Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα!!! Μπορεί να είναι και αίμα εμφυτεψης και να έχει γίνει το θαύμα!!!! 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι!!! Περιμενε να δεις μπορει να ειναι αιμα εμφυτευσης!! Θα φανει🙂

Λετεε ;; Μακαριι !! Αν κ πιστεύω ότι θα μου έρθει ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

 

Λετεε ;; Μακαριι !! Αν κ πιστεύω ότι θα μου έρθει ... 

Ποτε δεν ξερεις!! Σε λιγο θα φανει🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημεραα κοριτσιααα !! Εγώ κανονικά είναι να αδιαθετησω αυριο.. αν κ αυτό το μήνα πίστευα ότι θα μου έρθει πιο νωρίς γιατί το στήθος μου ξεκίνησε να με πονάει μετά την οωρρηξια... Χθες το απόγευμα που πήγα τουαλέτα είδα ελάχιστο καφέ και το βράδυ ήταν περισσότερο ... Πίστευα ότι το πρωί θα μου έχει έρθει αίμα γιατί έτσι γίνεται συνήθως αλλά πήγα και ήμουν καθαρή ...Τι γίνεται 😩😩😩 ;; 

Κάνε λίγο υπομονή και εύχομαι να είναι ο τυχαίος σου μήνας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ντένις είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από εμένα! Εγώ παντρεύτηκα Δεκέμβρη κι από Γενάρη ξεκινήσαμε προσπάθειες. Ο λόγος που σας γράφω είναι γιατί νιώθω απογοητευμένη ήδη... Ακόμα τίποτα. Και Σάββατο είναι να αδιαθετησω. Ξέρω πως δεν είμαι έγκυος ούτε αυτή τη φορά γιατί βγάζω από εχτές μια ροζ βλεννα. Την βγάζω πάντα πριν μου ερθει περίοδος... Πιστεύω πως φταρι το άγχος μου καθώς γυναικοκογικη όλα βαίνουν καλά όπως μου έχει πει ο γιατρός. 

Kαλημέρα και καλώς ήρθες! Σουι εύχομαι να γίνει το θαυματάκι σου σύντομα! Θα γίνει όταν είναι η ώρα βασικά! Θα σου πω τα κλασσικά, ο καιρος που προσπαθείτε είναι πολύ λίγος και εφόσον όλα βαινουν καλώς, μάλλον πρέπει να προσπαθ'ησεις να απολεύσεις την διαδικασία και να διώξεις το άγχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σας κορίτσια τί κάνετε? Εγώ χάλια σήμερα από το πρωί τάση για εμετό συνέχεια πριν λίγο πήγα να κάνω αλλά δεν τα κατάφερα.. Και δεν αντέχω και τον εμετό.. Στην αρχή δεν με έπιανε και με πιάνει τώρα που μπαίνω στο 2ο τρίμηνο.. Φοβήθηκα κιόλας γιατι με ζορισε και η κοιλιά μου έτσι που πήγα να κάνω.Εφαγα κεφτεδακια χθες και δεν τα χώνεψα μάλλον.

Ίσως μεγαλώνει η μήτρα και πιέζει το στομάχι σου και ζορίζεσαι!!! Μην ανησυχείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Mari84:  ?

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : ?

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@ntinaki83 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! Να έχετε μία υπέροχη Μ. Εβδομάδα!!!! Εύχομαι να μυρίσει το Πάσχα στα σπίτια όλων μας!!!!!

Όσες αδιαθέτησαν, υπομονή και επιμονή!!!!! Όλα θα πάνε καλά τελικά!!!!! Πάμε δυνατά στον επόμενο μήνα!!!!

Όσες περιμένουν εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

Τι σκοπούς έχετε για αυτη την εβδομαδα;;; Εγω έκανα εχθες τσουρεκάκια, σήμερα κάνω καποιες δουλειές σπιτιού, κάναμε και όλα τα έγγραφα για τον πολιτικό, αύριο θα κάνω μεγάλα τσουρέκια και την Πέμπτη θα πάω (επιτέλους) γιατρό και θα προσπαθήσω να πάω στη βαφτιστήρα μου τα δώρα της (απλά θα τα αφήσω δλδ, αλλά τι να κάνουμε)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ίσως μεγαλώνει η μήτρα και πιέζει το στομάχι σου και ζορίζεσαι!!! Μην ανησυχείς!!!!

Εγω στον 8ο έκανα συνέχεια εμετό ανεβαίνει η μήτρα σου και ανεβαίνει και το στομάχι σου λίγο υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

Εγω στον 8ο έκανα συνέχεια εμετό ανεβαίνει η μήτρα σου και ανεβαίνει και το στομάχι σου λίγο υπομονή! 

