Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Οχι δεν μπορω να παρω αναρρωτική γιατι ? Τι να πω ... Και εκτος αυτου δεν θα με αφήσουν με τίποτα τέτοιο καιρό που είμαστε στην προετοιμασία Χριστουγέννων ... ! Θα προσπαθώ να λουφαρω που και που δεν ξέρω θα δω !

Ότι έχεις γαστρεντερίτιδα ευκολαααα!!! Εγώ τουλάχιστον θα το έκανα και τι πάει να πει τέτοια περίοδο !! Εάν δηλαδή είναι κάποιος να αρρωστήσει θα ρωτήσει πρώτα το αφεντικό εάν μπορεί και μετά θα αρρωστήσει;;!! Δεν ξέρω αγάπη μου εσύ θα επιλέξεις τι θα κάνεις,όπως νιώθεις εσύ αρκεί να μην πιέζεις τον εαυτό σου και το μπεμπακι σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Οχι δεν μπορω να παρω αναρρωτική γιατι ? Τι να πω ... Και εκτος αυτου δεν θα με αφήσουν με τίποτα τέτοιο καιρό που είμαστε στην προετοιμασία Χριστουγέννων ... ! Θα προσπαθώ να λουφαρω που και που δεν ξέρω θα δω !

Για παράδειγμα τώρα οι περισσότεροι στη δουλειά μου λείπουν λόγο άδειας και έχω μείνει εγώ με μια άλλη κοπέλα στο έργο που κάνουμε!! Αλλά Πέμπτη Παρασκευή έχω μαστόρους από το πρωί ,πρώτον δεν μπορώ να τους αφήσω μονους στο σπίτι μου και δεύτερον δεν έχω άλλη άδεια την έχω βάλει στα Χριστούγεννα,οπότε αναγκαστικά γαστρεντερίτιδα χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Ότι έχεις γαστρεντερίτιδα ευκολαααα!!! Εγώ τουλάχιστον θα το έκανα και τι πάει να πει τέτοια περίοδο !! Εάν δηλαδή είναι κάποιος να αρρωστήσει θα ρωτήσει πρώτα το αφεντικό εάν μπορεί και μετά θα αρρωστήσει;;!! Δεν ξέρω αγάπη μου εσύ θα επιλέξεις τι θα κάνεις,όπως νιώθεις εσύ αρκεί να μην πιέζεις τον εαυτό σου και το μπεμπακι σου :-)

Στην συγκεκριμένη περιπτωση δεν πρεπει κανεις να αρρωστησει μεσα στο κομμωτηριο γιατι κρεμαει η δουλεια ... Αφου εχουμε ντουλάπι με βιταμίνες φανταστείτε ... Εχουμε δουλέψει ολες και μ πυρετούς και με πονόδοντους μια βοηθος πριν δυο χρονια εσπασε το χερι της έλλειψε μονο 2 μερες και ηρθε στην δουλειά γιατι δεν τα βγαζαμε περα ... ΕΛΟΥΖΕ ΜΕ ΓΥΨΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Στην συγκεκριμένη περιπτωση δεν πρεπει κανεις να αρρωστησει μεσα στο κομμωτηριο γιατι κρεμαει η δουλεια ... Αφου εχουμε ντουλάπι με βιταμίνες φανταστείτε ... Εχουμε δουλέψει ολες και μ πυρετούς και με πονόδοντους μια βοηθος πριν δυο χρονια εσπασε το χερι της έλλειψε μονο 2 μερες και ηρθε στην δουλειά γιατι δεν τα βγαζαμε περα ... ΕΛΟΥΖΕ ΜΕ ΓΥΨΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ !

Ωωωωω οκκκ ας μην επεκταθω γιατί νομίζω ότι είναι λάθος του εργοδότη εδώ!! Τεσπά εσύ να είσαι καλά αγαπη μου και να προσέχεις όσο μπορείς :-)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωωωω οκκκ ας μην επεκταθω γιατί νομίζω ότι είναι λάθος του εργοδότη εδώ!! Τεσπά εσύ να είσαι καλά αγαπη μου και να προσέχεις όσο μπορείς :-)?

