Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Σωστά! @tzina819 κ γω τα χρησιμοποίησα κ με βοήθησαν! τουλάχιστον ήξερα ποιες μέρες να δώσω βάση κ επίσης ότι κάνω ωορρηξία! Αν δεν θες μην πεις στο φίλο σου τι κάνεις κ "ξελόγιασε" τον εκείνες τις μέρες ? Εγώ με αυτά τα τεστ βρήκα ότι έχω μικρή 2η φάση (11-12 μερες) κ ενώ το application έλεγε ωορρηξία την 11η μέρα εγώ έκανα τη 13η με 14η! Έτσι βέβαια έριξα κ την αποτυχία εκεί κ συνεχίσαμε μετά επαφές... τελοσπάντων κανείς ποτέ δεν ξέρει εχω φιλη που εμεινε πανευκολα στα 45 (βεβαια ειχε ηδη κανει 2 παιδια περιπου στα 30) απλά με την @Sofia35 ως καμένες από το χυλό αυτή τη στιγμή σου φυσάμε το γιαούρτι!

@Sofia35 @Tokyo ?μια χαρά μου τα λέτε έχετε δίκιο!!! Γι αυτό και από τον άλλο μήνα όπως είχα γραψει θα επισκεφτώ ούτως ή άλλως το γυναικολόγο μου (προγραμματισμένη επίσκεψη) και θα τον συμβουλευτώ σχετικά ? Μη νομίζετε ότι δε με στεναχωρεί ή με αγχώνει ή με επαναπαύει το θέμα της ηλικίας.. Ούτως ή αλλως και σαν άνθρωπος το άγχος είναι ένα με εμένα και προσπαθώ να το διαχειριστώ γενικότερα..?

@Elenikon @Dimitra91 ?κορίτσια μου σαφώς και ποτέ δε θα ναι τέλεια τα οικονομικά όντας στην Ελλάδα, για τα περισσότερα τουλάχιστον νοικοκυριά, το ξέρω :) , αγάπη υπάρχει μπορώ να πω αλλά έχουμε και κάποια ανοιχτα θεματάκια οικονομικά που όντως πρέπει να κλείσουν..

@Tokyo γέλασα λίγο με το ξελόγιασμα..όχι πως δεν το έχω σκεφτεί ?χαχαχαχα..αλλά μεταξύ μας πάντα ήθελα στο θέμα παιδί να ήταν αποτέλεσμα πραγματικής αγάπης και να ξέρω ότι θα το θέλει ο σύντροφος μου πραγματικά .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tzina819 προφανώς κ πρόκειται για αποτέλεσμα αγάπης! Εφόσον έχετε συμφωνήσει στο θέμα παιδί, δεν είναι ότι του λες ψέματα ότι πχ παίρνεις αντισύλληψη ενώ δεν παίρνεις! Απλά δεν του λες ότι κοιτάς τις μέρες... σιγά... να ξέρεις ότι οι άντρες (αρχικά) κλωτσάνε με τις προγραμματισμένες επαφές κ λένε διάφορες θεωρίες που όμως εσένα σε πάνε πίσω! Ο δικός μου συμμορφώθηκε όταν είδε ότι δεν έρχεται αλλά δε χρειάζεται να φτάσεις τόσο μακριά! εγώ ήμουν κ 36 κ πες είχα κ ένα 6μηνο να πειραματιστώ, στα 38 στενεύει πολύ οπότε κάνε τη Σαλώμη χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@tzina819 προφανώς κ πρόκειται για αποτέλεσμα αγάπης! Εφόσον έχετε συμφωνήσει στο θέμα παιδί, δεν είναι ότι του λες ψέματα ότι πχ παίρνεις αντισύλληψη ενώ δεν παίρνεις! Απλά δεν του λες ότι κοιτάς τις μέρες... σιγά... να ξέρεις ότι οι άντρες (αρχικά) κλωτσάνε με τις προγραμματισμένες επαφές κ λένε διάφορες θεωρίες που όμως εσένα σε πάνε πίσω! Ο δικός μου συμμορφώθηκε όταν είδε ότι δεν έρχεται αλλά δε χρειάζεται να φτάσεις τόσο μακριά! εγώ ήμουν κ 36 κ πες είχα κ ένα 6μηνο να πειραματιστώ, στα 38 στενεύει πολύ οπότε κάνε τη Σαλώμη χαχαχα

Συμφωνώ μαζί σου. Επίσης δεν χρειάζεται να αγχώνονται και αυτοί με τις μέρες κ.λ.π. Αγχωνομαστε που αγχωνόμαστε εμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Συμφωνώ μαζί σου. Επίσης δεν χρειάζεται να αγχώνονται και αυτοί με τις μέρες κ.λ.π. Αγχωνομαστε που αγχωνόμαστε εμείς.