Ναι ναι έχεις δίκιο!!! ΠΟλύ χαρηκα που είδες το μωράκι σου και είναι καλά!!!! Υπέροχα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είδα πάλι καφέ οπότε έρχεται απλά έρχεται σιγά σιγά για να με ταλαιπωρεί ☹️☹️..  Ας ελπίσουμε στον επόμενο μήνα λοιπον !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ναι έχεις δίκιο!!! ΠΟλύ χαρηκα που είδες το μωράκι σου και είναι καλά!!!! Υπέροχα νεα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ, το μωράκι μου σήμερα ξεκίνησε να με ταλαιπωρεί πιο πολύ έκανα τον πρώτο μου εμετό.. Όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ, το μωράκι μου σήμερα ξεκίνησε να με ταλαιπωρεί πιο πολύ έκανα τον πρώτο μου εμετό.. Όλα καλά!! 

Και εγώ σήμερα πρώτη φορά έκανα εμετό...και έχω έναν τρελό πονοκέφαλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Mari84:  ?

@ntinaki83 : ?

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : ?

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Κορίτσι μου εμένα δεν ξέρω ποτέ να με βάλεις.,,, το Εχω χάσει λίγο με τον κύκλο μου.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου εμένα δεν ξέρω ποτέ να με βάλεις.,,, το Εχω χάσει λίγο με τον κύκλο μου.,, 

Εντάξει οταν φτιάξει μου λες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας, έχω καιρό να μπω στο φόρουμ.

Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολή την 6 βδομάδα και τώρα περιμένω να αδιαθετήσω μάλλον 27 Απριλίου.

θέλω να ελπίζω πως τώρα θα έχω μείνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! Να έχετε μία υπέροχη Μ. Εβδομάδα!!!! Εύχομαι να μυρίσει το Πάσχα στα σπίτια όλων μας!!!!!

Όσες αδιαθέτησαν, υπομονή και επιμονή!!!!! Όλα θα πάνε καλά τελικά!!!!! Πάμε δυνατά στον επόμενο μήνα!!!!

Όσες περιμένουν εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

Τι σκοπούς έχετε για αυτη την εβδομαδα;;; Εγω έκανα εχθες τσουρεκάκια, σήμερα κάνω καποιες δουλειές σπιτιού, κάναμε και όλα τα έγγραφα για τον πολιτικό, αύριο θα κάνω μεγάλα τσουρέκια και την Πέμπτη θα πάω (επιτέλους) γιατρό και θα προσπαθήσω να πάω στη βαφτιστήρα μου τα δώρα της (απλά θα τα αφήσω δλδ, αλλά τι να κάνουμε)!

καλημερα...εγω τωρα παω για 12/5 περιοδο...εγω τα εστειλα τα πραγματα στο βαφτηστηρι μου κ τα πηρε σημερα κ ηταν ξετρελαμενος γιατι χωρις να το ξερω του στειλα κατι που ειχε ζητησει απο τη μαμα του!!!τσουρεκι εμεις πηραμε έτοιμο καναμε κ τα ψωνια για το τραπεζι του πασχα... σημερα λιγες δουλιτσες μαγειρεμα και τη πεμπτη θα βαψω αυγα μιας κ δεν θα παμε στους γονεις μου αλλα θα μεινουμε εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα...εγω τωρα παω για 12/5 περιοδο...εγω τα εστειλα τα πραγματα στο βαφτηστηρι μου κ τα πηρε σημερα κ ηταν ξετρελαμενος γιατι χωρις να το ξερω του στειλα κατι που ειχε ζητησει απο τη μαμα του!!!τσουρεκι εμεις πηραμε έτοιμο καναμε κ τα ψωνια για το τραπεζι του πασχα... σημερα λιγες δουλιτσες μαγειρεμα και τη πεμπτη θα βαψω αυγα μιας κ δεν θα παμε στους γονεις μου αλλα θα μεινουμε εδω!!!

Αχ τι τέλειο να είναι χαρούμενο το βαφτιστήρι σου με τα πράγματα που του στέλνεις!!!!!! Πολύ ωραία! Εμένα είναι μωρό ακόμα, είναι το πρώτο της Πάσχα, είναι 9μηνών, δεν καταλαβαίνει ακόμα αλλά εντάξει :D:D:D

Εμείς μάλλον θα πάμε στους γονείς μου (μένουμε 5λ μακριά με τα πόδια) αν και πήραμε κι εμείς το αρνάκι μας αλλα γενικά άλλα ψώνια δεν κάναμε προς το παρον! Θα δειξει πως θα πάει η Κυριακή του Πάσχα, μην μας απαγορεύσουν να βγούμε και στις αυλές μας φοβάμαι χαχαχαχα, την Μ Πέμπτη θα τα βάψω κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα σας, έχω καιρό να μπω στο φόρουμ.

Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολή την 6 βδομάδα και τώρα περιμένω να αδιαθετήσω μάλλον 27 Απριλίου.

θέλω να ελπίζω πως τώρα θα έχω μείνει.