Καλα σιγουρα ειναι λαθος τ ... Αλλα ιδικα στην δικη μας δουλεια υπάρχει μεγαλη εκμετάλλευση ... Και αδιαφορία ... Καμια ανθρωπιά κανενα έλεος ουτε απο τον εργοδότη μα ουτε και απο τις πελάτισσές ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω αλκοόλ δεν πινω ποτε αλλα ειμαι τις αποψης αν θες πιες ... Χρηση να γίνεται κατάχρηση να μην γίνεται

Εχω διαβάσει οτι ναι μεν στην εγκυμοσυνη δεν κάνει τ αλκοολ ουτε στην προσπάθειά αλλα η υπερβολικη κατανάλωση.  Αλλα ελεγε οτι το λιγο βοηθαει να φυγει το στρεςς να αφεθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω δεν νιωθω τιποτα . ? δεν ξερω εχω τις ανησυχίες μου . πηρα τηλ τοβ γυναικολογο μ του ειπα για τα τέστ για το επεισόδιο και την χαμηλη χοριακη ... Και μου ειπε το συγκλονιστικό "δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα ουτε κ εγω ουτε κ εσυ ειναι καπως σπανια περιπτωση ... Ο χρονος θα τα δειξει ολα ειναι πολυ νωρις ακόμα" πιασε τ αυγο κ κουρευτο. Εν το μετάξι σκέφτομαι ποσο δύσκολο μου ειναι να ξεκουραζομαι με αυτη τη δουλεια και λεω παει θα προκαλεσω πρόωρη αποβολη... Μετα σκέφτομαι αν θα ειναι καλα τ μωρο (εμβρυο,ζυγωτο)με τοσο χαμηλή χοριακη ... 

Κοριτσι μ χαλαρωσε... να τρως σωστα να προσεχεις οσο μπορεις.. παιρνεις φολικο?? Επειδη δε θυμαμαι τη δουλεια κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσι μ χαλαρωσε... να τρως σωστα να προσεχεις οσο μπορεις.. παιρνεις φολικο?? Επειδη δε θυμαμαι τη δουλεια κανεις?

Παιρνω φολικό . ( folic acid 400mg health aid vegan) . κομμώτρια ειμαι. Λετε να βοηθαει το φολικο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Παιρνω φολικό . ( folic acid 400mg health aid vegan) . κομμώτρια ειμαι. Λετε να βοηθαει το φολικο ?

Ναι βοηθάει και ο σίδηρος επίσης! Αλλά λογικά ο γυναικολόγος σου θα σου συνταγογραφίσει όλα τα απαραίτητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Παιρνω φολικό . ( folic acid 400mg health aid vegan) . κομμώτρια ειμαι. Λετε να βοηθαει το φολικο ?

Εννοειτε βοηθαει το φολικο 1 τη νερα είναιοτι πρεπει. Κ οπως ειπε κ η @Dimitra91 κανονικa ο γιατρος σ θα σ πει κ για σιδηρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Αχ τι ωραία μπράβο αγάπη μου !! Η μικρός τι λέει για το αδερφάκι που είναι στον δρόμο;

Χαχαχαχαχαχα καταρχάς ακόμα δεν μιλάει αλλά προσπαθώ να του δώσω να καταλάβει πιστεύω ακόμα είναι νωρίς γτ η κοιλιτσα δενε χει φουσκώσει πολύ οπότε δεν μπορεί κ πολλά πολλά να καταλάβει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αχ κ εχεις πολυ ορθοστασια πουλακι μου..  υπομονή κσι θετικη σκέψη για το σπορακι σου... 

