Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

@Dimitra91 εγκυμονουσα μας τι κανεις;;;;;;;;;;;;; Κ γω συμφωνω! Σε γονεις μετα τον 3ο μηνα γιατι απ τη χαρα τους δεν μπορουν να κρατηθουν!!! 

@tzina819 @Sta33 @Dimitra24 Πως παμε κοριτσιαααααααααααα;;;;;;; Εχει καμια σας καθυστερηση; 

Γενικα οι υπολοιπες πως παμε;;;; Περιμενουμε τις μερες εε; Εγω σημερα ειμαι 19η μερα! Περιμενω υπομονετικα.(που λεει ο λογος!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

@Dimitra91 εγκυμονουσα μας τι κανεις;;;;;;;;;;;;; Κ γω συμφωνω! Σε γονεις μετα τον 3ο μηνα γιατι απ τη χαρα τους δεν μπορουν να κρατηθουν!!! 

@tzina819 @Sta33 @Dimitra24 Πως παμε κοριτσιαααααααααααα;;;;;;; Εχει καμια σας καθυστερηση; 

Γενικα οι υπολοιπες πως παμε;;;; Περιμενουμε τις μερες εε; Εγω σημερα ειμαι 19η μερα! Περιμενω υπομονετικα.(που λεει ο λογος!) 

Κ εγωωω στην αναμονή μαζί σου!!προσπαθώ να μην το σκέφτομαι έχω 12 μέρες ακόμα!! διαβάζω τα νέα από τα κορίτσια και χαίρομαι αφάνταστα ευχομαι μέσα από την καρδιά μου , μια μία να μας στέλνετε τα θετικά σας τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κ εγωωω στην αναμονή μαζί σου!!προσπαθώ να μην το σκέφτομαι έχω 12 μέρες ακόμα!! διαβάζω τα νέα από τα κορίτσια και χαίρομαι αφάνταστα ευχομαι μέσα από την καρδιά μου , μια μία να μας στέλνετε τα θετικά σας τεστ 

Χαχαχ ναι!!! Εμεις ειπαμε, ειμαστε πολυ κοντα στις ημερομηνιες! Θα προσπαθησω να συγκρατηθω κ να μην κανω τεστ πριν την καθυστερηση. Να ακολουθησω το παραδειγμα της δημητρας! Χαχαχα αν κ δυσκολα, δεν νομιζω οτι μπορω να κανω τετοια υπομονη! Προς το παρον νιωθω κατι τραβηγματακια, δε θα τα λεγα πονακια ομως. Αλλα ειναι πολυ-πολυ νωρις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Χαχαχ ναι!!! Εμεις ειπαμε, ειμαστε πολυ κοντα στις ημερομηνιες! Θα προσπαθησω να συγκρατηθω κ να μην κανω τεστ πριν την καθυστερηση. Να ακολουθησω το παραδειγμα της δημητρας! Χαχαχα αν κ δυσκολα, δεν νομιζω οτι μπορω να κανω τετοια υπομονη! Προς το παρον νιωθω κατι τραβηγματακια, δε θα τα λεγα πονακια ομως. Αλλα ειναι πολυ-πολυ νωρις! 

Κ εγώ μετά την 3η μερα καθυστερήσης θα σκεφτώ για τεστ γιατί κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε με 2 μέρες καθυστέρηση.Βεβαια το ένιωθα ότι θα έρθει.εμενα μου ρίχνει κάτι μαχαιριές από προχθές χαμηλα, δεν το πολυσκεφτομαι γιατί θα τρελαθώ μέχρι να περάσουν οι μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia33 Καλα ειμαι αν και εχω περιεργα πονακια που κ που.... εχω αγχος για το τι θα δειξει αυριο η εξεταση αλλα παραμενω ψύχραιμη και ευχομαι το καλυτερο... Καλα το ότι δεν το εχω συνηδειτοποιησει ειναι γεγονος... Μην κανεις τεστ πριν την καθυστερηση μονο αγχος θα σου δημιουργήσει! Εγω εδω εκανα 1 εβδομαδα μετα και ηταν αρνητικο!