Καλησπέρα, λυπάμαι για αυτό το θλιβερό συμβάν... Όμως έχει ο Θεός!!!! Επιμονή και δύναμη!!!!🙏🙏 Σου εύχομαι να είσαι ξανά έγκυος σύντομα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ τι τέλειο να είναι χαρούμενο το βαφτιστήρι σου με τα πράγματα που του στέλνεις!!!!!! Πολύ ωραία! Εμένα είναι μωρό ακόμα, είναι το πρώτο της Πάσχα, είναι 9μηνών, δεν καταλαβαίνει ακόμα αλλά εντάξει :D:D:D

Εμείς μάλλον θα πάμε στους γονείς μου (μένουμε 5λ μακριά με τα πόδια) αν και πήραμε κι εμείς το αρνάκι μας αλλα γενικά άλλα ψώνια δεν κάναμε προς το παρον! Θα δειξει πως θα πάει η Κυριακή του Πάσχα, μην μας απαγορεύσουν να βγούμε και στις αυλές μας φοβάμαι χαχαχαχα, την Μ Πέμπτη θα τα βάψω κι εγώ!

εμενα ο βαφτηστηρας μου γινεται 5 ετων σε λιγες μερες!!κ το καλοκαιρι τον ειχα παραγαμπρο στο γαμο μου!!δυστυχως εγω ειχα κανονισει αδεια να παω στο χωριο που ειναι οι δικοι μου αλλα μας προλαβαν οι εξελιξεις κ δεν θα ανεβουμε...προτιμησα να μην παω απο την αρχη να τους δω μην τυχον ειχα κατι κ δεν το ηξερα κ τους κολλαγα...θα ειναι ενα περιεργο πασχα μου λειπουν πολυ ανυπομονουσα να τους δω..ακομη κ ο αντρας μου τους ειχε επιθυμήσει😂😂να ειμαστε καλα να τους δουμε το καλοκαιρι τωρα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

εμενα ο βαφτηστηρας μου γινεται 5 ετων σε λιγες μερες!!κ το καλοκαιρι τον ειχα παραγαμπρο στο γαμο μου!!δυστυχως εγω ειχα κανονισει αδεια να παω στο χωριο που ειναι οι δικοι μου αλλα μας προλαβαν οι εξελιξεις κ δεν θα ανεβουμε...προτιμησα να μην παω απο την αρχη να τους δω μην τυχον ειχα κατι κ δεν το ηξερα κ τους κολλαγα...θα ειναι ενα περιεργο πασχα μου λειπουν πολυ ανυπομονουσα να τους δω..ακομη κ ο αντρας μου τους ειχε επιθυμήσει😂😂να ειμαστε καλα να τους δουμε το καλοκαιρι τωρα❤

Αχ μωρε τι γλυκουλι?! Τέλειο!

Ναι καταλαβαίνω.... υπομονη τωρα και οταν τελειωσει ολο αυτο να πατε να κατσετε οσο περισσοτερο μπορειτε να τους χορτασετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Οι πιο πολλες το νιωσαμε απο τημ αρχη αυτο αλλα κανει τοσο κακο!! Ειστε πολυ αρχη ακομα μην αγχωνεσαι ξεκινα να σκεφτεσαι θετικα!! Και εφοσον οι εξετασεις ειναι ολες καλες εισαι μια χαρα θα γινει😊 πως ακριβως προσπαθειτε;; μονο στις γονιμες η ολο τον κυκλο;

Ναι προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά γενικά αλλά οκ... Δεν είναι εύκολο... Το μυαλό ξεφεύγει. Στις γονιμες αρκετά παραπάνω προσπαθούμε κι από εκεί και πέρα και γενικά... Πάντως χαίρομαι πολύ γιατί κάποιες κοπέλες που πρωτοξεκινησαν τη συζήτηση επεριμενουν το μωράκι τους απ ο, τι βλέπω τώρα πια! Εύχομαι όλα να πηγαίνουν τέλεια! Και να μας δίνετε ελπίδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλημέρα και καλώς ήρθες! Σουι εύχομαι να γίνει το θαυματάκι σου σύντομα! Θα γίνει όταν είναι η ώρα βασικά! Θα σου πω τα κλασσικά, ο καιρος που προσπαθείτε είναι πολύ λίγος και εφόσον όλα βαινουν καλώς, μάλλον πρέπει να προσπαθ'ησεις να απολεύσεις την διαδικασία και να διώξεις το άγχος!!!!

Μακάρι😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ντένις είπε:

Ναι προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά γενικά αλλά οκ... Δεν είναι εύκολο... Το μυαλό ξεφεύγει. Στις γονιμες αρκετά παραπάνω προσπαθούμε κι από εκεί και πέρα και γενικά... Πάντως χαίρομαι πολύ γιατί κάποιες κοπέλες που πρωτοξεκινησαν τη συζήτηση επεριμενουν το μωράκι τους απ ο, τι βλέπω τώρα πια! Εύχομαι όλα να πηγαίνουν τέλεια! Και να μας δίνετε ελπίδα! 

Προσπαθειτε καιρο;; ολα θα πανε καλα αρκει να το πιστεψουμε!! Αυτο εχω καταλαβει οσο καιρο προσπαθουμε κ εμεις!! Κ απο τον περιγυρω μας κ γενικα οσες δεν το πολυ σκφτονταν το πετυχαν πιο ευκολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! Θα προσπαθω από την επόμενη φορα να μπω στους παλιούς ρυθμούς μου... Και να μην το σκέφτομαι... Εμεις προσπαθούμε από γεναρη. Εσείς; εύχομαι για εσάς αυτή η φορά να είναι η τυχερή! 🙏😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...