Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Εγώ όπως σα είπα στο άγχος αύριο το πρωί έχω γιατρο και βλέπουμε. Εντωμεταξύ επειδή δεν μπορούσα να περιμένω ρώτησα και έναν άλλο γιατρό αν είναι φυσιολογικό στις 6 εβδομάδες και 4 μέρες κύησης που ήμουν την προηγούμενη εβδομάδα αν είναι φυσιολογικό που είδαμε μόνο μερικά εμβρυικά στοιχεία και δεν ακούσαμε καρδιά.. Και μου είπε ότι δεν είναι φυσιολογικό και ότι μπορεί να είναι παλινδρόμη η να έπιασα αργότερα 10 μέρες. Αυτό ήταν είμαι μέσα στην θλίψη. Εύχομαι να βοηθήσει η Παναγιά είναι και οι πρώτοι χαιρετισμοί αύριο έχω προσευχηθεί γιατί το θέλω αυτό το μωρό από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του θεου όλα.

Βρε αγάπη μου μην αγχώνεσαι!! Δεν κάνει καλό στο νινακι σ.. κοιτα... οι γιατροι έχουν μάθει να λένε τα πράγματα ωμα! Δεν έχουν κανένα όφελος για να χαϊδεύουν αυτιά ούτε να σ πουν ότι όλα θα πάνε τέλεια γιατί πολύ απλά δεν μπορούν να ξέρουν! Οπότε σου λένε βαση πιθανοτήτων κ ανάλογα την φάση που βρίσκεσαι.. φαντάσου πχ να σ λέγανε όλα είναι τέλεια κ δεν διατρέχει κανένα κίνδυνο κ αργότερα να μην πήγαινε έτσι.. εκεί δε θα του εριχνες το φταιξιμο κ θα τ έλεγες ότι στα είχε πει αλλιώς? Άρα για να έχουν κ αυτοί το κεφάλι τους ήσυχο σ λένε όλες τις πιθανές προοπτικές.. Αυτό είναι όλο μην στενοχωριέσαι χωρίς λόγο, μα ούτως ή άλλως δε σε βοηθάει σε κάτι το να αγχωνεσαι.. απέβαλε το άγχος σου λοιπόν κ αύριο π θα πας θα σ λυθούν όλες οι απορίες.. κ όλα θα πάνε καλά θα το δεις! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Εγώ όπως σα είπα στο άγχος αύριο το πρωί έχω γιατρο και βλέπουμε. Εντωμεταξύ επειδή δεν μπορούσα να περιμένω ρώτησα και έναν άλλο γιατρό αν είναι φυσιολογικό στις 6 εβδομάδες και 4 μέρες κύησης που ήμουν την προηγούμενη εβδομάδα αν είναι φυσιολογικό που είδαμε μόνο μερικά εμβρυικά στοιχεία και δεν ακούσαμε καρδιά.. Και μου είπε ότι δεν είναι φυσιολογικό και ότι μπορεί να είναι παλινδρόμη η να έπιασα αργότερα 10 μέρες. Αυτό ήταν είμαι μέσα στην θλίψη. Εύχομαι να βοηθήσει η Παναγιά είναι και οι πρώτοι χαιρετισμοί αύριο έχω προσευχηθεί γιατί το θέλω αυτό το μωρό από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του θεου όλα.

Βρε κορίτσι μου μην αγχώνεσαι  τόσο πολύ! Συμβαίνει κ άυτο. Εγω οταν είχα μείνει έγκυος δεν ακούσαμε τίποτα την 6η εβδομάδα. Στην 7η κ κάτι μέρες το ακούσαμε. Βέβαια παλινδρομησε  αργότερα αλλα αυτο δν έχει καμια μα καμια σχέση. Μην αγχώνεσαι κ ψάχνεις απαντήσεις ολα Καλά θα πάνε! Υπομονη μέχρι αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giorgette2020 είπε:

