κανω..περίμενα περίοδο 25/11 Κι το μεσημέρι εκείνης της ημέρας εκανα τεστ και φυσικά ήταν αρνητικό!!

Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης, ποναει μονο το στήθος μου,φοβαμαι μην απογοητευτω παλι..Εχει τύχει σε κάποια να εκανε τεστ να βγηκε αρνητικό και να συνέχισε η καθυστέρηση και να ήταν τελικα εγκυος??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αγαπημένη μου το ίδιο σκεφτόμουν σήμερα εγώ αυτές τις μέρες έχω αρκετά ενώ πριν δύο τρεις δεν είχα τίποτα χθες και σήμερα τα νιώθω ρε παιδί μου..εσύ σε τι φάση είσαι?? πάντως μην αγχώνεσαι δεν νομίζω να παίζει κάποιο σημαντικό ρόλο ούτε να σημαίνει κάτι..σε τι εβδομάδα είσαι εσύ κορίτσι μου??

 Στην όγδοη ειμαι..

Κ εγω νιωθω κατι σταγονιτσες να φευγουν κ οσο ψαχνω στο ιντερνετ τοσο απογοητευομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπεραα κοριτσακιααα,

Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας,με το καλο να έρθουν τα νινακια σας,να προσέχετε τους εαυτούς σας??

Εγω δεν ξερω τι να κανω..περίμενα περίοδο 25/11 Κι το μεσημέρι εκείνης της ημέρας εκανα τεστ και φυσικά ήταν αρνητικό!!

Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης, ποναει μονο το στήθος μου,φοβαμαι μην απογοητευτω παλι..Εχει τύχει σε κάποια να εκανε τεστ να βγηκε αρνητικό και να συνέχισε η καθυστέρηση και να ήταν τελικα εγκυος??? 

τρανταχτό παράδειγμα το κορίτσι μας η @Σαμανη εννοείται ότι μπορεί να μην ανίχνευσε την ορμόνη ακόμη.. κάνε κ άλλο αύριο με πρωινά ούρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

τρανταχτό παράδειγμα το κορίτσι μας η @Σαμανη εννοείται ότι μπορεί να μην ανίχνευσε την ορμόνη ακόμη.. κάνε κ άλλο αύριο με πρωινά ούρα

Έλεγα να περίμενα εως το Σάββατο (διοτι φοβαμαι μην απογοητευτω) και αν δεν ερθει εως τοτε να παω για χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natasha24 είπε:

Έλεγα να περίμενα εως το Σάββατο (διοτι φοβαμαι μην απογοητευτω) και αν δεν ερθει εως τοτε να παω για χοριακη.. 

αν έχεις υπομονή κ έχει ανοιχτά μικροβιολογικά το Σάββατο να κάνεις... σε τέτοιες περιπτώσεις φημιζόμαστε για την υπομονή μας χαχαχα γι αυτό στο λέω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

αν έχεις υπομονή κ έχει ανοιχτά μικροβιολογικά το Σάββατο να κάνεις... σε τέτοιες περιπτώσεις φημιζόμαστε για την υπομονή μας χαχαχα γι αυτό στο λέω...

Χαχαχαχαχα ενταξει με έπεισες (Δεν ήθελα κι Πολυ ??) θα πάω αύριο πρωι πρωι για χοριακη!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπεραα κοριτσακιααα,

Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας,με το καλο να έρθουν τα νινακια σας,να προσέχετε τους εαυτούς σας??

Εγω δεν ξερω τι να κανω..περίμενα περίοδο 25/11 Κι το μεσημέρι εκείνης της ημέρας εκανα τεστ και φυσικά ήταν αρνητικό!!

Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης, ποναει μονο το στήθος μου,φοβαμαι μην απογοητευτω παλι..Εχει τύχει σε κάποια να εκανε τεστ να βγηκε αρνητικό και να συνέχισε η καθυστέρηση και να ήταν τελικα εγκυος??? 

Κάνε πάλι τεστακι κοριτσαρα μου μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη και να μην έδειξε το τεστακι..κάνε άλλο ένα και μην φοβάσαι εξάλλου καλύτερα να ξέρεις τι συμβαίνει μια ώρα αρχιτερα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Χαχαχαχαχα ενταξει με έπεισες (Δεν ήθελα κι Πολυ ??) θα πάω αύριο πρωι πρωι για χοριακη!!??

χαχαχαχαχα ναι ναι άλλωστε ειδικά η χοριακή θα δείξει αφού είσαι ήδη σε καθυστέρηση,. εχεις σταθερό κύκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...