Ακριβώς!!! Εσείς που είστε πιο μικρά κορίτσια αλήθεια δεν χρειάζεται να τα κοιτάτε όλα αυτά, έχετε τις επαφές σας κ θα πιάσει! Σε εμάς όμως δυστυχώς τις περισσότερες φορές δεν είναι έτσι, θέλει λίγο πρόγραμμα η δουλειά! [smilie=sign19.gif] :wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ακριβώς!!! Εσείς που είστε πιο μικρά κορίτσια αλήθεια δεν χρειάζεται να τα κοιτάτε όλα αυτά, έχετε τις επαφές σας κ θα πιάσει! Σε εμάς όμως δυστυχώς τις περισσότερες φορές δεν είναι έτσι, θέλει λίγο πρόγραμμα η δουλειά! [smilie=sign19.gif] :wub:

Και όλα ιδανικά να είναι βέβαια είναι και θέμα τύχης!όλα με πιθανότητες είναι απλά εννοείται όσο μεγαλώνουμε θα έχουμε και λιγότερα ωάρια κι ας είναι όλα τα άλλα τέλεια! Με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο όλες μας θα γίνουνε μανουλες γιατί το θέλουμε πολύ!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ στεναχωρήθηκα σήμερα..ειμαι λίγο κρυωμένη και πήγα στον γιατρο και για κάποιον λόγο με έστειλε για ακτινογραφία του είπα βέβαια ότι έτσι κι έτσι για πιθανότητα εγκυμοσύνης..μου έκανε ένα τεστ ούρων και έδειξε αρνητικό.. ☹️ Πήγα εκανα την ακτινογραφία..και σήμερα που έχω ωορρηξία ξαναπροσπάθησα μήπως και... Βέβαια τον συγκεκριμένο γιατρό δεν τον εμπιστεύομαι πολύ αλλά το τεστ κάτι θα ξέρει.Εύχομαι σε όλες να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα και όλα τα τεστ να δείξουν θετικά. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tzina819 πολύ σωστά τα λες....δεν πρέπει να επαναπαυθεις αλλά μη τρελαθείς κι από το άγχος σου...?..συμβουλευσου τον γιατρό σου κι εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς....πάντως τα apps της ωορρηξίας μην τα εμπιστεύεσαι πάντα... καλύτερα τεστακια ωορρηξίας ή ακόμη καλύτερα έλεγχος ωορρηξίας με υπέρηχο.βεβαια έχεις καιρό με αυτά... καλή σου επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ στεναχωρήθηκα σήμερα..ειμαι λίγο κρυωμένη και πήγα στον γιατρο και για κάποιον λόγο με έστειλε για ακτινογραφία του είπα βέβαια ότι έτσι κι έτσι για πιθανότητα εγκυμοσύνης..μου έκανε ένα τεστ ούρων και έδειξε αρνητικό.. ☹️ Πήγα εκανα την ακτινογραφία..και σήμερα που έχω ωορρηξία ξαναπροσπάθησα μήπως και... Βέβαια τον συγκεκριμένο γιατρό δεν τον εμπιστεύομαι πολύ αλλά το τεστ κάτι θα ξέρει.Εύχομαι σε όλες να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα και όλα τα τεστ να δείξουν θετικά. ?

Κορίτσι μου δεν κατάλαβα... αν τώρα έχεις ωορρηξία για τι τεστ μιλας; τα τεστ δείχνουν μετά την καθυστέρηση! Δλδ κ έγκυος να είσαι τώρα δε φαίνεται! Επίσης μιας κ εισαι στην προσπάθεια βεβαιώσου οτι είναι καλή ιδέα να προσπαθήσεις με ενα ωάριο που εχει δεχτεί τόση ακτινοβολία... εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να αφήσω εκείνο το μηνα, αλλα ο,τι πει ο γιατρός!

