Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου!!!! Και εγώ μια από τα ίδια βολτουλα και εάν προλάβω θέλω να ψιλοστολισω!! Ελενάκι μου πως είναι το μπεμπακι σου;

Καλά είναι αγάπη μ αύριο ανυπομονώ να το δωωωω πως κ πως περιμένω να περάσουν η ωρεςςςςς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλά είναι αγάπη μ αύριο ανυπομονώ να το δωωωω πως κ πως περιμένω να περάσουν η ωρεςςςςς???

Αχ τι ωραία μπράβο αγάπη μου !! Η μικρός τι λέει για το αδερφάκι που είναι στον δρόμο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Να είσαι καλα για τα γλυκα σου λογια  .  η αλήθεια ειναι πως μου ειπαν να είμαι πολυ προσεκτικη κ ήρεμη γιατι εχω πολύ χαμηλες μοναδες κ ειμαι στα ορια για αποβολες κ τετοια ... Τι να πω θα προσπαθήσω πολυ  ... Καληνυχτα κ καλη ξεκούραση !

Να πρεοσεχεις κοριτσι και να ξεξουραζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Σαμανη συγχαρητήρια κορίτσι μου. Από εδώ κ πέρα να προσέχεις κι όλα θα πάνε καλά. Ήμουν σίγουρη ότι ήσουν έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Δύο μέρες έμειναν!!! Θα περάσουν! 

Να περάσουν να τελειώνω γιατί αμάν τα νεύρα μου! Εσυ πως νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Εγώ πάντως θα το έπινα μια χαρά στην τελική πολλά θα κόψουμε μετά το θετικό τεστ ας τα χαρούμε τώρα που προλαβαινουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Να τα χιλιασεται γλυκιά μ και την επομενη επέτειο να την περάσετε σπιτι αλλάζοντας πάνες (ειμαι σίγουρη πως πιο παραξενη ευχη απο αυτη δεν θα σ έχουν ξαναδώσει)   ... Κοιτα εγω ενα ποτηρακι κράσι θα το επινα αλλα μεχρι εκει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariaG1215 είπε:

Να περάσουν να τελειώνω γιατί αμάν τα νεύρα μου! Εσυ πως νιώθεις;

Σήμερα ειδικά σχεδόν τίποτα! Λίγο απογοητεύτηκα να πω αλλά δε πειράζει... Ήθελα ένα συμπτωματακι για να έχω ελπίδα... 

Εγώ παιδιά μέχρι να δω θετικό τεστ η χοριακη ένα ποτάκι η μία μπυριτσα την πίνω. Όταν προσπαθούσα στο γιο μου επειδή είχαν περάσει πολλοί μήνες είχα καταλήξει εκεί. Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσαμε δεν έπινα μην τυχόν και είμαι αλλά πιστεύω ότι μου πρόσθετε επιπλέον άγχος κ περιορισμούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Να τα χιλιασεται γλυκιά μ και την επομενη επέτειο να την περάσετε σπιτι αλλάζοντας πάνες (ειμαι σίγουρη πως πιο παραξενη ευχη απο αυτη δεν θα σ έχουν ξαναδώσει)   ... Κοιτα εγω ενα ποτηρακι κράσι θα το επινα αλλα μεχρι εκει ?

Χαχαχαχαχαχα η πιο τέλεια ευχή είναι αγάπη μου σευχαριστω πολυυυ..πως νιώθεις εσύ??εκτός από τον ύπνο τον πολύ?? 

@Lacostaki θα το πιω το κρασί μου και θα πιω στην υγεία της εννιαμηνης αποχής μας από το αλκοόλ που έρχεται..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Να τα χιλιασεται γλυκιά μ και την επομενη επέτειο να την περάσετε σπιτι αλλάζοντας πάνες (ειμαι σίγουρη πως πιο παραξενη ευχη απο αυτη δεν θα σ έχουν ξαναδώσει)   ... Κοιτα εγω ενα ποτηρακι κράσι θα το επινα αλλα μεχρι εκει ?