 @toulipa8 Ποσο νιωθω την ανυπομονησια αυτη κοριτσια! Υπομονη βγαλτεωτο εντελως απο το μυαλο σας (ξερω ειναι δυσκολο) αλλα θα βοηθησει πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sofia33 Καλα ειμαι αν και εχω περιεργα πονακια που κ που.... εχω αγχος για το τι θα δειξει αυριο η εξεταση αλλα παραμενω ψύχραιμη και ευχομαι το καλυτερο... Καλα το γεγονος πτι δεν το εχω συνηδειτοποιησει ειναι γεγονος... Μην κανεις τεστ πριν την καθυστερηση μονπ αγχος θα σου δημιουργήσει! Εγω εδω εκανα 1 εβδομαδα μετα και ηταν αρνητικο!

 @toulipa8 Ποσο νιωθω την ανυπομονησια αυτη κοριτσια! Υπομονη βγαλτεωτο εντελως απο το μυαλο σας (ξερω ειναι δυσκολο) αλλα θα βοηθησει πραγματικα!

Αυτα τα περιεργα πονακια μαλλον ειναι λογω της «αναδιαταξης» του ενδομητριου!!! Νομιζω ειναι απολυτως φυσιολογικα!!! Αυριο ειναι η εξεταση εεε;;;; Αντε ρε κοριτσακι μου με το καλο να μας πεις τα νεα τα ομορφα!!!!!! Ολα καλα θα σου πανε, θα το δεις!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κ εγώ μετά την 3η μερα καθυστερήσης θα σκεφτώ για τεστ γιατί κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε με 2 μέρες καθυστέρηση.Βεβαια το ένιωθα ότι θα έρθει.εμενα μου ρίχνει κάτι μαχαιριές από προχθές χαμηλα, δεν το πολυσκεφτομαι γιατί θα τρελαθώ μέχρι να περάσουν οι μερες!!

Και μενα μου αργησε τον προηγουμενο μηνα 2 μερες η αναθεματισμενη!!! Οι μαχαιριες που λες μπορει να ειναι αλλης αιτιολογιας! Πχ απο τη μεση ή απο το εντερο μπορει να κανει αντακλαση ο πονος! Συμβουλη-τα λεω για να τα ακουω κ γω- μη δινουμε σημασια σε συμπτωματα και τα λοιπα!!γιατι θα μας φαει το αγχος στο τελος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Kαλά κάνεις , έτσι κ αλλιώς οτι κ να νιώθεις που ξέρεις τι είναι !!

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ κοριτσια μου!!!εύχομαι να πάρουν τα θετικά τεστ φωτιά αυτή την εβδομάδα, να μην προλαβαίνουμε να δίνουμε συγχαρητήρια![smilie=love7.gif]

δεν θέλω να ακούω απαισιόδοξες σκέψεις!μέχρι να δούμε την μανταμ ανεπιθυμητη εμείς σκεπτόμαστε θετικά!!

@Elenitsa92 εγώ τέλειωσα με τις γόνιμες και δυο μέρες  τωρα με έχουν τσακίσει κάτι μαχαιριές χαμηλά, οπότε σκέφτομαι οτι μάλλον δεν έπιασε το αυγουλακι μου , ΑΛΛΆ επειδή είμαι αισιόδοξη συνεχίζω να ελπίζω !!!έχω δυο βδομαδούλες ελπίδας ακόμα !

Έτσι !!!! Δεν απογοητευόμαστε μέχρι να έρθει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλησπερα!!! Μολις μπηκα και διαβασα τα ευχαρισταααα @Dimitra91 συγκινηθηκα πολυ βρε κοριτσι μου!!! Πολλα συγχαρητηρια, τελειομηνη εγκυμοσυνη να χεις κοπελαρα μου!!!!🙏🙏🙏💟💟💟💟 

Κοριτσια πολυ χαρηκα που ξεκινησε το πινακακι μας με το πρωτο θετικο!!!! Yessss αντε να το γεμισουμε ολο με το καλο!!! 