Μακάρι σύντομα όλες να δούμε ενα +!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ στεναχωρήθηκα σήμερα..ειμαι λίγο κρυωμένη και πήγα στον γιατρο και για κάποιον λόγο με έστειλε για ακτινογραφία του είπα βέβαια ότι έτσι κι έτσι για πιθανότητα εγκυμοσύνης..μου έκανε ένα τεστ ούρων και έδειξε αρνητικό.. ☹️ Πήγα εκανα την ακτινογραφία..και σήμερα που έχω ωορρηξία ξαναπροσπάθησα μήπως και... Βέβαια τον συγκεκριμένο γιατρό δεν τον εμπιστεύομαι πολύ αλλά το τεστ κάτι θα ξέρει.Εύχομαι σε όλες να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα και όλα τα τεστ να δείξουν θετικά. ?

Αν είσαι σε μέρες ωορρηξίας δεν γίνεται να είσαι έγγυος αφού καν δεν θα έχει γίνει γονιμοποίηση. Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ στεναχωρήθηκα σήμερα..ειμαι λίγο κρυωμένη και πήγα στον γιατρο και για κάποιον λόγο με έστειλε για ακτινογραφία του είπα βέβαια ότι έτσι κι έτσι για πιθανότητα εγκυμοσύνης..μου έκανε ένα τεστ ούρων και έδειξε αρνητικό.. ☹️ Πήγα εκανα την ακτινογραφία..και σήμερα που έχω ωορρηξία ξαναπροσπάθησα μήπως και... Βέβαια τον συγκεκριμένο γιατρό δεν τον εμπιστεύομαι πολύ αλλά το τεστ κάτι θα ξέρει.Εύχομαι σε όλες να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα και όλα τα τεστ να δείξουν θετικά. ?

Γεια σου κορίτσι! Όντως κι εγώ μπερδεύτηκα λίγο! Για πες μας τι εννοείς; Πότε περίμενες περίοδο; Αν θυμάμαι καλά είχες πει ότι από 2 μέχρι 8 έγραφε η εφαρμογή ότι είναι οι γόνιμες μέρες σου; Πως σου έκανε εξέταση ούρων και αρκέστηκε σε αυτό; Είναι δυνατόν; Αφου δεν θα έχει γίνει καν συλληψη όπως είπε και η @Elenikon! Ρωτα κάποιον γυναικολόγο καλύτερα κοριτσι μου για να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Γεια σου κορίτσι! Όντως κι εγώ μπερδεύτηκα λίγο! Για πες μας τι εννοείς; Πότε περίμενες περίοδο; Αν θυμάμαι καλά είχες πει ότι από 2 μέχρι 8 έγραφε η εφαρμογή ότι είναι οι γόνιμες μέρες σου; Πως σου έκανε εξέταση ούρων και αρκέστηκε σε αυτό; Είναι δυνατόν; Αφου δεν θα έχει γίνει καν συλληψη όπως είπε και η @Elenikon! Ρωτα κάποιον γυναικολόγο καλύτερα κοριτσι μου για να είσαι σίγουρη!

Ναι με βάση την εφαρμογή δείχνει 2 Νοεμβρίου πρώτη γονιμη μέρα. Και τελευταία γονιμη μέρα 8 Νοεμβρίου με την σημερινή 7 δηλαδή Νοεμβρίου να είναι ωορρηξία. Επαφή έγινε 3 Νοεμβρίου αλλά κάπου διάβασα ότι μπορεί να πιάσεις και την ημέρα της ωορρηξίας σου. Τώρα περίοδο δείχνει σε 12-13 μέρες ότι περιμένω.Δεν ξέρω φταίω κι εγώ που τον εμπιστεύτηκα τον γιατρό αλλά τέλος πάντων λέω για να μου το λέει αυτός κάτι θα ξέρει.. Ελπίζω μόνο να μην μου κάνει ζημιά όσον αφορά τη σύλληψη η ακτινοβολία γιατί θα του βγάλω φασαρία ειλικρινά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου δεν κατάλαβα... αν τώρα έχεις ωορρηξία για τι τεστ μιλας; τα τεστ δείχνουν μετά την καθυστέρηση! Δλδ κ έγκυος να είσαι τώρα δε φαίνεται! Επίσης μιας κ εισαι στην προσπάθεια βεβαιώσου οτι είναι καλή ιδέα να προσπαθήσεις με ενα ωάριο που εχει δεχτεί τόση ακτινοβολία... εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να αφήσω εκείνο το μηνα, αλλα ο,τι πει ο γιατρός!

