Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ουτε η γραμμη η μια που εμφανιζεται παντα δεν βγαινει;;

Αυτή βγαίνει κανονικά. Στο αλλο παραθυράκι τίποτα κ είμαι ακριβώς στην μέση του κύκλου μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Ρε κορίτσια εγω παλι έκανα τεστ ωορρηξία και δεν εξαφανίζεται τίποτα ουτε αχνη γραμμή...Τιποτα....το παραθυράκι είναι λευκό...τι συμβαίνει κ γίνεται άυτο 😪😪😪

Μαλλον κατι κάνεις λάθος τότε ή δεν υπολογίζεις σωστά τις μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η St33 είπε:

Αυτή βγαίνει κανονικά. Στο αλλο παραθυράκι τίποτα κ είμαι ακριβώς στην μέση του κύκλου μου 

Ψηφιακό κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η St33 είπε:

Αυτή βγαίνει κανονικά. Στο αλλο παραθυράκι τίποτα κ είμαι ακριβώς στην μέση του κύκλου μου 

Μπορει να κανεις αργοτερα ωορρηξια δεν ειναι σταθερη σε καθε κυκλο!! Περιμενε 1-2 μερες ακομα να δεις!! Και αν μπορεις κανε 2 τη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia0294 είπε:

Ψηφιακό κάνεις??

Όχι τι ταινίες home test. Σε έναν κανονικό κύκλο ξέρεις πότε περίπου γίνεται έστω αχνη η γραμμή;

Μου κάνει εντύπωση που θεωρητικά δεν έχω καποιο θέμα, γιατί οι εξετάσεις μου ηταν καλές, για ποιο λογο γίνεται άυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπορει να κανεις αργοτερα ωορρηξια δεν ειναι σταθερη σε καθε κυκλο!! Περιμενε 1-2 μερες ακομα να δεις!! Και αν μπορεις κανε 2 τη μερα!

Καθε μερα λεω δεν κανω αλλο γιατί με τρελαίνει αυτη η διαδικασία αλλα καθε μερα παω κ κανω γιατί είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι η αγωνια της αναμονης ειναι το χειροτερο κομματι😕 να σκεφτεσαι θετικα καθε μερα ομως!! οχι δεν ειμαι στις γονιμες ακομα αλλα θα το παμε απο τωρα μερα παρα μερα και οταν θεωρητικα ειναι οι γονιμες πιο εντατικα!! Δεν ξανα χρησιμοποιω τεστ ωορρηξιας το αποφασισα μου εκαναν κακο στη ψυχολογια μου!!

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά! Έχω μια ανυπομονησία 😊 κ εμείς έτσι κάναμε μέρα παρά μέρα ξεκινώντας από την 8η μέρα κ μετά κάναμε 3 συνεχόμενες μέρες στην 14η-15η-16η π νομίζω ήταν οι πιο γόνιμες.. τα τεστ δεν λειτουργούν για όλες τις γυναίκες το ίδιο.. να κάνεις ότι λειτουργεί καλύτερα για σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Όχι τι ταινίες home test. Σε έναν κανονικό κύκλο ξέρεις πότε περίπου γίνεται έστω αχνη η γραμμή;

Μου κάνει εντύπωση που θεωρητικά δεν έχω καποιο θέμα, γιατί οι εξετάσεις μου ηταν καλές, για ποιο λογο γίνεται άυτο.

Εγώ με κύκλο 28 ημερών τα ξεκίνησα την 11η μέρα στο οποίο η γραμμουλα υπήρχε αλλά ήταν αρκετά άχνη κ σκουραινε μέρα με τη μέρα.. Εγώ έχασα μάλλον την αύξηση της ορμόνης ίσως έπρεπε να κάνω τεστ 2 φορές τη μέρα αλλά η πιο σκούρα γραμμή εμφανίστηκε την 13η μερα κ την 14η ήταν πάλι άχνη π σημαίνει πως αν έκανα τεστ το βράδυ της 13ης θα ήταν θετικό.. Επίσης την 14η μέρα είχα πόνους ωορρηξίας κ συνεχίστηκαν μέχρι την 15η μέρα π υπολογίζω πως έγινε η ωορρηξία αφού θεωρητικά περιμένω περίοδο στις 20 τ μήνα.. Εγώ έτσι τα υπολογίζω.. μάλλον κάτι έκανες λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Καθε μερα λεω δεν κανω αλλο γιατί με τρελαίνει αυτη η διαδικασία αλλα καθε μερα παω κ κανω γιατί είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει 