Εγω αδιαθετησα κανονικοτατα.. Εκλεισα Υστεροσκοπηση αυτο το Σαββατο και οι προσπαθειες ξεκινουν πρωτα ο Θεος σε 3 μηνες περιπου απο τωρα..(δυστυχως😩) Εχω ακομη πααρα πολυ... Θα μπαινω ομως εννοειται να διαβαζω νεα σας!!! Και Θεε μου να ναι χαρουμενα μονο!!! 

Φιλακια πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sofia33 Καλα ειμαι αν και εχω περιεργα πονακια που κ που.... εχω αγχος για το τι θα δειξει αυριο η εξεταση αλλα παραμενω ψύχραιμη και ευχομαι το καλυτερο... Καλα το ότι δεν το εχω συνηδειτοποιησει ειναι γεγονος... Μην κανεις τεστ πριν την καθυστερηση μονο αγχος θα σου δημιουργήσει! Εγω εδω εκανα 1 εβδομαδα μετα και ηταν αρνητικο!

 @toulipa8 Ποσο νιωθω την ανυπομονησια αυτη κοριτσια! Υπομονη βγαλτεωτο εντελως απο το μυαλο σας (ξερω ειναι δυσκολο) αλλα θα βοηθησει πραγματικα!

Δημητρούλα ποιο τεστ είχες κάνει και είχε βγει αρνητικό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Δημητρούλα ποιο τεστ είχες κάνει και είχε βγει αρνητικό ;

Το predictor early, αλλα μαλλον δεν φταιει το test απλα μαλλον εκανα αργοτερα τη συλληψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Και μενα μου αργησε τον προηγουμενο μηνα 2 μερες η αναθεματισμενη!!! Οι μαχαιριες που λες μπορει να ειναι αλλης αιτιολογιας! Πχ απο τη μεση ή απο το εντερο μπορει να κανει αντακλαση ο πονος! Συμβουλη-τα λεω για να τα ακουω κ γω- μη δινουμε σημασια σε συμπτωματα και τα λοιπα!!γιατι θα μας φαει το αγχος στο τελος! 

Έχεις δίκιο ,αλλά δεν πάει το μυαλό μου σε σύμπτωμα ,επειδή έχω κάνει  σχετικά προσφατα λαπαροσκόπηση ενδομητριώσης με έπιασε λίγο ένας φοβος μην ξαναεμφανιστηκε αλλά ο πόνος έιναι λίγο διαφορετικός οπότε ελπίζω πως όχι!!

@Dimitra91 όλα θα πάνε τέλειααααα!Να μας πεις κάθε λεπτομέρεια!

@Dimitra24  είχαμε νεο??

πρωί πρωί μου βγάζει οτι δεν μπορώ να προσθεσω άλλες αντιδράσεις !Τις εξάντλησα??εγω θέλω να μοιράζω καρδούλες ανεξέλεγκτα [smilie=laughing7.g:!!![smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Έχεις δίκιο ,αλλά δεν πάει το μυαλό μου σε σύμπτωμα ,επειδή έχω κάνει  σχετικά προσφατα λαπαροσκόπηση ενδομητριώσης με έπιασε λίγο ένας φοβος μην ξαναεμφανιστηκε αλλά ο πόνος έιναι λίγο διαφορετικός οπότε ελπίζω πως όχι!!

@Dimitra91 όλα θα πάνε τέλειααααα!Να μας πεις κάθε λεπτομέρεια!

@Dimitra24  είχαμε νεο??

πρωί πρωί μου βγάζει οτι δεν μπορώ να προσθεσω άλλες αντιδράσεις !Τις εξάντλησα??εγω θέλω να μοιράζω καρδούλες ανεξέλεγκτα [smilie=laughing7.g:!!![smilie=love7.gif]

Καλημερααα !! Εγώ ακόμη τίποτα ...το σκέφτομαι ακόμη να κάνω σήμερα ένα τεστ η να περιμένω λίγο ακόμη ;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερααα !! Εγώ ακόμη τίποτα ...το σκέφτομαι ακόμη να κάνω σήμερα ένα τεστ η να περιμένω λίγο ακόμη ;  

