Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν πιστεύω ότι κάνεις μες στον κύκλο δεύτερη ωορρηξία είσαι τρεις με τέσσερις ημέρες πριν την περίοδο Από ότι κατάλαβα.... Βούρ για χοριακή σου λέω στο αίμα φαίνεται καλύτερα.... σκέψου ότι έκανα τεστ εγκυμοσύνης και μόνο με πολύ φαντασία και φακό έβλεπα τη γραμμή και πήγα και μέτρησα χοριακή και ήταν 58. Το δε τεστ ωορρηξίας ακριβώς όπως το δικό σου...

Θα δείξει λες η χοριακη 4 μέρες (αν πάρουμε το μεγαλύτερο )πριν την περίοδο;θα πάω για χοριακη εννοειταιιιιιι.... με βλέπω άυπνη το βράδυ 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Στα καινούρια κορίτσια καλώς μας ήρθατε!

Χάθηκα γιατί επικρατούσε πραγματικά ένας πανικός στη δουλειά μου αλλά και γενικά με τον ιό και δεν προλάβαινα καθόλου να μπαίνω! Οπότε τώρα θα διαβάζω σιγά σιγά τις συζητήσεις σας να δω τις εξελίξεις!

Σήμερα είχαμε την αυχενική διαφάνεια.... όπως καταλαβαίνετε είχαμε πολυ άγχος συν το γεγονός ότι αυτή την εξεταση  μου την έκανε ένας άγνωστος για εμένα γιατρός. Κάναμε τον υπέρηχο μου πήρε και αίμα και τα τελικά αποτελέσματα θα βγούν την Δευτερα. Μας είπε όμως ότι οι τιμές ήταν καλές και το είδε καλά το μωράκι μας επίσης μας είπε ότι κατά 70% είναι κοριτσάκι! Μας έφυγε ένα άγχος η αλήθεια είναι!

Εύχομαι σε όλες να έχετε θετικά τεστάκια σύντομα!!!!!

Θα διαβάσω τη συνομιλία σας, τώρα που μας σταματήσανε απο τη δουλειά θα έχω χρόνο!

Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου ! Με το καλό το μωράκι σου!!! 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα δείξει λες η χοριακη 4 μέρες (αν πάρουμε το μεγαλύτερο )πριν την περίοδο;θα πάω για χοριακη εννοειταιιιιιι.... με βλέπω άυπνη το βράδυ 🤣🤣🤣

αν έχει ξεκινήσει η εγκυμοσύνη ναι θα δείξει θα είναι θετικό δηλαδή πανω από 5-10 μονάδες.... Να πας να ηρεμήσεις και το κόστος είναι μικρότερο από το τεστ εγκυμοσύνης σου δείχνει μία καθαρή τιμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

αν έχει ξεκινήσει η εγκυμοσύνη ναι θα δείξει θα είναι θετικό δηλαδή πανω από 5-10 μονάδες.... Να πας να ηρεμήσεις και το κόστος είναι μικρότερο από το τεστ εγκυμοσύνης σου δείχνει μία καθαρή τιμή...

Θα πάω σίγουρα.,, ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου.,, αργούν πολύ τα αποτελέσματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα πάω σίγουρα.,, ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου.,, αργούν πολύ τα αποτελέσματα; 

εγώ στο δικό μου τα παίρνω σε δύο ώρες αλλά μερικά ξέρω ότι αργούν πολύ για αυτό ρώτα πριν δώσεις αίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα πάω σίγουρα.,, ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου.,, αργούν πολύ τα αποτελέσματα; 

Καλή επιτυχία περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️❤️Εννοείται θα σας ενημερώσω 

Μακάρι κορίτσι μου να είναι θετικό😊 οτι καλύτερο εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλή επιτυχία περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα

Μακαρι να είναι ευχάριστα!!!! Εννοείται πως μόλις πάρω τα αποτελέσματα θα σας ενημερώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... το έκανα τώρα... η μια είναι κανονική και η άλλη έβαλα γκρι όπως μου είχε προτείνει μια κοπέλα εδώ!!! 

E285E1F3-6873-4330-8A17-ABEAAA673D83.jpeg

E9D6FB6B-6B2A-442C-83F9-876039636D47.jpeg

Εγκυμοσυνης ειναι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε αυτη με το γκρι βλεπω δευτερη γραμμη😁 ααχ μακαρι βρε κοριτσι μου😊

Και στο φως φαίνεται.., όχι έντονα αλλά και η @Taggeris έτσι είπε ούτε που φαινόταν..., και σκέψου πως δεν είναι με πρωινά ουρά..., ααααχχχχ πήραν τα μυαλά μου αέρα.., άντε να κοιμηθώ τώρα.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... το έκανα τώρα... η μια είναι κανονική και η άλλη έβαλα γκρι όπως μου είχε προτείνει μια κοπέλα εδώ!!! 

