Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : 2/1

@tzina819 : 17-18/1

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenikon :  24/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : 2/1

@tzina819 : 17-18/1

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenikon :  24/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

Τέλειοοοοο!! Άντε κορίτσια εύχομαι από αυτό το πινακακι να πάμε στο αλλο με τις ΠΗΤ!!!!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Μπορει να κανεις ωορρηξια σε οποιαδήποτε απο τις γονιμες μερες! Ή μπορει κ εκτος απο αυτες σε καποιους κυκλους! Μην μπερδευεσαι καθολου, απλα φροντιζε να εχεις επαφες ολες τις γονιμες μερες! 
 

 

Περιμένω πως κ πως τον άντρα μου να γυρίσει από την δουλειά!! Χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η toulipa8 είπε:

Περιμένω πως κ πως τον άντρα μου να γυρίσει από την δουλειά!! Χιχι

Χαχχχαχαχα!!! Έχεις άγριες διαθέσεις εσύ μου φαίνεται!!!!!!! Άντε άντε να το ευχαριστηθείτε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Έτσι ακριβώς θετική σκέψη!Να σου πω αυτό τον μήνα κ εγώ άρχισα να νιώθω λίγο νωρίτερα συμπτώματα ωορρηξίας και λέω έχει γούστο να την χάσω!την κυνηγάμε την άτιμη!

@Sta33  τώρα διάβασα την ατυχία σου..Παρόλα αυτά νομίζω οτι ακόμα κ στην ίδια γυναίκα η κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει, τουλάχιστον έτσι γράφουν κοπέλες που έχουν συλλάβει παραπάνω φορές, όπως και να έχει μέχρι να δούμε την κυρία ανεπιθύμητη εμείς θα έχουμε ελπίδα!Δεν είδα κάπου να αναφέρεις αλλά  προφανώς λόγω πρώτης φοράς ήταν τυχαίο γεγονός .Γενικά έχω παρατηρήσει οτι πολλές φορές η πρώτη σύλληψη δεν καταλήγει καλά και με έχει πιάσει ένα άγχος δεδομένου οτι ακόμα δεν έχω καταφέρει ούτε καν αυτή τη μια σύλληψη!ουουουφ!!!

Ναι θεωρήθηκε τυχαίο γεγονός καθώς όλες οι εξετάσεις μου μετά ήταν καλές. Τι να πω... ελπίζω αλλά ώρες ώρες απελπίζονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Περιμένω πως κ πως τον άντρα μου να γυρίσει από την δουλειά!! Χιχι

Χαχαχα τελειαααα εγω εκλεισα για σημερα!! Αυριο παλι χαχαχαχα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : 2/1

@tzina819 : 17-18/1

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenikon :  24/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

Αχ κορίτσι μου!! Τι ωραία που έκανες πινακάκι!! Εύχομαι να είναι γουρλιδικο!!!Να γεμίσει θετικά αποτελέσματα!!!!❤️🥰👣🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sta33 είπε:

Ναι θεωρήθηκε τυχαίο γεγονός καθώς όλες οι εξετάσεις μου μετά ήταν καλές. Τι να πω... ελπίζω αλλά ώρες ώρες απελπίζονται. 

Ναι κορίτσι μου είναι τυχαίο γεγονός αυτό. Μην το σκέφτεσαι! Πάμε παρακάτω με αισιοδοξία!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Είναι ακριβώς το ίδιο χρώμα , το ίδιο έντονο αλλά είναι ελάχιστα πιο λεπτή η γραμμή!θεωρούσα ότι επειδή έχω σταθερό κύκλο θα είναι σταθερή κ η ωορρηξία, να δω τι θα μου δείξει κ αύριο, καλά τα ένιωθα τα συμπτώματα ..έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί ότι είναι για τις επόμενες 24 ώρες ,οπότε αν αύριο βγει αρνητικό σημαίνει ότι αύριο θα είναι η ωορρηξία..

Αν αύριο είναι πιο άχνη η γραμμή αποτελέσματος από τη σημερινή πάει να πει ότι πέφτει η ορμόνη οπότε δεν χρειάζεται να το ξανακάνεις και θα γίνει η ωορρηξία μέχρι τη παρασκευή το πολύ.

Αν βγει το ίδιο με τη σημερινή αύριο από ότι είχα διαβάσει μετράει το πρώτο τεστ που έκανες. Αν πάλι βγει πιο σκούρα αύριο πάει να πει ότι θα γίνει παρασκευή, Σάββατο το αργότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenitsa92 είπε:

Κορίτσια εγώ περιμένω το άλλο Σάββατο , σήμερα είμαι στην 19η μέρα με ωορρηξία στις 9/1, σήμερα νιώθω σαν να αρρωσταίνω , νομίζω είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα αν έχει γίνει το πολυπόθητο όποτε μάλλον αρρωσταίνω ! 

Ποτέ δεν ξέρεις κορίτσι μου! Μην το σκέφτεσαι..καλή σου επιτυχία !!! ❤️

Και γω πάντως σήμερα σαν να έχω που και που λίγο καταρροή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις κορίτσι μου! Μην το σκέφτεσαι..καλή σου επιτυχία !!! ❤️

Και γω πάντως σήμερα σαν να έχω που και που λίγο καταρροή.