Χριστούλη μου θα τρελαθώ!!!πάμε για 2η εγκυούλααααα!!Τα τέστ τα έχεις παρει έτσι?μην μας κάνεις σαν την συνονοματη σου [smilie=laughing7.g:!!νομίζω οτι επειδή πρέπει να είναι πρωινά ούρα καλύτερα αύριο πρωί πρωί!διάβασε οδηγίες να δεις γιατί απ'οτι έχω καταλάβει κάθε τεστ διαφέρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερααα !! Εγώ ακόμη τίποτα ...το σκέφτομαι ακόμη να κάνω σήμερα ένα τεστ η να περιμένω λίγο ακόμη ;  

Εξαρτάται κορίτσι μου, μπορεί και να δειξει.Γιατί δεν κάνεις χοριακή καλύτερα που είναι πιο σίγουρη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερααα !! Εγώ ακόμη τίποτα ...το σκέφτομαι ακόμη να κάνω σήμερα ένα τεστ η να περιμένω λίγο ακόμη ;  

Εγώ κορίτσια παρασύρθηκα χθες από τον άντρα μου που επέμενε να κανω τεστ φυσικά και ήταν αρνητικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sta33 είπε:

Εγώ κορίτσια παρασύρθηκα χθες από τον άντρα μου που επέμενε να κανω τεστ φυσικά και ήταν αρνητικό

Κορίτσι μου μπορεί να είναι νωρίς όμως!! Γι'αυτό ή περιμένετε λίγο ή καλύτερα χοριακή! Από 2 μέρες καθυστέρηση και μετά καλύτερα τα τεστ μη σου πω 5 γιατί άμα δεν εχει κάποια και σταθερό κύκλο δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία και η εμφύτευση μπορεί να κάνει μέχρι και 12 μέρες για να γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sta33 είπε:

Εγώ κορίτσια παρασύρθηκα χθες από τον άντρα μου που επέμενε να κανω τεστ φυσικά και ήταν αρνητικό

Κορίτσι μου μπορεί να είναι νωρίς όμως!! Γι'αυτό ή περιμένετε λίγο ή καλύτερα χοριακή! Από 2 μέρες καθυστέρηση και μετά καλύτερα τα τεστ μη σου πω 5 γιατί άμα δεν εχει κάποια και σταθερό κύκλο δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία και η εμφύτευση μπορεί να κάνει μέχρι και 12 μέρες για να γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου μπορεί να είναι νωρίς όμως!! Γι'αυτό ή περιμένετε λίγο ή καλύτερα χοριακή! Από 2 μέρες καθυστέρηση και μετά καλύτερα τα τεστ μη σου πω 5 γιατί άμα δεν εχει κάποια και σταθερό κύκλο δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία και η εμφύτευση μπορεί να κάνει μέχρι και 12 μέρες για να γίνει.

Θα περιμένω αλλά είμαι σίγουρη πως θα έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sta33 είπε:

Θα περιμένω αλλά είμαι σίγουρη πως θα έρθει. 

Ακόμα ελπίζουμε αφού δεν έχει έρθει! Μην απελπίζεται από τώρα!! Θετική σκέψη!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Χριστούλη μου θα τρελαθώ!!!πάμε για 2η εγκυούλααααα!!Τα τέστ τα έχεις παρει έτσι?μην μας κάνεις σαν την συνονοματη σου [smilie=laughing7.g:!!νομίζω οτι επειδή πρέπει να είναι πρωινά ούρα καλύτερα αύριο πρωί πρωί!διάβασε οδηγίες να δεις γιατί απ'οτι έχω καταλάβει κάθε τεστ διαφέρει!!!

Δεν έχω πάρει τίποτα ακόμη χαχα!! Σκέφτομαι να πάρω ομως ένα σήμερα για να δω τι γίνεται !!! 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Εξαρτάται κορίτσι μου, μπορεί και να δειξει.Γιατί δεν κάνεις χοριακή καλύτερα που είναι πιο σίγουρη;

Σκέφτομαι πρώτα να πάρω ένα τεστακι και μετά να πάω για χοριακη αν είναι θετικό..πιστεύω θα δείξει μιας και είναι σταθερός ο κύκλος μου και κατάλαβα την ωορρηξία μου...