Γεια σου κοπέλα μου εύχομαι πολύ σύντομα θετικό! Αν αυτό τελικά δεν εξελιχθεί σε θετικό... εγω γενικά πάντα περίμενα να περάσουν 2 μέρες καθυστέρησης μετρώντας μέσο όρο  τον πιο.μεγαλο κύκλο πχ είχα 28αρη 30αρη  στις 32 ημέρες η 33 θα έκανα τεστ και θα έλεγα  αρνητικό η θετικό..στη 2η εγκυμοσύνη μου μια ημέρα πριν τη περίοδο και επειδή θα κάναμε γάμο βάφτιση το πρώτο μας παιδί ήταν μια μέρα πριν το γάμο για την ακρίβεια ήθελα να δω αν είμαι κυρίως να μη πάρω παυσίπονα προληπτικά τύπου μην αδιαθετησω με νυφικό κτλ κ έχω πόνο αίμα κτλ να προλάβω κάπως τον πόνο γιατί γενικά είχα δυσμυνορροιες...βγαίνει αρνητικό έκανα κ χοριακη βγήκε 1 αρνητικά...2 μέρες μετά το γάμο και ενώ πουθενά η περίοδος βγήκε θετικό. Ήταν καθυστερημένη  σύλληψη.. γι'αυτό όλοι προτείνουν λίγο υπομονή να υπάρξει καθυστέρηση κ καλύτερα με πρώτα πρωινά  ούρα!!!εύχομαι γρήγορα τέλεια νέα 😘💗

Γειά σου κοπέλα μου!!!

Πάντα είχα σταθερό κύκλο 27 ημερών αλλά εδώ και 2 μήνες πήγε 29 με 30 ημέρες.

Πάντα μια μέρα πρίν καφέ υγρά κ πόνο...

Αυριο θα είμαι στην 32η μέρα χωρίς περίοδο..

Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ κάτι τέτοιο!!

Να σημειώσω ότι δεν έχω πολυκιστικες!

Τα μόνα συμπτώματα που έχω είναι φαγούρα κ κάψιμο στις θηλές και πολύ έντονο πρήξιμο στην κοιλιά.

Μοιάζω κυριολεκτικά με έγκυο 😜🙃🙃😃!!

Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω χοριακη πιστεύω ότι θα δείξει με 1 μέρα καθυστέρηση,🤔🤔

Όσο και αργά να έγινε η σύλληψη "αν" εγινε.... Με μια μέρα καθυστέρηση δεν θα δείξει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί κάνετε? Δόξα τον θεό η Παναγιά έβαλε το χέρι της και σήμερα το είδαμε και το ακούσαμε κιόλας. Με έβγαλε ότι είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Δόξα τον θεό η Παναγιά έβαλε το χέρι της και σήμερα το είδαμε και το ακούσαμε κιόλας. Με έβγαλε ότι είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερών.

Μπραααβο κοριτσακι μου τελεια😊 δοξα το Θεό!!!! Ολα καλα θα πανε ολα καλα😊😊 πολυ χαρηκα για σενα κι ας μη σε ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Δόξα τον θεό η Παναγιά έβαλε το χέρι της και σήμερα το είδαμε και το ακούσαμε κιόλας. Με έβγαλε ότι είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερών.

Μπράβο Γωγώ είδες όλα τέλεια 💞💞💞

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μπεμπέ σου κ να είναι υγιέστατο!!!!!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει την μέρα μου με καφεδάκι κ νιώθω υπέροχα!!!

Ξεκίνησε άλλωστε κ η άδεια μου σήμερα!!!

Από το πρωί έχω πονακια περιόδου οπότε έρχεται η άτιμη,🤯🤯

Αλλά δεν θα αφήσω να με πάρει από κάτω!!!!!

 

IMG_20200306_113947.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Μπράβο Γωγώ είδες όλα τέλεια 💞💞💞

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μπεμπέ σου κ να είναι υγιέστατο!!!!!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει την μέρα μου με καφεδάκι κ νιώθω υπέροχα!!!

Ξεκίνησε άλλωστε κ η άδεια μου σήμερα!!!

Από το πρωί έχω πονακια περιόδου οπότε έρχεται η άτιμη,🤯🤯

Αλλά δεν θα αφήσω να με πάρει από κάτω!!!!!

 

IMG_20200306_113947.jpg

Καλή αδειουλα να περασεις ομορφα!! Εμενα μου τελειωνει τωρα και ανυπομωνω να ξεκινησουμε παλι τις προσπαθειες, μακαρι να πανε ολα καλα αυτο το μηνα και τον απριλη που εχω γεννεθλια να παρω το ωραιοτερο δωρο😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εκπέμπω σος!!!!!

σας έχω χάσει αυτές τις μέρες δεν προλάβαινα να μπω καθόλου!!!!!