Ακριβως το ιδιο εκανα κ εγω στον προηγουμενο κυκλο μου!!εκανα τεστ μεχρι την 25 ημερα και την 26 αδιαθετησα!!με ειχε τρελανει οπως λες η διαδικασια ολη!! Το πιθανοτερο ειναι οτι δεν προλαβα την ανοδο της ορμονης αλλα οταν εισαι στη διαδικασια του αγχους δεν σκεφτεσαι καθαρα😕 παντως εφοσον οι εξετασεις σου ειναι καλες δν εχεις να φοβασαι τπτ!! Η θα κανεις λιγο αργοτερα ωορρηξια η μπορει κ εσυ να μην προλαβες την ανοδο της ορμονης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Εγώ με κύκλο 28 ημερών τα ξεκίνησα την 11η μέρα στο οποίο η γραμμουλα υπήρχε αλλά ήταν αρκετά άχνη κ σκουραινε μέρα με τη μέρα.. Εγώ έχασα μάλλον την αύξηση της ορμόνης ίσως έπρεπε να κάνω τεστ 2 φορές τη μέρα αλλά η πιο σκούρα γραμμή εμφανίστηκε την 13η μερα κ την 14η ήταν πάλι άχνη π σημαίνει πως αν έκανα τεστ το βράδυ της 13ης θα ήταν θετικό.. Επίσης την 14η μέρα είχα πόνους ωορρηξίας κ συνεχίστηκαν μέχρι την 15η μέρα π υπολογίζω πως έγινε η ωορρηξία αφού θεωρητικά περιμένω περίοδο στις 20 τ μήνα.. Εγώ έτσι τα υπολογίζω.. μάλλον κάτι έκανες λαθος

Δεν ξέρω τι να πω.  Έχω μπερδευτεί αρκετά. Ισως κανω αργότερα άυτο τον κύκλο. Αλλά μάλλον δεν θα ξανακάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμενα! Θελω τη βοηθεια σας σε κατι. Εκανα χθες τεστ εγκυμοσυνης και στα πρωτα 5 λεπτα έδειξε αρνητικο. Οταν πηγα να το πεταξω μετα απο ωρα εδειχνε θετικο. Μακαρι να μπορουσα να σας ανεβασω την φωτο να την δειτε. Υπαρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος;;; τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα το πρώτο 10 ημερο του φλεβαρη αλλα λόγω καποιων δυσάρεστων γεγονότων δεν θυμαμαι ακριβως την ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Δεν ξέρω τι να πω.  Έχω μπερδευτεί αρκετά. Ισως κανω αργότερα άυτο τον κύκλο. Αλλά μάλλον δεν θα ξανακάνω τεστ 

Κοίτα για να είσαι σίγουρη ότι όποτε κ να κάνεις ωορρηξία θα πιάσεις τη μέρα μπορείς να έχεις επαφή μέρα παρά μέρα έτσι ώστε να είσαι καλυμμένη.. εμένα με βοήθησαν να καταλάβω πως τη μέρα π νιώθω το πόνο κάνω ωορρηξία την επόμενη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η valdimi είπε:

Καλησπέρα και απο εμενα! Θελω τη βοηθεια σας σε κατι. Εκανα χθες τεστ εγκυμοσυνης και στα πρωτα 5 λεπτα έδειξε αρνητικο. Οταν πηγα να το πεταξω μετα απο ωρα εδειχνε θετικο. Μακαρι να μπορουσα να σας ανεβασω την φωτο να την δειτε. Υπαρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος;;; τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα το πρώτο 10 ημερο του φλεβαρη αλλα λόγω καποιων δυσάρεστων γεγονότων δεν θυμαμαι ακριβως την ημερα

Καλησπέρα!! Νομίζω οτι υπαρχει περιπτωση να εισαι ναι!! Δεν κανεις αλλο ενα αυριο, η μια β-χοριακη καλυτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η valdimi είπε:

Καλησπέρα και απο εμενα! Θελω τη βοηθεια σας σε κατι. Εκανα χθες τεστ εγκυμοσυνης και στα πρωτα 5 λεπτα έδειξε αρνητικο. Οταν πηγα να το πεταξω μετα απο ωρα εδειχνε θετικο. Μακαρι να μπορουσα να σας ανεβασω την φωτο να την δειτε. Υπαρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος;;; τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα το πρώτο 10 ημερο του φλεβαρη αλλα λόγω καποιων δυσάρεστων γεγονότων δεν θυμαμαι ακριβως την ημερα