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sta33 είπε:

Εγώ κορίτσια παρασύρθηκα χθες από τον άντρα μου που επέμενε να κανω τεστ φυσικά και ήταν αρνητικό

Όσο δεν έρχεται η περίοδος είναι καλό σημάδι κορίτσι μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Δεν έχω πάρει τίποτα ακόμη χαχα!! Σκέφτομαι να πάρω ομως ένα σήμερα για να δω τι γίνεται !!! 

Σκέφτομαι πρώτα να πάρω ένα τεστακι και μετά να πάω για χοριακη αν είναι θετικό..πιστεύω θα δείξει μιας και είναι σταθερός ο κύκλος μου και κατάλαβα την ωορρηξία μου...

Όσο δεν έρχεται η περίοδος είναι καλό σημάδι κορίτσι μου !!! 

Τότε κορίτσι μου αν είσαι σίγουρη για την ωορρηξία σου πότε ήταν κάνε το! Λογικά ναι, θα δείξει!Περιμένουμε τα ευχάριστα !!!❤️🤱😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!  Πως είστε?

Βρε κοριτσια, η γιατρος δεν είδε τίποτα μονο παχυ εμδομητριο. Μου ειπε οτι δεν βλεπει κατι χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι δεν υπαρχει κάτι. Μου έδωσε και φολικο.... Μου εγραψε χοριακη και αναμενω αποτελεσματα. Είναι δυνατόν να μην ειδε κατι?... Οταν την ενημέρωσα την ρωτησα αν επτεπε να παω για χοριακη και μου ειπε οχι να ρθεις απο δω. Μήπως Ηθελε απλα να μου παρει το 50αρικο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα!  Πως είστε?

Βρε κοριτσια, η γιατρος δεν είδε τίποτα μονο παχυ εμδομητριο. Μου ειπε οτι δεν βλεπει κατι χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι δεν υπαρχει κάτι. Μου έδωσε και φολικο.... Μου εγραψε χοριακη και αναμενω αποτελεσματα. Είναι δυνατόν να μην ειδε κατι?... Οταν την ενημέρωσα την ρωτησα αν επτεπε να παω για χοριακη και μου ειπε οχι να ρθεις απο δω. Μήπως Ηθελε απλα να μου παρει το 50αρικο? 

Xμμμ η αλήθεια είναι οτι όσες κοπέλες ξέρω πρώτα έκαναν χοριακή και μετά πήγαν γιατρό ίσως επειδή είχες αρκετές ημέρες καθυστέρηση να ήθελε να σε δει.Την έχεις καιρό την γιατρό?της έχεις εμπιστοσύνη γενικά? 

@Sta33 ο κύκλος σου γενικά πως είναι??το αρνητικό τεστ δεν σημαίνει τίποτα!!Μέχρι να δούμε την ανεπιθύμητη ελπίζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα!  Πως είστε?

Βρε κοριτσια, η γιατρος δεν είδε τίποτα μονο παχυ εμδομητριο. Μου ειπε οτι δεν βλεπει κατι χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι δεν υπαρχει κάτι. Μου έδωσε και φολικο.... Μου εγραψε χοριακη και αναμενω αποτελεσματα. Είναι δυνατόν να μην ειδε κατι?... Οταν την ενημέρωσα την ρωτησα αν επτεπε να παω για χοριακη και μου ειπε οχι να ρθεις απο δω. Μήπως Ηθελε απλα να μου παρει το 50αρικο? 

Κορίτσι μου κι εγώ ξέρω οτι πρώτα γίνεται η χοριακή. Αν δεν έχει μια μινιμουμ τιμή δεν φαίνεται κάτι στον υπέρηχο. Μην αγχώνεσαι πάντως μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη, να είναι νωρίς ακόμη.  Το παχύ ενδομήτριο επίσης είναι καλό σημάδι!! Είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά. Θετική σκέψη ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...