Εγω αλκοόλ δεν πινω ποτε αλλα ειμαι τις αποψης αν θες πιες ... Χρηση να γίνεται κατάχρηση να μην γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχαχαχα η πιο τέλεια ευχή είναι αγάπη μου σευχαριστω πολυυυ..πως νιώθεις εσύ??εκτός από τον ύπνο τον πολύ?? 

@Lacostaki θα το πιω το κρασί μου και θα πιω στην υγεία της εννιαμηνης αποχής μας από το αλκοόλ που έρχεται..:)

Εγω δεν νιωθω τιποτα . ? δεν ξερω εχω τις ανησυχίες μου . πηρα τηλ τοβ γυναικολογο μ του ειπα για τα τέστ για το επεισόδιο και την χαμηλη χοριακη ... Και μου ειπε το συγκλονιστικό "δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα ουτε κ εγω ουτε κ εσυ ειναι καπως σπανια περιπτωση ... Ο χρονος θα τα δειξει ολα ειναι πολυ νωρις ακόμα" πιασε τ αυγο κ κουρευτο. Εν το μετάξι σκέφτομαι ποσο δύσκολο μου ειναι να ξεκουραζομαι με αυτη τη δουλεια και λεω παει θα προκαλεσω πρόωρη αποβολη... Μετα σκέφτομαι αν θα ειναι καλα τ μωρο (εμβρυο,ζυγωτο)με τοσο χαμηλή χοριακη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχαχαχα η πιο τέλεια ευχή είναι αγάπη μου σευχαριστω πολυυυ..πως νιώθεις εσύ??εκτός από τον ύπνο τον πολύ?? 

@Lacostaki θα το πιω το κρασί μου και θα πιω στην υγεία της εννιαμηνης αποχής μας από το αλκοόλ που έρχεται..:)

Αμ δε που θα είναι εννιαμηνη!! Και ο θηλασμός? Τότε έκοψα πιο πολλά από την εγκυμοσύνη (για το πρώτο καιρό δηλαδή) με το καλό σου εύχομαι ένα δεκαπενταμηνακι αποχής χάχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Γεια σου κορίτσι μου γλυκό! Να τα εκατοστήσετε και να έχετε μία σχέση υπέροχη, ήρεμη, γεμάτη αγάπη και κατανόηση ! Σου εύχομαι τα καλύτερα και να έχεις ήδη το σποράκι στην κοιλιά σου!!!! Καλό υπόλοιπο Κυριακής να έχεις και καλά να περάσεις (1 ποτηράκι δεν κάνει κακό)! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω δεν νιωθω τιποτα . ? δεν ξερω εχω τις ανησυχίες μου . πηρα τηλ τοβ γυναικολογο μ του ειπα για τα τέστ για το επεισόδιο και την χαμηλη χοριακη ... Και μου ειπε το συγκλονιστικό "δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα ουτε κ εγω ουτε κ εσυ ειναι καπως σπανια περιπτωση ... Ο χρονος θα τα δειξει ολα ειναι πολυ νωρις ακόμα" πιασε τ αυγο κ κουρευτο. Εν το μετάξι σκέφτομαι ποσο δύσκολο μου ειναι να ξεκουραζομαι με αυτη τη δουλεια και λεω παει θα προκαλεσω πρόωρη αποβολη... Μετα σκέφτομαι αν θα ειναι καλα τ μωρο (εμβρυο,ζυγωτο)με τοσο χαμηλή χοριακη ... 