οποία θυμάται Σήμερα είχα ραντεβού με την γυναικολόγο για ορμονικές εξετάσεις!!!μου τις έγραψε και περιμένω να αδιαθετήσω για να τις κάνω!!!Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως 

1)της είπα για τον έντονο πόνο και το πολύ αίμα που είχα στην περίοδο και μετά από τον υπέρηχο (αφού αποκλείσαμε τα υπόλοιπα ενδεχόμενα) μου είπε ότι μάλλον είχε γίνει η σύλληψη αλλά δεν έγινε  εμφύτευση 🙁

2)μου πρότεινε να κάνω καλλιέργεια κόλπου...και την προηγούμενη μέρα είχα κάνει ελεύθερο σεξ και φυσικά τελείωσε μέσα μου...ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ;;;

τι γίνεται τώρα ;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

κορίτσια εκπέμπω σος!!!!!

σας έχω χάσει αυτές τις μέρες δεν προλάβαινα να μπω καθόλου!!!!!

οποία θυμάται Σήμερα είχα ραντεβού με την γυναικολόγο για ορμονικές εξετάσεις!!!μου τις έγραψε και περιμένω να αδιαθετήσω για να τις κάνω!!!Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως 

1)της είπα για τον έντονο πόνο και το πολύ αίμα που είχα στην περίοδο και μετά από τον υπέρηχο (αφού αποκλείσαμε τα υπόλοιπα ενδεχόμενα) μου είπε ότι μάλλον είχε γίνει η σύλληψη αλλά δεν έγινε  εμφύτευση 🙁

2)μου πρότεινε να κάνω καλλιέργεια κόλπου...και την προηγούμενη μέρα είχα κάνει ελεύθερο σεξ και φυσικά τελείωσε μέσα μου...ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ;;;

τι γίνεται τώρα ;;

 

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπάμαι πολύ αν έγινε όντως αυτό που σου είπε. Εύχομαι την επόμενη να γίνει κανονικά η εμφύτευση. Για μένα πάρε ένα τηλέφωνο την γιατρό σου να την ενημερώσεις και θα σου πει εκείνη αν θα επηρεάσει η επαφή η όχι, την καλλιέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπάμαι πολύ αν έγινε όντως αυτό που σου είπε. Εύχομαι την επόμενη να γίνει κανονικά η εμφύτευση. Για μένα πάρε ένα τηλέφωνο την γιατρό σου να την ενημερώσεις και θα σου πει εκείνη αν θα επηρεάσει η επαφή η όχι, την καλλιέργεια.

Από την μια στεναχωριέμαι που επιβεβαιώθηκε η μικρή υποψία που είχα....αφού δεν είδε τπτ στον υπέρηχο κ είχα όλα αυτά τα συμπτώματα που σου είπα....(συν κάτι τεράστια κομμάτια που ποτέ δεν είχα σε προηγούμενη περίοδο ) μάλλον ήταν αυτό που σου είπα 🙁

το καλό είναι ότι μπορούμε να συλλάβουμε 
 

Γενικά διάβασα ότι θέλει 3 μέρες αποχή....αλλά δεν έπρεπε να με ρωτήςει εκείνη την ώρα!;;;!δεν το είχαμε προγταμματησει από μέρες ότι θα κάνω την εξέταση για να απέχω 2-3 μέρες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

☹ keep going!!! 

Να σαι καλά Σοφάκι μου 😘😘😘

Το πήρα πολύ χαλαρά πάντως...

Αυτό που βλέπω είναι ότι ο κύκλος μου τα έχει παίξει..!!

Εκεί που είχα κύκλο 26 με 27 μέρες... Τώρα έχει πάει 33.

Ότι να ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Να σαι καλά Σοφάκι μου 😘😘😘

Το πήρα πολύ χαλαρά πάντως...

Αυτό που βλέπω είναι ότι ο κύκλος μου τα έχει παίξει..!!

Εκεί που είχα κύκλο 26 με 27 μέρες... Τώρα έχει πάει 33.

Ότι να ναι!!!