 

Θα προσεύχομαι κορίτσια !!! Μου ειπε και κατι ο αντρας μ πολυ ομορφο ... "να βλεπεις το ποτήρι μισογεμάτο"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Καλα σιγουρα ειναι λαθος τ ... Αλλα ιδικα στην δικη μας δουλεια υπάρχει μεγαλη εκμετάλλευση ... Και αδιαφορία ... Καμια ανθρωπιά κανενα έλεος ουτε απο τον εργοδότη μα ουτε και απο τις πελάτισσές ... ?

Έχω αδελφή κομμώτρια και ξέρω πως είναι αυτή την περίοδο. Αν και εγώ είμαι της άποψης ότι η υγεία μας είναι πάνω από όλα. Κι εγώ όταν έκανα το χειρουργείο τους άφησα ένα μήνα πάνω σε φουλ σεζόν... Δηλαδή συγνώμη αν χτυπά ξύλο αύριο μεθαύριο έχεις καμιά αποκόλληση και σου πει ο γιατρός να μείνεις ξαπλωμένη τι θα σου πουν;;; έλα να δουλέψεις γιατί δεν έχουμε αντικαταστατρια;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Έχω αδελφή κομμώτρια και ξέρω πως είναι αυτή την περίοδο. Αν και εγώ είμαι της άποψης ότι η υγεία μας είναι πάνω από όλα. Κι εγώ όταν έκανα το χειρουργείο τους άφησα ένα μήνα πάνω σε φουλ σεζόν... Δηλαδή συγνώμη αν χτυπά ξύλο αύριο μεθαύριο έχεις καμιά αποκόλληση και σου πει ο γιατρός να μείνεις ξαπλωμένη τι θα σου πουν;;; έλα να δουλέψεις γιατί δεν έχουμε αντικαταστατρια;;;; 

 ?? Αναλογος το ποσο ζωα ειναι ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Μακάρι! Άντε τώρα που πήραμε φορά να γεμίζουμε με θετικά σιγά σιγά! Να ζήσετε κορίτσι μου! Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι! Ο θεός να σας χαρίσει σύντομα ένα παιδάκι!

Υ.Γ  Κι όπως είχα πει και σε άλλη κοπέλα πιες μια ωραιότατη μπυριτσα χωρίς αλκοόλ για να είμαστε σίγουροι!

Καλά να περάσετε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Παιρνω φολικό . ( folic acid 400mg health aid vegan) . κομμώτρια ειμαι. Λετε να βοηθαει το φολικο ?

Εγώ όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος κορίτσι μ κατευθείαν μ έδωσε φολικό κ περνώ ένα πρωί ένα βράδυ κ από όσες ξέρω σχεδόν όλες η εγκυες περνούν ελπίζω να σε βοήθεια κορίτσι μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχαχαχα καταρχάς ακόμα δεν μιλάει αλλά προσπαθώ να του δώσω να καταλάβει πιστεύω ακόμα είναι νωρίς γτ η κοιλιτσα δενε χει φουσκώσει πολύ οπότε δεν μπορεί κ πολλά πολλά να καταλάβει ???

Ο ανηψιος μου όταν έμεινε έγκυος η αδελφή μου στη δεύτερη αρχικά ούτε να το ακούσει δεν ήθελε μετά του λέγαμε ότι η μαμά έχει μωράκι στην κοιλιτσα και κάπως το αποδέχτηκε.. Αλλά το θεϊκό ήταν όταν γέννησε και είδε την μικρή... Γυρνάει και της λέει.. Ναι ωραίο είναι το είδαμε ξανά βάλτο τώρα στην κοιλιά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

 ?? Αναλογος το ποσο ζωα ειναι ... 