Μην στενοχωριέσαι βασικά γιατί αυτό μπορεί να επηρεάσει οπότε απλά να προσπαθήσεις να είσαι χαλαρή! Θα κυλήσουν οι μέρες και θα ξανακάνεις χοριακή και θα δεις που όλα θα είναι περίφημα!!! Έτσι κι αλλιώς δεν έχουν όλες συμπτώματα οπότε δεν είναι απαραίτητα κακό σημάδι! Οπότε, Ξεκούραση και χαρά :D Αν μπορούσες ίσως να πάρεις κάποιες μέρες άδεια απο τη δουλειά σου (ξέρω είναι περίεργο αυτό που λέω) θα ήταν ευλογία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μην στενοχωριέσαι βασικά γιατί αυτό μπορεί να επηρεάσει οπότε απλά να προσπαθήσεις να είσαι χαλαρή! Θα κυλήσουν οι μέρες και θα ξανακάνεις χοριακή και θα δεις που όλα θα είναι περίφημα!!! Έτσι κι αλλιώς δεν έχουν όλες συμπτώματα οπότε δεν είναι απαραίτητα κακό σημάδι! Οπότε, Ξεκούραση και χαρά :D Αν μπορούσες ίσως να πάρεις κάποιες μέρες άδεια απο τη δουλειά σου (ξέρω είναι περίεργο αυτό που λέω) θα ήταν ευλογία!

Αδεια αποκλείεται να μου δωσουν ...  Θα προσπαθισω να ξεχαστω κ να μην το σκέφτομαι ... Καμια καλή ιδεα πως θα το κανω αυτο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αδεια αποκλείεται να μου δωσουν ...  Θα προσπαθισω να ξεχαστω κ να μην το σκέφτομαι ... Καμια καλή ιδεα πως θα το κανω αυτο ?

Εχω και μια άλλη απορία, στη δουλειά σου θα πείς για την εγκυμοσύνη σου σύντομα; Πως σκεφτεσαι να το χειριστείς αυτό;

Μπορείς να δεις κάποια τανία, κάποια σειρά να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Να τα εκατοστήσετε! Και του χρόνου να τη γιορτάζετε τρεις! Να το πιεις ένα ποτήρι κρασάκι αν το θέλεις και ο γιατρός στην εγκυμοςυνη άφηνε, μια στο τοσο, βέβαια εγω δε πίνω γενικότερα...αλλα δεν θα σου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα ένα ποτηράκι! Χαρούμενη επέτειο να εχετε! Να περασετε όμορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα ειδικά σχεδόν τίποτα! Λίγο απογοητεύτηκα να πω αλλά δε πειράζει... Ήθελα ένα συμπτωματακι για να έχω ελπίδα... 

Εγώ παιδιά μέχρι να δω θετικό τεστ η χοριακη ένα ποτάκι η μία μπυριτσα την πίνω. Όταν προσπαθούσα στο γιο μου επειδή είχαν περάσει πολλοί μήνες είχα καταλήξει εκεί. Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσαμε δεν έπινα μην τυχόν και είμαι αλλά πιστεύω ότι μου πρόσθετε επιπλέον άγχος κ περιορισμούς. 

Μωρε πιες ότι θέλεις! Εγώ ήμουν έγκυος κ δε το ήξερα, είχα πάει σε ένα μπάτσελορ μιας φίλης μου κ όπως καταλαβαίνεις έγινε χαμός!πιωμα και χορος μέχρι το πρωί!Εντάξει μια φορά κ να συμβεί να πιεις λίγο αλκοόλ δεν έγινε κάτι.Ένα ποτήρι κρασι ή μπυρα μου το επετρεπε η γιατρός μου στην εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω δεν νιωθω τιποτα . ? δεν ξερω εχω τις ανησυχίες μου . πηρα τηλ τοβ γυναικολογο μ του ειπα για τα τέστ για το επεισόδιο και την χαμηλη χοριακη ... Και μου ειπε το συγκλονιστικό "δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα ουτε κ εγω ουτε κ εσυ ειναι καπως σπανια περιπτωση ... Ο χρονος θα τα δειξει ολα ειναι πολυ νωρις ακόμα" πιασε τ αυγο κ κουρευτο. Εν το μετάξι σκέφτομαι ποσο δύσκολο μου ειναι να ξεκουραζομαι με αυτη τη δουλεια και λεω παει θα προκαλεσω πρόωρη αποβολη... Μετα σκέφτομαι αν θα ειναι καλα τ μωρο (εμβρυο,ζυγωτο)με τοσο χαμηλή χοριακη ... 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, είχα μπει κ γω σε αυτό το τρυπακι όταν έμεινα έγκυος για Τρίτη φορά γιατί η προηγούμενη δεν προχώρησε, κ είχα αγχωθεί απίστευτα με τις χοριακες. Έκανα 3 για να σιγουρευτώ ότι διπλασιάζονται σωστά κ όλα πήγαν μια χαρά. Ας είναι χαμηλή, το θέμα είναι να ανεβαίνει σωστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες χαρούμενη Κυριακή σε όλες..εγώ περιμένω το Σάββατο η Κυριακή και νιώθω κάτι τραβηγματακια μια αδυναμία έχω τα δεκατακια μου αλλά είμαι και με το κρυολόγημα 5 μέρες και δεν ξερω αν φταίει αυτό..δεν θέλω να με αφήσω να χαρω αλλά ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα όσες περιμενουμεεεε..καλές βόλτες.. @Σαμανη ζηελυωωωω θέλω κι εγώ μαραθώνιο ύπνου..εμείς σήμερα έχουμε επέτειο με το αγόρι μου και θα βγούμε ραντεβουδακι..και πείτε μου εσείς πίνεις η δεν πίνεις αλκοόλ??

