Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

6 σοκοφρετες;😆 Είναι απόλαυση όμως οι άτιμες! Τουλάχιστον πέρασες μια γλυκιά εγκυμοσύνη από όλες τις απόψεις!💗

Από όλες, βέβαια τώρα είναι πιο γλυκεσ οι στιγμές..!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!Θα ήθελα να σας πω κ εγώ το θεματάκι μου....Είμαι στην 23η μέρα του κύκλου με κύκλο 28-30 ημερών.Προχθές(21η μέρα του κύκλου) είχα λίγο αίμα το πρωί (σταγόνες δηλαδή) και νόμισα ότι μου ήρθε περίοδος νωρίτερα.Όμως ήταν μόνο αυτό κ μετά από λίγο δεν είχα τίποτα. Από προχθές είμαι καθαρή,δεν έχω δει αίμα.Έχω κάποια δέκατα (36,8-37),όχι όμως όλες τις ώρες της ημέρας.Δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα. Επειδή είμαι ήδη μαμά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το πρώτο μου σύμπτωμα ήταν το πολύ πρησμένο στήθος πριν καν την ημέρα που περίμενα να μου έρθει περίοδος.Τώρα δεν έχω κάτι παρόμοιο... είναι κανονικό το στήθος μου. Τι λέτε να είναι??Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ή μήπως είναι κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;; 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Εγώ εδώ σπίτι!κλασσικά!! Έχω χάσει τις μέρες!!😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Εγώ εδώ σπίτι!κλασσικά!! Έχω χάσει τις μέρες!!😛

Και εγώ μια από τα ίδια.,,, σπιτάκι ήσυχα σήμερα!!! Άντε να δούμε πως θα περάσει η μέρα... ξεκούραση εσυ.,, 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα! Εμείς τώρα ξυπνήσαμε με τον μικρό!!!!! 

Καλημερα ... μια χαρουλα... δεν σε ξυπνάει και νωρίς.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Σπίτι κ καφεδάκι... Φασολάδα έχει σήμερα το μενού κ δε Μ αρέσει καθόλου χαχαα... 

Πράγματι έχω χάσει κ εγώ τις μέρες δεν υπάρχει σουκου πλέον.. κάθε μέρα τα ίδια..χαχα.. ευτυχώς μένω σε κτήμα κ παίρνω μια ανάσα.. δύσκολη η κατάσταση στις οικογένειες που μένουν σε πολυκατοικία... 

Αν κ βλέπω λίγο πιο αισιόδοξα την κατάσταση πιστεύω τον άλλο μήνα θα αρχίσουμε να επανερχόμαστε σιγά σιγά... 

@masa συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Με το καλό.. πράγματι είναι τυχερό τι φόρουμ.. θα μπεις κ στο πινακακι μας από το @lakostaki @Lacostaki pfff 2 lackostakia tagara κ δε μπορώ να τα βγάλω χαχαα... 

@misofeggaro περιμένουμε φωτό άντε ξύπναααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Σπίτι κ καφεδάκι... Φασολάδα έχει σήμερα το μενού κ δε Μ αρέσει καθόλου χαχαα... 

Πράγματι έχω χάσει κ εγώ τις μέρες δεν υπάρχει σουκου πλέον.. κάθε μέρα τα ίδια..χαχα.. ευτυχώς μένω σε κτήμα κ παίρνω μια ανάσα.. δύσκολη η κατάσταση στις οικογένειες που μένουν σε πολυκατοικία... 

Αν κ βλέπω λίγο πιο αισιόδοξα την κατάσταση πιστεύω τον άλλο μήνα θα αρχίσουμε να επανερχόμαστε σιγά σιγά... 

@masa συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Με το καλό.. πράγματι είναι τυχερό τι φόρουμ.. θα μπεις κ στο πινακακι μας από το @lakostaki @Lacostaki pfff 2 lackostakia tagara κ δε μπορώ να τα βγάλω χαχαα... 

@misofeggaro περιμένουμε φωτό άντε ξύπναααααα!!!!

Τελεια που μένεις σε κτήμα, 

Και εμείς είμαστε εξοχή τελείως κσι αυτό λέω δόξα τω Θεό ξεχορταριαζω φυτεύω λαχανικά ασχολούμαι με τα λουλούδια και περνάνε ευχάριστα οι μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Λεντι είπε:

Καλημερααααα τι κάνετε 

εγω σπίτι σήμερα θα κλείσω ραντεβού στην γυναικολόγο για να δούμε το μωράκι μας 

Εμάς να έκλεισε 13 Απριλίου. Να δω πως θα περάσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γράφω κ εδώ 

βρε κορίτσια μπορεί καμία να με βοηθήσει....έχει καμία άντρα λογιστή ;

Με τους δικούς μας δεν βγάζουμε άκρη....Τετάρτη θα πάω γυναικολόγο και θέλω να ξέρω αν μπορώ  να βγω σε άδεια λόγο ευπαθούς ομάδας....!!!Διάβασα μια εγκύκλιο αλλά δεν μπορώ να βγάλω πουθενά άκρη...πρέπει να μάθω μέχρι Τετάρτη για να ζητήσω από τον γιατρό τα απαραίτητα χαρτιά αλλιως να ζητήσω αναρρωτική..