Ααα και κοριτσια δεν ειναι μονο οι εργοδοτες ειναι και καποιοι  συνάδελφοί που ειναι ανταγωνιστικοί και γλυφτες ... Αλλα και οι πελάτισσές .. Που τους λενε στο τηλ κλεινουμε στις 8.30 και λενω α ωραια θελω το τελαυταιο ραντεβου στις 8.30 βαφη και κουρεμα θα κανω ... Κ λες εσυ μα κλεινουμε τετοια ωρα οχι βαζουμε ραντεβού .. Η βαφη κανει 35 λεπτα να γινει μεχρι να λουστεις αλα 5 λεπτα το κουρεμα θελει ενα 20 λεπτο και ενα φορμαρισμα γιατι αν σε αφισω μεσα στο κρυο να φυγεις με βρεγμένο μαλλι θα ξενίσεις την μουρη σ αλλα 15 λεπτα ... Δηλαδη εγω κλεινω στις 8.30 και εσυ θες να ερθεις τετοια ωρα για να σχολασω εγω στις 10 ... ... Αν αυτο δεν ειναι γαιδουρια τι είναι τοτε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Ααα και κοριτσια δεν ειναι μονο οι εργοδοτες ειναι και καποιοι  συνάδελφοί που ειναι ανταγωνιστικοί και γλυφτες ... Αλλα και οι πελάτισσές .. Που τους λενε στο τηλ κλεινουμε στις 8.30 και λενω α ωραια θελω το τελαυταιο ραντεβου στις 8.30 βαφη και κουρεμα θα κανω ... Κ λες εσυ μα κλεινουμε τετοια ωρα οχι βαζουμε ραντεβού .. Η βαφη κανει 35 λεπτα να γινει μεχρι να λουστεις αλα 5 λεπτα το κουρεμα θελει ενα 20 λεπτο και ενα φορμαρισμα γιατι αν σε αφισω μεσα στο κρυο να φυγεις με βρεγμένο μαλλι θα ξενίσεις την μουρη σ αλλα 15 λεπτα ... Δηλαδη εγω κλεινω στις 8.30 και εσυ θες να ερθεις τετοια ωρα για να σχολασω εγω στις 10 ... ... Αν αυτο δεν ειναι γαιδουρια τι είναι τοτε !

Ασε που εγω στις 8.30 εχω κανει 15 ατομα ... Τι δυναμεις νομίζουν πως θα εχω για να τους κανω τα μαλια ??? Δεν ειναι λιγο χαζο ... Εσεις πως τ βρίσκεται ??? Αααααα εχω και χειροτεροοοοο ... Ειναι μια φαρα κομπλεξικων κακομαθημένον που δεν ξερουν τι θελουν κ ερχονται στο κομμωτήριο μετα ας πουμε απο 3 χρονια π βαφουν τα μαλια τους μαύρο μπλε και εχει ποτισει η τριχα και θελουν μεσα σε μια μερα να γινουν ξανθο πλατινε χωρις να τους πεσουν τα μαλλια ... Εδω κυρια μ θα μ πεσουν εμενα τα μαλλια και θα σκισω και τα πτυχια μ με αυτα π θες και απαιτεις να γινουν .. Σου εξηγω δεν γινεται αυτο ουτε σε μια μερα ουτε κ χωρις να ταλαιπωριθουν τα μαλλιά σου  .. Κ μ λενε εσυ πως τα εχεις πλατινε ... Εγω ειμαι φυσικη ξανθια  κ τα εχω απο παντα πλατινε ... Δεν τ αποφασισα χθες κ εγινα ετσι σημερα !!! Ελεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα ειδικά σχεδόν τίποτα! Λίγο απογοητεύτηκα να πω αλλά δε πειράζει... Ήθελα ένα συμπτωματακι για να έχω ελπίδα... 

Εγώ παιδιά μέχρι να δω θετικό τεστ η χοριακη ένα ποτάκι η μία μπυριτσα την πίνω. Όταν προσπαθούσα στο γιο μου επειδή είχαν περάσει πολλοί μήνες είχα καταλήξει εκεί. Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσαμε δεν έπινα μην τυχόν και είμαι αλλά πιστεύω ότι μου πρόσθετε επιπλέον άγχος κ περιορισμούς. 