Εγώ πονάω παντού και νιώθω πολύ κούραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Εγώ πονάω παντού και νιώθω πολύ κούραση...

Εγώ το νιώθω πάντα αυτό!!πόσο μάλλον μετά τη δουλειά! Χαχα! 

Όπως και να έχει σου εύχομαι να είσαι εγγυούλα!!🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ το νιώθω πάντα αυτό!!πόσο μάλλον μετά τη δουλειά! Χαχα! 

Όπως και να έχει σου εύχομαι να είσαι εγγυούλα!!🤱

Χαχαχαχα , εγώ στη δουλειά είμαι ακόμα 😣 για όλες μας το εύχομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσιααααα!! @Elenikon σκέφτηκα να το έκανα όπως είχες πει 2 ανα ημέρα αλλά οι οδηγίες λένε να μην κάνω το πρωί και να κάνω μεσημέρι, οπότε θα κάνω υπομονή μέχρι το απόγευμα που θα σχολάσω!!

@Sta33 να μην απελπίζεσαι καθόλου!!πραγματικά αυτό που σου έτυχε συμβαίνει (δυστυχώς) συχνά!!Να σκέφτεσαι θετικά , να μην σκέφτεσαι καθόλου το κακό συμβάν!!

@dimitra21τι να κάνω θυσιάζομαι χαχαχαχα

 @Sofia33 είσαι από τις τυχερές μάλλον που ο σύζυγος έχει φυσιολογικό ωράριο, εγώ περίμενα υπομονετικά να γυρίσει το βράδυ , να φαει, να κάνει το μπανάκι του, να χαλαρώσει...τι να κάνω η δόλια??Να του ορμήξω στην πόρτα???χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Εμένα σήμερα με πονάει αρκετά το στήθος μου οπότε βλέπω να κατεβαίνει η ακατανομαστη ..βέβαια χθες το βράδυ ένιωσα μια έντονη αδιαθεσία με αρκετή ζάλη σε σημείο που δε μπορούσα για λίγη ώρα να σηκωθώ από τον καναπέ ... Τι να πω 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Εύχομαι να είστε όλες καλά :)  με αγωνία διάβαζα τη μια ανάρτηση μετά την άλλη εύχομαι όμορφα νέα να ακούσουμε σύντομα! Εγώ τα έχω χάσει λίγο με τις ημέρες.. Ξεκίνησα αρχές Δεκεμβρίου τα inofert και ενώ δεν είχα κλείσει ούτε μήνα που τα έπαιρνα, μου ήρθε περίοδος στις 28 μέρες!! Ποτέ στη ζωή μου δεν είχα κύκλο 28 ημερών και περιμένω να δω αν ήταν τυχαίο γεγονός ή αν όντως έκαναν δουλειά τα φακελάκια.. Οπότε επικρατεί ένα μπάχαλο στο μυαλό μου σχετικά με τις γόνιμες, και μάλλον θα αρχίσω πάλι με τα τεστάκια να δω που βρίσκομαι. Να τελειώσω και με τις εξετάσεις αρχές Φεβρουαρίου και μετά να αρχίσω εντατικά τις προσπάθειες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Εμένα σήμερα με πονάει αρκετά το στήθος μου οπότε βλέπω να κατεβαίνει η ακατανομαστη ..βέβαια χθες το βράδυ ένιωσα μια έντονη αδιαθεσία με αρκετή ζάλη σε σημείο που δε μπορούσα για λίγη ώρα να σηκωθώ από τον καναπέ ... Τι να πω 🤷

Κορίτσι μου ότι πονάει το στήθος σου δεν είναι αρνητικό..και η ζάλη που λες θετικό μου ακούγεται!Σου εύχομαι να είσαι!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η dage είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Εύχομαι να είστε όλες καλά :)  με αγωνία διάβαζα τη μια ανάρτηση μετά την άλλη εύχομαι όμορφα νέα να ακούσουμε σύντομα! Εγώ τα έχω χάσει λίγο με τις ημέρες.. Ξεκίνησα αρχές Δεκεμβρίου τα inofert και ενώ δεν είχα κλείσει ούτε μήνα που τα έπαιρνα, μου ήρθε περίοδος στις 28 μέρες!! Ποτέ στη ζωή μου δεν είχα κύκλο 28 ημερών και περιμένω να δω αν ήταν τυχαίο γεγονός ή αν όντως έκαναν δουλειά τα φακελάκια.. Οπότε επικρατεί ένα μπάχαλο στο μυαλό μου σχετικά με τις γόνιμες, και μάλλον θα αρχίσω πάλι με τα τεστάκια να δω που βρίσκομαι. Να τελειώσω και με τις εξετάσεις αρχές Φεβρουαρίου και μετά να αρχίσω εντατικά τις προσπάθειες :)

Πιστεύω τα τεστακια ωορρηξιας θα σε βοηθήσουν πολύ!Πιστεύω ότι μάλλον εκαναν δουλειά τα φακελάκια! Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σύντομα με ευχαριστα!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

καλημέρα κορίτσιααααα!! @Elenikon σκέφτηκα να το έκανα όπως είχες πει 2 ανα ημέρα αλλά οι οδηγίες λένε να μην κάνω το πρωί και να κάνω μεσημέρι, οπότε θα κάνω υπομονή μέχρι το απόγευμα που θα σχολάσω!!