 

B8B97579-3A09-486B-9CAF-655E9701CEED.png

D7EE5A6F-2775-4633-82B0-6D33BA03FA0F.png

BB467554-0125-4096-BCA4-B8A12F459B01.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Το γράφω κ εδώ 

βρε κορίτσια μπορεί καμία να με βοηθήσει....έχει καμία άντρα λογιστή ;

Με τους δικούς μας δεν βγάζουμε άκρη....Τετάρτη θα πάω γυναικολόγο και θέλω να ξέρω αν μπορώ  να βγω σε άδεια λόγο ευπαθούς ομάδας....!!!Διάβασα μια εγκύκλιο αλλά δεν μπορώ να βγάλω πουθενά άκρη...πρέπει να μάθω μέχρι Τετάρτη για να ζητήσω από τον γιατρό τα απαραίτητα χαρτιά αλλιως να ζητήσω αναρρωτική..

 

B8B97579-3A09-486B-9CAF-655E9701CEED.png

D7EE5A6F-2775-4633-82B0-6D33BA03FA0F.png

BB467554-0125-4096-BCA4-B8A12F459B01.png

Ωχ δουλεύεις ακόμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

Ωχ δουλεύεις ακόμα? 

Ναι και έχω τρελαθεί από το άγχος μ....οι λογιστές μας δεν ξέρουν πολλές πληροφορίες μόνο ότι μάλλον γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Denizz είπε:

Ναι και έχω τρελαθεί από το άγχος μ....οι λογιστές μας δεν ξέρουν πολλές πληροφορίες μόνο ότι μάλλον γίνεται 

Από τι κατάλαβα θες να πάρεις ειδική άδεια αν υπάρχει λογω ιού κια όχι αναρρωτική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

Από τι κατάλαβα θες να πάρεις ειδική άδεια αν υπάρχει λογω ιού κια όχι αναρρωτική. 

Αν γίνεται ναι...για αυτό λέω αν έχεις κάποια από εσάς κάποιον γνωστό λογιστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λεντι είπε:

Καλημερααααα τι κάνετε 

εγω σπίτι σήμερα θα κλείσω ραντεβού στην γυναικολόγο για να δούμε το μωράκι μας 

Τέλεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Αν γίνεται ναι...για αυτό λέω αν έχεις κάποια από εσάς κάποιον γνωστό λογιστή!

Κορίτσι μίλησα με τον λογιστή μου και μου είπε ότι έπρεπε να το κοιτάξει .., αλλά λέει σίγουρα θα υπάρχει κάτι!!!Γιατί και οι έγκυες ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες .  Αν έχω νεότερα θα σου πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μίλησα με τον λογιστή μου και μου είπε ότι έπρεπε να το κοιτάξει .., αλλά λέει σίγουρα θα υπάρχει κάτι!!!Γιατί και οι έγκυες ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες .  Αν έχω νεότερα θα σου πω 

Ευχαριστώ πολύ....το είπα και στο αφεντικό μου πριν λίγο!!!αχ θα πεθάνω από το άγχος μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Ευχαριστώ πολύ....το είπα και στο αφεντικό μου πριν λίγο!!!αχ θα πεθάνω από το άγχος μου 

Και;;; Τι σου είπε; Κοιτά οι έγκυες ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες .,, άρα γιατί να μην δικαιούσαι και εσυ την άδεια ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;; 

Καλημερσ κοριτσια μου τι κανετε;; εγω ειχσ μπουκωμα τριτη βδομαδσ αυτη που διανυουμε και σημερα πηγα σε ωρυλα!! Εχω ιγμοριτιδα παραρινοκολπιτιδα και αρχη ωτιτιδας😟 ολα μαζι με βρηκαν!!ξεκιναω αντιβιωση λοιπον ισχυρη για 10 μερες!! Ξερετε αν κανει να προσπαθησω αυτον τον μηνα; η να αφησω να περασει!! Αν και ειχα απο πριν μια διαθεση οτι ισως το αφηνα στο χαλαρο αυτο το μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερσ κοριτσια μου τι κανετε;; εγω ειχσ μπουκωμα τριτη βδομαδσ αυτη που διανυουμε και σημερα πηγα σε ωρυλα!! Εχω ιγμοριτιδα παραρινοκολπιτιδα και αρχη ωτιτιδας😟 ολα μαζι με βρηκαν!!ξεκιναω αντιβιωση λοιπον ισχυρη για 10 μερες!! Ξερετε αν κανει να προσπαθησω αυτον τον μηνα; η να αφησω να περασει!! Αν και ειχα απο πριν μια διαθεση οτι ισως το αφηνα στο χαλαρο αυτο το μηνα!!

Να ρωτήσεις τον γιατρό σου... είναι μερικά φάρμακα που επηρεάζουν την ποιότητα των ωαρίων ... πως το κατάφερες αυτό κοριτσάκι μ; Όλα μαζί;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...