Γεια σου.. κανονικά αν διαβάσεις κ τις οδηγίες λένε πως μετά από μισή ώρα νομίζω δεν είναι έγκυρα κ να μην τα διαβάζεις γιατί μπορεί να έχει αλλοιωθεί το αποτέλεσμα.. δε ξέρω εγω θα σ πρότεινα να κάνεις άλλο ένα με τα πρώτα πρωινα ουρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2020 at 9:43 ΠΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Μην αγχωνεσαι ειναι σχεδον αδυνατο να συμβει κατι τετοιο επειδη επεσε κατω το χαπι🙂 κ γενικα αγαπη μου μην φοβασαι τοσο θα σου κανει πολυ κακο στη ψυχολογια σου!! Ευχαριστησου το ομορφο ταξιδι που ξεκινησε, να προσεχεις διαφορα εννοειται, αλλα οχι υπερβολικα!! Κ ολα θα πανε τελεια θα το δεις😊

Το ξέρω κορίτσι μου προσπαθώ να μην φοβάμαι αλλά όσο να ναι είναι το πρώτο είμαι και άσχετη από αυτά και με πιάνει άγχος αλλά εντάξει όλα καλά ευτυχώς💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??

@Dimitra91 τι κάνεις εγκυουλα μας??

Εγώ σήμερα καθαρησα από περίοδο και ξεκινήσαμε πάλι επαφές.

Επίσης ξεκίνησα γυμναστήριο... αρκετά έκλαψα την μοίρα μου στον καναπέ..

Πάντα ήμουνα του γυμναστηρίου αλλά εδώ και έξι μήνες προσπαθειών δεν πήγαινα γιατί φοβόμουν ότι δεν θα πιάσω.

Ξεκίνησα κανονικά βάρη,απλά την εβδομάδα πριν την περίοδο θα κάνω πιο light ασκήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??

@Dimitra91 τι κάνεις εγκυουλα μας??

Εγώ σήμερα καθαρησα από περίοδο και ξεκινήσαμε πάλι επαφές.

Επίσης ξεκίνησα γυμναστήριο... αρκετά έκλαψα την μοίρα μου στον καναπέ..

Πάντα ήμουνα του γυμναστηρίου αλλά εδώ και έξι μήνες προσπαθειών δεν πήγαινα γιατί φοβόμουν ότι δεν θα πιάσω.

Ξεκίνησα κανονικά βάρη,απλά την εβδομάδα πριν την περίοδο θα κάνω πιο light ασκήσεις.

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και πολύ καλά έκανες. Και εγώ το ίδιο έκανα. Γιατί κοντευα να τρελαθώ. Κάθε φορά μετά την ωορρηξια δεν έκανα τίποτα. Απλά περίμενα και αγχωνομουν. Αποφάσισα ότι δεν θα μπω ξανά σε αυτήν την διαδικασία. Θα συνεχίσω κανονικά την ζωή μου και αν έρθει, καλώς. Ένα εξάμηνο τώρα τα έχω βάψει μαύρα και δεν το μπορώ άλλο αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας διαβάζω και αποφάσισα να γραψω..,, Είμαι 32 χρόνων ,,,εμείς είχαμε ξεκινήσει διαδικασία απο το καλοκαίρι αλλά για κάποιους λόγους υγείας έπρεπε να σταματήσουμε γιατί έκανα Μια επέμβαση.,,, Τον περασμένο μήνα πήραμε το οκ .., είναι ο πρώτος μας μήνας που προσπαθήσαμε...19-2 τελευταία περίοδος.,, χτες έκανα τεστ και ήταν αρνητικό.,, θεωρείται ότι είναι νωρίς; Ο κύκλος μου είναι 25-27 ημέρες.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και πολύ καλά έκανες. Και εγώ το ίδιο έκανα. Γιατί κοντευα να τρελαθώ. Κάθε φορά μετά την ωορρηξια δεν έκανα τίποτα. Απλά περίμενα και αγχωνομουν. Αποφάσισα ότι δεν θα μπω ξανά σε αυτήν την διαδικασία. Θα συνεχίσω κανονικά την ζωή μου και αν έρθει, καλώς. Ένα εξάμηνο τώρα τα έχω βάψει μαύρα και δεν το μπορώ άλλο αυτό. 

Μια από τα ίδια κοπέλα μου.

Πάντα ήμουνα πολύ γυμνασμενη και πρόσεχαν πολυ το σώμα μου.

Εδώ και 6 μήνες δεν πατάω στο γυμναστήριο μην τυχών και δεν μείνω έγκυος ή μην τυχών και έχω μείνει και κάνω ζημιά... Ναι καλά!!!

