Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!πως είστε σήμερα ;

Καλώς την! Καλημέρα!!! Καλά έχω λίγο τρομοκρατηθει με όλα αυτα π ακούω στις ειδήσεις λες κ έρχεται το τέλος τ κόσμου αλλά αποφάσισα να μην ξανά δω ειδήσεις κ να είμαι ήρεμη! Ποτε δεν έβλεπα ειδήσεις κ ειχα το κεφάλι μ ήσυχο! Ωστόσο περιμένω αγωνιωδώς για την πρώτη καθυστέρηση! 😜 εσύ πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια.,, σήμερα έκανα το τεστ ... φαίνεται κάτι αχνό... δεν ξέρω αν  φαίνεται στη φωτόγραφια.,, στα 2 Λέπτα πήρα αυτό το αποτέλεσμα.,, βλέπετε κάτι εσείς;;;; Όσο φτάνουν οι μέρες με πιάνει άγχος!!! 

68C3940C-2962-478E-8A65-AA9D9E337F88.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια.,, σήμερα έκανα το τεστ ... φαίνεται κάτι αχνό... δεν ξέρω αν  φαίνεται στη φωτόγραφια.,, στα 2 Λέπτα πήρα αυτό το αποτέλεσμα.,, βλέπετε κάτι εσείς;;;; Όσο φτάνουν οι μέρες με πιάνει άγχος!!! 

68C3940C-2962-478E-8A65-AA9D9E337F88.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μ.. δε ξέρω εγώ δε βλέπω κάτι. Ποτέ περιμένεις κανονικά?? Μήπως το έκανες λίγο νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.. δε ξέρω εγώ δε βλέπω κάτι. Ποτέ περιμένεις κανονικά?? Μήπως το έκανες λίγο νωρίς?

Σε 5 μέρες!! Είναι νωρίς λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σε 5 μέρες!! Είναι νωρίς λες;

Υποτίθεται ότι υπάρχουν αυτά τα early pregnancy tests αλλά νομίζω ότι είναι από 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.. Κ αν έγινε καθυστερημένη σύλληψη μπορεί να μην είναι ανιχνευσιμη ακόμα ή ορμόνη HCG. Ναι ίσως ειναι νωρίς.. Περίμενε ακόμα 2-3 μέρες κ ξανά Κάνε.. Μετά τα 2 λεπτά π περίμενες φάνηκε τπτ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλώς την! Καλημέρα!!! Καλά έχω λίγο τρομοκρατηθει με όλα αυτα π ακούω στις ειδήσεις λες κ έρχεται το τέλος τ κόσμου αλλά αποφάσισα να μην ξανά δω ειδήσεις κ να είμαι ήρεμη! Ποτε δεν έβλεπα ειδήσεις κ ειχα το κεφάλι μ ήσυχο! Ωστόσο περιμένω αγωνιωδώς για την πρώτη καθυστέρηση! 😜 εσύ πως είσαι???

Ασε αυτό είναι μεγάλη κουβέντα...εσείς να μην αγχώνεστε απλα να προστατεύεστε όσο μπορείτε...εγώ που δουλεύω σε φαρμακείο τα πράγματα είναι λίγο χειρότερα...έχω κ άσθμα όποτε έχω λίγο άγχος παραπάνω!!!

σε πόσες μέρες Δεν περιμένεις ;;;

Εγω είμαι στις γόνιμες μέρες κ είμαι πολύ χαρούμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

Ασε αυτό είναι μεγάλη κουβέντα...εσείς να μην αγχώνεστε απλα να προστατεύεστε όσο μπορείτε...εγώ που δουλεύω σε φαρμακείο τα πράγματα είναι λίγο χειρότερα...έχω κ άσθμα όποτε έχω λίγο άγχος παραπάνω!!!

σε πόσες μέρες Δεν περιμένεις ;;;

Εγω είμαι στις γόνιμες μέρες κ είμαι πολύ χαρούμενη! 