Φιληηηηη χρόνια σας πολλά να τα εκατοστησετε,πάντα σγαπημενοι να είστε και το δωράκι σας θα είναι σε μια βδομάδα το μπεμπακι σας :-)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, είχα μπει κ γω σε αυτό το τρυπακι όταν έμεινα έγκυος για Τρίτη φορά γιατί η προηγούμενη δεν προχώρησε, κ είχα αγχωθεί απίστευτα με τις χοριακες. Έκανα 3 για να σιγουρευτώ ότι διπλασιάζονται σωστά κ όλα πήγαν μια χαρά. Ας είναι χαμηλή, το θέμα είναι να ανεβαίνει σωστά.

Ευχαριστω πολυ για την πληροφορία !! Θελω να μαθω παραπανω πραγματα για τις χοριακες ... Μου ειπαν να παω ξανα οταν θα εχω 10 μερες καθυστέρηση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω δεν νιωθω τιποτα . ? δεν ξερω εχω τις ανησυχίες μου . πηρα τηλ τοβ γυναικολογο μ του ειπα για τα τέστ για το επεισόδιο και την χαμηλη χοριακη ... Και μου ειπε το συγκλονιστικό "δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα ουτε κ εγω ουτε κ εσυ ειναι καπως σπανια περιπτωση ... Ο χρονος θα τα δειξει ολα ειναι πολυ νωρις ακόμα" πιασε τ αυγο κ κουρευτο. Εν το μετάξι σκέφτομαι ποσο δύσκολο μου ειναι να ξεκουραζομαι με αυτη τη δουλεια και λεω παει θα προκαλεσω πρόωρη αποβολη... Μετα σκέφτομαι αν θα ειναι καλα τ μωρο (εμβρυο,ζυγωτο)με τοσο χαμηλή χοριακη ... 

Κοριτσάκι μου αρχικά δεν πρέπει να ανχωνεσαι!! Από την άλλη ούτε αναρρωτική δεν μπορείς να πάρεις; Βέβαια να ξέρεις ότι με την δουλειά θα ξεχαστεί και θα περάσουν γρήγορα οι μέρες αλλά πάντα με όριο μην τρελαθης στην κούραση!! Έχουμε και το νινακι να προσέξουμε όσο μπορούμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου αρχικά δεν πρέπει να ανχωνεσαι!! Από την άλλη ούτε αναρρωτική δεν μπορείς να πάρεις; Βέβαια να ξέρεις ότι με την δουλειά θα ξεχαστεί και θα περάσουν γρήγορα οι μέρες αλλά πάντα με όριο μην τρελαθης στην κούραση!! Έχουμε και το νινακι να προσέξουμε όσο μπορούμε ?

Οχι δεν μπορω να παρω αναρρωτική γιατι ? Τι να πω ... Και εκτος αυτου δεν θα με αφήσουν με τίποτα τέτοιο καιρό που είμαστε στην προετοιμασία Χριστουγέννων ... ! Θα προσπαθώ να λουφαρω που και που δεν ξέρω θα δω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...