Εδώ είμαστε όλες για να εμψυχωνουμε η μια την άλλη! 😊 Καλά έκανες κ το πήρες χαλαρά, δεν καταφέρνεις κάτι με το να τρελαίνεσαι ούτως ή άλλως! (Αυτό το λέω για να το ακούω εγώ πιο πολυ) 😜 δε τα εχει παιξει απλα ίσως έχει πάθει ένα ταρακουνημα προσπαθώντας να επεξεργαστεί αυτό που δέχεται κ πως να ανταποκριθεί! (Λέω εγώ τωρα) εγώ την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα, τέλη του προηγούμενου Σεπτέμβρη, ειχα 8 μερες καθυστέρηση! Ωστόσο δεν πίστευα ότι μπορεί να ειμαι έγκυος γιατί δεν είχα παρακολουθήσει ούτε γόνιμες ούτε τπτ είχαμε ξεκινήσει πολύ χαλαρά.. Κ παραξενευτηκα λέω τι έγινε άλλαξε ο κύκλος μ? Αλλά τον επόμενο μήνα έστρωσε.. Πόσο καιρό έχει αλλάξει ο κύκλος σ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Εδώ είμαστε όλες για να εμψυχωνουμε η μια την άλλη! 😊 Καλά έκανες κ το πήρες χαλαρά, δεν καταφέρνεις κάτι με το να τρελαίνεσαι ούτως ή άλλως! (Αυτό το λέω για να το ακούω εγώ πιο πολυ) 😜 δε τα εχει παιξει απλα ίσως έχει πάθει ένα ταρακουνημα προσπαθώντας να επεξεργαστεί αυτό που δέχεται κ πως να ανταποκριθεί! (Λέω εγώ τωρα) εγώ την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα, τέλη του προηγούμενου Σεπτέμβρη, ειχα 8 μερες καθυστέρηση! Ωστόσο δεν πίστευα ότι μπορεί να ειμαι έγκυος γιατί δεν είχα παρακολουθήσει ούτε γόνιμες ούτε τπτ είχαμε ξεκινήσει πολύ χαλαρά.. Κ παραξενευτηκα λέω τι έγινε άλλαξε ο κύκλος μ? Αλλά τον επόμενο μήνα έστρωσε.. Πόσο καιρό έχει αλλάξει ο κύκλος σ?

Κοριτσια κ εγω απο οταν αρχισα ελευθερες επαφες εχει σκαμπανευασματα λετε να φταιει αυτο δλδ;😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια κ εγω απο οταν αρχισα ελευθερες επαφες εχει σκαμπανευασματα λετε να φταιει αυτο δλδ;😕

Κατερινάκι πολύ πιθανόν..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Εδώ είμαστε όλες για να εμψυχωνουμε η μια την άλλη! 😊 Καλά έκανες κ το πήρες χαλαρά, δεν καταφέρνεις κάτι με το να τρελαίνεσαι ούτως ή άλλως! (Αυτό το λέω για να το ακούω εγώ πιο πολυ) 😜 δε τα εχει παιξει απλα ίσως έχει πάθει ένα ταρακουνημα προσπαθώντας να επεξεργαστεί αυτό που δέχεται κ πως να ανταποκριθεί! (Λέω εγώ τωρα) εγώ την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα, τέλη του προηγούμενου Σεπτέμβρη, ειχα 8 μερες καθυστέρηση! Ωστόσο δεν πίστευα ότι μπορεί να ειμαι έγκυος γιατί δεν είχα παρακολουθήσει ούτε γόνιμες ούτε τπτ είχαμε ξεκινήσει πολύ χαλαρά.. Κ παραξενευτηκα λέω τι έγινε άλλαξε ο κύκλος μ? Αλλά τον επόμενο μήνα έστρωσε.. Πόσο καιρό έχει αλλάξει ο κύκλος σ?

Με το ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές..

Εμείς τον πρώτο μήνα που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές εκτός ότι είχα καθυστερήση θυμάμαι ότι όταν τελικά αδιαθετησα διπλοσα από τον πόνο..

Από κει και έπειτα ο κύκλος μου όλο και μεγάλωνε και τώρα έφτασε τις 33 μέρες.

Εγώ έκανα και την χαζομάρα και έλαβα πολύ υποψην μου την εφαρμογή που έχω στο κινητό.

Οπότε κυνηγούσα να έχουμε επαφές τις μέρες που έλεγε αυτό ότι έχω ωορρηξία.

Με βάση αυτή την εφαρμογή έλεγε ότι είχα ωορρηξία τον Φεβρουάριο την 16η μέρα ενώ εγώ αφού θα έχω αίμα αύριο είχα ωορρηξία την 19η μέρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν το ηξερα!! Ευχαριστω🙂

Ναι Κατερίνα μου ..

Εμένα η περίοδος όχι μέρα δεν καθυστερούσε..... ούτε ώρα !!

Εδώ και έξι μήνες που το κάνουμε ελεύθερα έχει γίνει ένας αχταρμας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Με το ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές..