Κοίτα δεν μπορώ να πω ότι με έχει κατακλύσει ο φόβος.. απλά θέλει λίγο προσοχή. Μια γρίπη είναι.. θα πάμε κ Πάφο 3 μέρες να χαλαρώσουμε με τον καλό μου κ ελπίζω όταν γυρίσουμε να έχω ένα θετικό τεστακι! Στις 20 δεν περιμένω! Εσύ δώσ' του να καταλάβει αυτές τις μέρες.. Εγώ μόλις μ τελείωσε η προηγούμενη περίοδος είχα μέρα παρά μέρα επαφές, την προηγούμενη της ωορρηξίας, τη μέρα της ωορρηξίας κ την επόμενη.. ελπίζω να έπιασα κάτι! Αν κ ήταν λίγο δύσκολες οι μερες αυτές γτ ήταν λίγο άρρωστος ο καλός μ κ γενικά οι επαφές μας ήταν αργά το βράδυ αλλά εύχομαι κ ελπίζω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Κοίτα δεν μπορώ να πω ότι με έχει κατακλύσει ο φόβος.. απλά θέλει λίγο προσοχή. Μια γρίπη είναι.. θα πάμε κ Πάφο 3 μέρες να χαλαρώσουμε με τον καλό μου κ ελπίζω όταν γυρίσουμε να έχω ένα θετικό τεστακι! Στις 20 δεν περιμένω! Εσύ δώσ' του να καταλάβει αυτές τις μέρες.. Εγώ μόλις μ τελείωσε η προηγούμενη περίοδος είχα μέρα παρά μέρα επαφές, την προηγούμενη της ωορρηξίας, τη μέρα της ωορρηξίας κ την επόμενη.. ελπίζω να έπιασα κάτι! Αν κ ήταν λίγο δύσκολες οι μερες αυτές γτ ήταν λίγο άρρωστος ο καλός μ κ γενικά οι επαφές μας ήταν αργά το βράδυ αλλά εύχομαι κ ελπίζω.. 

Μακάρι να γίνει θετικό στο εύχομαι!!!εμεις γενικά κάθε μέρα έχουμε...άρα από κει και πέρα είναι θέμα τύχης...Πήγαινε το ταξιδάκι σου να χαλαρώσεις...θα περάσουν και πιο γρήγορα οι μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Μακάρι να γίνει θετικό στο εύχομαι!!!εμεις γενικά κάθε μέρα έχουμε...άρα από κει και πέρα είναι θέμα τύχης...Πήγαινε το ταξιδάκι σου να χαλαρώσεις...θα περάσουν και πιο γρήγορα οι μέρες 

Θα ερθει για ολες μας! Υπομονη κ επιμονη θελει! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια.,, σήμερα έκανα το τεστ ... φαίνεται κάτι αχνό... δεν ξέρω αν  φαίνεται στη φωτόγραφια.,, στα 2 Λέπτα πήρα αυτό το αποτέλεσμα.,, βλέπετε κάτι εσείς;;;; Όσο φτάνουν οι μέρες με πιάνει άγχος!!! 

68C3940C-2962-478E-8A65-AA9D9E337F88.jpeg

Κορίτσι μου εγώ την βλέπω την δεύτερη γραμμή!!

Σου εύχομαι από καρδιάς να είσαι ❤️❤️

Την επεξεργάστηκα κ νομίζω φαίνεται πιο έντονα...

AirBrush_20200311134128.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσι μου εγώ την βλέπω την δεύτερη γραμμή!!

Σου εύχομαι από καρδιάς να είσαι ❤️❤️

Την επεξεργάστηκα κ νομίζω φαίνεται πιο έντονα...

AirBrush_20200311134128.jpg

 Ευχαριστώ πολύ  @Mari84 ❣️❣️❣️❣️Θα κάνω και αύριο.,, αλλά δεν πιστεύω ...Νομίζω πως  άρχισαν τα προεόρτια της περιόδου! Αν και χάρηκα πολύ που το είδε και κάποιος άλλος εκτός από εμένα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Υποτίθεται ότι υπάρχουν αυτά τα early pregnancy tests αλλά νομίζω ότι είναι από 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.. Κ αν έγινε καθυστερημένη σύλληψη μπορεί να μην είναι ανιχνευσιμη ακόμα ή ορμόνη HCG. Ναι ίσως ειναι νωρίς.. Περίμενε ακόμα 2-3 μέρες κ ξανά Κάνε.. Μετά τα 2 λεπτά π περίμενες φάνηκε τπτ? 