Μακάρι σύντομα όλες να δούμε ενα +!

Πφφ αγχωθηκα τώρα γιατι σήμερα έκανα την ακτινογραφία και ξαναπροσπάθησα για μωρό.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Αν είσαι σε μέρες ωορρηξίας δεν γίνεται να είσαι έγγυος αφού καν δεν θα έχει γίνει γονιμοποίηση. Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι;

Επειδη δεν τα ξέρω και πολύ καλά αυτά με βάση αυτο που μέτρησα μάλλον στην 14η μέρα του κύκλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Πφφ αγχωθηκα τώρα γιατι σήμερα έκανα την ακτινογραφία και ξαναπροσπάθησα για μωρό.. ?

Ηρέμησε, δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι άδικα! Πιθανότατα δεν θα συμβεί κάτι απλά αν θέλεις να ξαναπροσπαθήσεις καλύτερα συμβουλέψου κάποιον γυναικολόγο πρώτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Πφφ αγχωθηκα τώρα γιατι σήμερα έκανα την ακτινογραφία και ξαναπροσπάθησα για μωρό.. ?

Κοίτα δεν ξέρω τι να σου πω, γιατρός δεν είμαι, ίσως να μην παίζει ρόλο! Του εξήγησες ότι τώρα προσπαθείς κ είσαι σε ωορρηξία ή μήπως κατάλαβε ότι περιμένεις; μπορεί να έγινε παρανόηση... Ρώτα ρε συ το γυναικολόγο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ηρέμησε, δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι άδικα! Πιθανότατα δεν θα συμβεί κάτι απλά αν θέλεις να ξαναπροσπαθήσεις καλύτερα συμβουλέψου κάποιον γυναικολόγο πρώτα! 

Τώρα την έκανα την πατάτα μου ξαναπροσπάθησα σήμερα...πφφ θα ρωτήσω σε έναν γυναικολόγο αύριο να δω. Μέχρι αύριο θα σκάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ηρέμησε, δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι άδικα! Πιθανότατα δεν θα συμβεί κάτι απλά αν θέλεις να ξαναπροσπαθήσεις καλύτερα συμβουλέψου κάποιον γυναικολόγο πρώτα! 

Προχώρησα σήμερα χωρίς μυαλό να ρωτησω πρώτα.. τώρα ο θεός βοηθός. Αύριο θα ρωτήσω εύχομαι να μην υπάρχει πρόβλημα να μου φύγει το άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Προχώρησα σήμερα χωρίς μυαλό να ρωτησω πρώτα.. τώρα ο θεός βοηθός. Αύριο θα ρωτήσω εύχομαι να μην υπάρχει πρόβλημα να μου φύγει το άγχος.

Όλα καλά θα πάνε θα δεις! Μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γωγω 98 είπε:

Πφφ αγχωθηκα τώρα γιατι σήμερα έκανα την ακτινογραφία και ξαναπροσπάθησα για μωρό.. ?

Καθαρά προληπτικά αφού του είπες του γιατρού ότι προσπαθείς για εγκυμοσύνη δεν θα έπρεπε να σου πει να κάνεις ακτινογραφία εκτός αν ήταν τόσο σημαντική για τη διάγνωση του.Μην αγχώνεσαι γιατί είναι νωρίς βεβαια κ μπορεί να μην εχεις κάνει κσν ωορρηξία. Καλού καλού μίλησε με το γυναικολόγο σου αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

@tzina819 πολύ σωστά τα λες....δεν πρέπει να επαναπαυθεις αλλά μη τρελαθείς κι από το άγχος σου...?..συμβουλευσου τον γιατρό σου κι εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς....πάντως τα apps της ωορρηξίας μην τα εμπιστεύεσαι πάντα... καλύτερα τεστακια ωορρηξίας ή ακόμη καλύτερα έλεγχος ωορρηξίας με υπέρηχο.βεβαια έχεις καιρό με αυτά... καλή σου επιτυχία!!!!