@Sta33 να μην απελπίζεσαι καθόλου!!πραγματικά αυτό που σου έτυχε συμβαίνει (δυστυχώς) συχνά!!Να σκέφτεσαι θετικά , να μην σκέφτεσαι καθόλου το κακό συμβάν!!

@dimitra21τι να κάνω θυσιάζομαι χαχαχαχα

 @Sofia33 είσαι από τις τυχερές μάλλον που ο σύζυγος έχει φυσιολογικό ωράριο, εγώ περίμενα υπομονετικά να γυρίσει το βράδυ , να φαει, να κάνει το μπανάκι του, να χαλαρώσει...τι να κάνω η δόλια??Να του ορμήξω στην πόρτα???χαχα

😀🥰😍❤️🤱👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Αχ κορίτσι μου!! Τι ωραία που έκανες πινακάκι!! Εύχομαι να είναι γουρλιδικο!!!Να γεμίσει θετικά αποτελέσματα!!!!❤️🥰👣🤱

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : 2/1

@tzina819 : 17-18/1

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenikon :  24/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

Δήμητρα μου πως είσαι σήμερα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

καλημέρα κορίτσιααααα!! @Elenikon σκέφτηκα να το έκανα όπως είχες πει 2 ανα ημέρα αλλά οι οδηγίες λένε να μην κάνω το πρωί και να κάνω μεσημέρι, οπότε θα κάνω υπομονή μέχρι το απόγευμα που θα σχολάσω!!

@Sta33 να μην απελπίζεσαι καθόλου!!πραγματικά αυτό που σου έτυχε συμβαίνει (δυστυχώς) συχνά!!Να σκέφτεσαι θετικά , να μην σκέφτεσαι καθόλου το κακό συμβάν!!

@dimitra21τι να κάνω θυσιάζομαι χαχαχαχα

 @Sofia33 είσαι από τις τυχερές μάλλον που ο σύζυγος έχει φυσιολογικό ωράριο, εγώ περίμενα υπομονετικά να γυρίσει το βράδυ , να φαει, να κάνει το μπανάκι του, να χαλαρώσει...τι να κάνω η δόλια??Να του ορμήξω στην πόρτα???χαχα

Αγαπημενη μου! Απο τις ατυχες ειμαι!ο συζυγος ειναι στρατιωτικος και το ωραριο του ο,τι να ναι! Βραδια, μεσημερια, πρωινα! Πολυ ανακατεμενα προγραμματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Αγαπημενη μου! Απο τις ατυχες ειμαι!ο συζυγος ειναι στρατιωτικος και το ωραριο του ο,τι να ναι! Βραδια, μεσημερια, πρωινα! Πολυ ανακατεμενα προγραμματα! 

Κατάλαβα, τα ίδια και εσύ με εμένα, περιμένεις καρτερικά τον σύζυγο!!και άντε μετά σου λένε μην το προγραμματίζεις , ε πως να μην το προγραμματίσω άμα δεν έχω το άλλο μισό διαθέσιμο όποτε θελω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κατάλαβα, τα ίδια και εσύ με εμένα, περιμένεις καρτερικά τον σύζυγο!!και άντε μετά σου λένε μην το προγραμματίζεις , ε πως να μην το προγραμματίσω άμα δεν έχω το άλλο μισό διαθέσιμο όποτε θελω??

Ποσό σας καταλαβαίνω κορίτσια !και εγώ είμαι νοσηλεύτρια με κυλιόμενα ωράρια και έχει και ο σύντροφος μου κυλιόμενο όποτε μόνο με προγραμματισμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Ποσό σας καταλαβαίνω κορίτσια !και εγώ είμαι νοσηλεύτρια με κυλιόμενα ωράρια και έχει και ο σύντροφος μου κυλιόμενο όποτε μόνο με προγραμματισμό!

Eσύ και αν έχεις κουλά ωράρια!!

εμείς κορίτσια πέρα από τις υπόλοιπες μέρες του μήνα που οκ πάμε με την διάθεση,χαλαρά,  τις γόνιμες ημέρες τις κυκλώνω σε ένα ημερολόγιο να τις βλέπει και να είναι προετοιμασμένος! [smilie=laughing7.g: βέβαια αυτό τον μήνα που ήρθε νωρίτερα έκανα επίθεση !!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

My girls!!!!!!! Τωρα που γυρισα σπιτι εκανα το τεστ ωορρηξιας και εγινε καταροζ!!!! Πιο σκουρο κ απο τη γραμμη ελεγχου! Καλε χαρηκα λες και ειδα θετικο τεστ εγκυμοσυνης-ελεος ειμαι! Οποτε σημερα και αυριο πρεπει να κανω επαφη ε; Ή και μεθαυριο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...