Όχι έτσι έμεινε το αποτέλεσμα.,, θα δείξει.,,, θα κάνω και αύριο ένα... και ο θεός βοηθός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι έτσι έμεινε το αποτέλεσμα.,, θα δείξει.,,, θα κάνω και αύριο ένα... και ο θεός βοηθός 

Ναι κανε κ αύριο κ αν μπορείς να κάνεις κ μια χοριακη καλό θα ήταν... πες μας τα αποτελέσματα! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι κανε κ αύριο κ αν μπορείς να κάνεις κ μια χοριακη καλό θα ήταν... πες μας τα αποτελέσματα! 😊

Εννοείται❣️❣️😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τ κάνετε; Εγώ είπα να κρατηθώ σήμερα(με τα χίλια ζόρια αλλά έχω μόνο ένα τεστ ακόμη ) ,,, και να κάνω αύριο τεστακι .,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τ κάνετε; Εγώ είπα να κρατηθώ σήμερα(με τα χίλια ζόρια αλλά έχω μόνο ένα τεστ ακόμη ) ,,, και να κάνω αύριο τεστακι .,,, 

Γεια σου κορίτσι μ.. Σίγουρα αύριο θα είναι ακόμα πιο έγκυρο το τεστ.. έχεις καθολου συμπτώματα?? Ευαίσθητο στήθος κράμπες ή κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες!!!τι κάνετε?? εγω περιμενω 15/3 περιοδο κ ηδη εχουν αρχισει οι πονοι...καποια στιγμη νομισα οτι αδιαθετησα κιολας αλλα τελικα απλα ειχα υγρα αρκετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σου κορίτσι μ.. Σίγουρα αύριο θα είναι ακόμα πιο έγκυρο το τεστ.. έχεις καθολου συμπτώματα?? Ευαίσθητο στήθος κράμπες ή κάτι άλλο?

Όχι.,, χτες το βράδυ ένιωθα ότι μου έρχεται η περίοδος ( και είχα φουλ απογοήτευση) αλλά σήμερα τίποτα.,, νιώθω το στήθος μου σαν να φούσκωσε αλλά δεν με πονάει.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα σε ολες!!!τι κάνετε?? εγω περιμενω 15/3 περιοδο κ ηδη εχουν αρχισει οι πονοι...καποια στιγμη νομισα οτι αδιαθετησα κιολας αλλα τελικα απλα ειχα υγρα αρκετα...

Τα υγρά νομίζω πως είναι καλό σημάδι.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Τα υγρά νομίζω πως είναι καλό σημάδι.,,, 

δεν ξερω εχω προαισθημα οτι θα ερθει η ρουφιανα.. εχω συνεχεια πονους κ λιγο περίεργους τους νιωθω πολυ χαμηλά..τι να πω θα δειξει σε λιγες μερες...

ευχομαι το αυριανο σου τεστακι να ειναι θετικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι.,, χτες το βράδυ ένιωθα ότι μου έρχεται η περίοδος ( και είχα φουλ απογοήτευση) αλλά σήμερα τίποτα.,, νιώθω το στήθος μου σαν να φούσκωσε αλλά δεν με πονάει.,, 

Αυτό ειναι το θέμα οτι τα συμπτωματα κ στις 2 περιπτώσεις είναι ίδια.. άντε να καταλάβεις.. 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

δεν ξερω εχω προαισθημα οτι θα ερθει η ρουφιανα.. εχω συνεχεια πονους κ λιγο περίεργους τους νιωθω πολυ χαμηλά..τι να πω θα δειξει σε λιγες μερες...

ευχομαι το αυριανο σου τεστακι να ειναι θετικο!!!

Μακαρι.,,,, σκέφτομαι από την άλλη μήπως κάνω χοριακη ... γιατί στο αίμα δεν ανιχνεύεται πιο γρήγορα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα σε ολες!!!τι κάνετε?? εγω περιμενω 15/3 περιοδο κ ηδη εχουν αρχισει οι πονοι...καποια στιγμη νομισα οτι αδιαθετησα κιολας αλλα τελικα απλα ειχα υγρα αρκετα...

Καλησπέρα Ντινακι! Σε 3 μέρες θα λάμψει η αλήθεια.. Εγώ στις 20 περιμένω.. τα συμπτώματα εγκυμοσύνης μοιάζουν πολύ με της περιόδου οποτε μην απογοητεύεσαι.. εύχομαι να μην σ έρθει η αναθεματισμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...