Τα τεστακια ωορρηξιας θα ναι συμμαχος καλυτερος κ πιο εγκυρος οντως απο την εφαρμογη του κινητου... εχω κατι καφε υγρα σημερα κ αυτα παντα ειναι ενδειξη οτι μου ερχεται η περιοδος ..δε θα πω ψεματα απογοητευτηκα αλλα απο την αλλη με 2 επαφες κ σχεδον 39 χρονω..τι περιμενα.. @Tokyo εχςις δικιο με το θεμα των αντρων γενικοτερα.. :) Νομιζω θα πρεπει να επαναπροσδιορισω τις κουβεντες μου με το συντροφο μου

 

@Dimitra91 @Elenikon ευχομαι ν μαθουμε χαρουμενα νεα..

Απο εμενα ισως μαθετε καποια αλλη στιγμη κοριτσια κανενα ευχαριστο..τι νσ πω..Θα παρακολουθω τις συζητησεις σας και οπου μπορω θα συμμετεχω...

 Ο Θεος ειναι μεγαλος!!! Φιλακια πολλα σε ολες σας και να χουμε απο ολες μονο ευχαριστα, χαρμοσυνα νεα εγκυμοσυνης!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Τα τεστακια ωορρηξιας θα ναι συμμαχος καλυτερος κ πιο εγκυρος οντως απο την εφαρμογη του κινητου... εχω κατι καφε υγρα σημερα κ αυτα παντα ειναι ενδειξη οτι μου ερχεται η περιοδος ..δε θα πω ψεματα απογοητευτηκα αλλα απο την αλλη με 2 επαφες κ σχεδον 39 χρονω..τι περιμενα.. @Tokyo εχςις δικιο με το θεμα των αντρων γενικοτερα.. :) Νομιζω θα πρεπει να επαναπροσδιορισω τις κουβεντες μου με το συντροφο μου

 

@Dimitra91 @Elenikon ευχομαι ν μαθουμε χαρουμενα νεα..

Απο εμενα ισως μαθετε καποια αλλη στιγμη κοριτσια κανενα ευχαριστο..τι νσ πω..Θα παρακολουθω τις συζητησεις σας και οπου μπορω θα συμμετεχω...

 Ο Θεος ειναι μεγαλος!!! Φιλακια πολλα σε ολες σας και να χουμε απο ολες μονο ευχαριστα, χαρμοσυνα νεα εγκυμοσυνης!!!! 

Καλημέρα Τζίνα μου! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα μας λες τα ευχάριστα!Απόλαυσε τις στιγμές με το άντρα σου.παρε τεστ κλπ για να έχεις ένα μπουσουλα και χαλάρωσε τις σκέψεις από ηλικία κλπ γιατί τελικά δεν έχει μόνο σχέση η ηλικία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα Τζίνα μου! Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα μας λες τα ευχάριστα!Απόλαυσε τις στιγμές με το άντρα σου.παρε τεστ κλπ για να έχεις ένα μπουσουλα και χαλάρωσε τις σκέψεις από ηλικία κλπ γιατί τελικά δεν έχει μόνο σχέση η ηλικία.

?[smilie=icon_flower:

 Πώς είσαι εσύ σήμερα @Elenikon?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα!

@tzina819 Μη χανεις την ελπιδα σου και ευχομαι συντομα να εχουμε ευχαριστα!

@Elenikon Πως εισαι σημερα κοριτσι μου; 

Εγω προς το παρον ειμαι καθαρη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

?[smilie=icon_flower:

 Πώς είσαι εσύ σήμερα @Elenikon?

Εγώ και σήμερα είμαι καθαρή.. το στήθος μου ακόμα είναι ευαίσθητο.Εχω μπερδευτεί λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα!

@tzina819 Μη χανεις την ελπιδα σου και ευχομαι συντομα να εχουμε ευχαριστα!

@Elenikon Πως εισαι σημερα κοριτσι μου; 

Εγω προς το παρον ειμαι καθαρη !

Και εγώ το ίδιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...