Όντως αυτό σου προσθέτει άγχος. Κι εγώ έτσι έλεγα! Ωχ έκανα εκείνο ή αμάν μήπως δεν έπρεπε να κάνω αυτό. Μέχρι και στο βενζινάδικο φοβόμουν να πάω μήπως και βλάψω το μωρό? Κι όλα αυτά μόνο με την σκέψη ότι μπορεί να είμαι έγκυος? Ευτυχώς δεν επηρεάζεται το μωρό τόσο εύκολα κορίτσια μου αλλά πιστεύω είναι αυτό το ένστικτο που έχουμε για να το προστατέψουμε. Η ευθύνη που νιώθουμε για αυτό το πλασματακι που μεγαλώνει εκεί μέσα!

Εγώ πάντως καλού κακού έχω κόψει τις σαλάτες από έξω! Αχ μου τρέχουν τα σάλια όταν βλέπω την σαλάτα του chef στο τραπέζι!?

Αλλά όχι κρατιεμαι. Πάνω από όλα αυτοσυγκράτηση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όντως αυτό σου προσθέτει άγχος. Κι εγώ έτσι έλεγα! Ωχ έκανα εκείνο ή αμάν μήπως δεν έπρεπε να κάνω αυτό. Μέχρι και στο βενζινάδικο φοβόμουν να πάω μήπως και βλάψω το μωρό? Κι όλα αυτά μόνο με την σκέψη ότι μπορεί να είμαι έγκυος? Ευτυχώς δεν επηρεάζεται το μωρό τόσο εύκολα κορίτσια μου αλλά πιστεύω είναι αυτό το ένστικτο που έχουμε για να το προστατέψουμε. Η ευθύνη που νιώθουμε για αυτό το πλασματακι που μεγαλώνει εκεί μέσα!

Εγώ πάντως καλού κακού έχω κόψει τις σαλάτες από έξω! Αχ μου τρέχουν τα σάλια όταν βλέπω την σαλάτα του chef στο τραπέζι!?

Αλλά όχι κρατιεμαι. Πάνω από όλα αυτοσυγκράτηση ?

Γιατι δεν τρως τις σαλάτες απεξω? Μ εκανε εντυπωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Γιατι δεν τρως τις σαλάτες απεξω? Μ εκανε εντυπωση

Μαλλον για το αν θα εχουν πληθει καλα και λογο μαγιονεζας και σος ... Γιατι σε αυτα τ πραματα τ αυγο ειναι ομω η παστεριωμένο και δέν κανει απο οτι μου ειπαν ... Εμενα μ ειπαν κ για σολομό  και για μανιτάρια απέξω και για πάτε κ για πουρέ ... Γιατι δεν ξερεις τι γαλα χρησιμοποιούν κ αν τα ψήνουν καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Μαλλον για το αν θα εχουν πληθει καλα και λογο μαγιονεζας και σος ... Γιατι σε αυτα τ πραματα τ αυγο ειναι ομω η παστεριωμένο και δέν κανει απο οτι μου ειπαν ... Εμενα μ ειπαν κ για σολομό  και για μανιτάρια απέξω και για πάτε κ για πουρέ ... Γιατι δεν ξερεις τι γαλα χρησιμοποιούν κ αν τα ψήνουν καλα

Ποτε δε μ ειχε περασει απο τ μυαλο ρε σεις..  μ βαλατε ιδέες τωρα...

 

@Σαμανη να σ πω πως αυτο με τις πελάτισσες κ τα ραντεβου ειναι η απολυτη γαϊδουριά.. καμια εκτίμηση και σεβασμος στον συνανθρωπο κριμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Γιατι δεν τρως τις σαλάτες απεξω? Μ εκανε εντυπωση

Δεν τρώω μαρούλι κυρίως γιατί δεν ξέρω αν το έχουν πλύνει καλά. Φοβάμαι το τοξόπλασμα. Επίσης πάντα κοιτάω το κρέας να είναι καλά ψημένο. Αυτά πρέπει να τα προσέχουμε πολύ πιστεύω κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...