Έχω πάρει 6 κιλά παρακαλώ και οι κοιλιακοί μου έχουν εξαφανιστεί...

Το συζητήσαμε με την γυμνάστρια και μου είπε ότι έκανε να μείνει έγκυος 8 μήνες γιατί το σκεφτόταν συνέχεια, είχε πάθει ψύχωση.... Σημείωνε μέχρι και ποτέ είχαν επαφές .

Και όσο δεν έμενε τόσο περισσότερο την έπιανε πανικός.

Τον μήνα που έκανε την περισσότερη γυμναστική, χαλάρωσε και δεν ασχολήθηκε καθόλου έμεινε έγκυος.

Εγώ έφτασα σε σημείο να τα παρατήσω όλα και να κάθομαι στον καναπέ περιμένοντας πότε θα μείνω έγκυος.

Αλλά τέρμα όταν είναι να έρθει με το καλό να έρθει...❤️

Έως τότε όμως θα ζω την ζωή όπως την ζούσα πριν τις προσπάθειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Μια από τα ίδια κοπέλα μου.

Πάντα ήμουνα πολύ γυμνασμενη και πρόσεχαν πολυ το σώμα μου.

Εδώ και 6 μήνες δεν πατάω στο γυμναστήριο μην τυχών και δεν μείνω έγκυος ή μην τυχών και έχω μείνει και κάνω ζημιά... Ναι καλά!!!

Έχω πάρει 6 κιλά παρακαλώ και οι κοιλιακοί μου έχουν εξαφανιστεί...

Το συζητήσαμε με την γυμνάστρια και μου είπε ότι έκανε να μείνει έγκυος 8 μήνες γιατί το σκεφτόταν συνέχεια, είχε πάθει ψύχωση.... Σημείωνε μέχρι και ποτέ είχαν επαφές .

Και όσο δεν έμενε τόσο περισσότερο την έπιανε πανικός.

Τον μήνα που έκανε την περισσότερη γυμναστική, χαλάρωσε και δεν ασχολήθηκε καθόλου έμεινε έγκυος.

Εγώ έφτασα σε σημείο να τα παρατήσω όλα και να κάθομαι στον καναπέ περιμένοντας πότε θα μείνω έγκυος.

Αλλά τέρμα όταν είναι να έρθει με το καλό να έρθει...❤️

Έως τότε όμως θα ζω την ζωή όπως την ζούσα πριν τις προσπάθειες..

Έτσι ακριβώς.... Και εγώ το ίδιο θα κάνω. Και που θα πάει, θα έρθει κάποια στιγμή και σε μας ένα μωράκι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Έτσι ακριβώς.... Και εγώ το ίδιο θα κάνω. Και που θα πάει, θα έρθει κάποια στιγμή και σε μας ένα μωράκι ❤️❤️❤️

Γεια σας κοριτσια! Εγώ πάω γυμναστήριο 4 φορές τη βδομάδα όλους αυτούς τους μήνες π προσπαθώ κ κάνω γερή προπόνηση! Στην αρχή σκεφτόμουν μήπως φταίει αυτό π δεν μένω έγκυος αλλά μετά σκέφτηκα ότι αυτά είναι βλακείες! Άπαξ κ πιάσει έπιασε κ δεν φεύγει με τίποτα! Ίσα ίσα π η άσκηση βοηθάει διότι ενεργοποιεί όλο το σώμα κ γενικά τον οργανισμό! Ξεχνιέμαι την ώρα π είμαι στο γυμναστήριο... Μόλις γυρίζω σπίτι πάλι σκέφτομαι το θέμα μωρού! 😂 ας έρθει όποτε θέλει ούτως ή άλλως αυτή τη στιγμή με τόσα π γίνονται στην Ελλάδα κ στον κόσμο είναι το τελευταίο π με ανησυχεί! Κάτσε πρώτα να την βγάλουμε από αυτόν τον ιό που έχει θερίσει τον κόσμο! Κορίτσια εγώ το Σάββατο είναι να πάω στην Πάφο για 3 μέρες με τον καλό μ και έχω φοβηθεί πολύ! Δε ξέρω τι να κάνω.. να πάμε ή να τα ακυρώσουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Έτσι ακριβώς.... Και εγώ το ίδιο θα κάνω. Και που θα πάει, θα έρθει κάποια στιγμή και σε μας ένα μωράκι ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Εγώ πάω γυμναστήριο 4 φορές τη βδομάδα όλους αυτούς τους μήνες π προσπαθώ κ κάνω γερή προπόνηση! Στην αρχή σκεφτόμουν μήπως φταίει αυτό π δεν μένω έγκυος αλλά μετά σκέφτηκα ότι αυτά είναι βλακείες! Άπαξ κ πιάσει έπιασε κ δεν φεύγει με τίποτα! Ίσα ίσα π η άσκηση βοηθάει διότι ενεργοποιεί όλο το σώμα κ γενικά τον οργανισμό! Ξεχνιέμαι την ώρα π είμαι στο γυμναστήριο... Μόλις γυρίζω σπίτι πάλι σκέφτομαι το θέμα μωρού! 😂 ας έρθει όποτε θέλει ούτως ή άλλως αυτή τη στιγμή με τόσα π γίνονται στην Ελλάδα κ στον κόσμο είναι το τελευταίο π με ανησυχεί! Κάτσε πρώτα να την βγάλουμε από αυτόν τον ιό που έχει θερίσει τον κόσμο! Κορίτσια εγώ το Σάββατο είναι να πάω στην Πάφο για 3 μέρες με τον καλό μ και έχω φοβηθεί πολύ! Δε ξέρω τι να κάνω.. να πάμε ή να τα ακυρώσουμε??