Εμείς τον πρώτο μήνα που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές εκτός ότι είχα καθυστερήση θυμάμαι ότι όταν τελικά αδιαθετησα διπλοσα από τον πόνο..

Από κει και έπειτα ο κύκλος μου όλο και μεγάλωνε και τώρα έφτασε τις 33 μέρες.

Εγώ έκανα και την χαζομάρα και έλαβα πολύ υποψην μου την εφαρμογή που έχω στο κινητό.

Οπότε κυνηγούσα να έχουμε επαφές τις μέρες που έλεγε αυτό ότι έχω ωορρηξία.

Με βάση αυτή την εφαρμογή έλεγε ότι είχα ωορρηξία τον Φεβρουάριο την 16η μέρα ενώ εγώ αφού θα έχω αίμα αύριο είχα ωορρηξία την 19η μέρα.

 

Ναι με κύκλο 33 ημερών αν σ ερθεθ αυριο κανονικα, λογικά εκανες ωορρηξία στις 22/2. Εσύ θυμάσαι αν ένιωσες κάτι αυτή τη μέρα? Πονακια ή κάτι άλλο? Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς? Μήπως στο έβγαλε από μέσο όρο κύκλων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι με κύκλο 33 ημερών αν σ ερθεθ αυριο κανονικα, λογικά εκανες ωορρηξία στις 22/2. Εσύ θυμάσαι αν ένιωσες κάτι αυτή τη μέρα? Πονακια ή κάτι άλλο? Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς? Μήπως στο έβγαλε από μέσο όρο κύκλων?

Αυτήν έχω..

Δεν θυμάμαι καθόλου αν είχα κάτι ..

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι την 23η μέρα του κύκλου είχα σταγόνες αίμα...

Screenshot_2020-03-06-20-46-07-144_com.popularapp.periodcalendar.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Ναι Κατερίνα μου ..

Εμένα η περίοδος όχι μέρα δεν καθυστερούσε..... ούτε ώρα !!

Εδώ και έξι μήνες που το κάνουμε ελεύθερα έχει γίνει ένας αχταρμας!!!

 

Ισως ειναι αυτο λοιπον!!! Παντως την πρωτη φορα εγω δεν ειχα καθυστερηση αλλα κ εγω επισης πονεσα οπως δεν ειχα πονεσει νομιζω ποτε οταν μου ηρθε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Αυτήν έχω..

Δεν θυμάμαι καθόλου αν είχα κάτι ..

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι την 23η μέρα του κύκλου είχα σταγόνες αίμα...

Screenshot_2020-03-06-20-46-07-144_com.popularapp.periodcalendar.jpg

Ναι κ εγώ αυτήν εχω.. Η συγκεκριμένη σ έχει μετρήσει μάλλον ένα μέσο όρο κύκλων κ σ λέει βαση αυτού.. είχες σταγόνες αίμα? Χμμ περίεργο. Ειχα διαβάσει κάπου ότι υπάρχει πιθανότητα κατά την ωορρηξία να παρατηρηθούν σταγόνες αίματος αλλά δε ξέρω.. τι άλλο μπορεί να είναι?? Για εμφύτευση νωρίς δεν ήταν? Εκτός κ αν είχες ωορρηξία πολύ νωρίτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ισως ειναι αυτο λοιπον!!! Παντως την πρωτη φορα εγω δεν ειχα καθυστερηση αλλα κ εγω επισης πονεσα οπως δεν ειχα πονεσει νομιζω ποτε οταν μου ηρθε!! 

Ρε κορίτσια εγώ είχα χθες κ σήμερα έντονο πόνο κάτω αριστερά με τον χθεσινό πιο έντονο απ' ότι σμρ.. Κ βαση τ κύκλου μ χθες ή σμρ έκανα ωορρηξία.. είχα επαφες από την Κυριακή π ξεκινούσαν οι γόνιμες, μετά την Τρίτη κ χθες.. αλλά δεν είχα την Τετάρτη επαφή π θα ήταν λογικά η μέρα πριν της ωορρηξίας κ η πιο κατάλληλη ώστε όταν απελευθερωθεί το ωάριο να περίμενε ο "μαχητης" 😂 ήδη εκεί.. λέτε να έχασα τις πιθανότητες?? Ωστόσο λέω να κάνω προσπαθεια κ σμρ κ αύριο δε ξέρω βέβαια αν έχει νόημα.. πφφφ... έχει γίνει το μυαλό μου φραπές με τόση σκέψη! 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...