E285E1F3-6873-4330-8A17-ABEAAA673D83.jpeg

E9D6FB6B-6B2A-442C-83F9-876039636D47.jpeg

Κι εγώ στο γκρι βλέπω μια γραμμή πολύ αχνή. Επίσης έχω ξαναδεί δυο κοπέλες εδώ που είχαν θετικό τεστ ωορρηξίας λίγο πριν την περίοδο και ήταν έγκυες! Δεύτερη ωορρηξία μου φαίνεται λίγο δύσκολο να’ναι, επίσης η δεύτερη ωορρηξία έχω ακούσει ότι γίνεται με διαφορά κάποιων ωρών από την πρώτη. Με λίγα λόγια πήγαινε αύριο για χοριακή και εύχομαι να έχεις ευχάριστα 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Και στο φως φαίνεται.., όχι έντονα αλλά και η @Taggeris έτσι είπε ούτε που φαινόταν..., και σκέψου πως δεν είναι με πρωινά ουρά..., ααααχχχχ πήραν τα μυαλά μου αέρα.., άντε να κοιμηθώ τώρα.., 

Μπραβο κοριτσακι μου🙂 κανε αυριο και τη χοριακη να σιγουρευτεις εντελως!! Πιστευω θα ειναι θετικη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι..,, 

Ωωωωω ναι μάλλον είσαι έγγυος. Λογικό να φαίνεται έτσι η γραμμουλα είναι νωρίς ακόμα!!! Αλλά όπως κ να χει υπάρχει... Οπότε.... Τρέχα για επιβεβαίωση με τη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ωωωωω ναι μάλλον είσαι έγγυος. Λογικό να φαίνεται έτσι η γραμμουλα είναι νωρίς ακόμα!!! Αλλά όπως κ να χει υπάρχει... Οπότε.... Τρέχα για επιβεβαίωση με τη χοριακη!!

Καλημερα.,, έχω ήδη πάει ... κατά τις 12 θα πρω τα αποτελέσματα!!!περιττο να σας πω δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα χτες... έχω ένα άγχος μήπως ξεσηκώθηκα άδικα γιατί είναι πολύ άχνα τα τεστ.,, αλλά ελπίζω  Να έχουμε ευχάριστα νέα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα.,, έχω ήδη πάει ... κατά τις 12 θα πρω τα αποτελέσματα!!!περιττο να σας πω δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα χτες... έχω ένα άγχος μήπως ξεσηκώθηκα άδικα γιατί είναι πολύ άχνα τα τεστ.,, αλλά ελπίζω  Να έχουμε ευχάριστα νέα!  

Βλέπεις τη γραμμή εσύ στα τεστ εγκυμοσύνης??? Αν την βλέπεις οοοοσο άχνη κ αν είναι ε είναι θετικό!!!

Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... το έκανα τώρα... η μια είναι κανονική και η άλλη έβαλα γκρι όπως μου είχε προτείνει μια κοπέλα εδώ!!! 

E285E1F3-6873-4330-8A17-ABEAAA673D83.jpeg

E9D6FB6B-6B2A-442C-83F9-876039636D47.jpeg

καλημερα κ εγω στη γκρι φώτο σαν κατι να βλεπω!!να εχεις καλα αποτέλεσματα στη χοριακη ευχομαι!!κ εγω δεν κρατήθηκα κ εκανα 1 τεστ το πρωι ...αρνητικο οπως το περιμενα οποτε περιμένω τη περιοδο να εμφανιστει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αρνητική κορίτσια μου.,, μικρότερη από 1 

κριμα κοριτσι μου!!την επομενη φορα να ειναι θετικη ευχομαι!!τουλαχιστον σου φυγε η αμφιβολια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κριμα κοριτσι μου!!την επομενη φορα να ειναι θετικη ευχομαι!!τουλαχιστον σου φυγε η αμφιβολια...

Πραγματικά.,,, μου έφυγε εντελώς η απορία.,, προσγειώθηκα η αλήθεια είναι.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά.,,, μου έφυγε εντελώς η απορία.,, προσγειώθηκα η αλήθεια είναι.., 

Ε μάλλον έχουμε λαλήσει όλες κ βλέπουμε γραμμές δεν εξηγείται αλλιώς.... 

Μην απογοητεύσαι αγάπη δεν ήρθε ακόμα η μέρα σου για να αδιαθετησεις όσο δε βλέπεις τόσο ελπίζεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ε μάλλον έχουμε λαλήσει όλες κ βλέπουμε γραμμές δεν εξηγείται αλλιώς.... 

Μην απογοητεύσαι αγάπη δεν ήρθε ακόμα η μέρα σου για να αδιαθετησεις όσο δε βλέπεις τόσο ελπίζεις..

Αν ήταν δεν θα έδειχνε κάτι η χοριακη; Αλλιώς δεν είναι δυνατόν να υπάρχει η γραμμή... κορίτσια ειλικρινά υπάρχει η γραμμή την βλέπω ακόμη.., τι ορμονικό μπορεί να έχω και να έδειξε έτσι.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αν ήταν δεν θα έδειχνε κάτι η χοριακη; Αλλιώς δεν είναι δυνατόν να υπάρχει η γραμμή... κορίτσια ειλικρινά υπάρχει η γραμμή την βλέπω ακόμη.., τι ορμονικό μπορεί να έχω και να έδειξε έτσι.., 

Ναι είναι ο πιο αξιόπιστος τρόπος.. ξανά κάνε αργότερα τεστ αφού έχεις απ' αυτά που έχει μέσα στο κουτί αρκετά χαχααα...  

Μήπως είναι ελαττωματικά?μήπως είναι ακόμα νωρίς κ τις επόμενες ημέρες ανέβει η χοριακη σου? Τι να πω τόσο ευαίσθητα είναι που το ανιχνεύουν τα τεστ κ όχι η χοριακη?απορώ .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...