Και εγώ σήμερα όταν τελείωσα την γυμναστική ένιωθα υπέροχα..!!!

Μου πέρασε φευγαλέα από το μυαλό ότι κακός ξεκίνησα γυμναστήριο και ότι δεν θα μείνω έγκυος αφού θα κάνω γυμναστική αλλά γέλασα κ το έβγαλα κατευθείαν από το μυαλό μου..

Όσο για το ταξίδι τι να σού πω Σοφία μου...

Αν μπορείτε να το αναβάλλεται καλό θα ήταν να μην πάτε..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

❤️❤️❤️

Και εγώ σήμερα όταν τελείωσα την γυμναστική ένιωθα υπέροχα..!!!

Μου πέρασε φευγαλέα από το μυαλό ότι κακός ξεκίνησα γυμναστήριο και ότι δεν θα μείνω έγκυος αφού θα κάνω γυμναστική αλλά γέλασα κ το έβγαλα κατευθείαν από το μυαλό μου..

Όσο για το ταξίδι τι να σού πω Σοφία μου...

Αν μπορείτε να το αναβάλλεται καλό θα ήταν να μην πάτε..

 

Εγώ δε νομίζω να επηρεάζει η γυμναστική! Απλά το σκεφτόμαστε πολύ! Αυτό είναι όλο.. Κ η μητέρα μ αυτό μ λέει να το ακυρώσουμε.. αλλά θα χάσουμε κ τα λεφτά κ γενικά το περίμενα πως κ πως αυτό το 3ημερο! Στην Πάφο δεν έχω ακούσει για κάποιο κρούσμα απλά φοβάμαι το αεροδρόμιο κ το αεροσκάφος της Ryanair κατά πόσο ασφαλή θα είναι. Δεν έχω εικόνα τι γίνεται εκεί.. εδώ στην Κρήτη είμαστε σε καλή (Μέχρι τώρα κατασταση) αλλά ποιος ξέρει τα επόμενα 24ωρα τι θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!κ μενα η νυφη μου εκανε κανονικα γυμναστικη ενω προσπαθουσε κ μαλιστα επειδη γυμναζοταν ηδη κ η εγκυμοσύνη της ηταν καλη ο γιατρος της της ειχε επιτρέψει να γυμναζεται κ στην εγκυμοσύνη απλα πιο χαλαρα!!!εδω υπάρχουν γκρουπ για γυμναστικη εγκυων!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας διαβάζω και αποφάσισα να γραψω..,, Είμαι 32 χρόνων ,,,εμείς είχαμε ξεκινήσει διαδικασία απο το καλοκαίρι αλλά για κάποιους λόγους υγείας έπρεπε να σταματήσουμε γιατί έκανα Μια επέμβαση.,,, Τον περασμένο μήνα πήραμε το οκ .., είναι ο πρώτος μας μήνας που προσπαθήσαμε...19-2 τελευταία περίοδος.,, χτες έκανα τεστ και ήταν αρνητικό.,, θεωρείται ότι είναι νωρίς; Ο κύκλος μου είναι 25-27 ημέρες.,, 

Γεια σου κ καλώς ηρθες στο φόρουμ.. αν είχες καθυστερημένη σύλληψη Ναι ίσως ειναι νωρίς. Εγώ σ λέω να περιμένεις μέχρι το Σάββατο κ Κάνε άλλο ένα αν θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...